پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1842 پاسخ برای این موضوع

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

^

فوتبال اون زمان با الان خیلی تفاوت داره. مهمترین تفاوتش هم فیرپلی مالیه که تیم ها رو واقعا محدود کرده و تقریبا نمیشه از خارج باشگاه سرمایه بزرگی وارد کرد. به همین خاطر تیم ها محکوم به جام بردنن و اگر توی بلند مدت جام نبرید درآمدها به شدت کاهش پیدا میکنن و در نتیجه ساخت تیمی که جام بیاره هر فصل سخت تر میشه.

• Orphée, mory, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
آندرآ پیرلو

وقتی ۳-۰ جلو باشید ، طبیعی است که تیم مقداری عقب بنیشیند. هم از نظر ذهنی هم فیزیکی افت کردیم اما بازی را کنترل کردیم.

فصل تموم شد هنوز ک هنوزه نیمه دوم از لحاظ فیزیکی و ذهنی افت میکنیم

جالبه عقب میفتیم از لحاظ ذهنی خرابیم
جلو میفتیم هم خرابیم
اینجوری دیگه ندیده بودیم
  • حامد, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
شایعاتی شنیده میشه مبنی بر اینکه پیرلو خودش شخصا با بوفون و کیه لینی صحبت کرده و گفته ک بهشون احتیاجی نداره
  • mory, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

یه نفر باید به خودش بگه ما به خودت تو احتیاجی نداریم  :1:

• mory, Aminvo, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Mario Sconcerti 

Corriere della Sera

شرايط پيش آمده (پاندمي كوويد) روالِ انتخاب مربي براي باشگاه يوونتوس را بسيار محدود كرد. در چنين احوالاتي شايد آندره‌ا پيرلو بهترين انتخاب براي يووه به نظر مي‌رسيد. هرچند پيرلو تلاش كرد با به كارگيري استراتژي‌هاي  تقريباً كم‌‌سابقه (تغييرات ممستمر در تركيب و استفاده فراوان از جوانان) مشكلات تيم را برطرف كند اما نمي‌توان كتمان كرد كه تيم ناقص و مشكل‌داري به او سپرده شد. اگر الگري به دو فينال اروپايي رسيد به خاطر حضور بازيكنان با كيفيت در تمام خطوط بود و اگرچه ساري تيم نسبتاً خوبي در اختيار داشت اما اين هواداران و باشگاه بودند كه از او رضايت نداشتند. نقد پيرلو نبايد فني باشد؛ به عقيده من تحليل او بايد بيشتر معطوف به حوزه شخصيتيِ آندره‌ا است. او ساكت است و تمايل دارد خودش را در دنياي ديگران قرار ندهد. همين دوري‌گزيني و ويژگي شخصيتي است كه باعث شده تيم تحت هدايتِ او در كنار فقدان بازيكنان آماده دچار نوسانات و ناكامي شود.

l3g_35b7a4d2-3d8b-4120-a833-9a4d7bcc0915

• mory, Aminvo, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

پیرلو بخاطر روابط عمومی قوی ترش بین بازیکنهای یووه محبوب تر از ساری هست! ساری فاصلۀ متنابهی رو بین خودش و بازیکنان حفظ میکرد ، درحالیکه پیرلو اینگونه نیست... #توتواسپورت

=> ولی باز هم نتایج درون زمین از هر چیزی مهمتر هست... گفته میشه که ساری تقریباً از اواسط فصل با رونالدو و کیه لینی حرف نزد و بعضی یوونتوسیها معتقدن که این نشونۀ مربیهای بزرگه.

• حامد, Pinturicchio, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

نکته مهم پیرلو اینکه نترس باشه مثه بازی لاتزیو. واقعا یه چیزایی نشون داده از خودش

• El rey leon و Aminvo از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال
Ciro Ferrara   vol 2.0

• mory, Aminvo و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

سری آ هم برای یووه تمام شد زیر نظر استاد پیرلو.  

یه نفر باید به خودش بگه ما به خودت تو احتیاجی نداریم   :1:

این جمله را باید با طلا نوشت.

بعد از باخت به پورتو 10 نفره شاهکاری دیگر و باخت به تیمی که سه ماه بود نبرده بود!!!  مشخصا مشکل بازیکن ها به یک طرف، ولی مشکل اصلی تیم مربی هست.  

----------------------------

تقریبا قبل از نیم فصل با چند تغییر جالب و هوشمندانه نظرم در خصوص پیرلو تغییر کرد تقریبا، ولی کاملا اثبات کرد که ره 100 ساله را یک شب نمیشه رفت. بی تجربگی و خوش بین بودن بیش از حد دو تا از ویژگی هایی هست که در مربیگیری جایی نداره.

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
پیرلو یکی عین لمپارد هستش
ن تاکتیک خاصی ن برنامه ای
کاملا مبتنی بر ستاره هاش
عین خود لمپارد هم بعداز ی فصل یا نهایتا دو فصل بیرونش میکنن
  • Orphée, mory, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال

پیرلو یکی عین لمپارد هستش
ن تاکتیک خاصی ن برنامه ای
کاملا مبتنی بر ستاره هاش
عین خود لمپارد هم بعداز ی فصل یا نهایتا دو فصل بیرونش میکنن

ببخشید ولی من اسم این بازیکنایی که داریم رو نمیتونم بذارم ستاره ...
  • mory, Aminvo, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
@Jack Sparrow

رونالدو
دلیخت
بنتا فیکس تیم ملی اروگوئه
ارتور فیکس تیم ملی برزیل
ربیو فیکس تیم ملی برزیل
کیه زا فیکس ایتالیا
مک کنی ی جوون اینده دار ک خیلی هم عالی بوده
دیبالا( خارج از مصدومیتش)
دمیرال فیکس تیم ملی ترکیه
درسته سوپر استار نیستن ولی مسلما در حد سری آ حداقل جزو بهترین ترکیبا هستیم دوست من
بازیکنامون در حد قهرمانی سی ال نیستن ولی مسلما در حد همچین نمایش های زشتی هم نیستن
توی این تیم یووه اکثر بازبکنا حداقل ی لول افت کردن
  • Orphée, mory, El rey leon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
حتی مصاحبه کردن هم بلد نیست بعد اومده شده سرمربی بزرگترین تیم ایتالیا!!!
اونایی که میگن پیرلو مقصر نیست به نظر من همچنان تحت تاثیر دوران بازی ایشون هستند
کاملا مشخصه که مربی خوبی نیست یا فعلا مربی خوبی نیست
متاسفانه قمار رو پیرلو جواب نداده و این کاملا واضحه!
  • mory, Aminvo, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

هر چی میکشیم از دست همون مربی منفورمون هست! :1:
با یک فصل حضورش به اندازه پنج سال یووه رو از چمپیونزلیگ دور کرد و سطح توقعاتمون رو تا حد دوم شدن تو سری آ و حضور تو فینال کوپا و بردن مسخره ترین قرعه چمپیونزلیگ کاهش داد. مرسی صدر مائو ...

یوونتوس ساری اگه از یوونتوس سال آخر آلگری بهتر نبوده باشه، بدتر هم نبوده.

اگر قرار باشه رو CL هم انگشت بگذاریم، من خوب یادمه که چه طور یوونتوس جلوی آیاکس کاملا دست و پا بسته بود و خوش‌شانس بود که گل های بیشتری نخورد. چیزی که درمورد بازیامون با لیون (که البته سعی در توجیه حذف ندارم) صادق نبود.

پ.ن: مکسی‌شاه روحت شاد... یادم باشه پستای تاپیک آلگری رو نخونم.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

من به چشم خویشتن دیدم که جانـــــم می‌رود . . .

1

از روزی که طرفدار یوونتوس شدم تا به امروز 28 سال از همراهی‌ام با این باشگاه می‌گذرد؛ 14 مربی در دوره‌های زمانی کوتاه یا بلندمدت روی نیمکت یوونتوس نشسته‌اند؛ روزهای پر فراز و نشیبی پشت سر گذاشته شده؛ از جووانی تراپاتونی تا پیرلو این کشتی شاهد سکان‌داران فراوانی بوده. (تراپاتونی، لیپی، آنچلوتی، کاپلو، دشام، کورادینی، رانیه‌ری، فرارا، زاکه‌رونی، دل‌نری، کونته، الگری، ساری و پیرلـــو) غیر از دشام همه ایتالیایی بوده‌اند و همیشه یکی از عمده دلایل استمرار هواداری‌ام از یووه نیز همین تقید و ابرام باشگاه بر استفاده از تفکر ایتالیایی برای هدایت تیم بوده. (دست‌کم در دوره طرفداری من که اینچنین بوده)

بی‌تردید دوره حضور چیرو فرارا و لوئیجی دل‌نری ضلالت‌بار ترین فصل‌های یووه از حیث داشته‌های تاکتیک و فرماسیون و ساختار تیمی در سالهای اشاره شده بود. روزهایی که فارغ از سیاست‌های‌ باشگاه، توانمندی سرمربی، کیفیت بازیکنان و عوامل اقتصادی، شماتیکِ بازی‌های یووه زجرآور، ناراحت‌کننده و خجالت‌آور بود. هم در نتیجه فاجعه‌آمیزترین رکوردها را می‌زدیم و هم حیثیت باشگاه در معرض هتک بود.

2

عاشق آندره‌ا پیرلو بوده، هستم و خواهم بود. بسیار قبل‌تر از سال 2006 شیفته او بودم و همیشه آرزوی دیدن او با لباس یووه را داشتم. رویایی که نه‌تنها درحد اعطایِ کسوت بازیکن که با پوشاندنِ اجباری ردای سرمربیگریِ یووه به طرز عجیب و غریبی تحقق یافت؛ یعنی چیزی بیشتر از آنچه آروزیش را داشتم. افسوس و دریغ که در کمال حیرت و ناباوری باید اعتراف کنم یوونتوس تحت هدایت او هیچ رهیافتِ تاکتیکی و استراتژیک ندارد و یووه کاملاً خلع سلاح شده و سردرگم، از نفس افتاده و عقیم در مقابل حریفانش قرار می‌گیرد. از نخستین بازی در سری آ که با پیروزی همراه شد تا نمایش‌های اروپایی و همین باختِ نانجیبانه مقابل بنه‌ونتو.

3

متأسفانه با تمام احترامی که نسبت به تیم مدیریتی دارم باید اذعان کنم؛ به دلیل تخمینی اشتباه در راهبرد، هدف‌گذاری قمارگونه و درآمیختن آن با توجیهاتِ به‌حقِ اقتصادی، باعث سلاخی شدن اعتبار و محبوبیت آندره‌ا پیرلو بر نیمکت دشوارِ یوونتوس شده‌اند.

4

یوونتوسِ پیرلو فاقد تمام آن چیزهایی است که تیم برای موفقیتِ حداقلی نیازمند آن است. تکریمِ همبازیان و دوستان قدیمی پیرلو از او، همراهی بازیکنان با او، تعارف و مبالغه الگری در حمایت از مربیگری او، جانبداری و پشت‌گرمی مدیران از او و ... هیچ‌کدام سند و گواهی برای خوب بودن او نیست. (دست‌‎کم در این مقطع از مریبیگری‌اش) بیاید منطقی باشیم؛ کسی قصد تخریب پیرلویِ دوست‌داشتنی را ندارد. اصلاً کسی نمی‌تواند به آسانی او را از معبد افسانه‌ای‌اش به زیر آورد. ماجرا آنجاست که یوونتوس سخت بیمار است؛ دردی از جنسِ کووید و حناق! چقدر در عمیق‌ترین نقطه چاه افتاده‌ایم که حتی حضور و ظهور کریستیانو رونالدو در این گودال نیز نمی‌تواند کمکی به نجات از این ژرفا کند.

5

برای تیمی که نیاز به جراجی دارد، چسب‌زخم‌ هیچ افاقه‌ای نخواهد کرد. واقعیت این است که قرار نیست هیچ اتفاق خاصی بیافتد. تابستانِ پیش‌رو کمافی‌السابق شمایلِ «سراب» خواهد داشت و در خوشبینانه‌ترین حالت کاسه‌ای آب یا مجالی کوتاه برای تن به آب زدن نصیبِ تیم خواهد شد و لاغـــیر. چه‌آنکه پاراتیچی نیز در مصاحبه اخیرش قاطعانه از ادامه مسیر بدون تحت‌تأثیر قرار گرفتن از تبعات یک شکست سخن به میان رانده بود.  

6

تکلیفِ ما که روشن است؛ تا ابد پایِ عشق‌مان می‌مانیم و به طرفداری‌مان از یوونتوس ادامه خواهیم داد. اگر فرجامِ یووه لیورنو و استیل آذین! هم شود خللی در چارجوب‌های هواداری‌مان ایجاد نخواهد داد. پیر می‌شویم، زخمی و مالامال از فغان می‌گردیم اما دست از یووه نخواهیم کشید. فقط نگران یک چیز هستم: آندره‌ا پیرلو. دوست نداریم بیش از این او را یک شکست‌خورده و تیم تحت هدایت او را تا این حد ذلیل و زبون در میدان ببینم. نمی‌خواهیم در فهرست روزهای سیاه یوونتوس در سه دهه اخیر و قرین با فرارا و دل‌نریِ نگون‌بخت از او نیز نامی برده شود. نمی‌خواهیم به تماشای بازی بانوییِ بنشینم که هیچ بار فنی و استراتژیکی ندارد و از فرط پیری به احتضار افتاده است. نه، نه، نمی‌خواهیم. آقا یا خانم یوونتوس؛ اگر از اعتبار یووه می‌کاهید می‌دانم که روزی دگر به آن خواهید افزود، اما آندره‌ا پیرلو را لطفاً نابود نکنید.

anms_115_andrea_pirlo_internazionale_ac_

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال

اگر قرار باشه رو CL هم انگشت بگذاریم، من خوب یادمه که چه طور یوونتوس جلوی آیاکس کاملا دست و پا بسته بود و خوش‌شانس بود که گل های بیشتری نخورد. چیزی که درمورد بازیامون با لیون (که البته سعی در توجیه حذف ندارم) صادق نبود.

نمیخوام بدبین باشم اما با خوشبینانه ترین حالت واقع بینیم هم کاملا مشخصه که یووه تا پنج فصل دیگه هم مربی ای در سطح و اندازه های الگری پیدا نخواهد کرد.
آیاکس رو خودتون فرمودین؛ غیر از آیاکس رو منصفانه نیست نادیده بگیریم که الگری دو بار تیم رو رسوند فینال دو بار هم تو آخرین دقایق بازی تیمش حذف شد. تیم الگری تو طول بازه پنج فصلی فقط 14 بازی از تمام بازی های ممکن رو از دست داد.

پایان دادن به کار با الگری اگه قرار باشه دو مربی بعدی تیم ساری و پیرلو باشن از نظر من اشتباهه. اگه بازی عقب مونده با ناپولی که هممون تو تصوراتمون همچنان سه امتیازشو واسه یووه قطعی حساب میکنیم رو ببازیم احتمالا مربی بعدی تیم هم اسپالتیه.

بزرگترین خیانت الگری در حق یووه این بود که این تصور رو جا انداخت که یووه با چمپیونزلیگ گرفتن فقط یه رونالدو و دو سه تا بازی با 80 درصد مالکیت و 1000 پاس کوتاه که بعد بازی کاپلو و اریگو ساکی بشینن از فوتبال زیبای یووه تعریف کنن فاصله داره ...
وقتی میگفت قبل از من از مالمو میترسیدین میگفتیم داره شوخی میکنه ...
  • Pinturicchio, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

وقتی میگفت قبل از من از مالمو میترسیدین میگفتیم داره شوخی میکنه ...

یادش بخیر چه جنگی شد اینجا سر این کامنت :1: :1:

تعصبی که من نسبت یه آلگری دارم و نفرتی که شما ازش دارید هیچ وقت اجازه نداده که بتونیم منطقی بحث کنیم :1: :53: .

با کمال احترام ولی تعداد جام ها ، تعداد برد و باخت و مساوی در فصل . پیشروی در کوپا و چمپیونز لیگ ، برتری تیم آلگری رو به تیم ساری نشون میده .

ولی خب از لحاظ سبک بازی هر دو تقریبا در یک سطح بودند و هر دو هوادار رو دق مرگ کردند :nish:

• Orphée, Aminvo, Gin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

اول از محمد @Gin عذرخواهی میکنم که اینجا هم صحبت از آلگریه ولی خب بنظرم کاملاً حرفش با شرایط امروز یووه همخونی داره... :53: أليغري :

اولین باری که تیم رو تمرین دادم ، با کیه وو بازی داشتیم. آمار مالکیت توپ تیم رو آنالیز کردم و دیدم که بوفون ۱ دقیقۀ و ۳۹ ثانیۀ کامل توپ رو در اختیار داشته و یکی از هافبکها ۴۵ ثانیه! بنابراین به تیم گفتم من یک دموکرات هستم ، خودتون انتخاب کنید : یا دیگه به بوفون پاس نمیدید ، با اینکه گلر رو از بازی میکشم بیرون! در همه چیز باید تعادل رو رعایت کرد ، میشه از عقب بازی رو شروع کرد ولی با توازن...

• El rey leon, Aminvo, Sayyed Amir و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
اون زمانی که الگری جام میگرفت یووه تیم خیلی بهتری بود. جنس های جور داشت تو همه پست ها تقریبا
مثل الان نبود که هرچی بازیکن که رو از روی شکم سیری بازی میکنن و فقط به فکر منافع شخصی خودشون هستن تو تیم باشند!
اون زمان سری آ یه یووه بود. ناپولی و رم هم تیمای بدی نبودند ولی نه در حد قهرمانی
الان اینتر تیم خیلی خوبیه. میلانم خوبه. آتالانتا خوبه. ناپل. رم. لاتزیو در حد خودشون خوبن!
اصلا قابل مقایسه نیست با اون موقع!
این مدیریت یه کار درست کرد اونم بیرون انداختن این آلگری بود. حالا بعدش خرابکاری کرد و گزینه های بدی جانشینش شدند دلیلی بر فرشته بودنش نیست

آقا اصلا الگری خوب چرا هیچکی اینو بر نمیداره واسه تیمه خودش!!

برای اینکه به این تایپک هم پستم ربطی داشته باشه همین الان پیرلو بره لطفا!!!
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

اون زمانی که الگری جام میگرفت یووه تیم خیلی بهتری بود. جنس های جور داشت تو همه پست ها تقریبا
مثل الان نبود که هرچی بازیکن که رو از روی شکم سیری بازی میکنن و فقط به فکر منافع شخصی خودشون هستن تو تیم باشند!
اون زمان سری آ یه یووه بود. ناپولی و رم هم تیمای بدی نبودند ولی نه در حد قهرمانی
الان اینتر تیم خیلی خوبیه. میلانم خوبه. آتالانتا خوبه. ناپل. رم. لاتزیو در حد خودشون خوبن!
اصلا قابل مقایسه نیست با اون موقع!
این مدیریت یه کار درست کرد اونم بیرون انداختن این آلگری بود. حالا بعدش خرابکاری کرد و گزینه های بدی جانشینش شدند دلیلی بر فرشته بودنش نیست

آقا اصلا الگری خوب چرا هیچکی اینو بر نمیداره واسه تیمه خودش!!

برای اینکه به این تایپک هم پستم ربطی داشته باشه همین الان پیرلو بره لطفا!!!

دو جور میشه این سوال رو پرسید .
آیا یووه ضعیف تر شده ؟؟
آیا تیم های سری آ قوی تر شدند ؟؟
توی اروپا که از تمام ۸ تیم سری آ سر جمع یه رم مونده .
این فصل تا به این جا ۲۳ امتیاز از دست دادیم که اکثرش جلوی تیم های کوچیک تر بوده در حالیکه در فصل 2018-2019 در مجموع ۲۶ امتیاز از دست دادیم .
باز آخر فصل با مقایسه نتایج اینتر میشه دقیق تر نتیجه گیری کرد که آیا این سری آست که قوی تر شده و یا این یووه است که ضعیف تر شده .

• Orphée, Aminvo و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی