پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیه نا 0-1 یوونتوس (هفته سوم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
173 پاسخ برای این موضوع

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
20 بازیکن رو کونته بعد آخرین تمرین تو وینوو برای دیدار با سیه نا دعوت کرد.

1Buffon
3 Chiellini
5 Pazienza
6 Grosso
7 Pepe
8 Marchisio
10 Del Piero
13 Manninger
14 Vucinic
15 Barzagli

17 Elia
18 Quagliarella
19 Bonucci
21 Pirlo
22 Vidal
24 Giaccherini
26 Lichtsteiner
27 Krasic

30 Storari
32 Matri

خبری از موتا ، سورنسن ، تونی و استیگاریبیا نیست !

لیست بازیکنان سیه نا :

Spoiler

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ایستیگاریبیا برای چی نیست؟ احتمالا همون گروسو رو برای دفاع چپ انتخاب میکنه کونته ========= این بازی اونقدرها هم که بچه ها فکر میکنن ساده نیست، یعنی هیچ بازی ای ساده نیست، تیمی که میخواد برای پیروزی بجنگه حریف مقابل فرق نداره چقدر ضعیف یا قوی باشه ، باید فقط برای برد به زمین بره و حریف رو دست کم نگیره، بارها این دو فصل مقابل همین تیم های کوچک امتیاز از دست دادیم. مهم آمادگی و انظباط تیمه اگه تیممون به معنای واقعی تیم باشه از پس هر تیمی میتونیم بر بیایم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
آخ جون کوا دوباره به ترکیب برگشت امیدوارم فردا بازی کنه و یه گل قشنگ دیگه برامون بزنه خوشم میاد کونته جوگیر نمیشه ، امیدوارم فردا بازیکن ها با غرور بازی نکنند باتشکر

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
این هم لاین آپ احتمالی:

Spoiler

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
احسان ویدال چی پس؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

احسان ویدال چی پس؟

چرا از من میپرسی،مگه من تیم رو ارنج کردم؟ :1:
ویدال دیر به تیم اضافه شده واسه همین تا هماهنگی کامل فیکس بازی نمی کنه!و اینکه بازی با پارما زوج پیرلو - مارکیزیو فوق العاده بودن...تنها در صورتی ویدال میتونه فیکس بازی کنه که کونته قصد داشته باشه با سیستم 3 - 3 - 4 بازی کنه یا از ویدال به عنوان دفاع چپ استفاده کنه.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من هم فکر کنم ترکیب به همین صورت باشه ولی حضور دل پیرو رو واسه اول بازی تقریبا قطعی میدونم

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

بازی دادن به دلپیرو از اول ریسک محسوب میشه!الکس مشکل کوفتگی ماهیچه داره و در صورت تشدید اون باعث مصدومیت طولانی مدت میشه!
وقتی حریف مقابلمون سیه نا هست و بازیکن های آماده ای مثل ووچینیچ و کوا روی نیمکت داریم دلیلی نداره الکس از اول بازی کنه!میشه از اون در صورتی که بازی گره خورد و دچار مشکل شدیم ( که خیلی بعید میدونم ) به عنوان یه ذخیره ی طلایی استفاده کرد...
نظر من اینه که الکس تو این بازی کامل استراحت کنه...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اره احسان اصلا حواسم نبود. اوکی تایید میشه امیدوارم بازی بهش ندن که مصدومیتش بدتر نشه. I Love Alex

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
یعنی میشه تا آخر فصل مصدومیت سراغمون نیاد و همیشه دست کونته انقدر باز باشه ؟ نیمکتمون رو نگاه کنید ، کوا ، الکس ، ویدال ، الیا و خیلی های دیگه حداقل چهار بازیکنی که اسم بردم در حد ترکیب اصلی هستند که این یه فاکتور برای تیمیه که میخواد به موفقیت برسه البته یه چیزی تیم کونته داره که باقیه سه مربی شکست خورده نداشتند ، اونم استراحت لازم هست مربی های دیگه تیمشون تو رقابت های اروپایی بازی میکرد و اصلا استراحت نداشت ، همین باعث افزایش مصدوم ها میشد باتشکر

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
سه بازی در هفت روز اتی در پیش رو است. بنابراین کونته جوری عمل می کنه که در هر سه بازی بازیکنان رو اماده داشته باشه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ولی من ترجیح میدم الکس 10 دقیقه ای بازی کنه اصلا موافق بازی نکردم کاملش نیستم !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
هر بازی با ترکیب کامل ، کامل داریم به زمین میریم اگر این کامل بودن تداوم داشته باشه %100 با کونته اسکودتو را فتح میکنیم. دوست دارم کوالیارلا بازی کنه و گل بزنه همینطور متری و ووچینیچ. به احتمال %90 هم گروسو بازی میکنه و این باعث خوشحالی منه ولی ممکنه کونته از زوج خط دفاعی بارتزالی و بونوچی استفاده کنه و کیلینی بره دفاع چپ. و به نظر من این حدس آخری بسیار محتمل تر از اینه که به خواد از گروسو بازی بگیره.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
چرا از الیا استفاده نمیکنه به نظرم باید از الیا تو این بازی استفاده کنه

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
فک کنم بعد از دو-سه ساله که قبل بازی انقدر تیم بازیکن داره که نمی دونیم کدوم یکی رو بذاریم تو ترکیب! ویدال رو بخوای بذاری مارکیزیو می مونه رو نیمکت. ووچینیچ رو بخوای بذاری کوالیارلا می ره رو نیمکت. الیا رو بذاری په په می ره رو نیمکت. شرایط جالبی داریم. امیدوارم تا آخر فصل همین جوری باقی بمونه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
آره بهداد راست می گه ! اینقدر بازیکن خوب و آماده داریم اول فصلی خر کیف شدیم اساسی !!! معمولا این 4 ساله نصف توی زمین هم شل و پل و افلیج بودن :((((((( اصلا این شرایط که بازیکن خوب بره رو نیمکت به روحیمون نمی سازه بچه ها برای اونایی که خوبند غصه می خورند :D مثلا استیگاریلبا :((( جز 18 نفر نیست ، بچه ها پیگیری می کنند نمرده باشه :D

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اینقدر ذوق مرگ بشین و بگین چقدر بازیکن آماده داریم تا آخرش چشم بخوریم و همشونو از دست بدیم :1: (زبونم لال، خدا نکنه )

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
اصلا موافق نیمکت نشینی په په نیستم په په بازی با پارما عالی بود ، هر کاری دوست داشت کرد یا کراسیچ باید خیلی بهتر از په په نشون بده یا په په نمایش ضعیفی ارائه بده تا کراسیچ دوباره به ترکیب برگرده ، در غیر اینصورت شایسته سالاری زیر سوال میره برای هافبک چپ به نظرم وقتشه که به الیا بازی بدیم ، باید نشون بده چند مرده حلاجه باتشکر

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اما اگر از تمام بازیکنها بصورت چرخشی بتونه استفاده کنه عالیه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
طبق گفته اسکای و توتو اسپورت جاکرینی در سمت چپ بازی میکنه امروز !
و کراسیچ باید بشینه روی نیمکت

[img width=480 height=261]http://s46.radikal.ru/i113/1109/14/88604713ad20.jpg[/img]

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی