پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امانوئله جاکرینی - Zanzara

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
337 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

امروز به استان ورونا رفت و به اردوی تیم ساندرلند ملحق شد .

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
آخ جون پشه داره از تيم ميره فكر نميكردم اينقد زود بره تازه داره باورم ميشه كه يووه يه پروژه درس حسابي واسه پيشرفتش داره ميچينه جاك خوب پيشرفت كرد اما بايد باور كرد كه اسم يووه واسش بزرگه و جايگزين كردن بازيكن هاي مد نظر كنته خيلي زود تيم رو به اوج ميرسونه جاك خيلي ممنونيم براي كمك به تيممون كه 2اسكودتو رو ببريم اما واسه تيممون بهتره كه بري

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

آخ جون پشه داره از تيم ميره فكر نميكردم اينقد زود بره تازه داره باورم ميشه كه يووه يه پروژه درس حسابي واسه پيشرفتش داره ميچينه جاك خوب پيشرفت كرد اما بايد باور كرد كه اسم يووه واسش بزرگه و جايگزين كردن بازيكن هاي مد نظر كنته خيلي زود تيم رو به اوج ميرسونه جاك خيلي ممنونيم براي كمك به تيممون كه 2اسكودتو رو ببريم اما واسه تيممون بهتره كه بري

اسم یوونتوس برای چندین بازیکن دیگه یوونتوس هم خیلی بزرگه و هم گشاده حتی گشادتر از جاکرینی ترجیح میدادم اول اونا برن بعد یک ملی پوش آتزوری

و بیشتر از اینکه به نفع یوونتوس باشه که جاک رفته به نفع خودشه . جام جهانی 2014 دوباره میتونیم بازی های جاک رو ببینیم .

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
خیلی دوستش دارم.حیف شد از یووه رفت.امیدوارم موفق باشه.کلا هر کی رو دوست دارم از یووه می ره :alone: (جهت یادآوری به بخت شوم عزیز:آقا من از ویدال،پیرلو،پوگبا،بوفون و دیگر بازیکنان خوب یوونتوس حالم به هم می خوره :2: ) خداحافظ پَخچه!!!...خداحافظ :cry2:

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

انصافا بین همه ی تعویضی های یووه (به غیر از پوگبا) جاکرینی آقایی میکرد ، واقعا از حضورش تو زمین خوشحال میشدم ، این فصل به معنای واقعی کلمه عالی بازی کرد ، گلش که دقیقه آخر بازی زد و باعث اختلاف نه امتیازیمون با ناپولی شد رو هیچوقت یادم نمیره
درسته پشه بودی ولی نیشت اونقدر زهر دار بود که فیلو از پا می نداخت

واقعا بین هافبک هامون حق تو نبود که بری
خداحفظ جاک ، امیدوارم دوباره برگردی

پشه ای با ولع سیری ناپذیری به خون

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
اقا اين پشه چقده طرفدار داره -

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
باشگاه ساندرلند هم رسماً در سایت رسمی خودش این جابجایی رو بعد از تست های پزشکی تایید کرد. یووه برای نصف مالکیتش 3 میلیون یورو پرداخت کرد و فصل بعد هم برای نیمی دیگه از مالکیتش 4.25 میلیون یورو. (مجموعاً 7.25 میلیون یورو.) و الان هم با مبلغ 7.5 میلیون یورو به ساندرلند فروختش.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^ :cry2:

تصویر

پ ن : دلم برای ایجنت ـش می سوزه ! :cry2: :1: بنده خدا همش می گفت جاک این فصل توی یووه می مونه . :cry2: :1: ( تاپیک ـش رو منتقل کنید . :cry2: )

AbbasJuve

AbbasJuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال

باشگاه ساندرلند هم رسماً در سایت رسمی خودش این جابجایی رو بعد از تست های پزشکی تایید کرد. یووه برای نصف مالکیتش 3 میلیون یورو پرداخت کرد و فصل بعد هم برای نیمی دیگه از مالکیتش 4.25 میلیون یورو. (مجموعاً 7.25 میلیون یورو.) و الان هم با مبلغ 7.5 میلیون یورو به ساندرلند فروختش.

یکی از معضلات تیم ما دقیقا همینه، یه بازیکن میگیریم 7.3 بعدش که یه جایی می درخشه میفروشیمش 7.5 ، آخرشم کلی حال میکنیم که با این قیمت فروختیم.
من خودم وقتی شنیدم 7.5 میخوانش از شادی داشتم بال در میاوردم ولی وقتی فهمیدم همین قیمت خریدیمش اون موقعی که شاخ هم نشده یود اعصابم کلا به هم ریخت.

تیم بزرگ باید بازیکنای بزرگ بگیره تا موقع فروششون هم همچین مشکلاتی نداشته باشه.
بازیکنای بزرگ همیشه مشتری های بزرگی دارن که پول بابتشون بدن و دیگه حداقل سر حقوق سالانه باهاشون به توافق برسن.

کو گوش شنوا؟؟؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

" با شور و شوق زیادی به اینجا اومدم ، می خوام خیلی خوب کار کنم و شروع دوباره ای داشته باشم ، بنظر من یک ماجراجویی زیبا خواهد بود ؛ از آقای کونته تشکر کردم چونکه اون بود که در دو سال گذشته این فرصت رو به من داد تا خودم رو نشون بدم و باعث شد تا من به اینجا برسم ، من با اون تماس گرفتم و ازش تشکر کردم ، به تیم ملی پیوستم و امیدوارم که بتونم در نزدیکی آتزوری بمونم و برای رسیدن به جام جهانی هر کاری می کنم ، تمام تلاشم رو می کنم ، لیگ برتر انگلستان برترین لیگ جهانه به همین دلیل هم هست که این ماجراجویی برای من هیجان انگیز هست ، دی کانیو ؟ دیروز این فرصت رو داشتم که با اون کمی صحبت کنم ، بنظر من اون به من که از نظر زبان هنوز تسلط کافی ندارم کمک زیادی خواهد کرد بخصوص در میدان مسابقه "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

مدیر برنامه های جیاکرینی :

" انتقال بصورت اتفاقی انجام شد ، مدیران یوونتوس قصد نداشتن جیاکرینی رو بفروشن اما موقعیکه پیشنهاد ساندرلند رو دریافت کردند ، ما رو در جریان قرار دادن ، ما اون رو بررسی کردیم و موافقت کردیم ، اگر ما این پیشنهاد رو رد می کردیم ، هرگز مدیران یوونتوس جیاکرینی رو نمی فروختن ؛ این تنها پیشنهادی بود که جیاکرینی دریافت کرد ، در یوونتوس رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب خیلی شدید بود ، امیدواریم که جیاکرینی به حضورش در تیم ملی ادامه بده ، اون قطعا در ساندرلند یکی از بازیکنان ثابت خواهد بود و با توجه به اینکه لیگ برتر یکی از بزرگترین لیگ های جهان هست قطعا پراندلی اون رو زیر نظر خواهد گرفت ، اگر جیاکرینی بتونه با این شرایط به بازی ادامه بده ، مشکلی اون رو تهدید نمیکنه البته در یوونتوس وضعیت مختلف بود چونکه فرصت چندانی به اون داده نمی شد "

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
امروز تیم ساندرلند 3-1 تاتنهام رو شکست داد کسی اگر خبری از حضور جاک داره بزاره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
- خلاصه بازی رو که دیدم چیزی از جاکرینی نشون نداد. با توجه به وضعیت چمن ورزشگاه هم فکر کنم بازی توی انزلی برگزار شده بود :Facepalm:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اینم برای علاقمندان به بازی جاک
http://bianconeri.ir...ic=1646.new#new

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
فردا ساعت 5 بعد از ظهر به وقت ایران ساندرلند با منچستر سیتی بازی داره ، الجزیره 5 و ایدمان هم نشون میدن ، دیدن بازی جاک خالی از لطف نیست (و در عین حال ناراحت کننده) :cry2:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- ایجنت مجهول الحال ( :1: ) جاکرینی گفته که قبل از اینکه یووه با جاک قرار داد ببنده ، من بهش پیشنهاد دادم که به ناپولی بره اما خود جاک بووه را انتخاب کرد و همه چیز عوض شد .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
ایجنت جاک " او به دلیل جدایی از یوونتوس و کونته ناراحت است، کسی نمی خواهد از تیمی برود که 2 فصل توانسته همراه آن اسکودتو را کسب کند اما این طبیعت فوتبال است. او دوستان بسیار زیادی را در یووه دارد و جدایی از آن ها باعث ناراحتی بیشتر او شده است. وقتی که در حال مذاکره با ساندرلند بودیم نگران این موضوع بودیم که شاید او به دلیل علاقه خود به مجموعه یووه و ناراحتی موفق نشود در ترکیب ساندرلند موفق باشد, اما او توانست کم کم در تیم جدید خود جا باز کند و عملکرد خوبی هم داشته باشد. به هر حال به نظر من مدیران یووه در از دست دادن او دچار ضرر شدند, زیرا او رابطه مثبت و صمیمی با هواداران یـووه داشت و برای این تیم مفید بود "

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اینجا هم که فقط صحبت های ایجنت هست، چقدر فک میزنه :1: تو کلیپی که یکی از بچه ها واسه ایباربو گذاشته بود جاک رو دیدم دلم تنگ شد بغض کردم :cry2: یه زمانی فقط اسطوره فروم دوستش داشت اما حالا هممون عاشقشیم :1:

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

وداع با جاکرینی

:flower:

تصویر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
جیاکرینی :

من دو سال فوق العاده را با یوونتوسی سپری کردم
من از چزنا رفتم و قهرمانی ایتالیا رو با یوونتوس بدست اوردم و سپس با تیم ملی نائب قهرمان اروپا شدم و همچنین برای تیم ملی در بازی های جام کنفدراسیون ها بازی کردم
اکنون من این فرصت را پیدا می کنم که با پاپ دیداری داشته باشم ( منظورش بازی ارژانتین و ایتالیاست که قراره این بازی ادای احترامی به پاپ فرانسیس باشه )
من از ترک یوونتوس واقعا متاسفم ( قبلا ایجنتش هم این رو گفته بود که ناراحته در این مورد ) اما این فرصت پیش امد که ما تصمیم بگیریم که انتخاب ساندرلند و پیوستن به این تیم تصمیم درستی و خوبی است برای من
در مورد پیوستن Fabio Quagliarella به ساندرلند هم اینطوری گفته که :
من فقط می توانم بگویم در اینجا خوشحالم و این بر عهده ی خود فابیو هست که چه تصمیمی خواهد گرفت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی