پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1842 پاسخ برای این موضوع

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

pirlo_newyork_2017_1080x648.jpg

"حتی یک پنی هم روی مربی شدن خودم شرط نمی بندم. شغلی نیست که جذبش شوم. پر از نگرانی است و سبک زندگی اش بسیار نزدیک به سبک زندگی یک فوتبالیست. آن زندگی را تجربه کرده ام و در آینده دوست دارم به زندگی ساده و خصوصی برگردم. فقط یک آنتونیو کونته وجود دارد و همین برایم کافیست، حتی اگر در هنگام عصبانیت شبیه مارچلو لیپی نباشد". آندره آ پیرلو - می اندیشم پس بازی می کنم

- اخراج ساری تصمیمی بود که دقیقاً دو شب قبل و پس از بازی لیون، شاید هم حدود دقایق 80-70 این بازی، توسط شخص آندره آ آنیلی گرفته شد. مابقی دروغ و فسانه هست در چارچوب گفتمانی که خود ساری شکل داد. واضح هم هست که همه از فرم و بی انگیزگی تیم در یک ماه آخر ناراضی بودند ولی تا هفته ی گذشته می شد همه رو به حساب خستگی و برنامه مسابقات گذاشت و قابل بخشش بود. به خصوص که به هر روی با اسکودتو تمام شده بود. مشخصاً مدیریت باشگاه و طرفدارها منتظر واکنش خیلی خوب مقابل لیون بودند چرا که هم تیم به خوبی استراحت کرده بود و هم اینکه یک هفته زمان برای تمرینات تکنیکی و تاکتیکی و تزریق انگیزه وجود داشت. ساری اینقدر بی عرضه بود که حتی برای خودش هم که شده نتونست برای یک بازی تیم رو با انگیزه به زمین بفرسته و این بازی دقیقاً براش بازی مرگ و زندگی بود و جایگاهش در یووه رو نجات می داد. بعد از این بازی مشخص شد برنامه بازی ها و خستگی و ...  صرفاً بهانه هستند و تقریباً بازیکن ها هیچ اهمیتی برای ساری قائل نیستند. از حرکات بدون توپ یک تیم میشه فهمید که چقدر اون تیم با انگیزه هست و در یووه این مسئله مدت زیادی هست که کلاً وجود نداره.

- ریسک دلچسبی بود. گر چه نمیخوام حس احمق ها رو داشته باشم و صبر می کنم ببینم آنیلی به چه دلیل این ریسک رو انجام داد. آیا واقعاً حاضر به دست به جیب شدن در بازار نقل و انتقالات برای پیرلو رو داره تا تیمش رو از عنصر "احتیاط" تخلیه کنه، یا اینکه ما و پیرلو رو سر کار گذاشته تا مسیر اقتصادی تری رو انتخاب کرده باشه. توجیه منطقی این انتخاب فقط و فقط بازسازی هویت یوونتوس هست با عناصر جوان و با انگیزه که از نیمکت تا داخل زمین باید مشهود باشه. اگر یووه امسال دو سه بازیکن با کیفیت و با انگیزه جذب نکنه و تفاله های خودش رو دور نندازه مطمئن میشم سر کار بودیم این مدت ...

- در طول فصل به اندازه ی کافی از خجالت بونوچی در اومدم، و الان لازمه بگم که به شرط اینکه مصاحبه نکنه و دهنش رو ببنده، دقیقاً یکی از عناصری هست که یووه ی جدید بهش نیاز داره. پیرلو باید از سناتورهای تیم و همبازی های قدیمی در فصل اول کمک بگیره (کونته و زیدان هم کار مشابهی انجام دادند) و خوشبختانه تعدادشون هم کمه و هرج و مرج ایجاد نمیشه. از اونجایی که بوفون دیگه بازی نمیکنه و کیه لینی هم به نظر میاد رباط کار دستش داده، تنها سناتور داخل زمین برای پیرلو میشه بونوچی. گر چه امیدوارم به مرور زمان و وقتی تیم روی روال افتاد دیگه بره روی نیمکت ولی لااقل میدونم این اوایل نقشش بسیار مهم خواهد بود. تیم کنونی هم عنصر تجربه رو برای کنترل رختکن در اختیار داره و هم دارای 4-3 تا بازیکن جوان هست که به راحتی میشه روشون برای آینده باشگاه حساب کرد. دمیرال، دلیخت و بنتانکور باید بلوک جلوی دروازه ی یووه رو تشکیل بدهند و حول این سه نفر در آینده جوانان دیگری هم خریداری بشه. دیبالا هم که سمبل یوونتوس خواهد بود.

- از صحبت های پراکنده ی خود پیرلو و مصاحبه ی اخیر کاپلو میشه فهمید پیرلو به دنبال یک فوتبال کاملاً تهاجمی بر اساس مالکیت توپ هست. به وضوح میشه فهمید چقدر نقش فول بک ها در ارائه ی یک فوتبال تهاجمی تعیین کننده هست. انتظار پاکسازی حداقل 50 درصد فول بک های دو سمت رو دارم و جایگزینی با مهره های با انگیزه، تکنیکی و پرتحرک. اگر فصل آینده رو با همین فول بک های امسال شروع کنیم می تونیم نتیجه بگیریم آنیلی خودش هم برنامه ی خاصی توی ذهنش نبوده از اول، پس غصه ی بیجا نخوریم...

واقعاً دوستش دارم. جزو 5 تای اول من بوده همیشه. امیدوارم موفق بشه که لذتش دو چندانه!  :53:

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
هنوز هیچی راجع به تیم و پیرلو نمیشه کفت . فقط همین که یکم باید خرج کنن چنتا مهره بیارن. وگرنه عملکرد تیم با پیرلو چه با خرید چه بی خرید هیچی معلوم نیست. درواقع حضور پیرلو برای خودش یک چالش بسیار اساسی هست. بعید میدونم حتی خود پیرلو هم بتونه عاقبت انتخابش رو حدس بزنه. سنش برای مدیریت تیم یه چالش هست.با رونالدو میتونه برخورد کنه؟ هنوز حتی معلوم نیست چرا انیلی انتخابش کرد! میخواد یه حرف گوش کن دیگرو بزاره سرکار؟ میخواد خرج کنه یا همچنان گدابازی! در اینکه پیرلو احتمالا باید فوتبال فهم باشه و سطح بالایی از تاکتیکهارو درک کنه شکی نیست. یکی ا بزرگترین کارایی که یه مربی باید بتونه انجام بده ایجاد انگیزه و نشاط هست در تک تک بازیکنان. به شخصه خیلی منتظرم ببینم تیم رو در فصل آینده.
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

TheGOAT

TheGOAT

عضو جدید

• اعضا
  • 87 ارسال
  • LocationGhaemshahr

درصورت موندن ساری چیزی تغییر نمی کرد و الان با اومدن پیرلو هم چیزی تغییر نمیکنه. تازه ریسک بیشتری هم وجود داره چون هیچ تجربه ای نداره.

نمیدونم هدف مدیران یووه از این اخراج سریع چی بود. شاید میخاستن تمام مشکلات رو به گردن ساری بندازن و به همین منوال صورت مسئله رو پاک کنن.

اما مشکل اصلی یووه فقط و فقط مهره است، مخصوصا تو خط هافبک. اگه یووه نقل و انتقالات فعال و پویایی نداشته باشه، فصل بعد، فصل سخت تری رو تجربه میکنه. چون هم باید با یک مربی بی تجربه سر کنه و هم سایر رقبا مثل اینتر دست به تقویت ترکیبشون می زنند.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

پیرلو تایم میخره برا مدیرا ....زمان میگذره و میتونه اخراج بشه و یک مربی ک هنوز روش فکر نکردن از نیمه فصل اضافه بشه و یا پیرلو طوفان ب پا کنه ...انتخاب انتخاب انیلی بوده حد اقل کیف میکنیم مربی تیم رو میبینیم . ساری خر کی بود خار مادرشو ...

اندره آ قطعا تجاربی دیده و امیدوارم  سبک تیمش خیلی جالب باشه . اما فکر نکنم گزینه بلند مدتی باشه بلکه پیرلو یک گزینه موقت هست احتمالا و تفکرات جدیدی داره و جوونه و انگیزه ب تیم میده قشنگ تیم خالی از انگیزه بود

• saeed-nedved, Aminvo, behnam_juve و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

الان متوجه اخبار شدم غافلگیر شدم. خب از عوض کردن مربی خوشحالم فقط امیدوارم پیرلو همونی باشه که سال های ساله منتظرشیم. من به شخصه فقط لیگ قهرمانان دلم میخواد امیدوارم پیرلو مثل زیدان حداقل تو اولین فصل حضورش شگفتی ساز بشه وبتونه این ماموریت غیرممکن رو انجام بده

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan

گزینه 4 :hang: با توجه به اینکه الگری  برگشت ب گزشته بود پوچتینو نیاز ب زمان داشت و اینزاگی هم در حد یووه نبود انتخاب پیرلو رو بجا میدونم و فرصتی ک ما میخواستیم به پوچ و اینزاگی بدیم طبعا به پیرلو بدیم بهتره البته اگر گزینه هایی بهتر میداشتیم نظرم فرق میکرد  من هنوز اعتمادم ب انیلی رو از دست ندادم یادمه موقع انتخاب الگری همه بعنوان حماقت نگاه میکردیم به قضیه ولی هممون با اون نتایج فصل اول یه جورایی ضایع شدیم بحث فنی نمیشه از پیرلو کرد چون هنوز چیزی از تفکراتش نمیدونیم ولی خب بهش خوشبینم چون زیر دست بهترین مربیای ایتالیایی کار کرده و با محیط وتاریخ باشگاه اشناست ودر اخر نتایج فصل بعد برام در درجه دوم قرار میگیره چون باید تیم پوست اندازی کنه ولی رویکرد تیم برام خیلی مهمه بطور مثال لمپارد و ارتتا نتایج درخشانی نگرفتن ولی رویکرد و اینده تیمشون خوبه و تیمشون تو دوره گزاره امیدوارم فصل پیش رو یه تیم جوون با انگیزه بسازه مدیریت و پیرلو ما قلبمون سیاه و سفیده و حتی سهمیه هم نگیریم بازم عاشق این لعنتی میمونیم :1:  :53:  :juve:  :quasimodo:  :421:

• saeed-nedved, Orphée, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

پیرلو 4-3-3 ای بازی خواهد کرد که استعدادهای رونالدو رو بهسازی کنه. استیلاء بر بازی و مالکیت توپ عناصر کلیدی تاکتیکیش خواهند بود... #توتو

=-=-=-=-=-=-=

ولی آیا این نیتِ اولیۀ ساری نبود؟ روی کاغذ خیلی خوب بنظر میاد ولی بعید میدونم با این هافبکها، خط میانیِ ثلاثه، انتخاب جالبی باشه... :hang:

• mory, Aminvo, VA}{ID و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

با این مجموعه و با این بازیکنان و مدت زمان کمی که تا شروع لیگ مونده

هیچ شانسی در اروپا نداریم

فقط امیدوارم پیرلو نشاط رو به یووه برگردونه و سری آ رو ببریم

انتظاراتم رو پایین آوردم و فکر کنم واقعیت هم همین باشه

تیم فعلی ما شانسی برای برد در برابر لیون و آزاکس رو نداره چه برسه به تیمهای بهتر و با کیفیتر

تیم باید حس رقابت پیدا بکنه و یه سری چهره ها باید تیمو ترک بکنن

با این بازیکنای کم تلاش  هیچی نمیشیم 

اگر قراره برای ایتالیا بجنگیم

کاش همون کونته برمیگشت که لااقل ترس و واهمه از کسی نداره و در ساختن تیمها استاده

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

با آرزوی موفقیت برای مهندس

فعلا با لیست خروجش امیدوار کننده ظاهر شد

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

چیه لیستش مگه ؟

• mory, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

چندتا نکته که باعث شده دلم روشن باشه. یکیش همونه که بقیه دوستان هم گفتن پیرلو زیردست مربی های بزرگی کار کرده.

یکی دیگه هم اینکه پیرلو مثل زیدان فوتبالیست باهوشی بود که این هوش در عرصه مربی گری قطعا خیلی بهش کمک میکنه. میدونیم که توانایی خیلی زیادی هم در بازیخوانی حریف داره.

نمیدونم ولی فکر میکنم بتونه ارتباط خوبی هم با بازیکنا داشته باشه، چیزی که ساری کلا باهاش بیگانه بود و آلگری هم خیلی تو این زمینه موفق نبود.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جرا پیرلو هیچ مصاحبه ای نمیکنه ؟ کاش الکس رو دستیارش کنه ...میگن متری دستیارش میشه

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Cesare Prandelli

پيرلو همه چيز براي پيروزي دارد. او كاملاً سزاوار اين پست است؛ خواهيد ديد كه او چگونه همه را متحير خواهد ساخت.

gcs8_iqdo8kvesp2st1pmc6fo.jpg

• mory, eⁿzº, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
من که دیگه به حرفای اینا گوش نمیدم :1:
امیدوارم خود پیرلو هم گوش نده ...

پارسال اریگو ساکی گفت ساری تو یوونتوس انقلاب میکنه :fp:
این ایتالیاییا کلا همش هندونه زیر بغل هم میذارن؛ یکم از انگلیسیا یاد بگیرین همش تو برنامه زنده همدیگه رو نابود میکنن ...
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

پیرلوی دوست داشتنی 

اما اینکه بگیم زیر نظر فلان مربی کار کرده و جام اروپا و جام جهانی برده اصلا نمیتونه تعیین کننده باشه

انجلوتی هم زیر نظر فلان و بهمان بازی کرده بود و بازیکن ملی و خوش فکری بود تازه سابقه مربیگری هم داشت و قبل یووه هم خوب بود 

(ولی هوادار زیاد باهاش ارتباط برقرار نکرد)

فرارا هم شخصیت مهمی برای یووه بود و زیر نظر بزرگان زیادی بازی کرده بود و بازیکن متشخص و باهوشی بود ولی موفق نشد 

دونادونی هم چنین وضعی داشت 

پس این فاکتور نمیتونه قابل استناد باشه

فقط امیدوارم بازیا براش در بیاد . جنمشو نشون بده . یه کم خوش شانس هم باشه و جورش جور بشه

هندونه سربسته ای که نمیشه قضاوتش کرد ولی میتونیم براش ارزوی موفقیت بکنیم

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

لیپی یه کتاب داره به اسم " بازی ایده ها" که در مورد نگاهش به فوتبال و فلسفه ی فوتباله. لیپی توی این کتاب میگه مهمترین مسئله توی ساختن یک تیم اینه که اون تیم، روحیه و اتحاد یگانه ای داشته باشه. تیم باید مثل یک خانواده ی سالم باید همه یک یگانگی رو احساس کنند. اهمیت ارتباط متقابل بین بازیکن ها و بین مربی و بازیکن ها از هرچیزی بیشتره. بازیکن ها همه باید با یک ذهنیت، یک ایده و یک طرح به زمین برند. بازیکن ها باید در هر لحظه برای همدیگه بازی کنند و وقتی وارد زمین شدند دیگه "من" وجود نداشته باشه. در مرحله ی دوم لیپی میگه، گروهی از بهترین بازیکن های دنیا هیچوقت بهترین تیم دنیا رو نمیسازه. بهترین تاکتیک باید به 2 مسئله توجه کنه، اینکه بازیکن ها چطوری 1- در بهترین شرایط برای خدمت به تیم باشند 2- در شرایطی باشند که بیشترین استفاده از پتانسیلشون رو ببرند. و مربی باید ایده ای متناسب با این 2 نکته ارائه بده به تیم تا بتونه بیشترین کار رو ازین بازیکن ها بیرون بکشه. لیپی توی کتابش نتیجه میگیره، انتخاب بهترین بازیکن ها صرفا نباید شامل بهترین بازیکن ها برای هر پست باشه. بهترین ترکیب و آرایش وقتی ایجاد میشه که شما بهترین ایده رو برای این مجموعه بازیکن ها تعریف کنید.

الان هم شما به آماده ترین تیم های حال حاضر دنیا نگاه کنید. مثلا منچستر، واقعا منچستر تیم پر مهره ایه ؟ بین تیم های بزرگ الان منچستر شاید کم مهره ترین و کم ستاره ترین باشه.

یا آرسنال و بازیکن های عجق و وجقی که ونگر داره ! ونگر فقط خط هافبک خوبی داره، نه مهاجم مثل آدم داره و نه مدافع درست حسابی. تیم هایی که ده ها سال مربیشون همین بود و شخصیت تیم در شخصیت و ایده ی مربی خلاصه میشه.

فرگوسن هیچوقت هیچ ترسی نداشته که ستاره هاشو از دست بده. حتی ترسی نداشته که با کفش بزنه تو سر ستاره اش !! 

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
دقت کردین همه به طرز مشکوکی از سرمربی یووه شدن پیرلو استقبال کردن و براش آرزوی موفقیت؟ و بازم دقت کردین آرزوی موفقیت کردن برای پیرلو در واقع آرزوی موفقیت کردن برای یووه هست؟ میلانی اینتری و بقیه همه جزو تبریک گویندگانن!
یا کاملا با صداقته یا زبانی میگن منتظرن گند بزنه یا فک میکنن ممکنه بی تجربگیش باعث بشه گند بزنه فرصت بره دستشون!!!
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

پیرلو 4-3-3 ای بازی خواهد کرد که استعدادهای رونالدو رو بهسازی کنه. استیلاء بر بازی و مالکیت توپ عناصر کلیدی تاکتیکیش خواهند بود... #توتو

=-=-=-=-=-=-=

ولی آیا این نیتِ اولیۀ ساری نبود؟ روی کاغذ خیلی خوب بنظر میاد ولی بعید میدونم با این هافبکها، خط میانیِ ثلاثه، انتخاب جالبی باشه... :hang:

ببین تیتر امروز توتو اسپرت و عکس 5 بازیکن خروجی خیلی جالبه. برخلاف سال های قبل، تیتر اول تمام روزنامه ها خریدهای احتمالی نیست، فروش های احتمالیه. آنیلی مصاحبه کرد گفت "به من میگن یووه پیرترین تیم اروپاس، حتما یه چیزی هست دیگه". خیلی امیدوارم یووه Deadwood هاشو بیرون کنه به هر زحمتی، مثل کاری که کونته تو سال اول کرد و امثال یاکوئینتا و مارکو موتا و... رو با لگد انداخت بیرون. آنیلی احمق نیست، میدونه وقتی تیمش تو بازه 3 ساله رو به افول میره، مشکل از بازیکناشه. مطمئنم آنیلی پیرلو رو بغل می کنه، شک ندارم تیم به مراتب بهتری براش میسازه. این دو تا آندره آ ظاهرا به هم خیلی علاقه دارن و ایشالله بمونن برامون سال های سال با موفقیت.

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

آنیلی احمق نیست، میدونه وقتی تیمش تو بازه 3 ساله رو به افول میره، مشکل از مدیریته

Fixed 

:1:  :53:

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

Fixed 

:1:  :53:

منظورم تو قیاس اینکه مشکل از کادر مربی هاس یا بازیکنا گفتم. وگرنه آره خب اگه آدم بخواد خیلی متعالی نگاه کنه، هر مشکلی تو هر جایی اتفاق میفته قطعا مشکل از مدیریته. آنیلی باید تیمو بهتر جمع می کرد که ما نصف ترکیبمون Deadwood نباشن. وقتی میری دی شیلیو رو میخری، انتظار چی داری؟ وقتی میری دانیلو رو میخری انتظار چی داری؟ یعنی واقعا انقدر خوش بینانه فکر کردن که مثلا این دو تا لرد قراره بشن بهترین دفاع راست دهه اخیر؟

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی