پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اودینزه 0-0 یوونتوس (هفته اول سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بد بازی کردیم.در واقع جمله رو میشه اینطور گفت اودینزه خوب بازی کرد و ما خیلی بد چونکه اونها هدفشون معلوم بود نباختن و دفاع و اگر پیش بیاد ضد حمله اما ما چی .پاسهای اشتباه.طلسم شده بودن.هیچکاری نمیتونستیم بکنیم.ماتری افتضاح بود.ولی انتقاد به کنته وارده در تعویض کردن .من نمیدونم چرا اینقدر دیر تعویض میکنه.میشد ماتری رو خیلی زودتر بیرون کشید نیمه دوم که خیلی بد بازی کردیم هنوز نیمه اول قابل تحملتر بود اینها به کنار وقتی میشنویم جناب ماروتا میخوان بوریلو رو بخرن بیشتر بهم میریزیم.آخه نمیبینه تیم یک بازیکن خلاق و تکنیکی اگه داشت تو خط حمله همه مسایل حل بود. آخه بوریلو رو که کپیهاش تو تیم زیاد داریم .از ماتری گرفته تا آمائوری و یاکوئینتا و تونی وحتی کوالیارلا پیرلو هم که ضعیف و کم اثر قرار نیست هر تیمی بیاد جلو ما راه باز بذاره بگه بفرمایید گل بزنید.اگه اونکار رو هم بکنه از ده موقعیت مهاجمهای طراز اولمون یکیش رو گل میکنن استیگاریبیا باید نیمه دوم تعویض میشد که نشد.جاکرینی میتونست بجاش بازی کنه هر چند گلزن نبود لااقل یه مانوری میداد اون وسط .یک و دویی میکرد.خطایی میگرفت.حتی این بدبخت الیا هم میشد استفاده کرد.من اگه جای او بودم همین نیم فصل میرفتم.فکر نکنم اینقدر هم بد باشه تو دوران قبل سابقه نداشت که اینقدر بازیکن بخریم که یا باشگاه اونها رو خراب کنه یا از اول در پیت باشن.چند تا بازیکن میخریدیم همه جواب میدادن وبهترین بودن ولی الان چند سالیه یووه شده محل رفت و اومد.بعضیها نیومده میرن مثل زیگلر.بعضیها چند ماه صبر میکنن بعد تشریف میبرن شاید الیا شامل حالش بشه بعضیها یک فصل آب و هوا عوض میکنن بعد میرن دنبال کارشون عده ای هم یک فصل یا خیلی طول بکشه دو فصل.نمونش فراوونه ستاره ماندگارمون مارتینز.دیگو-کراسیچ و آقایون کوالیارلا و تونی و بونوچی هم بعدیا هستن و جالبتر از همه عده ای هم آب و هوا بهشون ساخته میگن واسه چی بریم نمونش یاکوئینتا و آمائوری و دچلیه و این روال مثل اینکه ادامه خواهد داشت آمائوری بره یکی دیگه بیاد جاش آخه طفلک خسته شده چند فصل بله آقای بوریلو حالا بگذریم حضرت ماروتا اگه این بازی وبقیه بازیهامون رو دیده باشن باید فهمیده باشن که ما یک بازیکن بزرگ -خلاق و تکنیکی اون بالا نیاز داریم قرار نیست ماتری و کوالیارلا واسه ما تو بازیهای گره خورده و تیمهایی که میرن تو لاک دفاعی معجزه کنن.ماتری که حتی استپ کردن بلد نیست ما یک دلپیرو داشتیم نمیگم داریم چون او هم دیگه سنی ازش گذشته دیگه مثل جوونیهاش نیست. میلان نسبت به ما بهتر نیست ولی یک چیزی دارن که ما نداریم .بازیکنی بنام زلاتان.هم سر میزنه و هم تکنیک داره.توپ رو پشت محوطه میگیره موقعیت میسازه تموم بردهای میلان به خاطر زلاتان بوده لا اقل یه نقشی تو اون داشته ولی ما باید جور این کارها رو هافبکهامون بکشن .اگه تو یه بازی ببندنشون یا بد بازی کنن یعنی هیچی در کل تو این بازی اودینزه پیروز شد چون به هدفش رسید.چقدر تو دفاع منسجم بودند و ما مساوی کردیم و چون هدفمون برد بود و نتونستیم در واقع شکست خوردیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این سایت ها اتوماتیک هستند. یعنی برنامه نویسیشون زیاد دقیق نیست و خود به خود آپدیت می شند. صبر کنید احتمالا اون سایت ها هم درست می شند. قانونش اینه که گفتم، شک نکنید. توی ایتالیا هیچوقت ملاک تفاضل گل نبوده حتی قبل ازین قانون هم اگر دو تیم مساوی می شدند یه بازی پلی آف بینشون برگزار میشد و تفاضل گل لحاظ نمی شد.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
در سری آ تا جایی که من اطلاع دارم (البته نمیدونم غلطه یا درسته ) در سری آ اگه دو تیم در امتیاز با هم مساوی بشن اول بازی رودر روی دو تیم ملاک رتبه تیم خواهد بود و بعد اگه از این حیث با هم مساوی باشن کار به تفاضل گل و این جور چیزا میکشه. حالا اگه این قانون درست باشه با شرایطی که الان تو سری آ بوجود اومده یووه باید بره صدر جدول و میلان تیم دوم باشه. سه فصل پیش ما با همین شرایط جایگاه دوم رو از میلان گرفتیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
سایت اسکای اسپورت یووه رو صدرنشین اعلام کرد و هم در جدولش نخست گذاشت .

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
در این که ملاک بازی رو در رو هست شکی نیست اما فکر کنم این قانون رو وقتی لحاظ کنن که تیما بازی رفت و برگشتشون رو با هم انجام بدن فکر کنم الان میلان صدرنشین باشه

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
یه کم اروم تر فقط توپ از دست دادن متری رو از دست دادی :2qcmh45:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نیمه اول فقط توپ خراب کردیم نیمه دوم اصلا موقعیت به دست نیاوردیم که توپ خراب کنیم تیم نیاز به مهاجم هدف داریم با این شرایط نمیتوانیم فهرمان بشیم gazzetta.it هم یوونتوس را صدر جدول زده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

ای بابا لعنت به خودم ، لعنت به اون کسی که ساعت بازی و اشتباه میزنه.

من 30 بار تو سایت یوونتوس دات آی آر قسمت اطلاعات بازی چک کردم بازی 20:30 به وقت ایتالیاست دیروزم صفحه اول این صفحه را چک کردم نوشته بود 23:15 حالا اومدم میبینم که بازی انجام شده.

به کی فوحش بدم الآن؟ ا] لعنت به خودم لعنت به اون کسی که میاد و چرت و پرت مینویسه. ریدن به اعصابم....................................

توی یوونتوس دات ای ار همیشه ساعت بازی به وقت ایران نوشته می شه !!!

تازه کی تو ایتالیا بازی ساعت 20:30 برگزار شده ؟ همیشه 20:45 برگزار می شه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

توی یوونتوس دات ای ار همیشه ساعت بازی به وقت ایران نوشته می شه !!!

تازه کی تو ایتالیا بازی ساعت 20:30 برگزار شده ؟ همیشه 20:45 برگزار می شه

مردونه به پیر به پیغمبر من دیدم بازی به وقت ایتالیا بود......................

حتی پست اول این تاپیک هم بازی و 23:15 به وقت ایران نوشته بود. یه نفر حتی پیدا نشد تصحیحش کنه. همه ملت میدونستند و یه نفر هیچی نگفت. ای بد هچل خوردم. من احمق بگو که به پست اول این تاپیک اطمینان میکنم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

اخه عزیزم وقتی تاریخ رو به ایران می زنیم پس چه دلیلی داریم بیاییم ساعت رو به وقت ایتالیا بزنیم ؟ توی این چند سال به خاطر ندارم به ساعت ایتالیا زده باشیم !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

gazzetta.it هم یوونتوس را صدر جدول زده

سایت اسکای اسپورت یووه رو صدرنشین اعلام کرد و هم در جدولش نخست گذاشت .

سایت ویرجیو اسپورت (یکی از بزرگترین سایت های ورزشی ایتالیا) هم جدولش رو اصلاح کرد :
http://sport.virgili...classifica.html

آمار بازی :

مالکیت توپ : 52 یووه - 48 اودینزه
شوت به دروازه : 14 یووه - 4 اودینزه
در چهارچوب 4 یووه - 1 اودینزه
آفساید : 0 یووه - 4 اودینزه
خطا : 9 یووه - 16 اودینزه
کرنر : 4 یووه - 3 اودینزه

+ آمار پاس این بازی دقیق نیست چون تعویضی ها رو حساب نکرده فکر کنم. آمار پاس دل پیرو و کوا رو مثلا زده 0 . یه روز دیگه میام چک می کنم اگر اصلاح شده بود امار پاس رو می زنم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اما گل دات کام میلان رو صدر زده :دی: !!!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

اما گل دات کام میلان رو صدر زده :دی: !!!!

واقعا چه اهمیتی داره که کی صدر نشین باشه؟؟؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اخه عزیزم وقتی تاریخ رو به ایران می زنیم پس چه دلیلی داریم بیاییم ساعت رو به وقت ایتالیا بزنیم ؟ توی این چند سال به خاطر ندارم به ساعت ایتالیا زده باشیم !

خب مهندس دکتر پروفسرو شما که ساعت بازی و درست میدونستی. چرا پست اول این تاپیک و ویرایش نکردی؟

الآن میام میبینم تازه بعد از N روز زیرش نوشته "« آخرين ويرايش: امروز، ساعت 12:47:12 توسط Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ »"

واقعا نامردیه.... شاید یکی نتونه امروز بیاد سایت.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

حتی پست اول این تاپیک هم بازی و 23:15 به وقت ایران نوشته بود. یه نفر حتی پیدا نشد تصحیحش کنه. همه ملت میدونستند و یه نفر هیچی نگفت. ای بد هچل خوردم. من احمق بگو که به پست اول این تاپیک اطمینان میکنم.

منم فکر میکردم بازی 23.15 حتی به یکی از بچه ها هم گفتم 23.15 که ازش پوزش میخوام

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
فعلا همه گیر دادن به صدر جدول :onesmiley2: به جای این کارها بریم دنبال یه مهاجم کامل :chase:

Respina

Respina

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
Man daram migardam bazia migan juve avale bazia migan milan akhar kudum doroste

من دارم میگردم بعضیا میگن یووه اوله بعضیا میگن میلان. آخر کدوم درسته؟

ویرایش: لطفا فارسی تایپ کنید

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

خب مهندس دکتر پروفسرو شما که ساعت بازی و درست میدونستی. چرا پست اول این تاپیک و ویرایش نکردی؟

الآن میام میبینم تازه بعد از N روز زیرش نوشته "« آخرين ويرايش: امروز، ساعت 12:47:12 توسط Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ »"

گیر دادیا!!!

به قول یکی از دوستان فقط توپ لا دادن ماتری را ندیدی تازه اعصابت هم خرد نشده

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
جام رو اخر فصل میدن نه الان عزیزان چرا حالا اینقد حرص میخورین :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حرف شما کاملا درسته ! این موضوع به تنهایی تقصیر بهمن نیست بلکه گردن همه ی کسانی هست که می تونستند ویراش کنند صفحه ی اول رو ! ان شا الله بازی بعدی :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی