پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الیرو الیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
265 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
منم امیدوارم کمال جان ولی شنیده ها با واقعیت خیلی فرق دارن ممکنه مبلغ قرارداد بیشترهم باشه ممکنه کمترهم باشه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
واقعا میتونست هافبکه خوبی باشه!!!سبکس به درده منچستر میخوره!!! کاش سبکمون طوری بود که بهش میخورد!!! ولی حرفش رو یادم نمیره :rolleye:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

توتوسپورت :

" الیا فردا قرارداد رسمی خودش رو با وردبرمن آلمان امضا خواهد کرد ؛ این انتقال با مبلغ 6 میلیون یورو + 2 میلیون پاداش در صورت موفقیت وردبرمن رسمی خواهد شد "

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
2 میلیون پاداش رو در صورت موفقیت الیا به یووه میدن یا موفقیت وردربرمن؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
در حال سپری کردن تست های پزشکی باشگاه وردربرمن آلمان :1: :

[img width=480 height=270]http://www.shiaupload.ir/images/74739350214840915419.jpg[/img]

به آرشیو بازیکنان در انجمن تاریخ منتقل شد.

+ مبلغ این جایجایی بعد از رسمی شدن قرارداد فاش میشه ، اخبار ضد و نقیضی در این رابطه هست ، تو یوونتوز خوندم که وردربرمن 7 میلیون یورو + bonuses ، در صورت موفقیت این تیم در بوندس لیگا به یووه میپردازه ، فوق العاده بوده کار ماروتا اگه این خبر درست باشه !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

2 میلیون پاداش رو در صورت موفقیت الیا به یووه میدن یا موفقیت وردربرمن؟

در صورت موفقیت وردربرمن 2 میلیون پاداش از وردربرمن به بوونتوس میرسه .

سابقه داشته که یک بازیکن یک فصل خریداری بشه و همیشه در کنار تیم باشه ولی سر جمع 90 دقیقه بازی نکرده باشه تو کل فصل :victory2: :victory2:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
واقعا کم سابقه بوده بازیکنی مثل الیا همیشه رو نیمکت حضور داشته باشه و اینقدر کم بازی کنه امادگی جیاکرینی و په په و عملکرد ضعیف خودش در کارهای دفاعی باعث شد زیاد کونته بهش بازی نده

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
کاری ندارم قبل از این که به یووه بیاد چی گفته بود ، کاری ندارم که یووه رو با هامبورگ یکی کرده بود ، کاری ندارم که اصلاً این مصاحبه ش صحّت داشت یا نه ! فقط اومدم بگم که خیلی "مرده" ـه !

به عنوان بازیکنی که جایگاهِ ثابتی تو لیست فان مارویک برای تیم ملی هلند داشت ، به یووه اومد ، 36 هفته تو سری آ روی نیمکت ، روی نیمکت که نه ! اغلب روی سکو نشست و هیچی نگفت ، هیچی ! آخرش هم با این پیام توی توئیتر از هوادارا خداحافظی کرد :

[img width=480 height=452]http://www.shiaupload.ir/images/31105366447584802201.jpg[/img]

امیدوارم همیشه موفق باشه !

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

[img width=480 height=319]http://www.shiaupload.ir/images/80063383018786001391.jpg[/img]

الیا خیلی بازیکن ِ بزرگی بود . این رو رفتارش نشون میداد . همیشه هر وقت به بازی اومد نهایت ِ تلاشش رو کرد و واقعا حرفه ای بودنش رو به شخص ِ من ثابت کرد .

الیا بازی با بولونیا و رم و نوارا و جنوا آخرای بازی اومد و فقط به موفقیت ِ تیم فکر کرد و اصلا قصد ِ این رو نداشت که انتقامی از کسی بگیره . همیشه و همیشه خوب بازی کرد و واقعا واسه یووه مایه گذاشت .

این واسه من مهم نیست که اون شخص به بازیش اعتقاد داشت یا نه ، با این حال که هیچوقت اون فرصت ِ کافی رو بهش نداد ، ولی این واسه من مهمه که همیشه رو نیمکت و سکو با غیرت نشست و هیچی نگفت .

مطمئنم اون قدری که به امثال ِ استیگاریبیا و ده چلیه فرصت داد به این فرصت می داد ، دیگه تا 3،4 سال هیچ غمی بابت ِ وینگر نداشتیم . پتانسیل و تکنیک و استعداد و هر چیزی که واسه یه بازیکن لازمه رو داشت ولی فقط دیده نشد .

هر وقت به بازی می اومد استرس ِ این رو داشت که باید خودم رو نشون بدم و خودم رو ثابت کنم و برگردم و همین باعث می شد که نتونه اون الیا باشه که ما هلندی ها خیلی بهش امید داشتیم .

زیاد نمیگذره که از اینکه همچین جواهری رو از دست داده پشیمون میشه ولی من خودم از رفتنش خوشحالم و امیدوارم برگ برنده ی ما توی برزیل باشه .

همیشه از همون سال ِ 2009 دوست داشتم یه روز تو یووه ببینمش ولی چه فایده ؟! به هر حال همیشه جز ء 50 بازیکن مورد ِ علاقه ی من میمونه .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اصلا دوست نداشتم اینطوری جدا شه . الیا بازیکن خوبی بود . بهش بها داده نشد

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
خوب شد رفت ! 7 چوخ هم از اين گيرمون بياد باز غنيمته ! هرچند يه ضرر بود كلا ! در پايان فقط ميتونم بهش بگم : از پياده رو برو ! نامه بنويس !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

مدیر ورزشی وردبرمن :

" قرارداد الیا رسمی نشده ، یوونتوس هنوز این اجازه رو به الیا نداده است البته این مورد انتقال رو با مشکل مواجه نمیکنه هر چند که تا کنون این مورد برطرف نشده "

الیا هم پیامی رو به هواداران یوونتوس ارسال کرده :

" از هواداران یوونتوس تشکر می کنم ؛ امیدوارم در فصل آينده نیز موفق باشند ، فورزا یووه برای همیشه "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس : " الیا با قراردادی رسمی و با مبلغ 5.5 میلیون یورو به وردبرمن آلمان پیوست ، وردبرمن این مبلغ رو در دو مرحله و طی دو سال پرداخت خواهد کرد و در صورت موفقیت این تیم در لیگ آلمان 2 میلیون یورو نیز به مبلغ اولیه اضافه خواهد شد "

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
یعنی اگه وردربرمن این فصل موفق نباشه سر الیا این همه ضرر کردیم . :39: کاش بیشتر بهش بازی میرسید :fp:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
باید قبول کنیم بازیکنی که یک فصل 3 تا بازی بیشتر نکرده بیشتر از این نمی ارزه ، نباید انتظار داشته باشیم که همون 10 تا بفروشیمش

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6387 ارسال
  • LocationRasht
میتونی کمی در مورد اسمت 'Eljero ' بهمون بگی؟

« خواهرم شیفته آهنگاش [Al Jarreau ، خواننده جاز آمریکایی] و عاشق این اسم بود. به مادر گفت 'Eljero اسم خیلی قشنگیه' و مادرم گفت باشه پس همینُ میذاریم روش! (:2:) »

تصویر

^ ال جرو :دی

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

[img width=480 height=270]http://www.werder.de/media/images/fussball/profis/saison_2012_13/630/eliaumkurvttw630.jpg[/img]

دیروز وردربرمن موفق شد در یک بازی دوستانه مقابل آبردین با تک گل الیرو الیا با پیروزی از زمین خارج بشه. شماره ی 11 وردربرمن هم متعلق به الیا ست !

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
الیا : - پس از قهرمان شدن یوونتوس در فصل گذشته ُ سری آ به هر بازیکن یک فراری جدید یا 200 هزار یورو پاداش تعلق می گرفت. - مسئولان یوونتوس قبل از پیوست من به وردربرمن مرا مجبور کردند از پاداش خود چشم پوشی کنم . - کونته هیچ وقت با من صحبت نکرد او حتی در تمام طول سال یک کلمه با من حرف نزد و به من اعتقادی نداشت . - من هرگز چنین تجربه ای در زندگی ام نداشتم و این برای من بسیار نا امید کننده بود .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

تصویر

الیا به اردوی تیم ملی هلند اضافه شد تا جای روبن رو برای دیدار مقابل ِ رومانی پر کنه . مصدومیت ِ روبن بر طرف نشده و زمانی هم برای بازگشتش اعلام نشده . به همین دلیل فان خال برای این دیدار ِ حساس سراغ ِ بازیکن ِ سابق ِ یووه اومده .

همچنین آقای فان خال یوردی کلاسی ِ 21 ساله رو هم از فاینورد به اردوی هلند فراخونده .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- فن در فارت توی یه اظهار نظر جالب درباره الیا گفته : "الیا همانند یک موشک است و فقط لازم است روشن شود. امیدوارم به این زودی روشن نشود، چون تا چند هفته دیگر باید مقابل او بازی کنم. [ :1: ] اگر روز خوبش باشد هیچ کس نمی تواند او را متوقف کند. به نظر من او اعتماد به نفس کافی ندارد و به همین دلیل نتوانسته بازی های نسبتا خوبی را در وردربرمن به نمایش بگذارد."

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی