پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1842 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

مشخصه چون فشار وارده بعد حذف تیمش باعث شد از بنونتو هم ببازیم 

علیرضا جان اون حد و مرزی که شما باور داری یه نفر عملکردش بد بوده و دلیل بد بودنش به خاطر عملکرد خودشه نه شانس و تقدیر و زمین و زمان کجاست ؟؟

• mory, ace of glass, Gin و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
جای دفاعی واقعا نزاشته واسه خودش
هنر میخواست این تیم رو با این همه بازیکن بفرستی لیگ اروپا! که با این ایتالیایی خوشتیپ محقق شد
  • mory, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
مدیران یوونتوس خدا از شما نگذره ...
چرا با ساری ادامه ندادید ...
هزاران بار بهتر از این مجسمه ی خاموش و سرد پیرلو بود .
  • Orphée, eⁿzº, Gin و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

آندره آ پیرلو : « در قیاس با انتظارات اولیه ای که از من وجود داشت ، از عملکرد خودم راضی نیستم و بعید میدونم باشگاه هم راضی باشه... »

خودت استعفاء بده پس! به نوشتۀ #گاتزتا ، پیرلو سالی ۱.۸ میلیون یورو از یووه میگیره ، دقیقاً برابرِ حقوق دمیرال و فقط بیشتر از بوفون و پینسولیو! حقوق پیرلو تقریباً برابر با ۲ میلیونی هست که اینزاگی در لاتزیو یا ماتزاری قبل از اخراج در تورینو میگرفت...

• saeed-nedved, mory, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
پیرلو بدترین مربی دنیا؛ ولی این عملکرد از همون اول فصل قابل پیشبینی بود، نمیتونیم انکار کنیم ...
  • Orphée, mory, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مگه باید یک فصل بگذره تا بفهمیم طرف مربی نیست

بازیکنا خوب نیستند ولی پیرلو هم توانایی غلبه بر این شرایطو نداره

پیرلو فکر میکرد میتونه توی تیم تغییر ایجاد بکنه و ایده هاشو اجرا بکنه

ولی الان مشخصه نمیتونه

90 دقیقه نگاه کرد

قبلا تیمهای زیادی مسی و بارسلون رو مهار کرده بودن  حتی خوده یووه 

ولی پیرلو نگاه کرد و هیچ کاری برای مهار مسی و بارسلون نکرد

توی ایتالیا باختیم

پیرلو قدرت بازیخوانی نداره

نمیدونست باید چطور مسی رو مهار بکنه

طوری بازی کرد که مسی خواست

همین باسا 8 تا خورده از بایرن و چند روز قبل به رئال باخته ولی در برابر ما غیر قابل مهار بودن چون شرح وظایفی نبود

بازم همینو تکرار میکنم 

• saeed-nedved, mory, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
جوری ریلکس و راحت و بی خیال کنار زمین و در مصاحبه ها ظاهر و حاضر میشه که انگار نه انگار تیم قهرمان فصل گذشته رو داره از کسب سهمیه دور می کنه ...
انگار اصلا براش مهم نیست چه اتفاقی داره برای یوونتوس با این حجم از بدهی می افته ...
  • Orphée, eⁿzº, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

اینجوری که بوش میاد ، آخرش میره و تخم هاش رو واسۀ میلان میذاره و در مصاحبه ش هم ضمن تشکر از یووه بابت اعتماد ، میگه که از بازگشت به "خونۀ واقعیش" خوشحاله!

سابقاً موجی اگه یه کیس خوب رو از دست میداد ، با بهترش جایگزین میکرد و آدم حسرت نمیخورد ؛ آنچلوتی رو از دست داد و لیپی آورد ، آنری رو از دست داد و ترزگه رو آورد!

ولی ما در سالهای اخیر فقط "بدترش" رو آوردیم ؛ پیرلو با پیانیچ ، ویدال با خدیرا ، پوگبا با ربیو ، مارکیزیو با رمزی ، کیه لینی با دمیرال ، آلگری با ساری ، ساری با پیرلو و...

• saeed-nedved, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

من قبول ندارم مربی تا اخر بمونه وقتی وسط فصل ب بع تر زده اما پشت کاری نکردن ها احتمال داره مربی در نظر داشته باشن ک فقط تا اخر فصل باید صبر کنن تا بیاد 

روزی ک پپ رو نیاوردیم این یووه دیگه یووه نشد جایی ک اوجته باید برنامه داشته باشی ن جایی ک تازه داری شرو میکنی تو اوج موندن سخته 

• saeed-nedved, Georgia , Sassan و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

من قبول ندارم مربی تا اخر بمونه وقتی وسط فصل ب بع تر زده اما پشت کاری نکردن ها احتمال داره مربی در نظر داشته باشن ک فقط تا اخر فصل باید صبر کنن تا بیاد

روزی ک پپ رو نیاوردیم این یووه دیگه یووه نشد جایی ک اوجته باید برنامه داشته باشی ن جایی ک تازه داری شرو میکنی تو اوج موندن سخته

یعنی چی؟!
  • mory, drughi1990 و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

@D E L P I E R O

من خودم طرفدار بوفون هستم و فکر نمی کنم هوادار یوونتوسی رو پیدا کنیم که عاشق بوفون نباشه و بهش اعتماد نداشته باشه ...
بوفون توانست متر و معیار جدیدی برای پست دروازه بانی و کیفیتش تعریف کنه و تا سالها بهترین نفر در پست خودش در دنیا بود .
اما فکر می کنم نباید فراموش کنیم این مدیران یوونتوس بودند که با وعده ی دروازه بان اولی شزنی رو جذب تیم کردند و قول و قرار این کار رو گذاشتند ...این کار باعث جدایی بوفون و رفتنش به پاریس شد و نمی دونم چرا پذیرفت که دوباره در قامت بازیکن و دروازه بان با علم به نفر دوم شدن برگرده ...
اگر از فیکس بودن شزنی ناراحتیم ( که من خودم هم از همین صنف هستم ) به نظرم نباید شزنی رو مقصر بدونیم ...بلکه این مدیران یووه بودند که به این جمع بندی رسیدند که با بوفون دیگر به عنوان دروازه بان اول تیم ادامه ندن .
به هیچ عنوان نمی خوام ضعف ها و اشکالات و اشتباهات شزنی رو کمرنگ کنم ولی نباید از مشکلات و اشتباهات خط دفاعی و مدافعان و هافبک های خواب آلود یووه در چند فصل اخیر غافل شد ...آیا خط دفاعی فعلی یووه رو میشه با دوران طلایی مثلث بارزاگلی ، کیه لینی و بونوچی مقایسه کرد ...آیا سبک بازی ما در دو فصل اخیر با دوران پیش از آن که همراه با فشردگی و تجمع در میانه ی زمین و یک سوم دفاعی خودمان بود یکسانه ...در کدام یک فشار بیشتری بر روی دروازه حاصل می شود ؟...
:53: :53: :53:

کاملا با صحبت های شما در مورد شزنی موافقم و به نظرم موقعیت پیرلو هم کاملا معادل شزنیه!
اگر گناهی به گردن شزنی نیست به خاطر کیفیت پایینش، گناهی به گردن پیرلو هم نیست!
تازه شاید بشه گفت شزنی به عنوان دروازه بان مسنی که بودن توی تیم های بزرگی رو تجربه کرده، اینجا شل گرفته و داره برای یووه کم می ذاره اما این رو در مورد پیرلو، مربی بی تجربه، نمیشه گفت...

-----------
انصافا وقتی که پیرلو به عنوان سرمربی انتخاب شد خیلی خوشحال شدم. دلیلش هم این بود که هم به پیرلو به عنوان یک فوتبالیست اعتماد داشتم و هم به مدیریت یوونتوس به خاطر ثباتی که طی سال ها داشته و این پیشرفت بزرگ طی ۱۰ سال گذشته شدیدا اعتماد داشتم و فکر می کردم که حتما این دو طرف قضیه می دونن دارن چکار می کنن و طرح و برنامه دارن! اما متاسفانه تا حالا خلاف این قضیه ثابت شده...
تا حالا به نظر تصمیم دو طرف اشتباه و شکست خورده به نظر می رسه...

البته از طرفی هم ممکنه که دو طرف متر و معیار های متفاوتی داشتن و به چیزی که می خواستن رسیدن!
  • Orphée, mory, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

آقای پیرلو با اینهمه تحقیق و دانش اومده 3.5.2 ایی رو چیده که ناصر ابراهیمی 1982 میچید!!!!

خسته شدیم واقعا

• Orphée, mory, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

i#FineDiUn'era

antonio_conte_andrea_pirlo_juventus_2011

کنته در پاره شدن زنجیرۀ قهرمانی های یووه نقش کلیدی ایفاء کرد ولی نمیشه از نقش پیرلو هم گذشت ؛ او هم در شروع این سیکل نقش انکار ناپذیری داشت و هم به پایان رسوندنش... #کابوس

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

چه طوری دیگه باید فریاد بزنه من را اخراج کنید!!!

واقعا مدیریت بی کفایت هست که توان اخراج یک مربی بی تجربه را نداره!!!

-------------------------------------------------------

جناب پیرلو، مدیریت بی کفایت هست، مرد باش و خودت همین امشب استعفا بده!!

------------------------------------------------------

متاسفم برای زمانی که برای دیدن بازی گذاشتم، وقتم ارزش بیشتری از این داره که تا پیرلو مربی هست بازهای تیم را ببینم  

• saeed-nedved, mory, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
ماها عادت داریم همه چیو سر کوتاه ترین دیوار خالی کنیم
تو این بازی بازیکنا پاس ساده و سالم نمیتونستن بهم بدن بازیکن تو زمین راه میره این یکی تلاش نمیکنه اون یکه مغزش تاب داره
شایدم بگیم این تیم عادت ب قهرمانی داشت حالا دستش کوتاه شده دیگه انگیزه از برا بازیکناش برا جنگیدن نمونده
پیرلو تقصیرات زیادی داره خواهی نخواهی تحت هر شرایطی سال بعد نیستش اما هواداران اقای خاص باید پیرلو رو اسفالت کنن همونطور که بقیه رو اسفالت میکنن
این واقعا خیلی ظلمه همه چیو بندازی پای پیرلو
  • Orphée, D E L P I E R O و miiiiiiiladcr7 از این پست تشکر کرده است

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

ماها عادت داریم همه چیو سر کوتاه ترین دیوار خالی کنیم
تو این بازی بازیکنا پاس ساده و سالم نمیتونستن بهم بدن بازیکن تو زمین راه میره این یکی تلاش نمیکنه اون یکه مغزش تاب داره
شایدم بگیم این تیم عادت ب قهرمانی داشت حالا دستش کوتاه شده دیگه انگیزه از برا بازیکناش برا جنگیدن نمونده
پیرلو تقصیرات زیادی داره خواهی نخواهی تحت هر شرایطی سال بعد نیستش اما هواداران اقای خاص باید پیرلو رو اسفالت کنن همونطور که بقیه رو اسفالت میکنن
این واقعا خیلی ظلمه همه چیو بندازی پای پیرلو

هر کسی سر جای خودش مقصره. مدیریت، بازیکنا، مربی و... اما این بازی پیرلو کاملا مقصره. تیم یه جوری بازی میکنه انگار قهرمانی دقیقه 90 رو باخته. همه دارن گیج میزنن. این گیج زدنه البته چیز جدیدی نیست این فصل. کل فصل با تاکتیک های ناب استاد گیج زدن دوستان.

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
استقلال اول فصل رو با الان مقایسه کنید . بازیکناش همون بازیکنان و فرقی نکردن . اما چطور میشه این تیم با یه مربی یه پاس دو متری بهم نمیتونستن بدن و حالت از بازیشون بهم میخورد ولی همین بازیکنا با مربی جدید از گروه مرگ اسیا با ارائه بازی جذاب به عنوان صدر نشین میاد بالا .

من اصلا نمیفهمم چرا پیانیچ رو دادیم رفت . حالا نه اینکه پیانیچ یک سوپر استار بود . نه . منطقش رو نمیفهمم . پیانیچ طراح رو با یه بازیکن طراح دیگه عوض کردیم ولی میزاریمش رو نیمکت که دو تا بازیکن خشک و بدون خلاقیت وسط زمین باشن . . و این بازی افتضاح و حال بهم زن رو از خط هافبک ببینیم . دو بار بنتانکور خواست پاس عمقی بندازه ولی خود رونالدو هم خندش گرفت از این پاساش . خب الان اینجا منطق عوض کردن پیانیچ چی بود اصلا ؟ .منطق یازی نکردن ارتور چیه ؟

اونایی که میگن پیرلو چکار میتونه بکنه و تقصیر پیزلو نیست دقیقا همینجاست که تقصیر پیرلوئه . به بنتانکور ایرادی نمیشه گرفت . ایراد به پیرلوئه که این خط هافبک مزخرف رو میبینه ولی باز ارتور رو روی نیمکت میزاره .

بدبختی اینجاست که کسی اینکار رو میکنه که خودش از بهترین هافبکهای خلاق تاریخ بوده .
اگه نیم درصد اول فصل امید داشتم به پیرلو بخاطر این بود که چون خودش این کاره بوده میتونه نقاط ضعف هافبک رو برطرف کنه . میتونه از پاسهای مسخره ی کوتاه و عرضی و رو به عقب جلوگیری کنه . اما افسوس
  • Aminvo, Escanor, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

#گاتزتا : پیرلو هیچوقت و در هیچ کدوم از ۳۴ بازی این فصل یووه در سری آ ، از ترکیبِ بازیکنانِ یکسانی استفاده نکرده! :fp:

• mory, GG.B1, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یوونتوس : موش آزمایشگاهی پیرلو
  • saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

#گاتزتا : پیرلو هیچوقت و در هیچ کدوم از ۳۴ بازی این فصل یووه در سری آ ، از ترکیبِ بازیکنانِ یکسانی استفاده نکرده! :fp:

یه سرچ کردم دو تا خبر دیدم؛

«الگری تاکنون 185 مرتبه روی نیمکت یوونتوس نشسته که در این تعداد بازی، 180 بار از ترکیبی متفاوت استفاده کرده است.»

«الگری در 219 بازی رسمی هدایت یوونتوس را برعهده داشته است که در این بازی‌ها، از 206 ترکیب مختلف استفاده کرده است.»

ما عادت داریم.  :1: 

البته به نظرم به دلیل این اتفاق هم باید نگاه کرد؛ شاید یکی از دلایل اصلی‌اش مصدومیت‌های مداوم بازیکنان بود.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی