پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

در مورد خاندان آنیلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
509 پاسخ برای این موضوع

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال

www.ghadiri.org/archives/000039.html

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
شنيدم ادوارد به ايران هم اومده و با مرحوم خميني ديدار هم داشته!!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
بله اقا . پشت سر ایشون نماز هم خونده انگار . ============================== من بازم جمله قبلیم رو تکرار می کنم . شما چرا گیر دادید به این ادواردو ؟ اول اینکه بین آنیلی ها جیووانی آنیلی از همه بیشتر تلاش کرده و بعد هم این الکان ناز نازی ها

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان

بله اقا . پشت سر ایشون نماز هم خونده انگار .
==============================
من بازم جمله قبلیم رو تکرار می کنم .
شما چرا گیر دادید به این ادواردو ؟
اول اینکه بین آنیلی ها جیووانی آنیلی از همه بیشتر
تلاش کرده و بعد هم این الکان ناز نازی ها

خب عزیزم این آلکانا چرا بعد مرگ جیووانی بزرگ و اومبرتوی عزیز اومدن تو گود ؟؟؟ چرا قبلش برای یوونتوس هیچ کاری نکردن ؟؟؟ در ضمن بوفون و گتوزو رو با آلکانها مقایسه نکن .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
عزیز من بووفون و گتوزو رو با الکان ها مقایسه نکردم / = = = = = = = = = = = = = = خب اول اینکه اینا نوه های جووانی آنیلی هستند بعد هم اینکه اونا اون موقع هنوز اینقدر بزرگ نبودند و کاره ای هم نبودند و بعد هم این چیزی که میگم رو هر کسی باید بدونه این چیزا و این کارایی که لاپو و جان میکنند به درخواست خود جووانی هست که در وصیت نامه اش نوشته بود . خب . حالا افتاد ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
تصویر

لاپو الکان

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
تصویر

آنیلی بزرگ و لاپو الکان

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ادواردو خیلی وقت ها در کنا ر یوو بوده و در کنار یوو ای ها عکس داره ÷س نمیشه گفت چرا به ادواردو گیر دادید؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
عزیز اما همه کاره های یووه جووانی و امبرتو بودند ادواردو خیلی کمرنگ بود ========================= در ضمن قرار شد دیگه دربازش بحث نکنیم ها . این عکس ها رو حال کنید

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من نگفتم که جووانی و امبرتو نبودند گفتم ادواردو هم بوده حالا چه الکان ها سهم دارند یا ندارند دارند برای یوو کار می کنند و اینه که مهمه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
اصلا مگه من چی گفتم ؟ چی گیری دادی ها . ول کن . الان رو بچسب که الکان ها دارن آقایی می کنند و دمشون هم گرم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب تو چرا به لاپو گير دادي و به جان كاري نداري؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
بابا من فقط از لاپو می گم بهم گیر میدین همین کم مونده جان رو هم بیارم که فقط فحشه مه تو فروم برام می نویسن باشه از جان هم میگم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من گیر دادم خوبه!!! مشکل اینه که با تبلیغاتی که در کشور ما شده خواستند بگند که الکان ها با رده خارج کردن انیلی ها خواستند این ارث بزرگ انیلی کبیر رو به سمت صهونیست ها ببرند راست و دروغ اون به من ربط نداره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
عزیز تو ایران عزیز شما با یهودیا بدن برای همین هم تبلیغات منفی براشون کردن در ضمن تو چیکار به این حرفا داری ؟ ببین برای یووه چیکار می کنند . با تمام وجود دارن به یووه کمک می کنند و یوونتوس رو می پرستند و این از هر چیز دیگه ای با ارزش تره .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
به اين توجه كن كه يهودي با صهيونيست تفاوتشش مثل تفاوت شيعه با وهابي ست. بحث رو به دين نكشيم ============ در ضمن يوونتوس الآن بدون الكان ها و آنيلي ها مي پوسه... چون حامي كلي اوناستن

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
مخالفم علی جون . بهمن به خاطر عکس اولت ممنون خوشم اومد ;)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
تصویر

اینم جان الکان

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال