پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امانوئله جاکرینی - Zanzara

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
337 پاسخ برای این موضوع

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
به گزارش گاتزتا دلو اسپورت جیاک در آستانه پیوستن به ساندرلند قرار داره. تیم پائولو دی کانیو ابتدا پیشنهادی نزدیک به 8 میلیون یورو ارائه کردن ولی این پیشنهاد رد شد. نهایتا اونا پیشنهادی بالاتر از 10 میلیون یورو به یووه ارائه کردن که باعث شد یووه حاضر به مذاکره بشه.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
اسکای نوشته که ایجنت جاکرینی با مدیرای ساندرلند جلسه داشته . سر 8 میلیون توافق کردند و فقط مونده اعلام رسمی این انتقال . :sad1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

اسکای نوشته که ایجنت جاکرینی با مدیرای ساندرلند جلسه داشته . سر 8 میلیون توافق کردند و فقط مونده اعلام رسمی این انتقال . :sad1:

ظاهرا همه چیز به OK کونته وابسته س...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
^^^ OK :1:

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
طبق گفته اسکای کونته هم در نهایت امشب با انتقال جاکرینی موافقت کرده و جیاک با 8 میلیون و یه قرارداد 4 ساله به ساندرلند میره . بازیکن بی حاشیه و مظلومی بود :sad1: واقعاً هم دوست داشت تو یووه بمونه و احتمالاً بر خلاف میل خودش داره میره ساندرلند .

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال

طبق گفته اسکای کونته هم در نهایت امشب با انتقال جاکرینی موافقت کرده و جیاک با 8 میلیون و یه قرارداد 4 ساله به ساندرلند میره . بازیکن بی حاشیه و مظلومی بود :sad1: واقعاً هم دوست داشت تو یووه بمونه و احتمالاً بر خلاف میل خودش داره میره ساندرلند .

آره منم خیلی دوستش داشتم.هر وقت میومد توی زمین مفید بازی میکرد.اما توی یووه خیلی کم بهش بازی میرسید و واقعا بهش ظلم میشد.اما شک نکنید اگر توی ساندرلند و در فضای عمومی لیگ جزیره خوش بدرخشه به تیم های رده بالاتر جزیره نقل مکان میکنه.مثل تاتنهام، لیورپول، آرسنال

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
این اواخر شبیه اینیستا شده بود سبک بازیش . کاش بمونه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
جالبه امسال خریدها وفروشها دارن هم رو خنثی میکنن. خرید توز با 9 میلیون وفروش جاکرینی با 8 میلیون

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
جاکرینی در حالت نرمال انتخاب ششم کونته در خط هافبک بود. جاکرینی رو در 26 سالگی 6 میلیون یورو خریدیم و حالا در 28 سالگی 8 میلیون یورو فروختیم. از نظر اقتصادی خیلی کارمون خوب بوده. حتی از لحاظ فنی هم به نظرم کسی مثل دیامانتی خیلی بیشتر از جاکرینی به کار ما میاد ولی از لحاظ احساسی اصلا دوست نداشتم جاکرینی بره. یه بازیکن بی حاشیه و پر تلاش که همینطوری پیشرفت کرد حالا به سطحی رسید که پیشنهاد 8 میلیون یورویی دریافت کرد. امیدوارم دی کانیو ازش به بهترین شکل ممکن استفاده کنه. امیدوارم موفق باشه :sad1: :flower:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
ایشالله موفق بشه و جاش دیامانتی بیاد :1:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازیکن خوبی بود و هست ! جاکرینی با چزنا اگه درست گفته باشم از سری بی به سری آ برگشت ! من اون زمان که تو چزنا بود چیزی یادم نیست جز اون صحنه دروازه خالی که توپ به تیرک زد در بازی مقابل یوونتوس ! وقتی به یوونتوس اومد من دلیل این خرید و نفهمیدم چون ما کراسیچ اون سمت داشتیم در بازی ابتدایی فصل و در اولین لاین آپ رسمی کونته در یوونتوس آرنا ، جاکرینی حضور داشت و اون بازی و بازی های بعد اینقدر خوب بازی کرد که واقعا من به شخصه خودم به کراسیچ ترجیحش میدادم ! یادمه کونته یه بار گفته بود تا وقتی من تو یوونتوس هستم ، کاسرس ، جاکرینی ، پادوین و پلوسو هم باید باشند ! ولی حالا سیاست ها کونته هم تغییر کرده ! جاکرینی طی 2 سال از فرش به عرش رسید ! هم در یوونتوس فوق العاده بود ، در لیگ قهرمانان بازی کرد ، 2 اسکودتو و یک سوپر کاپ برد و به تیم ملی ایتالیا دعوت و فیکس ترکیب پراندلی شد. امانوئله جاکرینی در 25 اوت 2011 با مبلغ 3 میلیون یورو به مالکیت مشترک یوونتوس و چزنا در اومد و بواسطه بازیهای خوبش در اولین فصل حضورش در یوونتوس و بردن یک اسکودتو ، در ژوئن 2012 یوونتوس با پرداخت 4.25 میلیون یورو مالکیت کامل جاکرینی و از چزنا خرید و اون رسما در مالکیت یوونتوس در اومد ! و حالا در 10 جولای 2013 با مبلغ 8 میلیون یورو (6.9 میلیون پوند) به تیم لیگ برتری ساندرلند انگلیس پیوست ! بازیکن خوبی بود و برای یوونتوس پر تلاش بود ، براش آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم به روند صعودیش ادامه بده !

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
ناراحت شدم بازیکن خوب و بی حاشیه ای بود و هم یکی از بازیکنان تیم ملی ایتالیا امیدوارم موفق باشه :rose:

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
منم دوس داشتم بمونه یا حداقل کاش یکم گرون تر میفروختیمش که یه احساس شادی بیشتری بهمون دست بده!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21226 ارسال
  • LocationDeutschland
- فکر می کنم مانی الان خیلی خوشحاله :nish:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یه چیزی بگم یکم فضا عوض بشه :1: از 272 پستی که در این تاپیک داده شد ، بالای 70 پست مصاحبه ایجنت جاکرینی بود که او در یووه میمونه :1: حالا ... :lol:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

[img width=480 height=271]http://www.8pic.ir/images/14904032926467817475.png[/img]

شکار لحظه ها!

احیانا شما برادر جاکرینی نیستید؟! :1:

چقدر شبیهن :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

انتقالش تمام شده است باشگاه ساندرلند اعلام کرد با یووه به توافق رسیدم نمی دوم مبلغ 7 میلیون پوند یا یورو اما اگر یورو هست خاک بر سر ماروتا

ار جاک خداحافظی کنید خدایی خیلی دوستش دارم از اون دست بازیکنایی بود که فقط به عشق یووه بازی می کرد

[img width=480 height=318]http://veno.netii.net/up/9fbed9da256e.jpg[/img]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
گفته میشه که قراره 2 شنبه در تست های پزشکی ساندرلند شرکت کنه ..

+ 2 تا چیز رو آرزو دارم که برای جیـاک اتفاق نیـوفته ..

1. با رفتن از یوونتوس انگیزش رو از دست نده و همونجوری با روحیه و شاداب بازی کنه .. [چون هممون می دونیم که برای یووه با فلبش بازی می کرد]
2. با رفتن از یوونتوس و دور شدن از ایتالیا و بازی تو یه تیم درجه 2 تیـم ملی رو از دسـت نده .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جاک اگر می خواست شانسی برای بازی در جام جهانی داشته باشه، باید می رفت. مطمئنا باشید با انگیزه رفته و می دونسته چه تصمیمی باید بگیره.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
حیف شد . تازه داشت ازش خوشم میومد . ولی به هر حال یه قربانی باید میدادیم . هر چند ترجیح میدادم کس دیگه ای از هافبکها میرفت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی