پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استفان لیختشتاينر - Forrest Gump

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
689 پاسخ برای این موضوع

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

تصویر

استفان عزیز فردا حوالی ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی ، در توئیتر ، برنامه ی Q&A یا پرسش و پاسخ خواهد داشت .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

تصویر

در برنامه ی Q&A :

" لیگ قهرمانان آرزوی و رویای هر بازیکنی است و من امیدوارم بتوانم وارد تاریخ باشگاهم بشوم . مسی ، رونالدو و ریبری رقابت سختی برای به دست آوردن توپ طلا دارند . شماره 26 پیراهن من ؟! من این شماره را از زمان حضور در لیل در اختیار دارم . "

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
Gerüchteticker.com ,,, بارسا و پاریس سن ژرمن به دنبال لختشتاینر هستند .. لیخ تا آخر 2015 قرارداد داره

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
به نقل از Di Marzio به زودی قراردادش تمدید میشه:8::8:

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
استفان لختشتاینر " بازی در مقابل گالا بازی ناراحت کننده برای ما بود . اما ما باید به پیش رو نگاه کنیم و برای آن تلاش کنیم . هنوز هم چیزهای زیادی برای امیدواری وجود دارد و سری ا و کوپا و حتی لیگ اروپا در پیش رو ما هستند " " من و دیگران می دانیم که بازی در لیگ قهرمانان ، رسیدن به پیروزی و کسب موفقیت در آنجا می تواند بسیار لذت بخش و مهم باشد اما حسرت خوردن و نگاه کردن به گذشته ما را کمک نمی کند " پوگبا ؟ " او یک بازیکن در سطح ِ جهانی و یک پدیده است . با اینکه هنوز جوان و بی تجربه است و گاها اشتباهاتی را هم دارد اما می تواند خیلی پیشرفت کند " " در این فصل بازی به مراتب بهتری را هم انجام می دهد و شایستگی بازی و حضور در باشگاهی مانند یوونتوس را دارد . بازی در گروه فرانسه آسان نخواهد بود چرا که آن ها بازیکنان و مربی بزررگی دارند اما ما مثله یک هدیه برای فرانسه نخواهیم بود ! " یووه توانایی بازگشت به شرایط را دارد ؟ " البته . من شرایط بحرانی را در تیم نمی بینم . خوب اینکه ما با حذف زودهنگام از اروپا نامیدی زیادی را به همراه داشته باشیم تا حدی طبیعی است اما این به عملکرد ما در لیگ ایتالیا تاثیری نخواهد گذاشت و شاید ما را مصمم تر هم کند "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

تصویر

استفان لیختشتاینر ، در مصاحبه با رای اسپرت ، اظهار نظر روز گذشته ی فرانچسکو توتی ، کاپیتان رم را اشتباه قلمداد کرد و افزود :" توتی اشتباه میکند . ما تیم قدرتمندتر در دیدار یکشنبه هستیم . مصاف روز یکشنبه دیداری زیبا خواهد بود و صرف نظر از اینکه این دیدار مشخص کننده ی قهرمان نیست ، اما دو تیم به دنبال پیروزی خواهند بود ."
"برای به دست آوردن اسکودتو باید عملکرد یک تیم در تمام طول فصل درخشان باشد ."

http://www.uppic.com/do.php?img=107960

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4157 ارسال
یکی از مهم ترین وظایف لیختن ارسال سانتر است. متاسفانه در این رابطه عملکرد او ضعیف است. سانترهای او عمدتا در محل و مکان مناسب فرود نمی اید و جایی که بازیکنی نیست ارسال می شود اما مهم ترین موردی که بارها دیده ام کوبیدن توپ به پای مدافع رو در رو است که نشون میده بازیکن سویسی در جا گذاشتن حریف در مصاف های تک به تک مشکل دارد. لازم به ذکر است که اکثر این کوبیدن توپ به پای مدافع حریف به کرنر بدل میشه.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

استفان لختشتاینر مدافع - هافبک 30 ساله و سوئیسی یوونتوس در بازی با کالیاری یکی از بازیکن های مهم و موثر یوونتوس بود .
لختشتاینر اعتقاد دارد که یووه همچنان در ایتالیا بی رقیب خواهد ماند و می تواند زودتر از پایان فصل قهرمان شود .

" می دانستیم بازی با کالیاری یکی ز بازی های سخت ِ ما خواهد بود . از قبل در این مورد هشدارد داده شده بود . اما می خواستیم بد بینی های گذشته را از بین ببریم که گفته می شد یووه در شروع سال جدید و در ماه ژانویه نتیجه خوبی نمی گیرد و دوره اُفت یووه در این 2 سال بوده "

" من اعتقادی به غرور ندارم . ما بدون غرور وارد بازی شدیم ، رُم را برده بودیم اما 3 امتیاز بازی با کالیاری هم اندازه آن بازی برای ما اهمییت داشت . شاید این کالیاری بود که خیلی خوب بازی را شروع کرد و موفق به گلزنی شد "

" اما در کل در نیمه اول هم حملاتی را داشتیم . خوشبختانه توانستیم در همان نیمه هم گلزنی کنیم . در خانه حریف عقب بودن سخت است و باید حداقل با مساوی به رختکن می رفتیم . اما در نیمه دوم با حملات بیشتر و کارهای ترکیبی مناسب پیروزی شیرین کسب کردیم "

" من خیلی خوشحالم که از من تعریف می شود . البته من هنوز به پیشرفت فکر می کنم و در کل می توانیم از این هم بهتر باشیم . مدت ها بود که گل نمی خوردیم و باز هم می خواهیم این روند را ادامه دهیم "

" پیروزی های پیاپی برای همه ما شیرین است . 11 پیروزی در سری آ ، چیزی که در گذشته اتفاق نیوفتاده و این برای مجموعه یوونتوس یک رکورد تازه است . مطمئنا ما شایستگی این آمار و ارقام را داریم "

" ما در تلاش هستیم اما رُم و ناپولی هم به عنوان در رقابت هستند . پیروزی هایی که بدست آوردیم و اختلافی که با رُم داریم لذت بخش است و می خواهیم هفته ها زودتر قهرمانی را جشن بگیریـم "

استفان لختشتاینر مدافع - هافبک 26 ساله و سوئیسی یوونتوس در بازی با کالیاری یکی از بازیکن های مهم و موثر یوونتوس بود .
لختشتاینر اعتقاد دارد که یووه همچنان در ایتالیا بی رقیب خواهد ماند .

" می دانستیم بازی با کالیاری یکی ز بازی های سخت ِ ما خواهد بود . از قبل در این مورد هشدارد داده شده بود . اما می خواستیم بد بینی های گذشته را از بین ببریم که گفته می شد یووه در شروع سال جدید و در ماه ژانویه نتیجه خوبی نمی گیرد و دوره اُفت یووه در این 2 سال بوده "

" من اعتقادی به غرور ندارم . ما بدون غرور وارد بازی شدیم ، رُم را برده بودیم اما 3 امتیاز بازی با کالیاری هم اندازه آن بازی برای ما اهمییت داشت . شاید این کالیاری بود که خیلی خوب بازی را شروع کرد و موفق به گلزنی شد "

" اما در کل در نیمه اول هم حملاتی را داشتیم . خوشبختانه توانستیم در همان نیمه هم گلزنی کنیم . در خانه حریف عقب بودن سخت است و باید حداقل با مساوی به رختکن می رفتیم . اما در نیمه دوم با حملات بیشتر و کارهای ترکیبی مناسب پیروزی شیرین کسب کردیم "

" من خیلی خوشحالم که از من تعریف می شود . البته من هنوز به پیشرفت فکر می کنم و در کل می توانیم از این هم بهتر باشیم . مدت ها بود که گل نمی خوردیم و باز هم می خواهیم این روند را ادامه دهیم "

" پیروزی های پیاپی برای همه ما شیرین است . 11 پیروزی در سری آ ، چیزی که در گذشته اتفاق نیوفتاده و این برای مجموعه یوونتوس یک رکورد تازه است . مطمئنا ما شایستگی این آمار و ارقام را داریم "

" ما در تلاش هستیم اما رُم و ناپولی هم به عنوان در رقابت هستند . پیروزی هایی که بدست آوردیم و اختلافی که با رُم داریم لذت بخش است و می خواهیم هفته ها زودتر قهرمانی را جشن بگیریـم "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
يکم سنش رو زيادى کم نوشتي

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

يکم سنش رو زيادى کم نوشتي

آره زمانی که یوونتوس خریدش هم از 26 رد شده بود

30 ساله هست . باید کم کم به فکر دفاع راست هم باشیم تا 2 3 سال دیگه بتونیم بزاریم جاش

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

به نظر شما لیخت بهتره یا زامبروتا ؟

از نظر من زامبروتا بازیکن بسیار کاملی بود و نظیرش تو یووه کم بوده اما لیخت توان بدنی بالا تری داره ......

سرعت لیخت بیشتره یا زامبروتا؟

capture1_gp2v.jpg

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^ مقایسه فارست گامپ با یه افغانی از ریش و بن اشتباهه

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3762 ارسال
یکی از ضعف های بزرگ لیخ این هست که معمولا سانترهای خوبی نداره ...

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4157 ارسال
زامبروتا بهتر بود........زامبروتا یک بازیکن خیلی درخشان نبود اما وظایف محوله را خیلی خوب انجام میداد و همکاری تیمی اش عالی بود...در مقابل لیختن از ضعف های خاصی رنج میبره که اون را از رسیدن به یک بازیکن کارساز باز داشته...مثل سانترهای نامناسب و شوت زنیهای نادقیق یا کلا شوت نزدن.

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

امروز استفان عزیز 30 ساله شد :135555:

تصویر

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
4 بازی اخیر و 3 گل روی یه حرکت تقریبا مشابه.

حرکت روی خط آفساید تا زمانی که پاس ارسال بشه و در نهایت نفوذ بعد از ارسال پاس

بازی با کالیاری و حرکتش که منجر به پاس گل به یورنته شد

تصویر

بازی با لاتزیو و بازم پاس گل به یورنته

تصویر

و بازی با اینتر و گلش

تصویر

اینم بازی با رم که بازم روی خط آفساید حرکت میکنه و در نهایت سانترش که منجر به خطای هند دودو شد و داور هم پنالتی رو ندید

تصویر

این که میگم تاکتیک پذیرترین بازیکن تیممون هست به همین دلیله.
همینطور قرار گرفتن توی موقعیت مناسب در زمان مناسب موردی هست که اگر از لحاظ بدنی و بخاطر شرایط پستش توش کم نیاره میشه گفت از این نظر بهترین توی فوتبال حال حاضر اروپا هست و در کنار اینها من لقب بهترین وینگ بک راست حال حاضر اروپا رو هم بهش میدم
  • Georgia و Donnie از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بدون ش لیکشتاینر فوق العاده ست تو این زمینه . اما بهترین اروپا نیست اگر بازیهای دنی آلوز تو این سالها رو دیده باشی اورلپ هاش با ژاوی و اینیستا و مسی
  • Donnie از این پست تشکر کرده است

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
2 تا نکته راجع به لیخت در باره مقایسش با بهترین های دنیا: 1 - لیخت توی زمان بندی نفوذ (رو خط افساید) و دفاع عالی و دوندگی بی امان انصافا چیزی کم نداره 2 - اما روی دریبل :22: و شوت زدن :22: و سانتر :fp: دیگه هیچی نمیگم....... ولی همین که توی کار تاکتیکی کنته جزو 3 بازیکن اول ما بوده خودش خیلیه ......بزرگترین حصرتم اینه که چرا بازی با رئال نبود.....
  • Donnie از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

ho3ein_bianconeri

ho3ein_bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
  • Locationshiraz
لیختشتاینر اگه اون گزینه سانتر و دریبلش رو بذاریم کنار بازیکن خیلی خوبی هست اما اگه روزش باشه عالی میشه مثل بازیش جلو لاتزیو تو سوپر کاپ ایتالیا در مورد زامبروتا هم ترجیح میدم حرفی نزنم :31: ( البته بازیکن کاملی بود کم نکته منفی تو بازیش دیده میشد )
[SIGPIC][/SIGPIC]

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

بدون ش لیکشتاینر فوق العاده ست تو این زمینه . اما بهترین اروپا نیست اگر بازیهای دنی آلوز تو این سالها رو دیده باشی اورلپ هاش با ژاوی و اینیستا و مسی

البته منظور من فرم فعلیش در مقایسه با رقبای هم پستش هست و مخصوصا مورد دنی آلوسی که گفتی رو دقیقا قبول دارم که توی سالهای اخیر با فاصله بهترین بازیکن توی پست خودش بوده.

یه مورد دیگه هم که قبلا هم گفتم رو دوباره میگم.
به دویدنش دقت کنید.کاملا دویدن ندود توی زمین رو تداعی میکنه و اگر موهاش رو بلند کنه موقع دویدن به هیچ عنوان نمیشه از ندود تمایزش داد. با توجه به زحمت و تلاشش توی تیم هم برای من ارزشش کاملا با ندود برابری میکنه.
البته قصدم اصلا مقایسه ی سبک بازی و تواناییهاشون نبود.
  • Bianconero Amore و Donnie از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی