پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرتورو ویدال - El Guerrero

* * * * - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

^
چی شده  بازی کم بهش میرسه یا حقوق بیشتر میخواد ؟؟

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

احتمال اومدنش 00.1 درصد هست :1:

• alexdelpiero, El rey leon, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

چاق است و گران نمی خوایمش

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

حالا که اینقدر دلش تنگ شده بره تورینو بازی کنه :nish:

هر چند اگرم بره تورینو توی مصاحبه ی اولش میاد میگه :<<من اصلا وقتی داشتم میومدم تورین می خواستم برم باشگاه تورینو،بدون اطلاع هوادارا و مدیرا،باهاشون قرارداد ببندم و سورپرایزشون کنم که یکدفعه این یوونتوسیای نامرد اومدن منو دزدیدن بردن باهام قرارداد بستن!دقیقا همون طور که نمیدونم چند سال پیش هواپیمای بازیکنامون رو کوبوندن تو کوه!!همیشه دوست داشتم بازی توی یه تیم که دشمن اصلی مافیاست رو تجربه کنم...>> :45:

• alexdelpiero, El rey leon, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

اینکه به مصاحبه هاش حساسید، ازش دلخورید یا نسبت بهش تنفر پیدا کردید نشون میده ته قلبتون هنوز بهش احساس دارید..اگه تو رابطه بود میشد گفت هنوز عاشقشید :1:  و نتونستید ازش دل بکنید  :fp:  :1:  :272:  :alone:

• mory, MaMpIeRo, alireza.de710 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اینکه به مصاحبه هاش حساسید، ازش دلخورید یا نسبت بهش تنفر پیدا کردید نشون میده ته قلبتون هنوز بهش احساس دارید..اگه تو رابطه بود میشد گفت هنوز عاشقشید :1:  و نتونستید ازش دل بکنید  :fp:  :1:  :272:  :alone:

دقیقا . ویدال اگه نگیم 4 قهرمانی یکی از دلایل اصلی 3 قهرمانی متوالیمون بود . تا ابد یکی از بازیکنای مورد علاقم میمونه 

• mory, alireza.de710, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

معنی تنفر رو می تونید توی رابطه ی هواداری من و ویدال معنی کنید 

هنوز هنوز هنوز هم واسم سنگینه ...

مصاحبه ای هم که کرده اصلا واسه من التیامی نیست و نمی تونه محبوبیتی رو برگردونه 

البته این ها شخصی هست واقعا و فقط خودم می فههممشون 

راستی این تیکه خیلی باحال بود

حالا که اینقدر دلش تنگ شده بره تورینو بازی کنه :nish:

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

معنی تنفر رو می تونید توی رابطه ی هواداری من و ویدال معنی کنید 

هنوز هنوز هنوز هم واسم سنگینه ...

مصاحبه ای هم که کرده اصلا واسه من التیامی نیست و نمی تونه محبوبیتی رو برگردونه 

البته این ها شخصی هست واقعا و فقط خودم می فههممشون 

راستی این تیکه خیلی باحال بود

حسین هر چی هم گفته بود 4 سال برامون فوق العاده بوده . واقعا نمیتونم درک کنم با چند مصاحبه همه این 4 سال فراموش بشه . 

در مورد رفتنش هم حتی حق میدم بهش . سال آخر مجبور بود تو پست غیر تخصصی بازی کنه و افت کرده بود . یک سال دیگه میموند میشد ی بازیکن متوسط 

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین هر چی هم گفته بود 4 سال برامون فوق العاده بوده . واقعا نمیتونم درک کنم با چند مصاحبه همه این 4 سال فراموش بشه . 

در مورد رفتنش هم حتی حق میدم بهش . سال آخر مجبور بود تو پست غیر تخصصی بازی کنه و افت کرده بود . یک سال دیگه میموند میشد ی بازیکن متوسط 

سلام اره همه این ها درست ! زحمت کشید عرق ریخت گل زد مصدوم شد و تلاش کرد 

همه این ها قبول و من هم بهش حق می دم که بره ! اصلا کاری به رفتنش ندارم 

اون مصاحبه ها رو واسه چی انجام داد ؟ چرا ؟

• Signora Omicidi, Senmorta, Gin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

سلام اره همه این ها درست ! زحمت کشید عرق ریخت گل زد مصدوم شد و تلاش کرد 

همه این ها قبول و من هم بهش حق می دم که بره ! اصلا کاری به رفتنش ندارم 

اون مصاحبه ها رو واسه چی انجام داد ؟ چرا ؟

به نظرم خیلی حساس و احساسی به مصاحبه هاش نگاه کردیم

مثلا یکیش یادمه گفته بود میرم بایرن که لیگ قهرمانان ببرم . اول که این حرف رو زد منم بدم اومد یوونتوس فینال رسیده بود بایرن نه 

ولی کلی که به قضیه نگاه کنیم شانس بایرن با توجه به خیلی مسائل بیشتره . تاریخ هم همین رو میگه که بایرن بیشتر قهرمان شده خیلی بیشتر و سالهاست به راحتی نیمه نهایی میاد 

در کل بد حرف زده منکرش نیستم ولی ما ویدال رو به خاطر مسائل فنی دوست داشتیم نه حرف زدنش 

از ی نفر از یک کشور جهان سومی که فکر کنم سواد درستی هم نداره توقع ی مصاحبه فوق العاده ای نمیره . در مجموع هم تعداد بازیکنایی که میتونن درست مصاحبه کنن هم زیاد نیست 

حالا ویدال هر چی میخواد ابرو رو درست کنه میزنه چشم رو کور میکنه با بقیه مصاحبه هاش

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

من که خودم شخصا اون موقع که توی یووه بود اونقدرا هم طرفدارش نبودم!

حتی بعد از اینکه به چلسی گل زد داشت می لنگید پیش خودم فکر می کردم داره ادا در میاره!

هرچند که بازیکن به درد بخوری می دونستمش...

ولی خب مصاحبش جالب نبود دیگه...

هر یوونتوسی ای باشه ازش بعد از اون مصاحبه و دعواش با لیخت بدش میاد

• alexdelpiero, El rey leon, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
نمی دونم چرا ولی من هنوز عاشقشم. ولی در عین حال اصلا دوست ندارم تو تاریخ فوتلالش لیگ قهرمانان ببره. اصلا مصدوم بشه و دیگه نتونه بازی کنه ولی عاشق سبک بازیشم. جنگندگیش را دوست دارم. عطشش برای پیروزی و جاه طلبیش به شدت قابل احترام هست . ویدال تسلیم ناپذیر هست و تا آخر می جنگه. این ها ویژگی هایی منحصر بفرد ویدال هست. و همه ما چون میدونیم یکی از بهترین ها را از دست دادیم ناراحت شدیم و بقیه داستان.
  • mory, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
Vidal 2012

eh3o5gpqlwou250voj84_thumb.jpg

Del Piero vs Handanovic

و دیگر هیچ ..
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ژولیو سزار البته...
  • alexdelpiero و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
صد البته
  • Orphée و Donnie از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
واقعا جاش خالیه تو تیم ..
با مصاحبه هاش و اینا کار ندارم .. بد صحبت کرده قبول
ولی خیلی خوب بود ..
بنظرم ببریم تو ارشیو ستارگان
تاثیرش از توز خیلی بیشتر بود حداقل ؛ دون ارتور واقعا ستاره بود قدرش ندونستیم ..
به امید روزی که ستاره ها بیان تیم ما تا تروفی بدست بیارن نه اینکه از تیم برن تا افتخار افرینی کنن ..
همین الانم بیاد بازم بهترین هافبکمون میشه
هرچند نمیاد و نمیاد
  • mory, eⁿzº, Heypnotism و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یعنی دقیقا همون بازیکنیه الان داریم دنبالش میگردیم. :fp:

الگری مُرد از این حسرت که ویدال گشت باواریایی***چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

حدس خودم اینه که مدیرای یووه فکر می کردن همون فصل اول تو پیرهن بایرن چنان مصدوم میشه که فوتبالش از دست میره.

رفتنش هم به ضرر یووه شد هم به ضرر خودش

تو یووه کاملا توی چشمها بود و تو همه کلیپ ها و عکسها و پوسترها اون جلو بود ولی الان تو بایرن اسمش زیر اسم لوا و مولر و روبن و .... گم شده. شبیه اشتباهی که فابرگاس کرد. پادشاهی لندن رو به لشگر پرستاره بارسا فروخت و از یه فوق ستاره تبدیل شد به یه بازیکن معمولی

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

همین الان یه عکس دیدم یهو دوباره دلم براش تنگ شد :

0t18mg7d2hv7sypy0fhc_thumb.jpg

واقعا کدوم یکی از بازیکنای خط هافبکِ الانِ یوونتوس نصفِ توانایی ویدال رو دارن ؟ :1: کدوم یکی از هافبک های پارسالمون نصفِ توانایی های ویدال رو داشتن ؟ :1:  یوونتوس رو بیخیال کدوم یکی از هافبک های حال حاظر دنیا می تونن مثل ویدال اون وسط خط هافبک جون بکنن و به صورت دیوانه وار و عجیب تلاش کنن ؟ :1:  کی مثل ویدال می تونه تکل ها و پرش های عجیب غریب انجام بده ؟ :1:

فکر کنم الان که 2 سال از رفتنش گذشته و بچه ها سرد شدن بهتر می تونیم درک کنیم که واقعا ویدال توی یوونتوس چه جواهری بود ! تکل می زد، گل می زد، می دویید، بازی خراب میکرد، پاس می داد، فضا سازی می کرد و .... ! الان هیچ کدوم از بازیکنای خط هافبکون 3 تا از این توانایی ها رو با هم ندارن :fp:  تو دنیا هم هیچ هافبکی همچین پکیج کاملی نداره :fp:  بهترین Box To Box جهان داشت توی تیم ما بازی می کرد و خیلی خیلی خیلی خیلی مفت از دستش دادیم واقعا. به جای پوگبا به نظر من ویدال باید 100 تا می گرفت. همین الان اگه ویدال توی تیممون بود با قدرت هر چی داشتم و نداشتم رو برای قهرمانی یوونتوس تو لیگ قهرمانان می زاشتم وسط سرِ شرط بندی :1:  فقط کافی بود روزِ بازی سر حال باشه، پدر بازیکنای حریف رو از دفاعشون بگیر تا مهاجماشون در میوورد ،،،،

yxnj1c5m2lxsjuhoak84_thumb.jpg / rnbb5j3w9vpcl6scqef6_thumb.jpg / r5wzos9oh0bae4z2ckom_thumb.jpg / cp1pl560zitldt7li2q9_thumb.jpg / 9fj0ua4agsud8mx8u59r_thumb.jpg / tkr6grhkkctw9zzdq5sc_thumb.jpg /

علگری اگه همه ی جام ها رو برای یوونتوس ببره و من رو عاشق دیوانه وار خودش یکنه، همیشه یه لکه ی سیاه ازش روی قلبم دارم ،،،، چرا انقدر راحت گذاشت ویدال بره ؟ چرا کاری کرد که ویدال راضی به رفتن بشه ؟

پ.ن : برو چلسی خواهشا :2: :2:  :

5hbibsdh3e5phisq8lxu_thumb.jpg

:8: :2:

• eⁿzº, Heypnotism, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال

حسین عزیز واقعا معتقدی نظر آلگری برای مدیران مهمه ...

یا آلگری دوست داشت ویدال توی تیمش نباشه ؟...

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی