Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

آرتورو ویدال - El Guerrero

* * * * - 3 votes

• Please log in to reply
1856 replies to this topic

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,862 posts
  • LocationAhWaS

والله من اگه یوو قهرمان اروپا هم بشه جای خالی ویدال برام حس میشه و نگرانشم که تو یوو نیست. ویدال هرچه بود شخصیت و غیرتش از هزارتای هرنانز خدیرا استورارو  لیمینا میمینا و..  بیشتر بود.

حالا دوست ندارین از غرور کاذبتون بیرون بیاین و حقیقت رو دریابید دیگه به خودتون ربط داره هرچند میدونم خیلیا متوجه ضرری که از رفتن ویدال کردیم رو شدنه

• Prince Claudio, abbas-juve11, shahin garin and 1 other like this

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 posts

بهترین بازیکن یووه بود بدون اغراق در 4 سال اخیر

با قیمت مضحک و خنده دار هم جدا شد ازمون اگه یووه هرکی درخواست خروج بده و قبول کنه جایگاه کنونی به نظرم حقشه مثالشم دخیا که یونایتد هر جور بود حفظش کرد و استفادشو میبره 

اگه هم به خاطر مستی و تصادف رضایت به جداییش دادن که فقط باید خندید به حال مدیریت باشگاه گمونم سردار آجرلو مدیره تیممونه

• GioVanni Agnelli, Signora Omicidi, Senmorta and 2 others like this

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,166 posts

همان 40 ملیونی که ماروتا دراورد از فروشش امسال به احتمال زیاد باید ضضر بده بابت نرفتن به چامپونز لیک فصل بعد.

• GioVanni Agnelli, mory, Signora Omicidi and 2 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
:24:
گور بابات
فدای سر بوفون ک باختیم
طرفای تورین نبینمت ، دنبال سی ال باش
اینجا خبری نیست
  • Bianconero Amore, Orphée, Principino and 13 others like this

______ Never chase a bitch _______

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts
ویدال هرچه بود شخصیت و غیرتش از هزارتای هرنانز خدیرا استورارو  لیمینا میمینا و..  بیشتر بود.

ویدال بعد از 4 سال رسید به اون شخصیت و غیرت !! تو ماه دوم حظورش که نماد تعصب نبود واسه ما !! به همین استورارو و میمینا هم زمان بده اندازه ویدال، اگه تعصب و غیرت خودشون رو به یوونتوس نشون ندادن من خودم قبل از تو میام می گم جای ویدال از این لحاظ خالی شده ! 

دل منم خیلی برای ویدال تنگ شده اما به خاطرش نمیام بازیکنای الانمون رو کوچیک بدونم و بهشون انگ بی تعصبی رو بزنم. بلکه خیلی ساده فقط می گم دلم برای ویدال تنگ شده ،،، همین !!

پ.ن : به قولی مایکروفر که نیستش باید عمل بیاد  :21:  :nish: 

• Bianconero Amore, Atomic Ant, alexdelpiero and 12 others like this

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,862 posts
  • LocationAhWaS

گویا ویدال مصدومیت زانوش دس وردارش نیست و بازم از ناحیه زانو مصدوم شده و بازی لیگ قهرمانان رو از دست داده. یه مدت بود ارزو میکردم مصدوم شه اما برعکس همش بازیکنای یوو مصدوم شدن الان که ویدال مصدوم شده خیلی براش نگران شدم :2:

ویدال بعد از 4 سال رسید به اون شخصیت و غیرت !! تو ماه دوم حظورش که نماد تعصب نبود واسه ما !! به همین استورارو و میمینا هم زمان بده اندازه ویدال، اگه تعصب و غیرت خودشون رو به یوونتوس نشون ندادن من خودم قبل از تو میام می گم جای ویدال از این لحاظ خالی شده ! 

دل منم خیلی برای ویدال تنگ شده اما به خاطرش نمیام بازیکنای الانمون رو کوچیک بدونم و بهشون انگ بی تعصبی رو بزنم. بلکه خیلی ساده فقط می گم دلم برای ویدال تنگ شده ،،، همین !!

پ.ن : به قولی مایکروفر که نیستش باید عمل بیاد  :21:  :nish: 

هر گردی گردو نمیشه

واسه تیمی که میخاد برا سی ال بجنگه  فروش فوق ستاره هاش اشتباهه و اشتباه بعد اون اینه که برگرده از دوباره به فکر این باشه که شاید جونا بشن براش ویدال

امیدوارم لمینا و استوراو بشن جانشین مناسبش اما تو این شرایط به ویدال خیلی نیاز داشتیم

• mory, alexdelpiero, Prince Claudio and 5 others like this

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

فرانس بکن بائر ، رییس افتخاری بایرن مونیخ :‌

• بایرن به بازیکنی مانند او نیاز نداشت ، او در تیم جا نیفتاده ، شاید به این خاطر که در تمرینات آماده سازی تیم شرکت نکرده است و وقتی بازیکنی به زمین می آید باید ۱۰۰٪  توانش را به نمایش بگذارد.

پ.ن :‌ :2laugh:

• Orphée, MaMpIeRo, alexdelpiero and 12 others like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 posts

امیدوارم یه روز برگردی اینحا سبک بازیت فیست استایلت خالکوبیت خوشحالی بعد گلت همش تو ذهنمه همیشه موفق باشی 

به هر حال قرار بود پارسال ردت کنن که یه سری اتفاقات مانع اش شد

• alexdelpiero, Aminvo, Signora Omicidi and 5 others like this

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,603 posts

فرانس بکن بائر ، رییس افتخاری بایرن مونیخ :‌

• بایرن به بازیکنی مانند او نیاز نداشت ، او در تیم جا نیفتاده ، شاید به این خاطر که در تمرینات آماده سازی تیم شرکت نکرده است و وقتی بازیکنی به زمین می آید باید ۱۰۰٪  توانش را به نمایش بگذارد.

پ.ن :‌ :2laugh:

بکن بایر جدیدا چرت و پرت زیاد میگه. همین دو سال پیش روی گل آلبا به بوفون کلی گزافه گویی کرد. من سه تا بازی از ویدال در بایرن دیدم. ویدال در هر شرایطی جنگنده و فوق العاده هست. پاس پشت پاش تو محوطه تو دو بازی قبل فوق العاده بود. 

بکن بایر دیگه باید فکر بازی با نوه هاش باشه.

• mory, alex 4ever, alexdelpiero and 9 others like this

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

بکن بایر جدیدا چرت و پرت زیاد میگه. همین دو سال پیش روی گل آلبا به بوفون کلی گزافه گویی کرد. من سه تا بازی از ویدال در بایرن دیدم. ویدال در هر شرایطی جنگنده و فوق العاده هست. پاس پشت پاش تو محوطه تو دو بازی قبل فوق العاده بود. 

بکن بایر دیگه باید فکر بازی با نوه هاش باشه.

ویدال کلا اصلا و ابدا در حد یک بازیکن ۴۰ میلیون یورویی نبوده و علاوه بر بکن تایر، الیور کان هم گفته بود خریدش اشتباه بود ، چون همخونی با سیستم پپ نداره.

• alexdelpiero, Escanor, 30aMak and 1 other like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

احتمالا خیلی ها بازی دیشب رو دیدن ، فقط باید بگم : برو تو آینه ببین از خودت چی ساختی ، بگو به چه قیمتی یووه رو دور انداختی :2laugh:

تمام مدت پشت به دروازه منتظر بود که یه پاس ۳۰ سانتی مسخره بده ، بعد گاهی فرار هم می کرد البته اما مولر یه نگاه بهش می نداخت و پاس در عرض می داد ، خیلی لذت بخش بود. در حد پشم هم کسی حسابش نمی کنه.

بعد جالبه با توجه به ملس بودن ضدحمله خور سیستم پپ ، این یارو رو واسه این خریدن که ضد حمله نخورن دقیقا  یه جای خیلی بدی توپو لو داد و ضد حمله ایجاد کرد. :thank: :21:

فقط حیف از اون بونس ۳ میلیون یورویی که شرط فعال سازیش اینه که ۳ سال این یارو تا بایرن بمونه ، فک کن یک درصد! سال دیگه همین اتلتیکو اینا فوقش دنبالش باشن ، نوش جون سیستم کارامد مدیریتی بایرن این ۳۷ میلیون اما بازم.

• juve's fan, The_God_of_Goalkeepers , alexdelpiero and 5 others like this

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts

فقط حیف از اون بونس ۳ میلیون یورویی که شرط فعال سازیش اینه که ۳ سال این یارو تا بایرن بمونه ، فک کن یک درصد! سال دیگه همین اتلتیکو اینا فوقش دنبالش باشن ، نوش جون سیستم کارامد مدیریتی بایرن این ۳۷ میلیون اما بازم.

با کلیات حرفت موافقم ولی این آخری رو نمیشه صد در صد گفت. پپ نهایتش امسال بمونه تو بایرن ، سال بعد احتمالا یک مربی خوب میارن و هر مربی هم که بیاد بلده چطور از ویدال استفاده بکنه. ویدال فقط تو سیستم پپ حروم میشه و الا تو هر سیستم دیگه ای خوب جواب میده

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero and 7 others like this

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 posts

گل دوم بایرن مقابل کلن ده

• mory, Escanor, Georgia and 2 others like this

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
گفته : یوونتوسم هـععی بدکـ نیست تیم خوبیه ، اما تفاوت هاش با بایرن خیلی تو چشه ! من تو بایرن در خانه خود هستم احساس خوبی دارم ..

"مرسی کُلی"
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory and 7 others like this

______ Never chase a bitch _______

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

من فقط دوست دارم بدونم وقتی  از بایرن رفت چی می گه در موردشون :24:

• mory, alexdelpiero, El rey leon and 5 others like this

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 posts
  • Locationshiraz
این هم دیگه شورش رو درآورده خوب بگیر بشین چکار داری مصاحبه میکنی دیگه.

کاری میکنی بگم الهی شکر که رفتی
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero and 4 others like this
jűvęŅŢś f○r €V£ř

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 posts

قبلا گفته بود یوونتوس از لورکوزن قوی تره!

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero and 5 others like this

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 posts
  • LocationRoudan,Hormozgan
هیچوقت به احترام 4 سالی که با تعصب و جون و دل برامون بازی کرد بهش توهین نخواهم کرد !
ولی دوست دارم بایرنو حذف کنیم و بعد مصاحبه کنه و ببینم چی میگه !  :22: 

• Bianconero Amore, mory, alireza.de710 and 8 others like this

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

علیرغم این جو ضد ویدالی که تو ایران در بین هواداران یووه وجود داره، من فکر می کنم استقبال خوبی ازش تو تورین به عمل میارن...

• mory, MaMpIeRo, Heypnotism and 7 others like this

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

100% هو میشه تو تورین 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, ace of glass and 2 others like this
dme48gukzvs8_t.jpg

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users