پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

در مورد خاندان آنیلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
509 پاسخ برای این موضوع

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
الکان خواهر زاده ادواردو که پدرش یهودی بوده به عنوان جوانترین وارث خانواده انتخاب شد بعد از مرگ انبرتو

elkann

elkann

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
زنده باد خاندان آنیلی بزرگ کسانی که به عشق تیم محبوب خود یووه باعث شدن مایووه بزرگ را بشناسیم بنده خودم اسم یووه که به زبان می اید به سرعت یاد خاندان آنیلی کبیر که همیشه همراه یووه بودن در خاطرم می اید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
الکان ها همیشه زنده هستند چون آنیلی بزرگ خواست . امیدوارم همیشه سایه اونا بالا سر یووه باشه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
راستي اما خداييش خانواده نامسلموني هستن كه برادر خودشون رو كشتن با اينكه به يوونتوس كمك ميكنن اما من يكي ازشون متنفرم البته با پوزش خدمت تمام طرفداران آنيلي

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
یعنی چی نامسلمون ؟ معلومه خب مسلمون نیستند ای بابا شما چیکار دارید به این چیزا بچسبید که چقدر به یووه کمک می کنند این مهمه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مهم نيست كي كيو كشته... مه اينه كه يووه روي ستوني به نام آنيلي و الكان مي چرخه... دعوا بسه...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
بله ببینید هوادارای واقعی کیه هستند . هوادارا از مسئولان یوونتوس خواستند که یک جام به نام انیلی بزارن . بله حالا لطفا کمی منطقی درباره انیلی حرف بزنید اگه هواداره یوونتوس هستید نه موجی و ...

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
من نمیدونم کی ادواردو رو کشته هر کی کشته شکر خورده ولی میدونم از خانواده آنیلی و الکان نبوده. ============================= من واقعا هم آنیلیا وجان الکان و لاپو الکان خیلی دوست دارم اونا عاشقای یوون منم هر کی عاشق یووست عاشقشم ============================ اینیم که عکس آواتورم موجیه به خاطر اینه که موجی کسی بود که به یووه خدمت کرد ویووه رو دوست داشت و میدونم اگه برگرده به نفع یووست پس این دلیل مخالفتم با الکان نیست چون موجی مخالف یووه نیست بلکه کارهای دوتاشون به نفع یووه ست. ============================ اینجا هم تاپیک آنیلیاست کسایی که یووه به خاطر اونا سرپاست با اینکه تو بحرانه ولی دنبال بهترینای جهانه پس دیگه از چی ناراحتین؟ Eyval Elkann

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
بابا آنیلیا نکشتن که دامادشون که یهودی بود کشت

elkann

elkann

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
بابا حال کنید هواداران از مسعولین خواستن جام آنیلی بگذارند اینه محبوبیت تازه شما میگوید نا مسلمون هستندبه نظر من یهودی باشی بهتر از این که مسلماندروغین باشیم ازاین افراد زیاد هستند افرادی که برای رسیدن به پست مقام جلومسعولان پشتکوارو میزنند تازه من میگویم یهودیان ومسیحیان دینشون را بیشتر دوستدارن چون چنین سوئ استفاده های از دینشون نمیکننند

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
فکر میکنم بحث تدین انسانها تو تاپیک گفتگوی عقیده ها ، انجمن خارج از فوتبال داره پیگیری میشه . پس اینجا صحبت در موردش غیر از پاک شدن پستهای دوستان ، دیگه فایده ای نخواهد داشت .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
انیلی ها یوونتوس رو دوست دارن و مطمئن باشید هر کسی سعی در دور کردن انیلی ها و الکان ها از یوونتوس رو داشته باشه در نزد هوادارن نابود میشه . حالا هر کی میخواد باشه . همون جور که میلانی ها برلوسکنی پاپتی رو دوست دارن و بهش احترام میزارن . ما هم باید بهشون احترام بزاریم . اما متاسفانه ما حتی از طرفداران میلان هم کمتریم . این جای تاسف داره

elkann

elkann

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
زمانی که آنیلیها یووه رو خریدن درسال1920 به خاطر سودی که ازفوتبال می کنند نبود چون نه سودی برای سرمایه گذار داشت نه چیزی فقط عشق پاک بود ولی آبراموویچهای اززمانی که سود دهی وارد فوتبال شد امدن سروتشان رابیشتر کنندوگرنه نه علاقه ای به چلسیهادارند نه به تیم دیگه زمانی که آمبرتو و جیووانی یووه را با خون دل ساختند اینها کجا بودن زمانی که یووه 13 سال پشت سر هم قهرمان نشدبازهم با عشق به یووه خدمت کردن.............وحالا که تیممون رو فرستادن سری بی بازهم نشودادن هیچکس تو دنیا باشگاهشو بیشتر اونا دوستناره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
واقعا انیلی ها یوونتوس رو یوونتوس کردن . من موندم انیلی ها بین هواداران یوونتوس خیلی خیلی محبوب هستند اما متاسفانه تو ایران ... خودتون قضاوت کنید

نسيبه

نسيبه

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 13 ارسال
بهمن تو که اُينقدر اينا رو دوست داری اينا قاتل ادواردو من هستن.تو اوج نا اميدی هام وقتی فيلمشو می بينم به يوونتوسیبودن خودم افتخار می کنم.اون پارتی ما تو آسمونه.خدا به خاطر اونم که شده هوای ما رو داره .چه فايده که دو تا بچه صهيونيست الان همه کاره شدن.هر چند من از موجی هم خوشم نمی ياد.

نسيبه

نسيبه

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 13 ارسال
البته من آنيلی ها رو دوست دارم ای کاش يک "آنيلی"رئيس بود.مثل ادواردو عزيزم.

elkann

elkann

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
آنیلیها یک عاشق واقعی هستند همانطور که برادران آمبرنو جیووانی یووه رو ساختند لاپو و جان هم میسازند تازه من نمی دانم شما چرا اسمی از آندره اپسر عزیزآمبرتو نمی برید خوشحال هستم بابودن اون نسل آنیلیها با فامیلی آنیلی تاابد پایدار می ماند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
حرفای الکان عزیز کاملا درست . اما حرفهای نسیبه واقعا جالبه . در تاریخ یوونتوس امبرتو و جووانی خیلی بیشتر از ادواردو برای یوونتوس تلاش کردن . شما فقط یه چیزی شنیدید و میگید ( البته با عرض معذرت که اینجوری حرف میزنم اما امثال شما زیادن ) . لاپو و جان الکان عزیز هم به درخواست وصیت نامه انیلی بالای سر یوونتوس هستند البته نباید از عشق خالص اونا به یوونتوس صرفنظر کرد . خواهشا همون جور که قاسم گفت اینقدر یهودی یهودی نکنید . صد تا این یهودی ها ... ( بیخیال دیگه ) . شما به جای این که بیاین از کارای الکان ها تقدیر کنید میاین میکوبیدشون ؟ این زشت نیست ؟ اقایون و خانوم های عزیز یوونتوسی . کمی فکر کنید . فقط فکر . اینقدر هم ادواردو ادواردو نکنید . امبرتو و جیووانی خیلی بزرگتر از اونن

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
اون که درسته

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

بهمن تو که اُينقدر اينا رو دوست داری اينا قاتل ادواردو من هستن.تو اوج نا اميدی هام وقتی فيلمشو می بينم به يوونتوسیبودن خودم افتخار می کنم.اون پارتی ما تو آسمونه.خدا به خاطر اونم که شده هوای ما رو داره .چه فايده که دو تا بچه صهيونيست الان همه کاره شدن.هر چند من از موجی هم خوشم نمی ياد.

اولا صهيونيست با يهودي فرق داره.يهوديا خيلي محترم تر از صهيونسيت ها هستن
ثانيا اينجا جاي بحث در مورد تدين نيست
ثالثا اگه اينا قاتلاي ادواردو بودن هيچوقت انقدر به يوونتوس راه پيدا نمي كردن چون ادواردو محبوبيت بين يووه اي ها داره كه عمرا قاتلاش نمي تونن جانشين اون بشن
رابعا بحث موجي رو هم به تاپيك مديران انتقال بده
خامسا خساه شدم اقدر عربي صحبت كردم.
ادواردو ، جان و لاپو و همه و همه فقط به عشق يووه كار مي كنن و مديريت و بين شون فاصله اي نيست...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی