پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اودینزه 0-0 یوونتوس (هفته اول سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

خب مهندس دکتر پروفسرو شما که ساعت بازی و درست میدونستی. چرا پست اول این تاپیک و ویرایش نکردی؟

الآن میام میبینم تازه بعد از N روز زیرش نوشته "« آخرين ويرايش: امروز، ساعت 12:47:12 توسط Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ »"

واقعا نامردیه.... شاید یکی نتونه امروز بیاد سایت.

حالا اینقدر مهمه که بخوای به خاطرش جو فروم رو متشنج کنی ؟

این همه جا فروم ، تو تاپیک پیش بینی ، پخش زنده و ... ساعت بازی رو زده بودن 8:30 ! حالا یه بار تو تاپیک بازی اشتباه شده دلیل نداره اینجوری دهنتو باز کنی هر چی دلت می خواد بگی !!
اگه پست ها رو توجه می کردی می دید بالای ده بار ساعت بازی جاهای مختلف فروم تکرار شده !
پس بی دقتی خودت رو نذار گردن بقیه که شاید اشتباهشون سهوی بوده !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها موضوع مهمی نیست ! بحث نکنید باهم ! تمومش کنید خواهشا !! حالا برای یاد اوری می گم که توی سایت تمامی ساعت ها به وقت ایران هست و توی فوروم هم به همین صورت ! دیگه ادامه ندید این موضوع رو !!! این همه موضوع داریم ! بازی ضعیف متری - بازی خیلی خیلی خوب استیگاریبا -

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

حرف شما کاملا درسته ! این موضوع به تنهایی تقصیر بهمن نیست بلکه گردن همه ی کسانی هست که می تونستند ویراش کنند صفحه ی اول رو ! ان شا الله بازی بعدی :دی:

مردونه الآن میزنم JSC +1 میبینم نشستن دربازه بازی اینتر بحث میکنند ، جا خوردم یه قوحشی دادم فکر کردم بازی لغو شده الآن میام میبینم بازی انجام شده. من ادعایی ندارم که هر بازی بیام تاپیک بزنم و از این مسخره بازی و انجام بدم ولی کسی که میاد تاپیک میزنه لااقل از چند جا بره اطلاعات کسب کنه.

از این میسوزم که همتون ساعت بازی و دقیق میدونستید همتون نشستید توپ بازی و دیدید یه نفر حتی یه نفر پیدا نشد که بگه بابا این پست اول و ویرایش کنید اعصابم.............یه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اما نظر من با شما فرق داره به نظر من عیب از مهاجم نوک نبود درسته ماتری توپ زیاد از دست داد اما دلیلش اینه که ماتری وظیفش توپ سازی نیست موقیعتی به وجود امد که ماتری خرابش کنه به نظر من عیب از بازیسازان یوو بود که برای ماتری توپ سازی نکردن ماتری وظیفش گل زنیه و توپی گیرش نیومده گل بزنه بازی ساز های یوو استیگاریبیا که تو حمله هیچ کاری نکرد په په مثل همیشه تلاش گر اما موقیعتی به وجود نیاورد پیرلو از بقیه بهتر ود اما پاس اشتباه زیاد داد ویدال هم که فقط می دوید مارکیزیو هم بد نبود مشکل به عقیده من از وینگر هاست که برای مهاجم نوک توپ سازی نمی کنن یوو باید یک وینگر خوب یا یک مهاجم سایه مثل الکس ۶ سال قبل یا اگرو امروز و... بخره که بتونن بازیسازی کنن نا وقتی وچینیچ بود چنین مشکل نداشتیم چون تکنیک بدی نداره و می تونه به عنوان مهاجم سایه بازی کنه امیدوارم یک مهاجم سایه مثل توز یا یک وینگر خوب مثل وارگاس بخریم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اونایی که الجزیره دارن و گزارشگر هارو میشناسن ، احیانا رضا بشناسه :1: گزارشگر اقلب بازی های میلان max patrick که خودش تیفوسی میلان هم هست ، ازش تو فیس بوک پرسیدم :1: گفت یووه به خاطر بازی مستقیم مقابل میلان قهرمان نیم فصله :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نیک ولی خوش به حالت شده هیچی رو از دست ندادی :1: خیلی بازی بدی بود خصوصا نیمه دوم واقعا نمیدونم کونته چه اصراری داشت استگاریبیا رو تو بازی نگه داره کل بازی یه کار مثبت نداشت حتی 1 حرکت کلا هافبکامون تو بازی گم بودن حالا باز نیمه اول بهتر بودیم من نمیدونم چرا کونته تیم رو 3 مهاجمه نکرد چون واقعا اودینزه توان حمله اصلا نداشت واقعا مفت بود این بازی رو از دست دایم جای یه هافبک سرعتی بد جور احساس میشه من مشکل رو از مهاجم نمیدونم اصلا تغذیه نشدن امروز کونته بایستی کاری میکرد کواسیچ والیا رو تو این فصل اماده میکرد باور کنید اماده این دو بازیکن خیلی به درد تمی میخوره بازم میگم تیم سرعت انتقال و پاستاش بالا هستش ولی بازیکن سرعتی کم داره

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
احسان حرفات رو قبول دارم کاملا

این هم تقدیم به سپهر عزیز خلاصه بازی
امیدوارم دیگه چنین اتفاقی نیوفته
http://www.101greatg...e-0-juventus-0/

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

[img width=480 height=195]http://myup.ir/images/85215779371269352951.jpg[/img]

کونته راضی از امتیاز فریولی

آنتونیو کونته تاکید کرد که یوونتوس باید از امتیازی که در فریولی بدست آورد راضی باشد.
-این دو تیم دارای بهترین خط دفاع لیگ هستند و تیم من به خوبی استحکام خود را از هر لحاظ ثابت کرد.
-این را همه میدانند که آمدن به اودینه و گرفتن ابتکار عمل آسان نیست.ما نباید فراموش کنیم که در فصل گذشته اودینزه جایگاهش در جدول بالاتر از ما بود.
-په په بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت.من از نمایش ماتری هم راضی هستم.او به خوبی زمانی که توپ را در اختیار نداشت کار میکرد.
-ما به خوبه روی اودینزه کار کرده بودیم و همینطور آنها روی ما.
-در فوتبال امروزی شما باید سازمان یافته باشید و برای هر نوع وضعیتی آماده باشید شما به رقبایتان نباید حتی یک نصفه شانس بدهید رمز موفقیت ما این است.
-ما هرگز متوقف نمی شویم و همواره به دنبال پیروزی هستیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها این رو دقت کردید که اودنیزه توی این دیدار حتی 1 موقعیت 100% گلزنی هم نداشت ؟ واقعا ساختار دفاعی خیلی منظم بود البته به جز دو صحنه که اصلا به دروازه نرسید

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
1- برای اطلاع از ساعت دقیق بازی تو فروم بهتر نیست که یسر به تاپیک پخش زنده بزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2- تو سایت سری آ ، میلان اول هست :Facepalm: :
http://www.legaseriea.it/en/

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
توی فاز تهاجمی تا قبل از ورود کوالیارلا و الکس نمی خوام بگم مثل سیرک ولی خیلی مفرح بودیم حضور په په که علاقه ای به استفاده از مغزش نداره ، ایستیگاریبیا که هیچی و ماتری که خیلی سوسولی بازی می کنه این شکل از بازی رو به وجود میاره یک ربع کوالیارلا و الکس به بازی اومدن اصلا ً شکل حمله ها صاحب شخصیت شد اگه این دیر تعویض کردن کونته به خاطر اعتمادش به تیمشه خب تا دقیقه نود دیگه تعویض نکنه دیگه نمیشه از نتیجه ناراضی بود ولی میشد بیشتر از این سعی کرد این دفع توپ های کیلینی و بونوچی هم خیلی رو مخه کیلینی باید بدونه یه مدافع جهانی علاوه بر خوب دفاع کردن باید بازیسازی رو هم از خط دفاع شروع کنه دیشب بازیکن شاخصی نداشتیم ولی خب لیخشتاینر مثل همیشه خوب بود ویدال هم به نظر من خوب بود

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
چرا اینطوری در مورد بازی حرف میزنید ؟!!!!!!!!! این همون اودینزه بود که اکثرمون هراس داشتیم . همه می گفتیم که این بازی رو می بازیم . همه سخت ترین بازی نیم فصل رو بازی با اودینزه می دونستیم . این همون اودینزه بود که فقط 2 گل تو خونه خورده بود و تمام بازی های تو خونه رو برده بود . ما با تیم کوچیکی مساوی نکردیم اونم تو فریولی . به نظرم نتیجه فوق العاده بود . و بیشتر از اون رکورد شکست ناپذیریمون رو حفظ کردیم و 3 تا تیم دیگه هم تیمی نیستن که تا پایان نیم فصل شکستی داشته باشیم . یک نیم فصل بدون شکست یک نتیجه فوق العادس . اگه ماتری ، پیرلو ، استیگاریبیا و ... میگید بد بازی کردن یا امثال په په و ویدال جنگیدن ولی موقعیت نتونستن بسازن خوب دلیلش مشخصه چون اودینزه تیم خوبی بوده . این ضرب المثل الان واقعا شامل حال ما میشه : به بچه یکی میدی دو تا میخواد

plzdr

plzdr

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
کسب یک امتیاز از اودینزه اونم در زمین خودش ، در شرایطی که اودینزه روزهای خوبی داره کم چیزی نیست . اگر زیاده خواهی با بی تدبیری همراه باشه عواقب بدی خواهد داشت .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اگه دقت کنی من گفتم از نتیجه باید راضی باشیم ولی شکل و روند بازی چیز دیگه ای رو نشون میده این حفظ شکست ناپذیری هم به هیچ دردی نمی خوره وقتی پایان فصل میلان با 5 تا شکست بالاتر از ما باشه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اگه دقت کنی من گفتم از نتیجه باید راضی باشیم
ولی شکل و روند بازی چیز دیگه ای رو نشون میده

این حفظ شکست ناپذیری هم به هیچ دردی نمی خوره وقتی پایان فصل میلان با 5 تا شکست بالاتر از ما باشه

من منظورم حرف شما تنها نبود . همه پست های بعد بازی رو خوندم هیچکی راضی نبود از نتیجه در صورتی که همه می گفتن بازی رو می بازیم . نیم فصل دوم کونته با شناخت بهتر از رقبا بهتر از این نتیجه میگیره . و اینکه میلان با 5 شکست هم بالاتر از ما باشه خیلی عجیب نیست . با این بازیکن ها پایان فصل سوم جدول هم باشیم فوق العاده نتیجه گرفتیم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
منم حرف های مانی رو تایید میکنم ؛ نمیگم نتیجه بد بود اما مالکیت ها رو ببینید و موقعیت ها رو!!! ماتری خیلی بد کار کرد و په په هم اصلن دیدش به زمین بازی خوب نبود ؛ خیلی موقعیت های بهتری میتونست فراهم کنه اما یا جناح بازی رو بد عوض میکرد و یا اینکه یه کله میرفت تو دل حریف و توپ رو لو میداد ؛ البته سعی در حرکت انفرادی پیرلو هم بیش از اندازه بودو من اصلن خوشم نیومد دو تا شوت کوایارلا و اون پاس دل پیرو به لشتاینر فکر کنم می ارزید به کل بازی و موقعیت های یووه ؛ البته چندتا حرکت مارکیزیو رو هم نمیشه ندید گرفت و کارش عالی بود.

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

چرا اینطوری در مورد بازی حرف میزنید ؟!!!!!!!!! این همون اودینزه بود که اکثرمون هراس داشتیم . همه می گفتیم که این بازی رو می بازیم . همه سخت ترین بازی نیم فصل رو بازی با اودینزه می دونستیم . این همون اودینزه بود که فقط 2 گل تو خونه خورده بود و تمام بازی های تو خونه رو برده بود . ما با تیم کوچیکی مساوی نکردیم اونم تو فریولی . به نظرم نتیجه فوق العاده بود . و بیشتر از اون رکورد شکست ناپذیریمون رو حفظ کردیم و 3 تا تیم دیگه هم تیمی نیستن که تا پایان نیم فصل شکستی داشته باشیم . یک نیم فصل بدون شکست یک نتیجه فوق العادس . اگه ماتری ، پیرلو ، استیگاریبیا و ... میگید بد بازی کردن یا امثال په په و ویدال جنگیدن ولی موقعیت نتونستن بسازن خوب دلیلش مشخصه چون اودینزه تیم خوبی بوده . این ضرب المثل الان واقعا شامل حال ما میشه :
به بچه یکی میدی دو تا میخواد

اینها انتظارات قبل از بازیه که بر اساس آمار دو تیم در بازیهای گذشته ست . ولی وقتی میبینیم اودینزه عملکرد خوبی نداشته و بازی کلا دست یووه بوده و نتونسته بازی رو ببره خب باید هم در حسرت دو امتیاز بمونیم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اینها انتظارات قبل از بازیه که بر اساس آمار دو تیم در بازیهای گذشته ست . ولی وقتی میبینیم اودینزه عملکرد خوبی نداشته و بازی کلا دست یووه بوده و نتونسته بازی رو ببره خب باید هم در حسرت دو امتیاز بمونیم

چون اودینزه نتونسته موقعیت ایجاد کنه عملکرد خوبی نداشته به نظرتون ؟!!!! همین که مانع از ایجاد موقعیت برای یووه شده نشون میده خوب کار کردن . نیمه دوم هم که کونته بهتر کار می کنه معمولا دستش رو خونده بودن و تا 35 دقیقه ای که من دیدم یوونتوس جز یه ضربه نصف و نیمه مارکیزیو موقعیت خاص دیگه نداشت و توپ در چند مورد روی دروازه یووه بود .

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
خب اين بازي هرجي كه بود تموم شد و 1 امتياز از يك بازي سخت خارج از خانه نميتونه عملكرد بدي باشه.با توجه به اينكه ما هنوز تا به اينجاي فصل بدون باخت هستيم و همجنن در صدر سال رو تموم كرديم.خب تا به اينجاي فصل بنظرم هنوز از بتانسيل 100% تيم استفاده نشده دليلش هم حضور كم بازيكنايي مثل كواليارلا،اليا و كراسيج هست كه با آمادكي مطلوبشون بسيار به تيم كمك ميشه و اميدوارم در نيم فصل دوم كونته روشون حساب ويزه اي بازكرده باشه.من حيث المجموع من عملكرد تيم رو تا نيم فصل خوب ارزيابي ميكنم منتها تيم داراي نقاط ضعفي هست كه حتما بايد روش كار بشه تا تو رقابت كم نياريم.خط حمله و خط دفاع نياز به تقويت داره و اينكه اكه تا به اينجا بعضي از بازيها اشتباه فردي نبود العان حداقل 6 امتياز بالاتر از اين بوديم.اميدوارم تعطيلات فرصت خوبي باشه تيم از لحاظ جسمي و روحي ريكاوري بشه و همجنين ووجينيج هم به تركيب بركرده.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
بچه ها یک مسئله ای وجود داره،ما از رکورد شکست ناپذیری تیم خیلی خوشحالیم،ولی اگر آمار تساوی ها بخواد زیاد بشه بنظر خطرناکه. البته تساوی جلوی ناپولی و رم و ادینزه اونم تو خانه حریف نتایج خوبی بود،ولی جلوی تیمهایی مثل جنوا و کاتانیا مشکل سازه،که البته این هم ضعف بیشتر با اول فصل برمیگرده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی