پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استفان لیختشتاينر - Forrest Gump

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
689 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

d8zagjxyn0woxb6g0928_thumb.jpg

سلام بر همه ی عزیزان

عمل جراحی به خوبی انجام شد ، از صمیم قلب از همه ی شما هواداران و عاشقان فوتبال به خاطر پیام ها و نظراتتان  تشکر می کنم.

از هم تیمی هایم هم تشکر می کنم ، از کارکنان بخش قلب بیمارستان کاردینال ماسایا و به خصوص پروفسور گایتا.

همچنین از تمامی کادر پزشکی یوونتوس و همگی شما به خاطر حمایت و احساسات باورنکردنی تان ممنونم.

من همه ی تلاشم را خواهم کرد تا به فرم خوبم برگردم ، هرچه زودتر.

یک بغل ، استفان

پ.ن :  از ترجمه ی فلورین هم راضیم  :nish:  ،  فقط اون node بیشتر از ینکه دریچه معنی بده به معنای گره هستش  ، گره دهلیزی-بطنی که اجازه ی عبور ایمپالس های هرز رو به بطن نمی دن ،  این اختلال تو سن استفان خیلی ناشایعه و ۲-۳ نفر در هر هزار نفر.

این عمل Ablation  هم بیشتر یه جور سوزوندن و کندن تصور کنین :1:

پ.ن۲ : لیخ لایق اون عشقی بود که من به مست داشتم :fp: :fp: :8:  :6:

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

یعنی اگه این اتفاق واس قلبش نمی افتاد، من یکی به انسان بودنش شک می کردم !! شک می کردم که اصلا قلبی داره این بشر ؟! از بس هر بازی 90 دقیقه مثل ربات و قطار می رفت و میومد، قلبش حق داشت که بالاخره یه جا وا بده ،،،، خدا رو شکر که اتفاق مهمی واس این عصبی دوست داشتنی نیفتاده  :worship: 

پ.ن: یکی از بازیکنایی که تحول رو توی یوونتوس ایجاد کرد، که ستون یوونتوس جدید رو چید ،،،، خیلی دوسش دارم خیلی !  :53:  :53:  :53: 

• Bianconero Amore, mory, Principino و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

یوونتوس تو توییترش گفته که لیخی به وینووو برگشته و مراحل ریکاوریشو داره پیگیری می کنه  :6: 

88lve89uwbx1lhn6ah0q_thumb.jpg

• juve's fan, Principino, alex 4ever و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

0ftxhyt79egn3vltlu6x_thumb.jpg

امشب - یوونتوس مونشن گلادباخ  :8: :

فیسبوقش :‌ "اگرچه ترجیح می دهم که به تیمم در زمین کمک کنم تا در جایگاه تماشاگران ... هنوزم امتیاز خوبی کسب کردیم و لایق برنده شدن بودیم. فرتزا یوونتوس!"

• juve's fan, Principino, Atomic Ant و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

وقتی به خاطر تیم اونقدر حرص می خوری  ، اونقدر می دوی که قلبت نامنظم می زنه یهو ، میری زیر بیهوشی ، یک ماه دوری ، برمی گردی و با یه والی زیبا و بدون اضافه کاری تیمو نجات می دی ....

:53: :53: :53:

Stephan Cuore  Bianconero 

ft6sr08qm2unkit9gosf_thumb.jpg

• mory, Principino, Atomic Ant و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

aiqmshgouh6y5cxsn1i6_thumb.jpg

از بازگشت به زمین بسیار خوشحالم.

از پل به خاطر پاس طلایی اش تشکر می کنم

علی رغم بازگشتم ، یک امتیاز مهم و گل ، ما نمی توانیم از این مسابقه راضی باشیم.

:53: :53: :53:

• mory, Principino, Atomic Ant و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
یاد همکاری های دو نفره اش با پیرلو افتادم.

واقعا هماهنگ بودن با هم، استارت استفان از روی خط آفساید مدافعین حریف و پاس بلند پیرلو و ایجاد یه موقعیت گل.

پیرلو که فصل قبل افت کرد و کار تیمی هم جای خودش رو به خلاقیت فردی داد، استفان هم کم فروغ شد.

گل دیشب یه نمونه کامل از همون نوع حرکات بود.عالی بود
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اخ اخ .....دیگه خبری از فرار نیست دیگه خبری از اون تکل های وحشتناک ویدال وسط زمین نیست پاس پیرلو هم که هیچ ...اما بودن استفانن وزنه خوبی برای تیمه عاشقشم .

• Bianconero Amore, Principino, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

گل دیشبش باعث شد یه یادی از گذشته کنم.فصل آخر کونته بود فکر کنم.یه سری پست ها رو مرور کردم

1 و

و 3

تو پست 1 اون حرکت روی خط آفساید که گفتم رو میتونید ببینید.پست دوم هم چند نمونه ی دیگه از همون برنامه ست.یادش بخیر، یه زمانی برنامه داشتیم واسه گلزنی :fp: :2:

پست 3، فقط مقایسه کنید مسئولیت پذیری بازیکن تیم کونته رو با عدم مسئولیت پذیری بازیکن تیم آلگری.اینکه اینجا گفتم یک قدم اضافه یا کمتر برداشتن یه بازیکن، سرنوشت بازی رو عوض میکنه دقیقا تو پست سوم نمود داره.پست ها رو مرور کنید و مقایسه کنید با وضعیت حال حاضر تیم، میفهمید که چرا حتی وقتی توی نیمه نهایی اروپا هم بودیم ناراضی بودم :fp:

• Bianconero Amore, juve's fan, Numero Uno و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مصاحبه اش :‌

• قبل از عمل ترسیده بودم و فکر می کردن که مجبور خواهم شدکه فوتبال را کنار بگذارم. :happy crying:
  • دوره ی زمانی اسانی نبود ، عمل قلب چیز کوچکی نیست. من خوشبخت بودم که خانواده و دوستان و طرفدارنم را کنارم داشتم و انها کاری کردند که من حمایت و علاقه شان را احساس کنم. نه فقط یوونتوسی ها ، همه و این زیبایی فوتبال است.
  • من همیشه یک هدف داشته ام ، اینکه وقتی نوبتم برسد ، اماده باشم. من می دانستم که بعد از ۴۰ روز دوری ، نمی توانم در بهترین فرمم باشم ، اما هیچ وقت عقب نکشیدم.
  • آلگری چند بار از من پرسید : حالت چطور است؟ و من به او می گفتم که خوبم. من مطمئن نبودم که بتوانم بازی کنم ، اما می خواستم به تیم کمک کنم ، حتی با وجود اینکه دو جلسه ی تمرینی با تیم داشته ام.
  • از ابتدای فصل ما مشکل داشتیم ، پس مهم است که همه ی بازیکنان دندان روی جگر بگذارند ، حتی اگر به این معنی باشد که وقتی در اوج امادگی نیستند ، بد باشند.
  • قبل از بازی آرام بودم ، من تمام آزمایشات را به موقع انجام دادم و پزشکان سطح بالا وضعیت مرا پیگیری می کردند.

:juventus: :435:

• juve's fan, mory, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
شانس هم نداریم 😐 ظاهرا استفان تو بازی دوستانه ی این هفته ی سوییس از ناحیه ی ران احساس ناراحتی کرده و برای اینکه بدتر نشه تعویض شده دقیقه ۱۸ ، خبرای تکمیلی ایشالا تا فردا ...
بازی میلان به درک ، من نگران سیتی ام که اگه لیخ نباشه ، استرلینگ نسخه مونو میپیچه . حوصله ی باخت تو جی آرنا رو ندارم 😢😢😢
  • Principino, MaMpIeRo, alireza.de710 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بعد از پیروزی تیم ملی شون برابر اتریش با ارسال پست در اینستاگرام ، اطمینان داده که فقط واسه ی احتیاط تعویض شده :8:

• juve's fan, MaMpIeRo, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

عوده من جدید :1:

• Bianconero Amore, Georgia , Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال
لیختشتاینر: " باید اسکودتو را باور داشته باشیم."

Lichtsteiner-pink-shot490epa_0.jpg

استفان لیختشتاینر مدافع باشگاه یوونتوس اذعان کرد او و هم تیمی هایش باید به کسب اسکودتوی امسال ایمان داشته باشند.

مدافع تیم ملی سوییس پس از عمل جراحی قلب به تیم بازگشته است و می خواهد تمام تلاش خود را برای جبران نه امتیاز اختلاف با اینتر صدرنشین را جبران کند.

سوییس اکسپرس ابتدا در مورد مصدومیت خود صحبت کرد:

" دوران سختی بود، اما بازگشتم از مصدومیت فوق العاده بود. قبل از این که یک بازیکن باشم یک انسان هستم. یک پدر، شوهر، دوست و پسر. به خاطر همین، خیلی یلی سریع به فوتبال فکر نکردم."

" با وجود قرار گرفتن در سخت ترین گروه در لیگ قهرمانان عملکرد خوبی به نمایش گذاشته ایم."

" ما در منچستر با چهار دفاع بازی کردیم و برنده شدیم و حالا با سیستم 3-5-2 در خانه پیروزی را کسب کردیم و این نشان می دهد که این تیم می تواند هر سیستمی را بازی کند."

" باید اسکودتو را باور داشته باشیم، اما در حال حاضر باید تنها به کسب تمام امتیازات ممکن تا کریسمس  فکر کنیم و پس از آن ببینیم چه اتفاقی در سال جدید خواهد افتاد." 

zs96_09331954287134591688.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بی اعصاب :

• آیا تیم های دیگر از ما می ترسند؟ نمی دانم.ما روی تلاش خودمان برای پیروزی تمرکز کرده ایم و فکر می کنم راه درست را پیدا کرده ایم. من کنجکاو نیستم که بدانم بقیه تیم ها از من می ترسند یا خیر.
  • آیا اینتر می تواند قهرمان شود؟ مطمئنا ، مثل رم ، آنها هم تیمی هستند که بازیکنان خوب و مربی سطح بالایی دارند.پس آنها مطمئنا دو رقیبی هستند که تا پایان برای اسکودتو تلاش خواهند کرد.

• juve's fan, MaMpIeRo, Numero Uno و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

فارست گامپ :

• فصل گذشته با وجود تغییر مربی ما فوق العاده بازی کردیم.امسال کمی مشکل داشتیم.ما در گلزنی موفق نبودیم و با اولین ضربه به سمت دروازمان گل می خوردیم.بعد از ساسوبو با هم صحبت کردیم  ، اما بدون گفت و گو ها هم به این مسیر برمیگشتیم.تیم قوی است و من از اینکه به این سطح برگشتیم غافلگیر نشدم. :nish:
  • جراحی قلب؟ آن دوره به من اجازه داد که خیلی فکر کنم.می خواستم هر چه زودتر برگردم.اول دقیقا نمی دانستم چه مشکلی دارم و فکرش یک لحظه از سرم بیرون نمی رفت.اما در نهایت همه چیز درست شد و بازگشت به زمین و پیش هم تیمی هایم مایه ی خوشبختی بود. :6:
  • لیگ قهرمانان؟ خواهیم دید که ایا چیزی نسبت به ۳ سال پیش تغییر کرده است یا نه.بایرن مونیخ بسیار قدرتمند است و مربی فوق العاده ای دارد.مصاف خوبی خواهد بود و بازی مقابل ویدال و کومان زیباست ، در کنار آنها ما فصول فوق العاده ای را داشته ایم.
  • دیبالا؟ خوشم نمی آید وقتی او ا با توز مقایسه می کنند. :nish: او بزرگتر است ، قهرمانی های بیشتری دارد و مسیر خودش را طی کرده تا به یک قهرمان واقعی تبدیل شود.دیبالا می تواند همین کار را انجام دهد ، اما نمی توانید یک ۲۰ ساله را با یک ۳۰ ساله مقایسه کنید.باید دید ۱۰ سال بعد او چه چیزهایی کسب کرده است.

• Atomic Ant, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

لیخت با وجود نقص هایی که داره هیچوقت اشتباه مرگبار نمیکنه و به جاش یووه رو نجات میده و این ثابت میکنه که همیشه کیفیت برگ برنده نیست

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

اخر بازی خیلی بد بود درگیری  بونوچی و کیه لینی ، واقعا دلم واسه بونو سوخت ، هر اشتباهی هم کرده باشه حقش نبود جورجو اینجوری بشورتش ، چقدر خوبه که بوفون تو تیم هست  :8:  چقدر قشنگ بود وساطتش  :6:  ، من که واقعا نگران اینده ی این بازوبندم :fp:

قیافه ی بونوچ رو می بینم دلم کباب میشه ، اینجا می تونید ویدئوش رو ببینید ، ۳ مگه.

خداییش بعد بوفون لیخت ، وارث برحق sward chair :1: ه
هم تجربه بالایی داره هم ارزش این پیراهنو بیشتر از بقیه بازیکنا میدونه

دیگه بقیه یا اون برش کافی رو ندارند یا مثل کلینی اعصاب درست حسابی ندارند

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- اتفاقا منم چند وقت پيش ميخواستم بگم كه ليخت هم از جمله بازيكن هايي هست كه لياقت كاپيتاني رو داره.

چيزي كه توي ليخت خيلي برام با ارزش هست اينه كه واقعا با تمام وجودش براي يووه بازي ميكنه و هيچ وقت كم نذاشته.

نديدم با بي تفاوتي بازي كنه هيچ وقت و از مصاحبه هاش هم حتي ميشه اين رو فهميد كه به اندازه كافي ارزش يووه و جايگاه اين باشگاه رو ميدونه.

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آخ اخ ، قبل از بازی برگشت با مونشن گلاباخ ، که بازگشت باشکوهی هم به میادین داشت ، یه پست تو اینستا گذاشته بود :

Born to be Black & White

:worship: :6: :8:

البته بچه گیاش طرفدار منچستر بوده  :nish:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی