پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1842 پاسخ برای این موضوع

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan

با شناختی ک از انیلی دارم ورفاقتش با پیرلو تحت هر شرایطی میمونه پیرلو باید امیدوار باشیم خبر لیپی بعنوان مدیر فنی به حقیقت بپیونده 

• Orphée, mory, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

میدونم دوستش دارید ولی لیپی در جام جهانی ۲۰۱۰ اشتباهات کمی در انتخاب بازیکن مرتکب نشد و کلاً مربی جوونگرایی نیست. میانگین سنی آخرین تیمی هم که در یوونتوس ارنج کرد ، بالا بود و اینکه سالها هم از سطح اول فوتبال بدور بوده...

• mory, Aminvo, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال
متاسفانه همین رفاقت ها انگار داره باعث سقوط یووه میشه ...
رختکن رو در فینال چمپیونز به هم بریز و کاملا معمولی باش اما دوباره برگرد ور دلم چون رفیقمی ...
حتی یک روز هم حتی دستیار یک مربی نبودی اما چون رفیقمی اشکال نداره بیا بهترین و بزرگترین تیم ایتالیا رو میدم دستت رفیق ...
در سه سال اخیر در بخش اعظمی از تصمیمات نقل و انتقالاتی و مدیریتی تیم اشتباه کردی و گند زدی ، فدای سرت مقامت رو حتی می برم بالاتر رفیق جون ...
کلا رفقا دورهمی دارند خوش میگذرونن ...
  • saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
این کوچه ای که تیم پیرلو تازه داره میره داخلش، میلان تهش مغازه داره.
  • حامد, Aminvo, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

Fekri, Fekri Everywhere.

• mory و Aminvo از این پست تشکر کرده است

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
پیرلو عملا تو بن بسته و توانایی فرار نداره چون تجدبشو نداره تاکتیکشم محدوده چنین مربی باید چن سال تجربه کسب کنه هر چند واقعا تیم بازیکن نداره تو هافبک دیروزم گل اول تیم حریف مشکل دار بود اما تیم یووه خیلی قوی تر از این حرفا باید باشه ....

یووه باید مربی خوب رو بیاره تن هاخ الان بهترین گزینس میتونه روی الگری هم حساب کنه ....الان انجلوتی اورتون رو عالی کرده جون کوه تجربس پیرلو تو تیم سختی اومده ک البته از نظر من کارش با ساری یکسان بوده اما ساری هم دو سیستم داش چرا پسرلو همش همین سیستم ...

تیم کاملا تکراریه و اضافه کردن تاکتیک رو بلد نیس ک کار مربی مشکل داره

ندود ک خودتو میزنی رو سکو و پاراتیچی ک یکسره با همدزقری میحرفی و انیلی شماها دارین میبینین و مطمئنا باید فکر اساسی کنین ...ر پیرلو اخراج میشد و الگری میومد یاهر کی بهتر میشدیم اما میخوان پیرلو رو میخوان چون فینال رفته بموونه رو تیم ..
  • mory, Aminvo, drughi1990 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

حرفهای من چند ماه قبل درباره این لینچان 

مگه باید یک فصل بگذره تا بفهمیم طرف مربی نیست

بازیکنا خوب نیستند ولی پیرلو هم توانایی غلبه بر این شرایطو نداره

پیرلو فکر میکرد میتونه توی تیم تغییر ایجاد بکنه و ایده هاشو اجرا بکنه

ولی الان مشخصه نمیتونه

90 دقیقه نگاه کرد

قبلا تیمهای زیادی مسی و بارسلون رو مهار کرده بودن  حتی خوده یووه 

ولی پیرلو نگاه کرد و هیچ کاری برای مهار مسی و بارسلون نکرد

توی ایتالیا باختیم

پیرلو قدرت بازیخوانی نداره

نمیدونست باید چطور مسی رو مهار بکنه

طوری بازی کرد که مسی خواست

همین باسا 8 تا خورده از بایرن و چند روز قبل به رئال باخته ولی در برابر ما غیر قابل مهار بودن چون شرح وظایفی نبود

• saeed-nedved و Aminvo از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

قیافه پیرلو مثل جواد زرینچه و استیلیه مثل فراراست

اونایی که این قیافه ها رو دارن و بدجنسی توی قیافشون نیست نمیتونن مربیهای خوبی بشن

کاش کج فهمیده باشم چون واقعا پیرلو برام با ارزشه

• Aminvo از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

حس غریبانه من : 

پیرلوپس از مدتی اخراج میشه و مکس به یووه برمیگرده  :fp: 

• saeed-nedved, eⁿzº و Aminvo از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دوست داشتنیه

ولی ترکیبی از کونته و مکسه 

اولین بازی اروپاییش رو برد 

مهمه ولی در هجوم حرفی برای گفتن نداریم

ببینیم بعدا چی میشه

• mory, eⁿzº, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

نمیخوام بدبین باشم اما با خوشبینانه ترین حالت واقع بینیم هم کاملا مشخصه که یووه تا پنج فصل دیگه هم مربی ای در سطح و اندازه های الگری پیدا نخواهد کرد.
آیاکس رو خودتون فرمودین؛ غیر از آیاکس رو منصفانه نیست نادیده بگیریم که الگری دو بار تیم رو رسوند فینال دو بار هم تو آخرین دقایق بازی تیمش حذف شد. تیم الگری تو طول بازه پنج فصلی فقط 14 بازی از تمام بازی های ممکن رو از دست داد.

پایان دادن به کار با الگری اگه قرار باشه دو مربی بعدی تیم ساری و پیرلو باشن از نظر من اشتباهه. اگه بازی عقب مونده با ناپولی که هممون تو تصوراتمون همچنان سه امتیازشو واسه یووه قطعی حساب میکنیم رو ببازیم احتمالا مربی بعدی تیم هم اسپالتیه.

بزرگترین خیانت الگری در حق یووه این بود که این تصور رو جا انداخت که یووه با چمپیونزلیگ گرفتن فقط یه رونالدو و دو سه تا بازی با 80 درصد مالکیت و 1000 پاس کوتاه که بعد بازی کاپلو و اریگو ساکی بشینن از فوتبال زیبای یووه تعریف کنن فاصله داره ...
وقتی میگفت قبل از من از مالمو میترسیدین میگفتیم داره شوخی میکنه ...

بحث من مقایسه  دستاوردها و موفقیت های مربیا به طور کلی نیست. آلگری یکی از موفق‌ترین مربیان تاریخ یووه ست و احتمالا کمتر کسی با این گزاره مخالفه. اما خوب بحث من روند نزولی تیم بود که دو سالْ پیش از ورود ساری شروع شده بود (فارغ از اینکه چه کسانی میتونستن بهتر عمل کنن). طرح موضوع روند نزولی کیفیت تیم هم در واکنش به  «هرچی می‌کشیم از دست همون مربی منفورمون هست» بود که گفتی بودی.

با بحش «این تصور رو جا انداخت...» تا حدودی موافقم.

• mory, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

خیلی دلم میخواد ناپولی رو ببریم و با هر بدبختی ای که شده سهمیه لیگ قهرمانان رو بیاریم

اینجوری

1- پیرلو اخراج نمیشه و درنتیجه الگری یا هر فرد دیگه ای نمیاد 

2- این شانسو داریم در انتهای فصل زیدان رو  بیاریم 

بیشتر نظرم اینکه که اگه الگری بیاد،، یووه دیگه دنبال زیدان نمیره

پس الگری یا هر مربیه دیگه ای فعلا نیاد،،، تا اینکه شاید زیدان بیاد 

اونوقت معلوم میشه ایراد کجاست

• mory, Aminvo, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال
محمد جان ، من بعید می دانم زیدان بدون یک سری تغییرات تیم فعلی رو تحویل بگیره ...
  • Orphée, Aminvo, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مرتضای عزیز  :53:  :53: 

اصلا نمیدونم زیدان دلش میخواد با یووه کار بکنه یا نه

دلش میخواد از رئال جدا بشه و بیاد یووه یا نه

چون زیدان وقتی بازیکن ما بود بخاطر همسرش از یووه جدا شد و رفت و دلش پیش ما نبود

ولی فقط بعنوان یک آرزو از حضور زیدان حرف میزنم و به چند و چون کار مشرف نیستم

واقعا نمیدونم یووه توان جذبش رو داره و میتونه احتیاجاتش رو بر آورده بکنه یا نه

شخصا هیچوقت دوست نداشتم مربی خارجی بیاریم وحتی وقتی دشان بودش راضی نبودم اما 

از درد لاعلاجی به گربه گفتم خانباجی :1: 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

پیرلو حدش همین بود و خوب هم بود بازیکن نداشتیم ..ولی زیدان هم بدون بازیکن کاری نمیتونه کنه 

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

تنها نکته امیدوار کننده ای که از مصاحبه آخر پیرلو میشه فهمید این هست که متوجه شده که بردن لیگ یک کار فرسایشی هست و گفتن جملاتی  مثل  " انتهای فصل این یوونتوس است که صدر جدول خواهد بود" و ... هیچ کمکی نمی کنه. اگر هر بازی را یک فینال در نظر گرفتی و هوشمندانه جنگیدی و پیروز شدی ، می تونه آخر فصل رو قهرمانی حساب کنی.

البته از بازیکنی مثل پیرلو انتظار می رفت که این ها را بدونه و وارد مربیگری بشه، ولی حداقل همین که فهمید در غرور رتبه و اسامی بازیکنان خوابیدن هیچ فایده ای نداره ، خودش امیدوار کننده هست.  امیدوارم این را هم متوجه بشه که اسامی بازی نمی کنند، و همه بازیکن ها برای تعویض هستند، مخصوصا بازیکنان بالای 30 سال

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال
نه هر که سر بتراشد قلندری داند

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند

نه هر که آینه سازد سکندری داند

نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست

کلاه داری و آیین سروری داند

هزار نکته باریکتر ز مو این جاست

نه هر که سر بتراشد قلندری داند

• Orphée, mory, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

پیرلو دیر یا زود رفتنیه فقط یه نکته خیلی آزارم میده .
با دریدگی که من از پیرلو توی این دوران دیدم و مصاحبه هاش بر علیه میلان در گذشته ، خیلی اعصاب خورد کن میشه که بر علیه یووه هم حرف بزنه .

• Orphée, mory, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan
دیروز مصاحبه کرده و گفته هدفمون کسب سهمیه لیگ قهرمانان حتی تیتر روزنامه های ایتالیا هم به این موضوع اشاره داشته امروز واقعا تا امید شدم از پیرلو تیمی که نه فصل قهرمان شده رو به جایی رسونده که میگه دنبال کسب سهمیه هستیم تو بدترین شرایط باید هدف قهرمانی باشه گاسپرینی مربی یه تیم درجه سه مصاحبه می‌کنه که هدف ما نایب قهرمانیه اونوقت ایشون با داشتن یکی از بهترین مهاجمهای تاریخ فوتبال این مزخرفات رو تحویل دنیا میده من بهش خیلی امیدوار بودم که مربی خوبی از آب در بیاد ولی امیدوارم دکمه این آدم ترسو و احمق رو زودتر بزنن آلگری که بهش اینهمه انتقاد وارد میشه تیم رو در عرض یه فصل ذهنیت برنده داد بهش همون چیزی که همیشه تو حیاط باشگاه بود و کاری کرد همه از یووه تو اروپا بترسن و همه به چشم به مدعی ببینن تیم رو ،حالا درسته گند زدی تو نتایج ولی خواهشاً تو ذهنیت و دی آن آی باشگاه گند نزن ساری هم با اون همه نتایج بد همیشه از قهرمانی صحبت میکرد فرق کونته رو با پیرلو محصول میلان رو اینجا متوجه میشیم که ذهنیت یه یوونتوسی واقعی چجوریه از روز اول که اومد تو اینتر گفت ما تلاش می‌کنیم یوونتوس رو به چالش بکشیم و اون تیم بی شخصیت رو تبدیل کرد به قهرمان که البته بنظر من بیشتر دلیلش بی عرضگی پیرلو بود خلاصه که در هر شرایطی امیدوارم دیگه این آدم ترسو و نادون‌ که حتی مصاحبه کردن بلد نیست رو نبینم تو تیم یکم تند بود قلمم امیدوارم به کسی بر نخوره فقط واقعا زورم اومد این مصاحبه رو رو تیتر روزنامه های امروز دیدم واقعا ما امید شدم
  • saeed-nedved, Pinturicchio, El rey leon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مشخصه چون فشار وارده بعد حذف تیمش باعث شد از بنونتو هم ببازیم 

• اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی