پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الیرو الیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
265 پاسخ برای این موضوع

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
باز هم به این الیا بازی نرسید :Facepalm: دیگه کونته دنبال چه فرصتی میگرده که به الیا بازی بده ؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

باز هم به این الیا بازی نرسید :Facepalm:

دیگه کونته دنبال چه فرصتی میگرده که به الیا بازی بده ؟

آخه تو ببین هیچ نیازی به الیا نیست ، وقتی کراسیچ که یه قصله تو یوونتوس بازی میکنه ، بهش حتی نمیرسه بیاد روی نیمکت بشینه دیگه از الیا چه انتظاری میره؟؟؟؟ تیم داره خوب بازی میکنه و نتیجه میگیره حالا ما بیایم برای بازی دادن به الیا تیم خودمونم خراب کنیم؟

امیدوارم در جام حذفی همه اینایی که بازی نکردند از الکس گرفته تا الیا همه بتونند بازی کنند ، البته اگر ما در یک تورنومنت اروپایی بودیم بیشک الیا ، کراسیچ ، الکس و کوا خیلی به کارمون میومدن ولی ما فقط ایتالیا را داریم ، اونم هفته ای یه بازی.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
البته امروز توی بازی دوستانه خیلی خوب بوده ولی به قول دوستمون وقتی تیم داره خوب بازی می کنه و بازیکنان کناری حتی گل های حساسی رو هم می زنند چه دلیلی داره کونته ریسک کنه !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
دیشب زیاد بد نبود درسته توپ خراب کرد ولی یه ویژگی خوبی که داشت شادابی تو بازیش بود من که فکر میکنم تو اینده کونته بیشتر ازش بازی بکشه حالا باید دید چی میشه مشکل اصلیش اینه که از فکرش کمتر استفاده میکنه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
درسته تا وقتی که تیم خوب داره نتیجه میگیره اصلا ضرورتی نداره کونته ریسک کنه البته شاید در اینده بیشتر بازی بهش برسه بستگی به خودش داره

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
پاس پشت پای فوق العاده الکس رو با ضربه چیپ بدی که زد به هدر داد. تو بازی دیشب بازی نسبتا خوبی از الیا شاهد بودیم اما به نظرم این بازی نصف توانایی های الیا هم نبود . هر چند پاسی که به مارکیزیو داد با توانایی فردی مارکیزیو تبدیل به گلی شد که تیم رو به مرحله بعدی برد. راستش هیچ وقت فکر نمیکردم که این فصل اوضاغ تیم این شکلی بشه آخه این لامصب په په که به هیچ عنوان یک ستاره نیست اما تو صحنه هایی کاری میکنه که با روح و روان هر جانداری میتونه بازی کنه . ای تو روحت په په بازی با ناپولی کاری کردی که فکر کردم تیم مسی رو خریده . این بشر خیلی تاکتیک پذیره و من به این نتیجه پی بردم که چرا مارچلو لیپی بهش اعتماد میکرد. خوب از بحث په په خارج میشیم و به الیا وارد میشیم. الیا در حال حاضر به هیچ عنوان نمیتونه اون بازیکنی باشه که بر سر بازی تو ترکیب اصلی بخواد با امثال په په و ووچینیچ یا حتی جاکرینی بجنگه شاید کلاس بازیش از په په و جاکرینی بالاتر باشه اما به هیچ وجه تاکتیک پذیری و در خدمت تیم بودن این دو رو نداره و میتونه به عنوان ذخیره خوب به حساب بیاد. الیا یک الترناتیو خوب محسوب میشه و امیدوارم بتونه خودش رو به کونته تحمیل کنه.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خوب شد که به الیا هم بازی رسید . نمیشه به این سرعت در موردش قضاوت کرد . ولی فکر کنم نظر کونته رو تا حدودی جلب کرده باشه . الیا هم میتونه برای قدرتمندتر شدن نیمکت یووه کمک زیادی باشه .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من الان داشتم هایلایت بازی با بولونیا تو کوپا رو میدیدم ، کف کردم از بازی این پسر . با این حال که کم بهش بازی رسید ولی 2.3 برابر کوا و کراسیچ تو موقعیت قرار داشت . حیف دروازبان بولونیا سگ شده بود و تمام توپا رو می گرفت و گرنه می تونست اولین گلش رو بزنه . به نظر من واقعا حیفه که از دستش بدیم . دلیل اینکه موقعیت از دست می داد این بود که اعتماد به نفسش پائین بود که اگه بیشتر بهش بازی برسه درست میشه . خدا کنه از این به بعد کونته بیشتر بهش بازی بده تا یه استعداد ناب رو از دست ندیم .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من که فکر میکنم الیا رو فقط در صورتی زانویه می فروشن که یا گوتزه یا هوملز رو باهاش معاوضه کنن در این که بازیکن با استعدادیه شکی نیست به نظر من حقش بیشتر از ایناست اگه بازی بهش بیشتر برسه 100 درصد پیشرفت میکنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
چه خبرا؟ کجاست؟ چیکارا میکنه؟؟؟ اون اوایل قرار بود کریس رونالدوی تیم باشه!

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال
به نظر من در آینده خیلی به کار کونته بیاد فعلا که میتونه ذخیره خوبی باشه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کونته همیشه گفته هنوز هماهنگ نشده با لیگ ایتالیا . شاید هم طول بکشه تا پایان فصل این ناهماهنگی . ولی مطمئناً برای فصل بعدی بدجور به درد یووه میخوره . سنی هم نداره که به این زودی بخوایم بفروشیمش یا قرضی بدیم بره .

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
کنته کشته مارو یه بار بیار یه نیمه بازی کنه ببینیم چه خبره

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
یعنی دلم خنک شد کونته به این بازی نمیده تا این باشه دیگه بفهمه چه جوری راجع به یووه حرف بزنه!

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

یعنی دلم خنک شد کونته به این بازی نمیده
تا این باشه دیگه بفهمه چه جوری راجع به یووه حرف بزنه!

کاملا موافقم. منم دله پری ازش دارم :kick:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
توی بازار داغ تر از هوای تابستون که یووه دنبال یه وینگر خوب می گشت ، به هر دری زد که یه بازیکن تاپ بخره . اسم های زیادی بودن ، از نانی و ریبری گرفته تا فارفان و وارگاس . تو همون بین یه بازیکن هلندی به اسم الیا که کم کم داشت واسه خودش اسم دست و پا می کرد ، گفت که یووه واسه من پیشرفت محسوب نمیشه و هرگز به این باشگاه نمیرم . این حرف خیلی سنگین بود واسه طرفدارای تیمی که امثال پلاتینی و شیره آ و باجو و خیلی از بزرگای دیگه توی تیمشون بازی کردن . ساعت های آخر بود که همون بازیکنی که اونطوری به تیم توهین کرده بود با هواپیمای شخصی وارد تورین شد و لباس بیانکونری پوشید . خواسته یا نا خواسته عضوی از ما شده . تکنیکش فوق العادست . این رو تو بازی رم و بلونیا ثابت کرد . باید بیشتر بهش وقت داد . هنوز به حرفای کونته اعتماد می کنیم که می خواد یه چهره ی جدید از این بازیکن نشون بده . منتظر ورودت هستیم پلاتو : :confeti: تولدت مبارک الیرو :confeti:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
دارم به این نتیجه میرسم میخوان ایلیا رو تحقیر کنن که دیگه ازین حرفا نزنه و بس اگه خوبه پس بیارینیش تو زمین اگه بده یعنی ازین ایستاگاریبیا و جاکرینی کمتره بدرد لای جرز دیوارم نمیخوره والا ما کلیپاشو دیدیم یه کریس رونالدوییه واسه خودش فقط ضربه آخرش گیج میشه اگه گیرشون این بود همین پولو میزاشتن واسه اگرو روی پوله اون سر میدادن

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4007 ارسال

^^^
دقیقا میخواستم همینو بگم
یه بالوتلی تو چشماش میبینم
زر مفت هم زیاد میزنه :|

جاکرینی نیمکت نشینش میکنه ، بعد از نیمکت نشینی کلی زر خواهد زد
ببینید از کی گفتم
باتشکر

کمال جاکرینی نیمکت نشینش کرد ولی این بدبخت صداش در نیمده

^^^
دقیقا میخواستم همینو بگم
یه بالوتلی تو چشماش میبینم
زر مفت هم زیاد میزنه :|

جاکرینی نیمکت نشینش میکنه ، بعد از نیمکت نشینی کلی زر خواهد زد
ببینید از کی گفتم
باتشکر

کمال جاکرینی نیمکت نشینش کرد ولی این بدبخت صداش در نیمده

بیست و دو بازی فقط نیم ساعت بازی کرده
با همین منوال پیش بره تا اخر فصل یک ساعت بازی میکنه
مبلغ قرار داد ده میلیون چهار ساله
اگه قرار بود با کتاب های رنگ امیزی هم زبان ایتالیایی یاد بگیره تا حالا مدرک دانشگاهی زبان ایتالیایی رو گرفته بود

ولی کونته میخواد از لحاظ اخلاقی ادمش کنه که مثل بالوتلی نشه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
تولدت مبارک با استعداد و کسی که میتونه واسمون ستاره شه!!! ولی ای کاش اون حرف ها رو در مورده تیممون نمیزدی چون این تیم مثله ناموسمونه... .

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
این چیزایی که راجغ به الیا میگین به نظر من فقط حدس و گمانه،من مطمئنم کونته همونجوری که گفته داره روش کار میکنه و به موقعش حتی شاید سال دیگه هممون رو سورپرایز میکنه. تولدت مبارک بچه پر رو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی