پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الیرو الیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
265 پاسخ برای این موضوع

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
الیا گفته در پایان فصل از یوونتوس میره! الیا با 9m از هامبوگ به یووه امد و تا حالا در 4 بار برای یووه به میدان رفته حدود 107 دقیقه کلا برای یووه بازی کرده! ایلیا،تا ژوئن تا سال 2015،با یووه قرارداد داره پیشنهاداتی ازچند تا باشگاه در انگلستان، پرتغال و آلمان داشته!

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال

الیا گفته در پایان فصل از یوونتوس میره!

الیا با 9m از هامبوگ به یووه امد و تا حالا در 4 بار برای یووه به میدان رفته حدود 107 دقیقه کلا برای یووه بازی کرده!

ایلیا،تا ژوئن تا سال 2015،با یووه قرارداد داره
پیشنهاداتی ازچند تا باشگاه در انگلستان، پرتغال و آلمان داشته!

انگار خودش هم گفته که یوونتوس رو ترک می کنه

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
عجیب بود واقعا بازی ندادن به این بازیکن , احساس میکنم که این بازیکن نظر کونته نبوده!

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
با اون حرفایی که در مورد یووه زد همون بهتر که از این تیم بره یوونتوس به چنین بازیکنایی احتیاج نداره.

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
مثله اینکه لیورپول بهش ابراز علاقه کرده.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

روزنامه های پرتغال از توافق الیا با مدیران بنفیکا خبر دادن و اعلام کردن که بزودی این قرارداد رسمی میشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ قرضی یا دائمی ؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من اخر نفهمیدم این سورپرایزی که کنته در مورد الیا میگفت چی بود ؟ گفت به زودی متوجه میشوید . این بود که بفروشنش ؟ .

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
بعد از وقفه چندروزه دوباره مذاکرات با بنفیکا از سر گرفته شده و به احتمال زیاد الیا سال دیگه در این تیم بازی خواهد کرد پ.ن: پست 1000 ام هم تقدیم به روان پاک الیا :1: دمش گرم سکو نشین خوبی بود ، کونته هم خوب خرش کرد این یه سال :1:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
داشتم فکر میکردم واقعا زدیم نابود کردیم این بازیکن رو ، قبل از اینکه به یووه بیاد هم به تیم ملی دعوت میشد ، هم در تیم خودش ثابت بازی میکرد :np: ما شانس حضورش توی یورو رو ازش گرفتیم ، و دیگه تیم بزرگی برای جذبش اقدام نمیکنه + بعد از پیشنهاد بنفیکا ، شالکه هم خواهان به خدمت گرفتنش شده ، و با توجه به سابقه ای که در بوندسلیگا داره شاید مقصد بعدیش این تیم باشه که در لیگ قهرمانان هم حضور داره ... اگه بره شالکه ، احتمال برخوردش در لیگ قهرمانان با یووه وجود داره ، میتونه انتقام بگیره ;دی

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
الیا بازیکن خوبی بود ولی من دلیلی نمیبینم که بخواد از یووه انتقام بگیره تو اون سطح بازیکن ها حرفه ای هستن و حرفه ای فکر میکنن به هر حال اگه الیا خوب بود باید شرایط خودش رو به مربی تحمیل میکرد ولی نتونست خودش رو اثبات کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بدون شک بازیکنی نبود که بخواهد فیکس یوونتوس باشه و انتظار داشته باشه همیشه ثابت بازی کنه ولی واقعا به نظر من حقش بود که بیش از اینها واسه یووه بازی کنه چون دقیقا دو تا خصوصیتی داشت که به سیستم بازی کونته می خورد یکی سرعت و یکی هم تکنیک !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
گفته می شه بنفیکا الیا رو به صورت قرضی می خواهد و لا غیر :1:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
الیا : + من یووه رو ترک خواهم کرد ، من اماده توافق با یوونتوس هستم و میخوام به باشگاه های دیگه برم + من فقط میخوام دوباره از فوتبال لذت ببرم و ایجنت من داره تمام پیشنهادات رو بررسی میکنه فقط امیدوارم بازکن ازاد اعلامش نکنن ، و فروخته بشه تا بخشی از پول خریدش در بیاد ...!!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
واقعا سوپرایز کونته برای الیا فوق العاده بود . کونته میگفت سوپرایز یه حدس هایی می زدیم ولی اینطوریش رو نه . الان همه جا صحبت از الیاست . تو رقابت های یورو هم الیا اصلی ترین بازیکن هلنده همه هم میگن که هلند با وجود الیا قهرمانه . همه کشور هلند باید مدیون سوپرایز کونته باشن

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
اینطور که بنظر میرسه مسئولای یووه روی الیا 9 میلیون یورو قیمت گذاشتن . الان آخرین تیمی که ابرازه علاقه کرده واسه خریده الیا , وردربرمن آلمانه ! وردربرمن میخواد بعد از 12 ماه نا موفق این هلندی تو سری آ , دوباره اونو به بوندس لیگا برگردونن . + برمنی ها واسه اینکه بتونن با قیمت کمتری الیا رو به خدمت بگیرن و با توجه به اینکه میدونن یووه به دنباله جذب مدافع مرکزی هست قصد دارن سوکراتیس مدافع یونانی تیمشون که سابقه بازی تو سری آ رو داره ( میلان و جنوا ) جزئی از این قرارداد قرار بدن !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
توتواسپرت گزارش داده که یوونتوس پیشنهادی کمتر از 7 میلیون یورو رو برای خرید الیا بررسی نمیکنه. تیم های زیادی به الیا علاقمند هستن ، از جمله وستهام ، بیرمنگام و QPR از لیگ برتر و وردربرمن ، شالکه 04 و هافنهایم از بوندس لیگا. با توجه به این که الیا سابقه ی حضور در بوندس لیگا رو داره و شالکه 04 فصا بعد در جام باشگاه های اروپا حضور خواهد داشت ، به نظر میرسه گزینه ایده آل الیا برای جدایی از یووه ، شالکه باشه ...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
الیا برای انجام تست پزشکی وارد لندن شد ، الیا در تویتر هم این خبر رو تایید کرد اما از تیم جدیدش نام نبرد ؛ گفته میشه که وستهام یا فولهام مقصد آينده ی الیا خواهند بود .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم تو تیم جدیدش موفق باشه و با مبلغی مناسب به فروش بره هر چند بعید میدونم بیشتر از 7 م به فروش بره!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ از اول اسم خیلی تیم ها مطرح شد ، از شالکه بگیر تا همین وردربرمن تو آلمان ، وستهام و فولهام تو انگلیس و خیلی های دیگه ولی مبلغ همیشه ثابت بوده ، همشون گفته شده که با 8 میلیون به تیم مذکور میره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی