پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1834 پاسخ برای این موضوع

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
با آرزوی موفقیت برای پیرلو عزیز
امیدوارم مثل فرارا نشه !!

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب رسمی شد مبارکه

تاپیکشو انتقال میدیم و مهمش میکنیم ب خوشی و میمنت :nish: لقب ال مائسترو ب نظرم رسمی تره و پیج رسمی یووه هم از این لقب استفاده میکنه.. دوران بازیش آرشیتکت بود الان فک کنم مائسترو بیشتر بهش میاد...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

پیرلو بارها گفته بود که با مغزش فوتبال بازی میکنه، نه با پاهاش

D1737313T14851114_web_c_.jpg

• Aminvo, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

دوسش دارم . . . نشونمون بده که چی تو چنته ت داری مرد . من به شخصه عادت ندارم وقتی یه اتفاقی میوفته درجه گمان بد ببرم سمتش . پیشنهاد من به همه همینه . بیاید همه خوش یمن باشیم .

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
انتخاب انتخاب هیجان انگیزی شد. امیدوارم همونطور که سالها تو زمین به عنوان بازیکن درخشید اینبار به عنوان مربی با روح پیرلویی خودش بر یووه بدمه و کارنامه‌ای درخشانتر از گذشته با یووه بدست بیاره.
  • saeed-nedved, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
درسته که حتی یک ثانیه هم تجربه مربیگری نداره اما دنیایی که پیرلو توش بوده امثال سیمونه اینزاگی و پوچتینو حتی بهش نزدیک هم نشدن! کوله باری از تجربه و افتخارات و کارنامه ای درخشان و قابل قبول و از ستون های اصلی تیمی که این مسیر رو شروع کرده ...

از شدت ذوق دو ساعته تو شوک‌ ام!
این فصل جدید کی شروع میشه؟ :1:

اصن به تنهایی کلاس تیم رو چند لول برد بالا، اون یارو حتی کت شلوارم نمیپوشید :1:

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

انتخاب بسیار جذابیه اومدن پیرلو. امیدوارم موفق باشه. 

ولی سوال اینجاست آیا پیرلو توانایی تعویض کردن رونالدو وقتی تو دقایق آخر بازی خسته شده رو داره؟

آیا پیرلو می تونه درخواست خروج خدیرا و دیشیلیو و دنیلو و سایر لردهای تیم رو به مدیریت بده و به جاشون بازیکن های مورد نظر خودش رو بخواد و آیا مدیریت به درخواست های اون توجهی می کنه؟

مدیریت تا چه میزان می تونه عدم موفقیت پیرلو رو تحمل کنه. آیا بعد از یک فصل نه چندان ناموفق هم ممکنه اخراج بشه؟

اینا شاید فاکتورهایی هستن که به اندازه ی  توانایی سرمربی گری پیرلو توی موفقیتش می تونن اهمیت داشته باشن. 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
همه بر این عقیده ایم ک نشستن رو نیمکت یووه باید ب یکی بیاد و پیرلو کسیه ک ادم لذت مییبره حتی وقتی ببازی .....ب هر حال امیدوارم جواب بده ..دی متئو هم با چلسی ایمجوری قهرمان سی ال شد اما مهم اینه ببینیم تفکر پیرلو چجوریه ..
  • Orphée, Aminvo, behnam_juve و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

آنیلی بعد یووه 2-1 لیون :

« ما بهترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان رو داریم که یبار دیگه هم اینو ثابت کرد و ما باید با شور و ذوق تجدید شده، دوباره شروع کنیم... »

« فصل باید با کادر مدیریتی بطور کامل آنالیز بشه. باید ارزیابی کنیم که چطور میشه شور و ذوق لازم برای شروع فصل بعد با عطشِ بازی کردن و پیروزی در تمامی عرصه ها رو بازیابی کرد... »

کلیدواژه ش شورمندی و اهمیت تزریق دوباره ش به یوونتوسه و جدای از مسائل مالی پشت انتخاب پیرلو، این هدف کوتاه مدتِ اصلی از انتخابش بوده...

الان شما مثن تو خود من که امروز 22 تا پُست دادم یا امیرحسین + حسین اون اشتیاق رو میبینید! :53:

• mory, eⁿzº, El rey leon و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
البته پیرلو عشقه و براش آرزوی موفقیت دارم اما اگه قرار به انتخاب مربی تازه کار که حتی یک ثانیه هم مربیگری نکرده بود خب میشد به سلطان الکس دلپیرو هم فکر کردا !!!
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تو نظر سنجی شرکت کنید دلایلتون رو هم بگید!

من نظرم گزینه سومه! اگه ب هر دلیلی جواب نده متحمل ضرر زیادی میشیم ضمن اینکه پیرلو هم از دست میره :fp:
  • Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

امیدوارم که چیزی فراتر از زیدان رو توی یوونتوس ببینیم . من راضی ام از مربی شدنش . اخرین نسل از  فوتبالیست ها همشون به جوونگرایی ، گرایش دارن و این خیلی خوبه .

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

با حضورش به عنوان سرمربی تیم مخالفم ...

چون هیچ سابقه ای در مربیگری نداره .

سرمربیگری در تیم های بزرگ نیاز به تحمل فشارهای بسیار سنگین روانی و ذهنی داره ...نیاز به تجربه ی برنامه ریزی برای تعداد زیادی از مسابقات داره ...نیاز به واکنش های سریع در قبال جریانات و اتفاقات در حین بازی داره ...

و خیلی چیزهای مهم دیگه .

اگر حتی یک فصل کنار دست ی سرمربی دیگه کار کرده بود یا همین تیم جوانان رو هدایت کرده بود قابل پذیرش تر بود این انتخاب .

با یک نگاه منطقی اما و اگر های بسیاری در مقابل موفقیت پیرلو در یووه صف کشیدند ...

البته قبلا هم اشاره کردم باید دید مدیران باشگاه عزم جدی در حمایت از پیرلو با خارج کردن نفرات ناکارامد و ورود بازیکنان جوان و کاربلد دارند یا خیر .

جوانی پیرلو من رو امیدوار میکنه که هیچ وقت لباس احتیاط و محافظه کاری تنش نکنه ...

امیدوارم بتونه تیم خوبی بسازه .

حتی اگر هیچ قهرمانی برای یووه نیاره ولی فقط سهمیه اروپا رو بگیره اما تیم منسجم و با برنامه و با انگیزه ای ساخته و پرداخته کنه ازش راضی خواهم بود .

براش آرزوی موفقیت میکنم ...

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
از نظر فنی حرفی واسه گفتن نداره ولی ما انرژی و شور و شوق میخوایم
تیم باید بخروشه نه مث بازی با آژاکس یا لیون منتظر حذف باشه
  • Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

به گزینه ی اول رای دادم.

اینزاگی، پوچتینو چمی دونم رجوج به آلگری و امثالهم برامون سری آ و نهایتش جام حذفی رو میاوردن ولی پیرلو کاملا ریسکیه و شاید بتونه برامون لیگ قهرمانان بگیره.

گواردیولا و زیدان و کلوپ این ها هم که در دسترس نیستند و حتی اون ها هم بدون ابزار مناسب معلوم نیست بتونن لیگ قهرمانان بگیرن و دستمزدشون هم خیلی بالاست و مدیرای ما هم خصیصن.

البته من شخصا خیلی دوست داشتم یوپ هاینکس سرمربی بشه که نه هیچ وقت تو گزینه های یووه بوده و اصلا از سرمربیگری هم خداحافظی کرده ولی به هر حال به پیرلو امیدوارم. کاش یه دستیار درست حسابی با سابقه ی سرمربیگری براش بذارن/ برای خودش انتخاب کنه.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

به شخصه کمترین احتمال را می دادم پیرلو به عنوان سرمربی یوونتوس انتخاب بشه. مثل همه انتظار داشتم مسیری شبیه به مسیر زیدان را طی کنه تا احتمال موفقیتش بسیار بالاتر باشه. 

پیرلو یک فرد معمولی نیست و یکی از نوابغ دنیای فوتبال هست. امیدوارم بتونه موفق بشه و برای فصل آینده حداقل دهمین اسکودتو پیاپی را بگیره.

ایده های مربی گری پیرلو برای هیچ کسی فعلا معلوم نیست و این می تونه حداقل در چند بازی اول فصل کمکش کنه.

پیرلو :8:  :8:  :8:

• saeed-nedved, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

انتخاب خوبیه به شرط اینکه مشخص کنیم چی از پیرلو میخوایم 

سی ال ؟ که بعیده با هیچ مربی دیگه ای بگیریم با این بازیکنا . تیم وقتی که کامل بود و هر پست از بهترین های جهان بود و باید سی ال میگرفت نتونست بگیره الان که یووه تو هیچ پستی خوب نیست 

اسکودتو رو هم به نظرم فصل دیگه با هیچ مربی دیگه ای نمیشه گرفت مگه دیگه آنیلی دست به جیب بشه و سه تا خرید عالی داشته باشه 

من از پیرلو توقع دارم تیم رو جوون کنه . 4 تا بازیکن از جوانان اضافه کنه به تیم و بهتر بگم دوباره تیم رو بسازه واسه آینده 

خروجی ها : بونوچی دیشیلیو دنیلو ربیو رمزی متوئیدی خدیرا برنا داگلاس 

اینا خروجی باشن و با یک تیم جوون نمایش فوق العاده ای داشته باشه و تهش سهمیه هم بگیره یعنی عالی کار کرده  

• saeed-nedved, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بیاد گلش به تورینو 

کلیشه ای حرف نمیزنم دربارش 

امیدوارم یه فوتبال ناب ایتالیایی ارائه بده و موفق باشه 

بهتر از فرارا و بهتر از کونته

قبلا نوشتم

خوب شد الگری رفت

خوب شد بدون مربی لیگو بردیم 

خوب شد از این دوران گذشتیم

اگر برای پیرلو بازیکن نخریم و گدا بازی دربیاریم پیرلو هم به فنا میره

دفاع کنارهامون افتضاحن 

خط میانی کانته و دی بروین و شبیه اینا رو میخواد(دی بروین و کانته فقط مثالن)

(حمل توپ و حفظ توپ و انتقال توپ) 

خط حمله هم بازیکن میخوایم 

Pirlo_derby_Toro.jpg

• saeed-nedved, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

ukqx_ee63tgzwoaadyid_thumb.jpg

شاید با خوندن حرفای پیرلو بعد از حذف یووه مقابل آژاکس در 2019 بشه بهتر به طرز تفکر و فوتبالش پی بُرد! مثه کامورانزی برای یووه از لفظ "ما" استفاده میکنه : « بنظرم "ما" به یک ایسکو نیاز داریم. ما [در ایتالیا نسبت به بقیه] تو یه لول دیگه ای هستیم ولی [باشگاهی مثه یووه] باید لیگ قهرمانان رو ببره! یووه در میانۀ میدان کمبود کیفیت داشت. اونا رونالدو رو خریدن ولی نمیدونستن چطوری توپ رو بهش برسونن. هافبکها برای رسیدن به مراحل پایانی لیگ قهرمانان واجبن... »

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فراز عاشقتم 

مرسی 

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است