پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1834 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

پیرلو یه موجود هیبریدیه، به مکتب میلانش DNA یوونتوس تزریق شده و بیاید اُمیدوار باشیم که چیز خوبی ازش دربیاد...

240j_eelw8llvoaeugd9_thumb.jpg  rnhz_eelw8lmvoagb6ol_thumb.jpg

از من مشنوید، میلان تا الانم هر روز داره حسرت روزی رو میخوره که گذاشتن مجانی بیاد یووه!

• eⁿzº, Aminvo, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب پیرلو رسما برگشت و از این پس ب عنوان سرمربی تیم B فعالیت خواهد کرد...

تصمیم درستی بود هم از جانب پیرلو هم یوونتوس... امروز اینه!

چلسی-لمپارد
منچستریونایتد-سولسشر
آرسنال-آرتتا
رئال مادرید-زیدان

ب زودی

بارسلونا-ژاوی
لیورپول-جرارد

جز میلان ک سرمایه هاشو ب باد داد بقیه دارن خوب کار میکنن! کاملا هم اتفاقی هست ک اکثرا هافبکن :1:

برگردیم ب پیرلو! خیلی خوبه ک از سری سی شروع میکنه اما باید یکم تیم بی رو جدی تر بگیرن مدیرا! هر فصل کل تیم رو میفروشن! بین 2 تا 3 فصل بمونه پیرلو حداقل باید ب سری بی صعود کنه تو این مدت تا بگیم آماده هدایت تیم اصلی هست! تیم بی با حضور پیرلو خیلی جذاب خواهد شد! ساری طی این مدت نباید خرابکاری کنه (از این بیشتر!) اگه مجبور ب اخراج ساری بشیم و مثلا پوچتینو بیاد کار یکم گره میخوره...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

پیرلو یه موجود هیبریدیه، به مکتب میلانش DNA یوونتوس تزریق شده و بیاید اُمیدوار باشیم که چیز خوبی ازش دربیاد...

از من مشنوید، میلان تا الانم هر روز داره حسرت روزی رو میخوره که گذاشتن مجانی بیاد یووه!

عملا پیرلو رو از میلانیا قاپیدیم و این حقیقتا مایه ی مباهاته!طوری که ابدا نمی تونن به عنوان یک اسطوره ازش یاد کنن! مخصوصا وقتی ارتباطش با یووه الان خیلی بهتر از میلانه!

حق دارن اگه تا ابد حسرت اشتباه بزرگشون رو بخورن!

فکر می کنم بین بازیکنان، پیرلو بیشترین نقش رو در برگشتنمون به سطح اول فوتبال دنیا داشته!

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

حضور خرق عادت آنیلی و پاراتیچی در مراسم معارفۀ پیرلو با توجه به اینکه تیم زیر 23 سال خودش مدیر و دفتر و دستک داره، تقریباً برنامۀ میان مدت و چه بسا کوتاه مدت یووه برای مائسترو رو نمایان کرد...

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

حضور خرق عادت آنیلی و پاراتیچی در مراسم معارفۀ پیرلو با توجه به اینکه تیم زیر 23 سال خودش مدیر و دفتر و دستک داره، تقریباً برنامۀ میان مدت و چه بسا کوتاه مدت یووه برای مائسترو رو نمایان کرد...

منظورت بلند مدت نبود؟ :39:

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
q1j_20200807_093806.jpg

معنی داره!
  • Orphée, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

q1j_20200807_093806.jpg

معنی داره!

فحشه ایتالیاییه ؟؟ :1: :1: :1: :1:

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

موفق باشی آرشیتکت :53:

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

اصلا سابقه مربی گری داره ؟؟
ساری رو بیارند بزارند دستیار پیرلو :1: .

نیاز به یه دستیار با تجربه داره

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan
همونجور ک انتظار داشتم و گفتم مربی بعدیمون هم ایتالیایی شد انتخاب پیرلو خیلی جرات میخواست یاد انتخاب کنته منو میندازه با این تفاوت ک کنته سابقه هدایت تیم داشت قبل یوونتوس ولی پیرلو اینجور نیست این تصمیم فقط از آنیلی بر میومد و امیدوارم مثل کنته جواب بده این حرکت خیلی خیلی جا خوردم از این انتخاب ولی خب امیدوارم پیرلو از پس این مسئولیت سنگین بر بیاد
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

از اونجایی که پیرلو آدم عاقلی هست و کار الکی نمی کنه می تونه این قضیه امیدوار کننده باشه.

فصل بعدی قطعا هیجان انگیزترین فصل بین چند سال گذشته خواهد بود! :1:

• saeed-nedved, Orphée, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حتی از اخراج ساری هم غافلگیرانه تر بود نمیدونم ب نظر تصمیم عجولانه ای هست! اون بالا عکس آنیلی و پیرلو رو گذاشته بودم و گفته بودم معنی داره اما نمیدونستم ب این زودی!

آرزوی موفقیت برای پیرلو:53: لااقل سی ال رو برده! البته ب عنوان بازیکن!
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

موفق باشی اسطوره ی میلان ...

• Orphée, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

مربیان حریف چی رو میخوان آنالیز کنن؟  :nish:

• tecra, Senmorta, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

یادمه بعد اخراج آلگری گفتم آنیلی داره تک تک عناصری که ریسک پذیر نبودن رو پاکسازی میکنه، اول ماروتا بعد آلگری و بعد هم این بنده خدا و خدا داند چه مدیرای جزء دیگه ای...

ولی خود پیرلو چه ... هایی داره که قبول کرده بدون حتی یه روز نشستن رو نیمکت، مربی این ستاره ها بشه! من یه بررسی کردم روی تموم مربیایی که [بیش از 800 دقیقه] بالاسر پیرلو بودن و به این لیست رسیدم :

به ترتیبِ دقایقِ بازی ، کارلو آنچلوتی + آنتونیو کنته + ماسیمیلیانو آلگری + پاتریک ویرا + لئوناردو + فرانکو کولومبا + جیسون کریس + پائولو فراریو + کارلو ماتزونه ...

فکر میکنم سبکش مخلوطی از همۀ اینا باشه و شاید مثن از کنته مربی مورد علاقه ش بیشتر الگوبرداری کرده باشی یا مثن از ماتزونه که کریرش رو مدیونشه. غالبشون مثه ویرا، لئوناردو و کریس مربیای تهاجمی هستن...

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
البته اینکه فورا انتخاب شد از این نظر خوبه ک سریع کارشو شروع میکنه... پیرلو تو دنیای فوتبال شخصیت بزرگی هست و مطمئنا بازیکنای زیادی هستن ک دوست داشته باشن زیر نظر پیرلو کار کنن
  • Orphée, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان
شاید نظرم رو خیلی دوست نداشته باشید ولی با هر فاکتوری حساب کنید خیلی خیلی زود بود
اونم بدون حتی یک دقیقه تجربه مربی گری
سری آ رو ک میتونیم بگیم قطعا بدون سرمربی بردیم امسال ولی ایا تو سی ال پیرلو کارگشاس ؟

مسلما کاریزمای بیشتری از ساری داره ولی همسن خیلی از بازیکنا میشه حسابش کرد
متاسفانه یا خوشبختانه از ژن ایتالیایی بازم گذر نکردیم
ولی
ولی
ولی
ی اما و اگر بزرگ داره
دو تا نکته شدید راجب پیرلو واسم جذابه :
اول اینکه زیر دست ی سری از بزرگترین سرمربی های تاریخ بوده گ این ی یرگ برنده بزرگه مثل زیدان

دومین نکته ک ب شدت واسم جذابه اینه ک خودش هافبک وسط بوده و مطمئنا وسواس شدیدی روی این پست خواهد داشت

باشد ک ببینیم ایا ی روز خوب میاد یا ن
  • mory, Pinturicchio, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

بالاخره یه هافبک جذب کردیم  :24:  :24: 

خوش اومدی پیرلو جان

سقوط هم کنیم با تو هم لذت بخشه(الکی)

فقط ترس از تبدیل شدن ب گتوسو و سیدورف و اینزاگی هست

• Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

پیرلو تقریبا میشه گفت کلیدی ترین بازیکن تیم در شروع سلسله قهرمانی های یووه تو سری آ بود. امیدوارم شروع سلسله قهرمانی هامون در اروپا هم دوباره با پیرلو باشه :1:

بهتر بود مثل زیدان که چندین سال مربی تیمهای پایه رئال بود، یووه هم همین کار را با پیرلو میکرد و نتیجه ش را چندین سال بعد درو میکرد. میترسم مثل میلان بشیم که سیدورف و گتوزو و اینزاگی را خراب کردن.

ولی خب عوضش کاریزما و کلاس مربی گری رو فکر میکنم داشته باشه

به امید موفقیت با پیرلوی دوست داشتنی

• saeed-nedved, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

پیرلو رو خیلی دوست دارم!  از این نظر اگر نتایج بدی هم بدست بیاد در قبالش صبور خواهم بود. و اینکه با نظرِ مرتضی مبنی بر اینکه اسطورۀ میلانه کاملا مخالفم  :1: شاید هنوز اسطورۀ یووه نباشه ولی اسطورۀ میلان هم نیست.

با وجودِ این‌که به نظرم بهتر بود پوچتینو رو می‌آوردیم، پیرلو برای من مربی جذابیه؛ و البته امیدوارم موفق باشه.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی