پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5456 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

نظرتون محترم ولی صحبتی درین مورد ندارم...

یه موقه س که منطقی بحث میشه، خب قبلش فکر میشه تمام جوانب درنظر گرفته میشه، سایتای آماری بررسی میشن. صحنه های مهم بازی (خلاصه بازی ۱۰ ۱۲ دقیقه ای) دیده میشه. دوتا آنالیز از دو نویسنده و سایت معتبر خونده میشه بعد آخرش خود فرد به نتیجه میرسه و جمع بندیشو میاره به اشتراک میذاره و تبادل نظر میکنه. ولی بعضی وقتا که عصبانیت (به هردلیلی و به حق یا ناحق) نیروی غالب بر فکر میشه، بحث و صحبت سمت و سوی منطقی بودن نمیگیره. مثالش همین صحبت بالاست: علی الحساب بازیهای از دست رفته سری آ (باخت یا تساوی) و تک بازی لیگ قهرمانان برابر مونشن گلادباخ رو بررسی کردم: فقط بازی با ناپولی و همین بازی اخیر ساندرو به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده! درعین حال که قصد خارق العاده نشون دادن این تصمیم مربی رو ندارم ولی نمیتونم استدلال شما درمورد این نوع تعویضای الگری رو

من حرفم اینه .
ساندرو چند تا بازی کرده این فصل چند تاشو تعویضی اومده تو ؟؟
بازی هایی که تعویضی اومده تو  اولییش ناپولی بوده که دقیقه 89 اومد تو !!!! دقیقا همین اتفاقی که سر بازی با تورینو افتاد
بازی بعدی سویا بود که جلو بودیم
بازی بعدی هم همین بازی با تورینو بود که دقیقه 86 !!! اومد تو .

من دارم میگم1- یه چیزی نبوده که قبلا اتفاق نیفتاده بوده باشه 2- اگه واقعا برنامه پشتش بوده ده دیقه زود تر میومد تو نه دو دیقه مونده به بازی تموم شه .

بعد یه نگاه به تعویض های آلگری بندازید مواقعی که تیمش عقبه اکثرا یلخی  :1:  :nish:  نیروی هجومی اضافه میکنه . ( الان جبحه نگیریدا :1: شوخیه :1: )

+ خیلی دوست دارم قبول کنم ساندرو با برنامه بازی کرده و اتفاقی نبوده چون خودم ساندرو فنم ولی واقعا بعد دیدن بازی با ساسئولو( ساندرو تقریبا بهترین بازیکن یووه بود) تو بازی تورینو منطقی بود یا کامل بازی کنه یا حداقل یکم بیشتر بازی کنه . ولی دقیقه چند اومد تو بازی ؟؟

++من خودم به شخصه تعویضای بعد دقیقه 85 به بعد رو ( مسلما در صورتی که تیم عقب باشه ) رو تیری در تاریکی میدونم مخصوصا وقتی تعویض سوم باشه .

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

اگه حال دارید، این متن رو بخونید ،،،  :53: 

آقای آلگری، خواهشا خودخواه باش !

به نظرم مشکل بزرگ الگری اینه که خود خواه نیست ،

دقیقا !! یعنی قشنگ زدی تو خال. الان مشکل آلگری از نظر من - به عنوان کسی که از عملکرد آلگری تو این فصل راضی نیست و از بین آلگری و کونته، 100 درصد طرف کاپیتان سابق تیمش رو میگیره - همین خودخواه نبودنش هست. مشکلش نیست نقطه ظعفه بیشتر از نظر من. آلگری خود خواه نیست. واس موفقیت حریص نیست. بی تفاوت داره نشون میده ( نمی گم هست. می گم داره نشون میده ! ) تو فینال اروپا بعد از گل زدن 1 سانت هم تکون نمی خوره، بعد از بازی تو کنفرانس وقتی تیم افتضاح بازی کرده الکی میاد از تیم تعریف می کنه و این اورائه که باید بتوپه به بازیکنا !! آلگری حاظر نیست برای رسیدن به موفقیت رو ایده هاش وایسه. با 2 تا شعار من و شما هر هفته ترکیب رو عوض می کنه. الان تو همون تورین 100 نفر جمع شن بگن ما پادویین رو به عنوان دروازبان می خواییم، شک نکن بازی بعدی می ره توی گل چون آلگری ترسوئه. خودخواه نیست. می خواد بیشتر سوگولی مدیرای تیم باشه تا قهرمان هوادارا !! کونته تو اروپا 1 فصل خیلی خیلی بد بود اما هیچ وقت اینطوری کسی بر علیهش نشد نه اینجا نه توی تورین و همه همیشه می گفتم با کونته تا همیشه ! چرا خب ؟! چون می دیدن که موفقیت یوونتوس برای کونته مهمه. چرا ؟!! چون می دیدن طبق گفته ی خود شما کونته خودخواهه ،،،

و من الان می خوام بدونم بد بود اون خودخواه بودن کونته ؟! کونته سرمربی چه تیمی بود ؟! موفقیت کونته موفقیت چه تیمی بود ؟! از بردن کونته، کدوم تیم به 3 امتیاز می رسید ؟!! یه بازیکن خودخواه باشه خیلی خیلی بده اما یه مربی " باید " خودخواه باشه. موفقیت یه بازیکن خودخواه لزوما به موفق بودن یه تیم تبدیل نمی شه ( نمونش رونالدو ) اما خودخواه بودن یه مربی دقیقا مساوی با موفق بودن تیمشه. مثال هم فرگوسن ،، کسی که 20 سال با خودخواهی سلطنت کرد تو انگلیس ! مربی ای که خودخواهه و می خواد موفق باشه، تیمش رو هم موفق می کنه. و خدا و خودتون می دونید که کونته یوونتوس رو به اوج موفقیت رسوند ،،

الان میایین می گید اروپا. یه سوال : کونته از گروه صعود می کرد یوونتوس قهرمان می شد ؟! 100 درصد نه ! کافی بود به یه بارسا یا بایرن یا رئال بخوریم و دوباره حذف بشیم. ما که 100 درصد حذف می شدیم پس چه فرقی داشت تو گروهی یا مثلا فینال ! الان ما پارسال رفتیم فینال چه فرقی با اون سالی که تو گروهی حذف شدیم داره ؟! پول بیشتر گیرمون اومده فقط فقط آیا این پول بیشتر به کارمون اومد ؟! الان با اون پول بیشتر کجاییم ؟! کیا تو تیممون هستن ؟! گوتزه؟ دراکسلر ؟ کاوانی ؟! کیا ؟! پول تنهایی خوشبختی نمیاره. واس شخص من این یوونتوسی که از دومی تو اروپا میاد هیچ فرقی با یوونتوسی که از حذف تو اون زمین برفی میاد رو نداره. پس نگید تو اروپا قهرمانمون نرکد چون خودتون هم می دونید ما حالا حالا ها قهرمان نخواهیم شد. اونجا هم صعود می کردیم خونه پرش 2 ماه شادی بیشتر بود و بعدش حذف. پس آقای آلگری، زیاد روی اروپا قمار نکن و نگو هدفمون اونه چون خیلی سخته رسیدن بهش. یادت نره پارسال تو فینالش بودی و الان نزدیکی های در خروجی ،،،

می گید کونته لیگ رو خیلی جدی می گرفت خب مگه اشکالی داشت ؟! اصلا حق داشت به نظر من ! الان آلگری تو گروهش تو اروپا اوله و یه فینال هم داره اما زمزمه های اخراجش داره میاد ! اتفاقی که واس کونته هیچ وقت نیفتاد !! هیچ وقت. حتی وقتی 4 ماه محرومش کردن. آلگری الان 6 تا بازی تو ایتالیا خراب کرده نصف بیشتر هوادارا به خونش تشنه شدنو مدیرا مصاحبه اولتیماتومی میدن بهش. پس چرا باید از کونته می خواستیم که جدی نگیره سری آ رو ؟! که مثل الان آلگری خیلی ها آرزوی رفتنش رو بکنن. آقای آلگری پس خواهشا سری آ رو جدی بگیر و خودخواه باش. اینجا ایتالیائه ،،،

کونته بعد از هر برد میومد می گفت هفتیم شدیم. اما یه سوال ؟! ما هفتم بودیم یا نه ؟ موقع گفتن این حرف ها چندم بودیم ؟ آلگری هم بعد از هر بازی میاد میگه ما خوب و عالی هستیم و هیچ توهینی به اعتبار باشگاه یوونتوس و بازیکناش نمی کنه. اما یه سوال ؟! عالی هستیم ؟!  کونته تو عمل نشون می داد که موفقیت تیم واسش مهمه و داره تلاش می کنه، آلگری تو حرف. پس آقای آلگری، خواهشا تو عمل خوب باش، تو حرف زدن بد. مردم و هوادارا اینطوری بیشتر دوست دارن ،،،

کونته 1 تجربه اروپایی عالی و 1 تجربه اروپایی بد داشت اما 1 بار هم زمزمه رفتنش به گوش نرسید. کسی نمی خواست از تیم بره ( الا کسایی که اون رو تو رفتن دل پیرو مقصر می دونستن و ازش متنفر شده بودن ) اما آلگری با 1 قهعرمانی تو لیگ، کوپا و 1 فینالیست بودن تو اروپا خیلی هل می خوان بره ؟! فکر می کنی چرا ؟! هواداری یوونتوس نفهمن ؟! خرن ؟! نه ،،، واس اینکه می دیدن کونته داره تلاش می کنه واس موفق بودن یوونتوس. همین تلاش کردنش واسشون لذت داشت حتی اگه تو راه شکست می خوردن. پس آقای آلگری، نشون بده موفقیت تیم واست مهمه. حرص بخور ازا ین نتایج. نگو همه چی آرومه ! بعد از این نتایج و بازی های بد به گفتن این جمله که انتظار بیشتری دارم  و شرایط باید عوض بشه بسنده نکن. نشون بده عصبی هستی و می خوای شرایط عوض بشه اگه قرار باشه سر پوگبا، بلایی رو بیاری که کونته سر کراسیچ و الیا اوورد ،،،

آقای آلگری جان عزیزترین کسی که داری خودخواه باش. خودخواه باش و کاری رو که فکر می کنی واس تیم و بهتر شدن تیمه انجام بده. " کاری " رو که واس بهتر شدن لازمه، نه " کارایی " رو که ! طبق نظر بقیه ترکیب نچین، به خاطر سود اسپانسر بازیکن فیکس نزار، به خاطر اسم به کسی بازی نده. بازیکنی رو بزار که دوست داری و می دونی ( حتی فکر می کنی ! ) مفیده واس تیم. حتی اگه بوریلو باشه !! ثبات داشته باش. به بازیکنای تیمت بتوپ نزار تصویرت رو مخشوش کنن. نزار آقا بالاسر داشته باشی. نزار مثل دوره ی میلانت بشی باز ،،،،،،،

این پست برای کوبیدن آلگری نبود. صرفا اینبود که بگم آلگری اصلا خودخواه نیست. چیزی که الان ما بهش نیاز داریم. یه مربی خودخواه که راه موفقیت رو می دونه و میچسبه بهش. حتی اگه 3 فصل بازی با 3-5-2 باشه. حتی اگه بازی با بوریلو باشه. حتی اگه گفتن اینکه 2 سال هفتم شدیم باشه. اینا باشه ولی تهش موفقیت باشه. حداقل نشانی از موفقیت داشته باشه نه باخت از ساسولو و گفتن اینکه موفقیت نزدیکه !! آقای آلگری ،،، خودخواه باش  :53: 

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Principino و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

کونته 1 تجربه اروپایی عالی و 1 تجربه اروپایی بد داشت اما 1 بار هم زمزمه رفتنش به گوش نرسید. کسی نمی خواست از تیم بره ( الا کسایی که اون رو تو رفتن دل پیرو مقصر می دونستن و ازش متنفر شده بودن ) اما آلگری با 1 قهعرمانی تو لیگ، کوپا و 1 فینالیست بودن تو اروپا خیلی هل می خوان بره ؟! فکر می کنی چرا ؟! هواداری یوونتوس نفهمن ؟! خرن ؟! نه ،،، واس اینکه می دیدن کونته داره تلاش می کنه واس موفق بودن یوونتوس. همین تلاش کردنش واسشون لذت داشت حتی اگه تو راه شکست می خوردن. پس آقای آلگری، نشون بده موفقیت تیم واست مهمه. حرص بخور ازا ین نتایج. نگو همه چی آرومه ! بعد از این نتایج و بازی های بد به گفتن این جمله که انتظار بیشتری دارم  و شرایط باید عوض بشه بسنده نکن. نشون بده عصبی هستی و می خوای شرایط عوض بشه اگه قرار باشه سر پوگبا، بلایی رو بیاری که کونته سر کراسیچ و الیا اوورد ،،،

همه حرفات عالی فقط اینجا جای بحث داره.

دلایلی که برای "به گوش نرسیدن زمزمه رفتن کنته" آوردی به نظرم دلایل اصلی نبود. دلایل اصلیش این بود:

1. فصل اول فوق العاده که یووه رو از فرش به عرش رسوند. الگری هم اینو داره به نوعی و از عرش تا دم عرش اعلی رفت :1:

2. همیشه لیگ رو داشت و هیچ موقع شرایط جوری نبود که شانس اول نباشه. (فصل اول یه دوره ای مساوی ها باعث شد عقب بیفتیم ولی کسی اون موقع انتظار قهرمانی به این معنی که قهرمان نشی، احمقی (مثل امسال) نداشت. صرفا عصبانی بودیم که چرا وقتی می تونی 20 بگیری، به 19 قانعی!) بدترین زمانش 10 برد پیاپی رم بود که 5 تا عقب بودیم منتهی همون موقع هم یووه میانگین امتیازش از هر بازی 2.5 بود! با همین فرمون که ناراضی بودیم، آخر فصل میشد 95! و همه می دونستن رم توان 95 گرفتن رو نداره. حالا کنته 7 امتیاز هم ارتقا داد این میانگینو. به عبارت دیگه یووه کنته هیچ موقع به بحران نخورد اصلا! اینم از درایت کنته بود نه اینکه شانس آورد. مربیایی که به بحران نمی خورن قطعا بهتر از مربیایی هستن که به بحران میخورن و ازش در میان. 2 بار در آستانه بحران رفتیم. یه بار همون فصل اول که خفیف بود و به موقع رفع شد. یه بارم بعد حذف از اروپا که تیم خیلی زود جواب داد و خود نوع حذف هم بیشتر بدشانسی بود تا ضعف تیم.

3. اینکه از جنس یوونتوس بود. یوونتوس به فرارا هم خیلی بیشتر از اونی که باید فرصت داد. مطمئنا اگه یکی مثل الگری مربی بود و اون نتایج رو می گرفت زودتر اخراج میشد. بعدا هم اگه یکی مثل دشان یا الکس مربی یووه بشن، با چند نتیجه ضعیف، کسی به خودش اجازه نمیده در مورد تعویض فکر کنه. مربی از جنس یووه نباشه (مشکلات قبلی هم داشته باشیم که دیگه بدتر!)، بعد 2 بازی ضعیف میگن برو گمشو. خیلی راحت.

کنته اگه نتایج لحظه به لحظه ش (و نه مقطعی) نبود، با اینکه ازجنس یووه بود و کلی تلاش می کرد و حرص میخورد، اکثر هوادارا می گفتن برو. منتهی با احترام می گفتن. به خاطر همون تلاش که گفتی و اینکه از جنس تیم بود.

اکثر کسانی که از کنته دفاع می کنن، فصل اولش با 1 امتیاز اختلاف هم لیگو میباخت می گفتن عالیه ولی بازنده س!! و ازین دری وری ها :1:

الان فقط نتیجه مهمه و اون فاکتور از جنس تیم بودن هم فقط کمی ملایمش می کنه. دل پیرو که محبوب ترین بازیکن تاریخ یووه س بیاد 1 نیم فصل نتیجه نگیره، تقریبا همه میگن الکس جان برو که احترامت حفظ شه. دلیلی نداره هر کی بازیکن خوب باشه، مربی خوبی باشه و برو تو مدیریت مشغول شو و ... .

مثال دیگه ش مورینیو در چلسی. گذشته ش عالی بوده، 2 فصل قبلی هم با اینکه اشتباهات مهلک داشته، لیگو گرفته. الان همه میخوان بره چون نتیجه نگرفته و روند بازی و شرایط تیم هم جوری نیست که با موندنش درست بشه. هر کی دیگه هم جاش بود تا الان 3 بار اخراج شده بود حداقل. ونگر به همین شکل. چندین ساله دارن میگن برو.

برسم به الگری. الگری پیشینه خوبی نزد هوادارا نداره. اینم با 100 تا جام جبران نمیشه. همیشه هست. با نتیجه لحظه به لحظه موقتا به کنار میره ولی مثل فنره. تا نتیجه هه نباشه برمی گرده و بدجور هم برمی گرده. این فصل رو هم الگری برگردونه، فصل بعد خراب بشه اولش بازم میگن برو رد کارت. اونایی که میگی اگه باشه هم نهایتا هفته 6 رو می کنه هفته 8 و احترام رو بالاتر میبره. فرقی در نهایت ایجاد نمیشه.

وقتی نتیجه نگیری، هرچقدر هم تلاش کنی میشه کشک و اون تنفر یا خوش نیومدنه سریع خودشو نشون میده. طبیعی هم هست.

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

من حرفم اینه .
ساندرو چند تا بازی کرده این فصل چند تاشو تعویضی اومده تو ؟؟
بازی هایی که تعویضی اومده تو  اولییش ناپولی بوده که دقیقه 89 اومد تو !!!! دقیقا همین اتفاقی که سر بازی با تورینو افتاد
بازی بعدی سویا بود که جلو بودیم
بازی بعدی هم همین بازی با تورینو بود که دقیقه 86 !!! اومد تو .

من دارم میگم1- یه چیزی نبوده که قبلا اتفاق نیفتاده بوده باشه 2- اگه واقعا برنامه پشتش بوده ده دیقه زود تر میومد تو نه دو دیقه مونده به بازی تموم شه .

بعد یه نگاه به تعویض های آلگری بندازید مواقعی که تیمش عقبه اکثرا یلخی  :1:  :nish:  نیروی هجومی اضافه میکنه . ( الان جبحه نگیریدا :1: شوخیه :1: )

+ خیلی دوست دارم قبول کنم ساندرو با برنامه بازی کرده و اتفاقی نبوده چون خودم ساندرو فنم ولی واقعا بعد دیدن بازی با ساسئولو( ساندرو تقریبا بهترین بازیکن یووه بود) تو بازی تورینو منطقی بود یا کامل بازی کنه یا حداقل یکم بیشتر بازی کنه . ولی دقیقه چند اومد تو بازی ؟؟

++من خودم به شخصه تعویضای بعد دقیقه 85 به بعد رو ( مسلما در صورتی که تیم عقب باشه ) رو تیری در تاریکی میدونم مخصوصا وقتی تعویض سوم باشه .

صحبت شما این بود که این تعویض الگری بارها تکرار شده، درسته؟‌ اگر منظورتون همین بوده باشه، به عقیده من نظر درستی نیست. چون همونطوری که اشاره کردم در کل بازیهایی که این فصل انجام دادیم، فقط در دومورد که درحال امتیاز ازدست دادن بودیم، مربی تیم تصمیم گرفته ساندرو رو به زمین بیاره. یکبارش جواب نداده و یکبار جواب داده، ولی اصلن بحث مفید بودن یا نبودن این تعویض نبود. در پست قبلیم هم مستقیما اشاره کردم که قصد خارق العاده نشون دادن این تصمیم الگری رو ندارم،‌ صرفن نظر شما در مورد تکراری بودن این تعویض - یا تاکتیک - رو با توجه به مستندات، نظر درستی نمیدونم.

+راجه به موثر بودن این تعویض ها هم با توجه به خط آخر پستتون، صحبتی نمیشه کرد چون اساسا از نظر شما تمامی این تعویض ها تیری در تاریکیه.

الان میایین می گید اروپا. یه سوال : کونته از گروه صعود می کرد یوونتوس قهرمان می شد ؟! 100 درصد نه ! کافی بود به یه بارسا یا بایرن یا رئال بخوریم و دوباره حذف بشیم. ما که 100 درصد حذف می شدیم پس چه فرقی داشت تو گروهی یا مثلا فینال ! الان ما پارسال رفتیم فینال چه فرقی با اون سالی که تو گروهی حذف شدیم داره ؟! پول بیشتر گیرمون اومده فقط فقط آیا این پول بیشتر به کارمون اومد ؟! الان با اون پول بیشتر کجاییم ؟! کیا تو تیممون هستن ؟! گوتزه؟ دراکسلر ؟ کاوانی ؟! کیا ؟! پول تنهایی خوشبختی نمیاره. واس شخص من این یوونتوسی که از دومی تو اروپا میاد هیچ فرقی با یوونتوسی که از حذف تو اون زمین برفی میاد رو نداره. پس نگید تو اروپا قهرمانمون نرکد چون خودتون هم می دونید ما حالا حالا ها قهرمان نخواهیم شد. اونجا هم صعود می کردیم خونه پرش 2 ماه شادی بیشتر بود و بعدش حذف. پس آقای آلگری، زیاد روی اروپا قمار نکن و نگو هدفمون اونه چون خیلی سخته رسیدن بهش. یادت نره پارسال تو فینالش بودی و الان نزدیکی های در خروجی ،،،

یعنی شما انتظارت ازاروپا فقط قهرمانیه؟ ببینید چنتا بحثه: اول: اولویت بندی بین اروپا و لیگ و دوم: هدف گذاری این دو. انتظارمون ازلیگ چیه؟ چه هدفی در اروپا داریم؟‌ اروپا رو فقط بخاطر پول میخوایم؟ پیشروی در CL فقط از لحاظ مالی برای باشگاه مفیده و تأثیر دیگه ای نداره؟؟؟ اینا باید مشخص بشه. برای خود من پول آخرین چیزیه که ازاروپا میخوام. منی که ۱۰ سال گذشته تا تیمم برسه به فینال اروپا، صددرصد علاقه بیشتری به اون تیم دارم تا تیمی که نتیجه نگرفتنشو به برف و باد و بوران ربط بده! شخص من نمیتونه تفاوتی بین این دوتیم نبینه! نمیتونم چشمامو ببندم و بگم خب حالا اگر صعود میکردیم میخوردیم به رئال و حذف میشدیم، یه Meh هم آخرش بگم و بگم بدرک که حذف شدیم. سر این مورد بنظرم بیشتر باید بحث کرد.  

الگری باید لیگ رو جدی بگیره، هیچ شکی درین مورد نیست. مصدومیت،‌ دیرشروع کردن پیش فصل، نداشتن بازی تدارکاتی مناسب، بدشانسی، خوابیدن در باد نتایج فوق العاده فصل پیش، تغییرات زیاد دربدنه اصلی تیم یا هر دلیل دیگه ای نمیتونه نتایج ضعیف این هفته ها رو توجیه کنه. حتی اگر اسکودتو رو هم ببریم در ارزیابی "عادلانه" عملکرد کلیش از طرف هرکسی، باید "افتضاح" هفته های اولیه ذکر بشه. ولی بحث سراین قضیه نیست، بهمون مقدار که لیگ جدی گرفته میشه نباید از اروپا و صعود در CL - تا جایی که امکانش هست - غافل شد.

اتفاقن افرادی که میخواستن کونته از تیم بره کم نبودن و مخالفتشون هم ارتباطی با داستان جدایی کاپیتان نداشت. درسته اکثریت طرفدارا میخواستن بمونه ولی تعداد مخالفین کونته هم انگشت شمار نبود! حرف کلی مخالفین (از جمله خودم) این بود که یا ذهنیت خودتو تغییر بده (بعنوان نقش اول و ستاره اون تیم) و بمون یا اگر توان اینکارو در خودت نمیبینی برو تا ذهنیت و سبک جدیدی به یووه حاکم بشه. بحث هوادارا هم به نظرم یه خورده زیاده روی شده: نه تنها کونته، بلکه همون الیایی که تنها کار مثبتش کوبیدن توپ به تیر دروازه نوارا بود هم بخاطر تلاشش مورد قدردانی قرار گرفت! کونته ۱ تجربه اروپایی فوق العاده داشت ولی شاید به قول شما خودخواه نبود که شیب صعودی سال اول اروپاییشو حفظ کنه. در مورد الگری هم موافقم که آدم جاه طلبی نیست و متاسفانه در ترکیب تیم حاضر هم بازیکن جاه طلب وجود نداره. فصل پیش پیرلو و توزی بودن که هیچ وقت از حمله و گل زدن سیر نمیشدن ولی الان... نقطه ضعف بزرگ الگری که در همین بازی اخیر هم خودشو نشون داد و یووه ای که تا قبل از گل اول نفس تورینو رو بریده بود، بعد از گل به اشباع رسید و حتی اواخر نیمه کم کم حالت تدافعی گرفت! 

• Bianconero Amore, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یووه آلگری اشباع نشد بلکه قدرتشو نداشت حمله کنه؛ یا بهتر بگم ابزارشو نداشت، با کی حمله کنه؟ دیبالا که از 4 تا حرکتش 3 تاش فیک بود، این شده جانشین توز، چرا از دید آلگری می بینین همه چیو؟ جام آزادگانه ؟

• Alex2003, Donnie, abbas-juve11 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3762 ارسال

حسین عزیز

یعنی به فینال اروپا رسیدن با حذف از دور گروهی برابرند ؟

یعنی بوریلو بازیکن مفیدتری از الکس بود برای یووه در اون برهه زمانی ؟

• Bianconero Amore, pezhman, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

واقعا اگه الگری مشکل داشت شک نکنین به سیستم برنده تیم یعنی 3-5-2 دست میزد و از روز اول خرابش میکرد اما چکار کرد اومد یواش یواش سیستم خودش رو به تیم القا کرد و از 3-5-2 به عنوان پلن بی تو بازی ها استفاده میکرد و عملا تیم حریف هیچ غلطی نمیتونست بکنه تازه ما برهه ای بدون مارکیزیو وپیرلو پوگبا بودیم 

نکته دوم اینه که خود کنته اگه الان مربی بود عدم نتیجه گیری رو سر فروختن بازیکنا میگذاشتیم اما قبول دارم الگری حریص نیس و طمع زیادی نداره کمی هم خود خواه نیس ولی قبول کنین مربی نسبتا خوبیه درسته میتونیم بهتر از اون رو داشته باشیم اما الان نه الان فقط انجلوتی بیکاره و خود منم دوس ندارم یکی مثل مورینیو بیاد تو تیم چون مورینیو مربیه که دس رو هر بازیکنی گذاشت باشگاه براش گرفت نه مثل مدیرای ما که برای ذخیره تیم ملی المان هی سرو صدا کردن و سر و دس شکوندن اخرشم نخریدنش .

قرار نیس هر سال قهرمان شیم اما باید کاری کنیم که هر سال بتونیم قهرمان شیم و لا اقل هر سال شانس اول دوم قهرمانی باشیم و این کار تنها مربی تیم نیست کادر ریاست و مدیریت اگه رو تیم نظارت داشته باشن اگرواقعا رو تیم خرج کنن میشه از مربی انتظار بیشتری داشت .

در ضمن الگری وابسته به بازیکن های تیمشه و مربی نیست که بتونه بدون بازیکناش کاری کنه همین پارسالم چون یووه با 3-5-2 کاملبا اشنایی داشت و ذهنیت قهرمانی داشت تونست موفق بشه و الگری 40 درصد موفقیتشو مدیونه ذهنیت و امادگی تیم بود اما الان نه خدایی کار کار خود الگریه و تیم تیمیه که خودش با ذهنیت خودش میسازتش 

بیایید ککمی صبور تر باشیم :53:  :1:

• Bianconero Amore, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

دوستان من یه توضیح در مورد متنم بدم. متاسفانه از حرفام دقیقا اونطوری برداشت شد که نباید می شد :1:  خب اینم مقصر خودم بودم که نتونستم خوب توضیح بدم ! 

من اصلا و ابدا منظورم خوب بودن حذف شدن تو دور گروهی، فیکس بازی کردن بوریلو، سیستم بعضا تکراری 3-5-2 و لجبازی های کونته نبود. نگفتم موافق 100 درصد اینا بودم. من خودم یکی از کسایی بودم که به حظور بوریلو ایراد می گرفتم. من این متن رو دادم که بگم واس ساختن یه تیم جدید فقط بازیکن و تاکتیک لازم نیست !! تیم الان یوونتوس واس نتیجه گیری نیازی به ستاره های آنچنانی و تاکتیک های عجیب غریبی نداره. با یه تاکتیک ساده هم می تونه موفق بشه چون بازیکنای تیم ما نشون دادن تاکتیک پذیرن ( حتی همون هرنانس رو یادتون بیاد توی لاتزیو ! ) نیاز به شخصیت سازی داره. بازیکنای یوونتوس قبل از اینکه توی زمین نتجیه بگیرن و موفق بشن، باید تو خودشون به این باور برسن که می تونن موفق بشن و نتیجه های فوق العاده بگیرن. وقتی به اون باور درونی رسیدن، شک نکنید توی زمین هم موفق می شن. 

آلگری شاید بتونه اون تاکتیک فوتبالی رو خیلی راحت پیدا کنه اما خودش رو گم کرده ! اون قدرت و تاثیر گذاری رو نداره . تحت تاثیر قرار می گیره. تحت تاثیر مدیریت و حتی خواسته ی هوادارا. یوونتوس اگه بلند شد و روی پای خودش وایساد یکی از دلایلش قدرت شخصیتی کونته بود. برای مثال الیا رو که مدیرا واس خریدش جت شخصی فرستادن و کراسیچی که محبوب هوادار ها بود رو وقتی دید خوب نیستن و به درد نقشه هاش نمی خورن، گفت بفرمایید روی نیمکت و سکو. عوضش به کسایی مثل بوریلو بازی داد. بوریلو فوق العاده نبود اما تو یه مقطع تلاشی که توی زمین می کرد از بقیه مهاجم هامون بیشتر بود. می دویید، تکل می زد، درگیر می شد و 2 تا گل حساس هم واسمون زد. نمی خوام بگم عالی بود ( حتی نمی خوام بگم خوب بود !! ) اما بوریلو داشت برای موفق شدن تیم عرق می ریخت و مهم بود واسش. حداقل توی زمین این رو نشون می داد. این باعث می شد اون نیمکت نشین هم به خودش بگه من که از این خیلی بهترم ولی چرا من رو نیمکتم و اون فیکسه ؟!  به این نتیجه می رسید اون فیکسه چون داره تلاش می کنه و هر چی داره رو می کنه ! واس همین اونم تلاش می کرد. چرا ووچینیچ تو سال اول کونته از یه بازیکن تنبل و بیخیال که اعصاب واس رمی ها نزاشته بود شده بو یه مهاجم تاثیر گذار ؟! 

کونته سوای این مسائل از تغییر نمی ترسید ! اسما واسش اصل نبودن. حتی داشتن تکنیک زیاد و فوق العاده هم واسش اصل نبود. تلاش زیاد و تشنه موفقیت بودن اصل اول برای کونته بودن. مثلا  وقتی دید پوگبا واقعا محشر شده، شاهزاده تورین رو گذاشت رو نیمکت. نترسید از اینکه بازیکن محبوب هوادار ها رو بزاره روی نیمکت و به یه جوون 19 ساله بازی بده. الان مثلا پوگبا 2 تا بازی بشینه رو نیمکت و ببینه جانشینش داره توی زمین عرق می ریزه و تلاش میکنه، واکنشش چی می تونه باشه ؟! یا غرور می گیردتش و ناز می کنه ( که در اینصورت خیلی خیلی بهتره که اون شماره رو تحویل بده و مثل الیا بره ) یا دوباره شروع می کنه به تلاش کردن تا بیاد توی زمین ( مثل کلودیو مارکیزیو که نزاشت به نیمکت دوخته بشه ) . کیلینی 2 تا بازی بشینه رو نیمکت تا درخشش روگانی و تلاش روگانی توی زمین رو ببینه شک ندارم از این رو به اون رو می شه !! الیا جاش کی توی زمین بازی می کرد ؟ سیمونه پپه !!! استعداد الیا کجا و استعداد پپه کجا واقعا !! اما پپه فکر کنم قبول دارید که توی زمین هیچی کم نمی زاشت. هیچی. الانم کسی هست که از پپه بدش بیاد ؟! هستش اما کم ،،،، 

خدایی الان توی تیم ما غیر از بوفون، بارتزالی و زاتزا ( بله درسته خوندید زاتزا  :1: ) و تا حدودی موراتا کی داره 100 درصد توانش رو نشون میده ؟! هیچکس !! همه انگار یا تو باد غرور خوابیدن یا انگیزه ندارن . محض رضای خدا مانژوکیچ هم که تانک بود الان شده شبیه یه بچه گربه !!! آلگری یه مدت که زاتزا رو بازی می داد، داشت این شجاعتی که من می گم رو نشون می داد  یه نموره ! اما با 2 تا اعتراض سریع از نظرش برگشت و دوباره ترکیبش رو عوض کرد. نمی خوام بگم زاتزا از بقیه مهاجم های تیم بهتره ها، فقط میخوام بگم من کیف می کردم وقتی بازیش می داد. چون توی زمین واقعا تلاش می کرد. روج جنگدنگی داشت. جلو عنطر شدیدا پرسشون می کرد، می زد تو دل مهاجم ها و می خواست واس تیم موثر باشه. قشنگ نشون می داد از توی زمین بودن بیخیال نیست و می خواد خودش رو ثابت کنه. می خواست نشون بده لیاقت فیکس بودن رو داره. کاری که غیر بوفون، بارتزالی و موراتا  کسی با تمام توانش انجام نمی ده. منم ترجیح می دم زاتزایی که تلاش می کنه توی زمین باشه و گل نزنه تا مثلا ( مثلا دارم می گم ها  :1:  ) دیبالایی که هیچ کاری نمی کنه و آخرش هم گل نمی زنه !! وقتی هم دیبالا ببینه زاتزا که از لحاظ فنی از اون تو سطح پایین تری هست داره فیکس بازی می کنه و خودش رو نیمکته، تصمیم می گیره تلاشش رو بیشتر کنه تا بشه فیکس تیم.  

بازم می گم منظور من از اون پست این نبود که بگم کونته از آلگری سرتره. نظر شخصیم این هستش ولی خب اون پست منظورم این نبود  :1:  اونجا خواستم بگم آلگری باید سعی کنه به جای این همه تغییر تاکتیک، یه نموره تغییر شخصیتی داشته باشه تا روی تیم هم اثر بزاره. ما زمان کونته ظعف خیلی داشتیم کسی هم نمی تونه منکرش بشه ( برای مثال بنفیکا  :fp:  :fp:  ) اما خب هیچ وقت با همه ی اون گند کاری ها توی بحران نرفتیم به قول پویا. مخصوصا فصل اول که اون تیم جوون و بی تجربه طی چند هفته با چند تا مساوی صدر رو از دست داد و همه گفتن فاتحش خوندست اما یهو موتورش روشن شد و همه رو از دم سلاخی کرد. البته نباید یادمون بره که توی اون تیم بوفون، پیرلو و دل پیرویی بودن که دیدنشون به بقیه بازیکن ها امید می داد. چیزی که الان متاسفانه توی زمین نداریم و بوفون هم از توی دروازه نمی تونه کاری برای بقیه کنه ،،،

آلگری الان قبل از هر بازی اول از همه به جای چیدن ترکیب و سیستم،  باید روی بازیکنا کار کنه. واس ترکیب چیدن هم نباید بگه مثلا پوگبا رو بازی می دم چون شاید خوب باشه و بازی رو در بیاره واسم. باید بگه پوگبا رو بازی می دم چون می دونم 100 درصد تلاشش رو توی زمین می کنه ،،،، تیم الان ما به جای تلاش، امید و آرزو داره. مشکل ما هم دقیقا همینجاست !

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

انتقادها مرا اذیت نمی کند

• من چیزی نمی گویم ، انتقاد بخشی از فوتبال است.
  • وقتی پیروز می شوید خوب هستید ، وقتی می بازید ... ما مورد انتقاد واقع شده ایم ، زیرا نتیجه نگرفته ایم.
  • مردم به اینکه ما چگونه باخته ایم ، به نتیجه نگاه می کنند ، این چیزی است که به حساب می آید. من همیشه آرام هستم ، من به خاطریک ماه و یا یک هفته شیوه ی فکر کردنم را عوض نمی کنم.
  • همه ی بازیکنان کیفیت دارند و ما باید این را ثابت کنیم.تیم دچار فقر نشده ، ما نیاز به هماهنگی داریم ، ما یک قطعه را گم کرده ایم ، ما باید با تعداد زیادی بازیکن رشد کنیم ، بعضی از انها زیر ۲۳ سال سن دارند.
  • ما به خاطر شروعمان و البته کمی بدشانسی مشکلاتی داشته ایم ، مثل بازی دربی جایی که مثل بازی های قبلی بدشانس بودیم و از اولین شوت به سمت دروازه گل خوردیم.

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال

- نكات نگران كننده :

1- طرز تفكر و شيوه خودش رو عوض نميكنه، اين اولين اشتباه آلگري ـه !

2- مردم (هواداران) فوتبال نفهم نيستند ! بله كه نتايج مهم ـه ولي آيا يووه فوتبال خوبي بازي كرده ؟! تاكتيك يووه براي رسيدن به گل واقعا عقلاني و تمرين شده ست ؟

فقط اميدوارم اين طرز تفكر "بيخيالي" توي تيم حاكم نشه ! هر چند بي خيالي رو ميشه همين الان هم توي نصف بيشتر تيم ديد ...

• juve's fan, mory, IL PRINCIPINO و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4157 ارسال

در مورد اقای مورینیو: هر جا رفته خواستار خرید بازیکنان گران قیمت شده و این مربی با ساختار اقتصادی و بودجه یووه انطباق ندارد.

در مورد اقای انچلوتی: پس از دو سال عدم قهرمانی فورا در رختکن تیم از کار برکنار شد و او هم مثل مورینو مربی خرج اوری است.

پس بهتر است اگر الگری میخاد بره دنبال گزینه های تر و تازه و ابداع گری مثل ماریزیو ساری از ناپولی باشیم.

• mory, tecra, Huceyn و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
نگاهش به فوتبال واقعا ساده اندیشانه ست.

مصاحبه اش بعد از یکی از بازیهای فصل قبل؛ "وقتی مالکیت توپ رو در اختیار میگیرید موقعیت های گل هم از راه میرسند"
این عین جمله ای بود که فصل قبل بعد از یه بازی بدون موقعیت گل گفت، هرچقدر گشتم پیدا نکردم مصاحبه اش رو.یعنی واقعا انقدر ساده ست که صرفا با مالکیت توپ موقعیت خلق بشه؟

حالا کاری به حرفش نداریم.اینکه الان فکر میکنه تیمش توی مسیر درستی هست و فوتبال خوبی بازی میکنه از یه فاجعه هم بزرگتر و بدتره.از طرفی احتمالا هیچ تلاشی برای بهبود نمیکنه و از طرف دیگه این باور رو به بازیکنها هم القا میکنه که دارن خوب کار میکنن و نتایج فعلی ربطی به میزان تلاششون نداره.

بحث مفصلی انجام شد و دوستان ضعف ها رو گفتن از نظر خودشون اما من چیزهای دیگه ای توی این تیم دیدم و مشکل اصلی رو مسائل دیگه ای میدونم.

مربی تیم وظیفه اش فقط تعیین لاین آپ مناسب و تعویض های به موقع و صحیح نیست.گذشت اون زمانی که مارادونا با کار انفرادی جام جهانی رو برای کشورش میگرفت.الان موفقیت توی فوتبال یعنی توجه به جزئیات، ریز شدن توی تمام جوانب ریز و درشت بازی، موفقیت توی فوتبال امروز یعنی حتی به یک قدم کم یا اضافه برداشتن بازیکن هم دقت بشه.
تاکتیک و برنامه توی فوتبال امروز خیلی فراتر از اعدادی مثل 2-5-3 و 3-3-4 هست.برنامه توی فوتبال امروز یعنی اقای بازیکن، زمانیکه توپ توی فلان نقطه قرار داره باید توی فلان منطقه از زمین حضور داشته باشی، یک قدم کمتر یا بیشتر ات میتونه سرنوشت بازی رو تغییر بده.تاکتیک یعنی آقای مهاجم کار تو فقط منتظر موندن برای رسیدن توپ نیست، باید بدونی چطور حرکت بدون توپ انجام بدی تا فضای مناسب برای استفاده ی هم تیمی ات بوجود بیاد.گذشت زمانی که کار تیمی توی یک و دو کردن دو بازیکن خلاصه میشد و الان باید تا 4 و 5 نفر درگیر یه حرکت تمرین شده باشند تا نهایتا شاید یه گره ای باز بشه و چندین و چند مورد اینچنینی که آلگری حتی بهش فکر هم نمیکنه و شاید اصلا ازشون بی خبره

اینهایی که گفتم شاید توی تیم های خیلی موفق هم بصورت کامل اجرا نشه اما حداقل تلاش برای انجامش وجود داره و تیمهاشون عاری از این برنامه ها نیستن.توی تیم فعلی ما و حتی تیم فصل قبل اثری از این برنامه ها بود؟

من نگرانیم اینهاست، بی توجهی محض به جزئیات گره گشایی که حتی با بدترین لاین آپ ها هم میشه باهاش به موفقیت رسید، نگرانیم اینه که مربی تیم اشکال رو توی بازی کردن یا نکردن دیبالا و ساندرو و ... میبینه، نگران نگاه ساده اندیشانه جناب آقای مربی ام که هم فن فوتبال رو از تیم گرفته و هم انگیزه و روحیه ی پیروزی طلبی رو از مجموعه ی بازیکنان عمدتا کم تجربه ی تیم ...

+ کونته به این ماجرا هیچ ارتباطی نداره، هرچقدر هم کونته رو پایین بیارید، آلگری بالا نمیره
  • GioVanni Agnelli, juve's fan, IL PRINCIPINO و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

از روی کنجکاوی مصاحبه آخرش رو خوندم واقعا هم از حرفاش تعجب کردم و هم حالم بد شد که مربی تیمم همچین آدمیه !

تو بخشی از مصاحبش گفته " مردم فقط نتیجه رو میبینند و کاری ندارند که ما چطور باختیم ! " این حرف یعنی ما جلوی رم و ناپولی و اودینزه و ساسولو تیم برتر بودیم و باختیم ؟ و حقمون باخت نبوده؟ واقعا اینطوری بوده آیا ؟ یعنی  ایشون به عنوان مربی هیچ ایرادی به تیمش تو این شکست ها نمیبینه و قصد بهتر کردن تیمش رو نداره ؟

میگن شکست پل پیروزی های بعدیه ولی به شرطی که ازش درس گرفته بشه اما حالا که مربی تیم طرز فکرش اینطوریه قطعا شکست میشه مقدمه شکست های بعدی که شاید بدتر هم باشن و مجموعه ای که تحت نظر چنین آدمی در میاد قطعاً نمیتونه پیشرفت کنه چون دلیلی برای پیشرفت نمیبینه. و من میترسم از این همه بازیکن جوونی که زیر دست این آقا قرار دارن و این ذهنیت رو دریافت میکنن و خیلی زود ممکنه به تباهی برسن .

در بخش دیگه ای هم میگه " من واسه یک هفته یا یک ماه تفکراتم رو عوض نمیکنم ! " این حرف به من ثابت کرد ایشون جهل خودش رو نشونه داناییش میدونه و قطعاً نمیشه انتظار داشت همچین آدمی تغییر کنه و فرد بهتری بشه چون خود فعلیش رو ایده آل میدونه و اشتباهات و ضعف های خودش رو پذیرا نیست .

فقط میتونم بگم متاسفم که چنین آدمی با چنین طرز تفکری رو نیمکت تیمم نشسته. آقای آنیلی ، داری با ریشه هات چیکار میکنی ؟

• GioVanni Agnelli, juve's fan, GG.B1 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

اشخاصی که در شناخت کند هستند ، تصور می کنند که این کندی لازمه ی شناخت است. ----> نیچه 

به شکل کشنده ای این جمله در مورد مربی صدق می کنه ، چقدر دوست دارم که امشب بهم ثابت بشه که در حال تبدیل شدن به سرنوشت عنتر ۲۰۱۰ و اتلتیکو و دورتموند نیستیم. :141:

• juve's fan, VA}{ID, Pouya و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

ابتدا سلام میکنم به دوستان عزیزم تو این فوروم چه دوستان قدیمی چه دوستانی که تو 2 سال اخیر به فوروم ملحق شدند و بنده سعادت آشنایی باهاشون نداشتم.از اینکه این فرصت پیش اومد بیام اینجا خیلی خوشحالم :53:  :8:

پا برهنه دارم میام وسط بحث هاتون.خواستم نظر خودم نسبت به مکس بدم.اصولا سعی کردم اکثرا تا جایی که بشه واقع بینانه و بدون نفرت یا تعصب از کسی حرف بزنم.واقعیت اینه که قبل صحبت کردن نسبت به الگری باید نفرتمون ازش فراموش کنیم هرچند اجباری در کار نیست.پویا حرف قشنگی زد.گفت آدمهای منفور مثل الگری تا زمانی که میبرند قابل احترامند اما به محض از راه رسیدن نتایج بد همه چی آوار میشه و میرن زیر تیغ تند انتقاد اون هم همراه با چاشنی توهین و اعلام انزجار.پس بیایم بدون هیچ ذهنیت قبلی حرف بزنیم.

تو نتایج سال قبل و امسال عوامل زیادی دخیل بودند که باید همه رو باهم ببینیم.آلگری دارای نقاط مثبت و منفی هست مثل همه.اگر این ها رو بشنایم میتونیم حدس بزنیم سرنوشت امسالش چی میشه.میرم سر نقاظ ضعف ابتدا.آلگری به هیچ وجه تو کریرش نتونسته تیمی رو از نو بسازه.یعنی اینکه بیاد ابداع کننده یک دوران باشه ولو اینکه ابزارش نداشته باشه یعنی از ابزار موجود استفاده کنه.2 حالت داشته : یا از دست رنج نفر قبل خودش استفاده کرده یا متکی شده به نبوغ ستاره هایی که با اومدنش براش فراهم کردن.نمونه اول تیم کونته که به معنای واقعی تیم بود و تیم میلان که همزمان شد با ورود ابراهیموویچ و بواتنگ و .....ضعف بعدی آلگری نداشتن روحیه شکست ناپذیری و روحی تو خود بازی هست.تو اکثر مسابقاتی که یووه با آلگری گل اول خورده نهایتا بازنده شده.به قول دکتر صدر هر بازی شرایط خاص خودش داره و همون لحظه ها هستند که برنده تعیین میکنند نه سیستم بازی.شاید دقیقا عکس این ضعف ها رو اون سمت سکه کونته داشته باشه ولی بهش وارد نمیشم.در رابطه با نوع مصاحبه هاش تو کنفرانس ها نظر خاصی ندارم چون به خودش مربوطه و درباره مصدومیت تیمهاش هم باز هم نمیتونم به الگری انتقاد کنم.

در مقابل ضعف های الگری میتونم به انعطاف تاکتیکیش به عنوان بزرگترین نقظه مثبتش یاد کنم.اینکه تیمش رو بر اساس بازیکناش چیده نه سیستم ثابتش.هرچند افراظ تو این وضعیت هم میشه شرایط الانمون که اون هم مضره.الگری تونست با انعطاف شیوه های مختلف یووه رو سال قبل به موفقیت برسونه کاری که کونته تو سال اول مربیگریش تو یووه هم میکرد.الگری به لحاظ درک تاکتیکی و فهم مربی قابلی هست نه به استناد حرف من بلکه به استناد نظر نویسنده ها و فوتبالیست های ایتالیا پس اگه ابزارش مهیا باشه میتونه نتیجه بگیره.از موارد ریز دیگه پرهیز میکنم!

حالا با دونستن این خصوصیات الگری میتونیم یک روش منظقی پیش بگیریم.امسال ما تیممون درصد زیادی تغییر کرده و به نسبت هم ستاره های کارآمدتری هم از دست دادیم تا بدست بیاریم.تیم بازسازی کرده درست اما کسی که قراره این کار انجام بده کی هست؟آلگری؟کسی که هیچ وقت نتونسته نقش بازساز رو اجرا کنه.از اون ظرف مهره فوق العاده ای هم در امکانش نیست.اگر هم بعضا ت.نستیم یک سری از بازیها رو موفق شیم رو کار تیمی نبوده و بیشتر رو خلاقیت فردی بهره گرفتیم.در نهایت معلومه بدون از هرگونه تعصب یووه اصلا آینده درخشانی رو نمیتونه امسال با الگری بدست بیاره چون اصلا توانایی های بازسازی و رو کارآوردن نسل جدید نداره

اما نکته ای که مهمه اینه که اگه الگری اخراج بشه کی بیاد؟بنظرتون جواب چیه؟قطعا اینه که کسی بیاد که توانایی بازسازی از صفر داشته باشه.کسی که بتونه اثرش رو جوونا بزاره و واقعنی پایه های تیم بسازه.مربی از سبک کاری کونته یا کلوب یا بیلسا یا فرگوسن.اگر به این فکر کنیم فقط الگری بره این یک معامله دو سر باخته چون اگه نفر بعدی قرار باشه از امثال پراندلی اسپالتی ماتزاری و حتی حتی آنجلوتی باشه قول میدم اون مربی پایان فصل رو هم نبینه چون همشون خصوصا کارلتو زمانی جواب میدن که یک تیم پایه هاش ساخته شده باشه.بهتره تا زمانی که یک مربی مناسب پیدا نشد تغییری ایجاد نشه.اما اگر مارچلو لیپی برگرده بدون شک حاضرم برا اومدنش برم 100 هزار تومن همین الان بریزم به حساب یکی از شماها :1:  :fp: مربی هست که در کوتاهترین مدت میتونه تیم بسازه از نو و نتیجه بگیره دقیقا مثل هیدینگ.اگر با باخت یووه به امپولی این اتفاق بیفته میرم و صفحه شخصی بوفون میگم توپ ها رو جان او بچه جدیدت نگیر :1:

بی خودی به هم نپرید و دوستی رو بخاطر چیزی که عیانه به هم نریزین. :53: همه چی به جاه طلبی مدیرهامون بستگی داره.اگه دنبال افتخار هستن بهترین فرصت هست با داشتن اینهمه جوون با استعداد برن و لیپی رو بیارن.اگر نتونستن و به گزینه های دم دستی توجه کنند زودتر از چیزی که فکرش کنیم به سرنوشت اینتر بعد مورینیو دچار میشیم.

ببخشید طولانی شد :53:

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

الگری تو میلان هم که بود تا  زمانی که فوق ستاره هایی داشت که می تونستند تیم را هدایت یا منسجم نگه دارند خوب می تونست نتیجه بگیره

بعد که زلاتان و مدافع ارزشمند تیمش از دست داد میلان وارد فاز نتیجه گیری سینوسی  شد  چون مهمترین عامل پوشش دهنده ضعفش یعنی بازیکنی که به تیم شخصیت و انسجام و در موقع لزوم از بحران درمی اورد از دست داد .

الان هم در یوونتوس به نظرم  نقطه ضعفش که پارسال توسط توز و ویدال و پیرلو پوشش داده می شد  داره نمایان و روشن میشه

به نظرم با همچین  بازیکنانی که داریم هیچ مربی سرشناسی نمیتونه نتیجه بگیره به جز مربی اتلتیکو مادرید و فاز دفاعی

به خودمان بیاییم و ببینیم تیم های هم سطح یووه در اروپا برای فاصله گرفتن از روقبا از فوق ستاره ها بهره می گیرند در حالی که یووه شده محلی برای ازمایش و امتحان بازیکنان که احتمال میرن ستاره بشن .

الگری با همین ترکیب جزو 16 تیم اروپا و 3 تیم اول سری ا بشه هم خوبه و فکر نکنم کسی دیگر بتواند کار خارق العاده ای انجام دهد....

• Georgia , ace of glass, Alex2003 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دقیقاً پوگبا به احتمال 90% میره، ویدالم که رفت، یعنی عملاً یووه شده تیمی برای عبور حالات گذار بازیکنای اروپایی بجز ایتالیایی، با این بازیکنا مثلاً لیپی بیاد 3 گانه میگیره؟ 

اول از همه یووه باید به بازیکناش تا حد اشباع پول بده تا بازیکن به فکرش خطور نکنه از این تیم بره ، یادم میاد قبل کالچوپلی یووه همیشه بیشترین دستمزدها رو به بازیکناش میداد یا حداقل تو تاپ 10 دستمزد تو اروپا همیشه 3 4 تا نماینده داشت، نه مثل الان... که بیاد امثال بازیکنای رده بالا مثل سانچز رو نگیره فقط به خاطر پول

باید تا آخر فصل وایساد دبد آلگری چیکار میکنه، 1% طرفدارایه یووه به این فکر نمیکردن که یووه پارسال برسه به فینال، همون تیمه کنته رو گرفت برد فینال حالا با شانس بود یا هرچی، نتیجه مهمه دیگه؟ تیم تو 1 یا 2 بازی شانس میاره نه دیگه تا فینال بره بزاریم به حساب شانس

اگر آلگری رو مربی تاپی ندونیم اونقدرا هم بد نیست که بعضیا میان میکوبن، به این فکر کنید که اگر مربی دیگه هم بیاد باز با خواسته های شما یک جور نمیچینه ترکیبو

+

یادم میاد همین لیپی آخرای سرمربی گریش هی گیر میداد دلپیرو رو دقیقه 70 60 میکشید بیرون که خود دلپیرو هم شاکی شده بود 

• 30aMak, Alex2003, Sassan و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

ماسیمیلیان برو دستاتو بشور دیگه . دستت درد نکنه کاری باری !!

• Georgia , Donnie, abbas-juve11 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
اونایی که گیر میدادن کونته دلپیرو رو نابود کرد . احتمالا اگر لیپی بیاد میگن لیپی هم به دلپیرو زیاد بازی نمیداد .
من موندم اینا چرا طرفدار یوونتوسن . برن طرفدار همون علگری بشن . کسایی که کونته و لیپی رو زیر میکشن واثه علگری :خخخخ
ایشالا با باخت به امپولی همه چیز تموم میشه و این یارو که یه بچه 5 ساله هم میدونه هیچی از مربی گری نمیدونه میره و لیپی جونم میاد .
  • El rey leon, conte, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

اونایی که گیر میدادن کونته دلپیرو رو نابود کرد . احتمالا اگر لیپی بیاد میگن لیپی هم به دلپیرو زیاد بازی نمیداد .
من موندم اینا چرا طرفدار یوونتوسن . برن طرفدار همون علگری بشن . کسایی که کونته و لیپی رو زیر میکشن واثه علگری :خخخخ
ایشالا با باخت به امپولی همه چیز تموم میشه و این یارو که یه بچه 5 ساله هم میدونه هیچی از مربی گری نمیدونه میره و لیپی جونم میاد .

ایشالا که نبازه چون ببازه باید بریم لیگ اروپا 

• El rey leon, Georgia , Sassan و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی