پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرتورو ویدال - El Guerrero

* * * * - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

shahin garin

shahin garin

عضو جدید

• اعضا
  • 45 ارسال
هاتی ؟
خوش هاتی
  • Alex2003 از این پست تشکر کرده است
بی خم چو زانی مه خم گیانم سن

b1vo_img_20150725_040833.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دلم واسه اینتری هایی می سوزه که با رفتنت از تیم و خریدن کندوگبیا فکر کردن دیگه قهرمان میشه :2laugh: :31:

پ.ن : رو نوشت به عماد :1:

• alexdelpiero, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

تو ترین های نیم فصل بوندسلیگا که چند روز پیش اعلام شد

اوبامیانگ بهترین بازیکن شده

چیچاریتو بهترین بازیکن وارده شده

لواندوفسکی بهترین گل زن

و ارتورو ویدال هم ناکام ترین بازیکن لغب گرفته :1:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا ویدال هم بازم شروع کرده به اشعار تلاوت کردن و فرموده این فصل از فصل گذشته برا کسب cl اماده تر هست :31:

• Bianconero Amore, Escanor, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

بایرن ببره هم ویدال سالم از بازی بیرون نمیاد ... استورارو  :125:

• Bianconero Amore, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

ظاهرا  مسئولین بایرن از عملکرد ویدال چندان راضی نیستن و خودشونو برای به خدمت گرفتن آمادو دیاوارا  اماده میکنن.

وای که چه بر سر خودت کردی ارتور :22:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال

- احتمالا زودتر از چيزي كه فكرش رو ميكرد بايد مقابل يووه به ميدان بره.

كنجكاو هستم عكس العملش رو ببينم در زمين ...

• Bianconero Amore, El rey leon, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

کسی نگفت تولد بوفون تبریک گفت چند روز پیش

ممنون به خاطر زحماتت  :53:  :8:  امبدوارم با ما بازی نکنی :1:

امیدوارم این تاپیکم نخونی :2laugh: اسطور ها هم فراموش شدن تو که 4 سال بیشتر نبودی :1: 

• Bianconero Amore, alex 4ever, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

اگه گل بزنه خوشحالی می کنه؟!

• Bianconero Amore, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
ترجیح میدم به شادی احتمالی بعد از گلش که انجام میده یا نه ، فکر هم نکنم . شما هم فکر نکنید ( :
  • Bianconero Amore, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

این عمرا نمیتونه به یووه گل بزنه که بخواد خوشحالی کنه  :nish:

• Bianconero Amore, El rey leon, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بیلد گزارش داده که جناب مست چندین بار هتل باشگاه رو ترک کرده و هر بار مست برگشته!!! مسئولای بایرن هم با مدیرای یووه تماس گرفتن و ازشون خواستن که چطور می تونن شاه ارتور سابق رو کنترل کنن! 

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, El rey leon و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

روبن :

"اون کسی که جاسوسی رختکن رو کرده نباید حتی بتونه به خودش تو آینه نگاه کنه ، این اتفاق ها همه جا می افته و طبیعیه ، اما دلیل نمیشه کسی همچین کار غیرحرفه ای بکنه."

میگن ویدال اون کسی هست که اطلاعات و اسرار رختکن رو  لو میداده.. 

• MaMpIeRo, El rey leon, Signora Omicidi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

احتمال بازگشت آرتورو ویدال به یوونتوس در تابستان آینده به صورت قرضی :1: :6:

هیز کامینگ هیترز :pep: :1: 

+ البته بعید می دونم احتمالا" شایعه است :141:

من می دونم بقیه هم می دونن بازیکن بدرنخوریه بی غیرته از جون برای یووه مایه نزاشت خودش درخواست خروج داد مسته و ... نیازی به یادآوری نیست :troll insane:

• El rey leon, Signora Omicidi, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

احتمال بازگشت آرتورو ویدال به یوونتوس در تابستان آینده به صورت قرضی  :1:  :6:

هیز کامینگ هیترز  :pep:  :1: 

+ البته بعید می دونم احتمالا" شایعه است  :141:

من می دونم بقیه هم می دونن بازیکن بدرنخوریه بی غیرته از جون برای یووه مایه نزاشت خودش درخواست خروج داد مسته و ... نیازی به یادآوری نیست :troll insane:

یادتون هست گفتم ویدال 99 درصد بایرنی شده وهنوز یک درصد امید دارم تو لباس یوو ببینمش :1: نه خدای حال کردین :1:

بعنوان  ذخیره استورارو استقبال میشه :1:

• alireza.de710, tecra, conte و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

همون جا بمون و لیگ قهرمانان ـنتو ببر..

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, El rey leon و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

حاج اقا ویدال تیم پنج نفرش رو انتخاب کرد : نویر البا مسی لواندوفسکی رونالدو

خاک تو سر بدبختش کنم حداقل به یوو تعصبی نداری حداقل به کشورت تعصب داشته باش میتونستی عوض نویر  میتونستی هم وطنت براوو که از نظر فنی هم امسال از نویر بهتر بوده رو انتخاب میکردی

و یا الکسیس سانچز دوست صمیمی و هم وطنت که امسال جز بهترین بازیکنان اروپا بوده رو میزاشتی تو لیست :31: :31:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال
سیامک جان حجم عکس 550kb

http://i.imgur.com/gdctnSk.png
  • MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

در آستانه ی بازی یوونتوس و بایرن مونیخ که سه شنبه ی هفته ی آینده در یوونتوس آرنا برگزار می شود ، آرتورو ویدال هافبک سابق یووه که در تابستان امسال به ازای مبلغ ۴۰ میلیون یورو به باواریا رفت ، او بارها و بارها با مصاحبه هایش قلب یوونتوسی ها را شکست و حالا در بین جمع کثیری از هواداران یوونتوس به چهره ای منفور تبدیل شده ، در حالیکه شاه آرتور ، به جرئت محبوب ترین بازیکن خارجی سال های اخیر یوونتوس بود.او در آخرین مصاحبه اش گفت :‌

بازی عجیبی خواهد بود ، چون من چهار سال خارق العاده را در تورین پشت سر گذاشتم.حالا برای پیراهن و رنگ های بایرن مونیخ بازی می کنم و من همه چیزم را برای تیمم می دهم تا بتواند در دو بازی پیروز شود و به یک چهارم نهایی برسد.

آرتورو ادامه داد :

اعتراف می کنم دلتنگ یوونتوس هستم ، من چهارسال مشتاقانه در یوونتوس بودم جایی که هواداران مرا دوست داشتند و من هم همین محبت را نسبت به طرفداران داشتم.دلم برای هم تیمی های احساساتیم که آن سالها را کنارشان تجربه کردم تنگ شده است ، هنوز هم با خیلی از آنها صحبت می کنم.به تازگی با بوفون و کاسرس تماس داشته ام ، اما هنوز هم با همه ی آنها رابطه ی بسیار خوبی دارم و بسیار خوشحال می شوم که دوباره آنها را ببینم.

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

در آستانه ی بازی یوونتوس و بایرن مونیخ که سه شنبه ی هفته ی آینده در یوونتوس آرنا برگزار می شود ، آرتورو ویدال هافبک سابق یووه که در تابستان امسال به ازای مبلغ ۴۰ میلیون یورو به باواریا رفت ، او بارها و بارها با مصاحبه هایش قلب یوونتوسی ها را شکست و حالا در بین جمع کثیری از هواداران یوونتوس به چهره ای منفور تبدیل شده ، در حالیکه شاه آرتور ، به جرئت محبوب ترین بازیکن خارجی سال های اخیر یوونتوس بود.او در آخرین مصاحبه اش گفت :‌

بازی عجیبی خواهد بود ، چون من چهار سال خارق العاده را در تورین پشت سر گذاشتم.حالا برای پیراهن و رنگ های بایرن مونیخ بازی می کنم و من همه چیزم را برای تیمم می دهم تا بتواند در دو بازی پیروز شود و به یک چهارم نهایی برسد.

آرتورو ادامه داد :

اعتراف می کنم دلتنگ یوونتوس هستم ، من چهارسال مشتاقانه در یوونتوس بودم جایی که هواداران مرا دوست داشتند و من هم همین محبت را نسبت به طرفداران داشتم.دلم برای هم تیمی های احساساتیم که آن سالها را کنارشان تجربه کردم تنگ شده است ، هنوز هم با خیلی از آنها صحبت می کنم.به تازگی با بوفون و کاسرس تماس داشته ام ، اما هنوز هم با همه ی آنها رابطه ی بسیار خوبی دارم و بسیار خوشحال می شوم که دوباره آنها را ببینم.

ببخشید خیلی رک می گم :1:  :fp:  ... داره *** ـــنه ( از این واضح تر روم نمیشه بگم :1: ) که تو ورزشگاه هو نکنندش   :76:  ... این دیگه چه جونوریه  :22:  :22:  :22:

• alexdelpiero, Escanor, Gin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی