پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امانوئله جاکرینی - Zanzara

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
337 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
- جاکرینی در اولین بازی رسمی خودش برای ساندرلند در مقابل فولهام 90 دقیقه برای تیمش بازی کرد ولی عملکرد چندان دل پسندی نداشت و نتونست مانع شکست تیم دی کانیو بشه.
  • alexdelpiero و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال
تو بازی امروز مقابل ساوتهمپتون دقیقه 3 برای تیمش گل زد. بازی در نهایت 1-1 شد. @};-

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
[img width=600 height=356]http://cdn.tuttosport.com//images/98/C_3_Media_1773398_immagine_ts673_400.jpg[/img]

خوشحالیم برای گلزنیت
  • abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال
جیاکرینی : قلب من تا ابد سیاه و سفید می ماند . من عاشق یووه هستم . دو سال فراموش نشدنی در تورین همراه با کسب دو اسکودتو برای من خاطره انگیز بود . لیگ جزیره از لحاظ فنی پایین تر از ایتالیا است اما تهاجمی تر است . اینجا ورزشگاه ها همیشه پر و تماشاگران فوق العاده هستند . یووه هنوز هم قوی ترین تیم ایتالیاست اما امسال رم ، اینتر وناپولی قوی شده اند و به نظر می رسد تا پایان پا به پای هم برای قهرمانی پیش بروند و کسب اسکودتو در این فصل سخت است .

تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- :22: اشتباه کرد . همین .:22: پویِت سرمربی ساندرلند : " جاک ناامید شده است و از وضعش اصلا راضی نیست . برای او مشکل است که بیرون از ترکیب باشد . من انتظار دارم که جیاکی آماده شود و برای ما بازی کند . او دوست دارد 90 دقیقه بازی کند اما این چیزی است که نمی توانم به او بدهم . باید بگویم منتظر پیبشنهاد اینتر هستیم تا او را به آن ها واگذار کنیم . هرچند سخت است که او را راضی کرد ... " 3 بازی به صورت فیکس و 5 بازی به صورت تعویضی در لیگ برتر . :22: من دیگه حرفی ندارم . :22:

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال
لیگ انگلیس مناسب بازکنای ایتالیایی نیس کلا خوشم نمیاد از لیگ انگلیس چون وقتی تیم ملی یک کشور نتونه بهره ای از لیگش ببره باید درش گل گرفت بر عکس ایتالیا و المان و هلند و اسپانیا و ارژانتین و برزیل و ...

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال
این انگلیس ها هیکل گنده وزن زیاد و قد بلند و زور زیاد دارند. با این مشخصات جسمی به طور خودکار فوتبال میشه فیزیکی و بازی هوایی در حالی که جاکرینی از نظر فیزیکی ضعیفه و قدرت شوت زنی اش که داغونه تو فوتبال انگلیس بار فنی و ریزه کاری تکنیکی وجود نداره

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
امروز گل خیلی قشنگی به آرسنال زد ... شوت خیلی حرفه ای و زیبایی بود ... خیلی داره تلاش می کنه جزو لیست پراندلی برای جام جهانی باشه

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
سطح جاک از تیمش بالا تره ......فک کنم تنها ایتالیایی موفق تو eplباشه...اما تیمش داغونه

capture1_gp2v.jpg

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اگر تو یووه نیمکت نشین میموند شانسش برای جام جهانی بیشتر بود ، الان تو تیم آخر انگلیس داره بازی میکنه که مربی داغون ساندرلند حتی درست حسابی بهش بازی نمیده.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

امروز Calcionews24.com نوشت که باشگاه فیورنتینا برای جذب امانوئله جاکرینی ، هافبک سابق یوونتوس برنامه دارد و می خواهد برای فصل آینده این بازیکن فعال و پر تلاش را جذب کند .

این در حالی است که جاکرینی م علاقه زیادی به ماندن در انگلیس و ادامه بازی در ساندرلند ندارد و حتی پیشنهادی هم از تیم جنوا دارد که البته با توجه به دستمزد 2 میلیون یورویی او در هر فصل ، رفتن او به این تیم دشوار بنظر می رسد .

گفتنی است که در گذشته شایعاتی در مورد بازگشت دوباره پشه اتمی به یوونتوس شنیده میشد .

تصویر

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

گفتنی است که در گذشته شایعاتی در مورد بازگشت دوباره پشه اتمی به یوونتوس شنیده میشد .

تصویر

پشه اتمی ؟ جدا لقبش اینه ؟ :1: مورچه اتمی رو هم که داریم ، میترسم کم کم ، آمریکا تحریممون بکنه :21:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
ای بترکی:1: قهرمانی تقدیم به لیورپول کرد:fp:
آخه گوستاو پویت بی فکر تو رو بازی نمیده این کارا چیه؟:2laugh:
دقیقه 68 اومد تو بازی . دقیقه 73 و83 پاس گل داد و بازی 1-0 باخته به 2-1 تبدیل کرد ولی سیتی دقیقه 88 به زور بازی در خونش ؛شهر منچستر مساوی کرد:hang: (مانونه:fp:)

گل های بازی

Untitled.jpg

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
میخواستم بیام بگم که پویت خیلی احمقه که این بدبخت رو بازی نمیده! بعد مدتها آوردش تو تو 15 دقیقه دو تا پاس گل داد.. از سطح تیمش بالاتره این پسر..

[SIGPIC][/SIGPIC]

hamid1370

hamid1370

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 69 ارسال

میخواستم بیام بگم که پویت خیلی احمقه که این بدبخت رو بازی نمیده!
بعد مدتها آوردش تو تو 15 دقیقه دو تا پاس گل داد..
از سطح تیمش بالاتره این پسر..

خر چه داند قیمت نقل و نبات

[SIGPIC][/SIGPIC]

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
گاس پویت مربی ساندرلند در جواب سوالی مبنی بر جدایی یا ماندن جاکرینی گفته " جاکرینی با ما قرارداد داره و با ما خواهد موند" مردک بوووق این بیچاره رو در عین آمادگی و درخشش بازیش نمیده و بعد میگه با ما قرارداد داره و باید بمونه. جنوا و فیوره مشتری های جاک هستن
  • Principino, alexdelpiero و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

- بعد از یک فصل ناامید کننده با ساندرلند که البته مدتی هم درگیر مصدوم ـه مصاحبه کرده و گفته که دوست داره دوباره برگرده به ایتالیا و برای به دست اوردن جایگاهش در آتزوری تلاش کنه.

ظاهرا مذاکراتی هم با ساسولو داشته چون سبک بازی این تیم دقیقا با جاکرینی همخونی داره و میتونه تبدیل بشه به همون مهره ارزشمند گذشته.

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

یکی از معدود بازیکنایی که توی یووه بازی نمیکنه ولی دوسش دارم.

مصدومیت مچ پا فصل قبل از پا درش آورد :141: 6 ماه در مجموع خونه نشینش کرد و مجموعا 480 دقیقه بازی کرد و 1 پاس گل داد در حالی که فصل قبلش 1932 دقیقه بازی کرده بود و از هر دو فصلی که توی یووه بود تایم بیشتری بود و البته 5 گل زد و 4 پاس گل داد که باز از آمارش توی دو فصل یووه بهتره البته بهترین آمارش توی یه فصل توی لیگ سطح 1 نیست.فصل اولش توی یووه 1596 دقیقه 3 گل و 3 پاس گل و فصل دوم 1283 دقیقه بازی کرده بود با 3 گل و 4 پاس گل.بهترین آمارش توی سطح یک توی چزنا بوده با 2893 دقیقه و 7 گل و 4 پاس گل.

خیلی بد شانس بود توی ساندرلند.فکر میکنم حقش بیشتر از ایناست.نباید توی یه تیم درجه چندم انگلیسی بشینه روی نیمکت.فکر میکنم به یه تغییر نیاز داره و خودشم اینو میدونه.امیدوارم هر جا هست موفق باشه.

• Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
00317637483455807950.jpg

اسپورت ایتالیا:

امانوئله جاکرینی به بولونیا خواهد پیوست! تنها جزییات قرارداد باقی مانده است که به زودی نهایی می شود.

آمار پشه اتمی در ساندرلند:  5 گل در 43 بازی

+ نباید به ساندرلند فروخته می شد  :22:  یادمه کنته هم از رفتنش خیلی ناراحت شد  :fp: 

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

jeX7d.jpg

رسمی : به بولونیا پیوست ... 

• Bianconero Amore, AAG, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی