پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اودینزه 0-0 یوونتوس (هفته اول سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
لقمه حاضر و آماده الکسو لیختی زد آسمون :furious: کاشکی الکسو زودتر میاورد تو زمین.اونا هم فلورو فلورس رو آوردن تو :f:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
حرکتی که الکس کرد و پاس داد به لختی کله بازیه ماتری رو می ارزید

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کریسمس خوبی داشته باشین ، شب چله تون هم مبارک ، خاک تو سرشون با این بازی خدافط :1:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
به نظرم با همون 4-3-3 خودمون میتونستیم پیروز باشیم کاپلو ، تراپاتونی و تا حدودی لیپی ، بزرگترین مربیان ایتالیایی هستن کونته هم با خصوصیاتی که داره احتمالا جا پای اونها خواهد گذاشت که البته یکی از اون خصوصیت ها لج بازیه که بین همشون مشترکه....!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
نیمه اول بد نبودیم اما نیمه دوم اصلا خوب نبودیم اودینزه هم ترسیده بود اگه وچینیچ بود شاید می بردیم از وقتی نیستش تیم اون شادابی سابق رو نداره ماتری هم بد بود چون ماتری مهاجمی نیست که برای کسی توپ سازی کنه اون یک تمام کنندس و موقعیتی گیرس نبومد گل بزنه . در حمله تنها بود :blissysmile:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ خاک تو سر فدراسیون ایتالیا که هر ساعتی حال میکنه بازیها رو میزاره فکر کردم بازی 11 و ربع شب به وقت ماست ، گفتم همون موقع میبینم ، الان اومدم میبینم بازی تموم شده :| البته 10 دقیقه آخر رو دیدم ، قشنگ معلوم بود ، اودنیزه اومده نبازه ولی ما برای برد بازی میکردیم ولی متاسفانه بازیکنهاشو نداشتیم تو ایتالیا بازی رو در رو حساب میشه ؟ اگر اینطور باشه ، کماکان صدرنشینیم باتشکر

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
نیمه دوم افتضاح بودیم پیرلو چش بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! فقط توپ لو میداد و پاساش چقدر بد بودن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نیمه ی دوم اصلا خوب نبودیم ! البته به جر 10 دقیقه ی اخر دیدار یوونتوس باید بعد توی تعطیلات فکری به حال خط حملش بکنه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
استبگاریبیا چی کرد تو این بازی؟ بابا یک وینگر درست بخرین دیگه وارگاااااااااااس

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
کونته استعداد لجبازی رو از بچگی داشته :1:متری خودش میخواد کونته رو متقاعد کنه که توز رو بگیره تا خودش بره رو نیمکت بشین :)

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
چیزی که تو این بازی مشهود بود دو تیم اومده بودن نبازن.به نظر من ایده کونته برای 3-5-2 بازی کردن ایده جالبی بود ولی عدم دستیابی به 3 امتیاز بازی امشب از نظر من به بازی ضعیف بازیکنان خط جلومون علی الخصوص ماتری برمیگرده.یووه به یه مهاجم نوک کلاسیک باکیفیت با توان حفظ توپ بالا واقعا نیاز داره. چیزی که من تو بوریللو هم اگه بیاد نمی بینم.میلان باور کنید دیشب 1/5 بازی امشب مارو انجام نداد ولی با اجی مجی های شتر 3 امتیاز بازی رو با خودش برد. تو ژانویه باید یه مهاجم خوب بخریم وگرنه من امیدی به قهرمانی ندارم :Facepalm:.نهایتا دوم میشیم. هر چند با این نتایج همین حالاشم باید مجسمه کونته رو بسازن بزنن تو تورین.تیم درب و داغون پارسال رو با اون کیفیت بازی که هممون یادمونه از خلق یه موقعیت ساده هم عاجز بودیم به این سطح از بازی رسونده.الان دغدغه مون فقط یه مهاجمه.که اونم قابل حله.من به این تیم خیلی امیدوارم :dreamy:

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
من قبلا هم گفتم توی تعطیلات باید خط حمله رو تقویت کنیم وگرنه به مشکل میخوریم تقویت دفاع رو میشه گذاشت برای فصل بعد اما واقعا توی خط حمله ضعف داریم :2mo5pow: :furious:

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
تو ایتالیا بازی رودرو حساب میشه یا تفاضل گل؟ الان کی صدرنشین؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ از بچه های اینجا آبی گرم نمیشه رفتم سایتهای مختلف رو چک کردم ، همه یوونتوس رو صدرنشین زدن اینطور که مشخصه بازی رو در رو محاسبه میشه باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
قانون tie break (رفع تساوی) در ایتالیا اسمش Classifica avulsa است. یعنی جدول مجزا. هروقت تیم هایی امتیازشون مساوی بشه یه جدول تشکیل میشه با حضور فقط این تیم ها و بازی های که باهم کردند و امتیاز، تفاضل گل، گل زده و گل خورده به ترتیب لحاظ میشه. برای دو تیم عملا همون بازی رودرو میشه ولی وقتی تیم ها بیشتر شدن جدول تشکیل میشه. اگر هم شک دارید به این قضیه جدول سال 2008-2009 رو ببینید که یووه با وجود تفاضل گل کمتر، گل زده ی کمتر، و گل خورده ی بیشتر بالاتر از میلان قرار گرفت :
http://en.wikipedia....2008–09_Serie_A

همچنین جدول سال های بعدش رو ببینید که 3 تیم در امتیازهایی مساوی شدن و یه جدول با حضور این تیم ها تشکیل شد.
http://en.wikipedia....2009–10_Serie_A
http://en.wikipedia....2010–11_Serie_A

یعنی یووه همچنان صدرنشینه.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

^^^^
از بچه های اینجا آبی گرم نمیشه
باتشکر

کمال جان تقصیر بچه های فوروم نیست.از اونجایی که فدراسیون فوتبال ایتالیا یه چیزیه بین فدراسیون ایران و قرقیزستان و آبه ته شباهتهای زیادی به کفاشیان داره در مورد
قوانین فوتبال ایتالیا نمیشه قاطعانه نظر داد. :nish:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
سایت فوتبال ایتالیا

[img width=480 height=69]http://myup.ir/images/13253904882808941796.jpg[/img]

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
http://www.legaseriea.it/it

اینم سایت سری آ !

میلان رو نوشته صدر جدول ! و ما دوم ایم

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
من در عجبم!!! واقعا این استگاریبیا چی حالیشه :2mo5pow: یک بازیکن کاملا کاذب :Dispute:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
استیگاریبیا کارش عالی بود چون وظیفه اش رو به خوبی انجام داد چون در مقابلش باستا و ایزلا بودن که از بهترین های اودینزه هستن ولی استیگاریبیا کاملا تونسته بود خنثی کنه حملاتشون رو .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی