پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-2 کیه وو (هفته سی و ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
66 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
دیشب هرچی گشتم یه شبکه پیدا نکردم و حالا اینترنت رو هم واسه تماشا کردن بازی نداشتم محمد قمی مسج زد بازی چند چنده از تلتکست رای دیدم 1 زدیم بعدشم نگاه نرکدم تا اخرای بازی که دیم نوشته 2 بر 2 اونم تو یه دقیقه 2 تا خوردیم همونجا چندتا *********** نثار ماروتا دلنری و انیلی کردم که این تیم رو به این روز انداختن تو زندگیمون این همه از فوتبال تحقیر نشده بودیم حتی فصل پیش از این بهتر بودیم چون بهتر بازی میکردیم من بازی رو ندیدیم خوشبختانه ولی شک ندارم که پرویز مضلومی ببخشد دلنری بازم تو نیمه دوم و بعد گل زدن اقا یخ کردن و کلا نمیدونسته چکار کنه بابا این واسه همون کیووه و سمپ خوبه یووه مدیر و مربی در حد موجی و انیلی کبیر و جیرادو لیپی و کاپلو میخاد نه این درپیت ها نه توسری آ هم شانس داریم اخه به علت فساد اخلاقی و قاچاق اثار باستانی ((به قول سیمای ایران)) توسط برلوسکنی میخان از میلان امتیاز کم کنن :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
چرا اگه توی سری آ بتونیم که یه مساوی از پار ما بگیریم ... فک کنم میشه به قهرمانی امیدوار بود .. در رابطه با فینال اروپا هم.. اگه دلنری به بازی برسه ... و همچنین محرومیت موتا بخشیده بشه میتونیم توی نیمه اول حداق 2 گل به منتخب بارسا و منچستر بزنیم ... البته کارشناسا معتقند یووه دلنری ده نفره باید به میدان بره تا تعادل قدرت بین دوتیم برقرار بشه و بازی علیه منخب منچستر . بارسا ... از جانب یووه یه طرفه نباشه ... توضیح : دلنری رفته گل بچینه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
وقتی پلیسیر بود فک کنم بوفونو دریبل زد روحم رفت اما دمه بازیکنه اونا گرم که چه پاسی داد دفاع. خداوکیلی دفاعه استیل آذین قویتره. نمیدونم کسی مثه من فک میکنه که کیلینی هم گند زده!؟ موتا دیشب با اینکه گند زد بهترین بازیه زندگیشو کرد. خیلی دوست داشتم ایمیله اکوییلانی رو داشتم... .زیره چشماشم گود رفته :flirt: :flirt:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
کیه لینی ؟ همه گند زدن . اول بوفون بعد کیلینی و همینطور بیا جلو . رو گل اول کاملا بوفون مقصر بود . اصلا تو این مدت خوب جا گیری نمیکنه تو دروازه . بیخود هم ازش طرفداری نکنین که هر چی از دهنم در میاد به همه میگما . رو گل دوم 100 در 100 کیلینی . یارو به زیبایی هر چه تمام تر خط افساید کیلینی رو شکست و از پشتش در رفت . بماند که اخر بازی هم از رو خط دروازه توپ رو کوبوند به تیرک . اکویلانی که در حد صفر مطلق . تنها کارش این بود که توازن 11 به 11 بین دو تیم از نظر تعداد بازیکن برقرار میکرد . از سانترهای گروسو واقعا چیزی دستگیرم نشد که منظورش چی بود . بعد مدت ها کراسیچ داشت خوب بازی میکرد که اونم بی فایده بود . و اما موتا . اوج حماقت یه بازیکن . دقیقه 92 و 30 انیه . در حالی که 30 ثانیه مونده و په په و مارکیزیو و الکس و تونی و ماتری با تمام وجود دارن حمله میکنن که گل برتری رو بزنن توپ میاد زیر پای موتا . موتا بعد از 30 ثانیه تفکر در حالی که بارزالی کمتر از 50 سانتیمتر باهاش فاصله داره نمیتونه توپ رو بهش پاس بده و اشتباهی میده به اونا . یعنی اوج بی مسوولیتی یه بازیکن . فقط په په که من فقط تعصب رو تو اشکای اخر بازی اون دیدم . این تیم ماست . و حالا سوال اینه . تیمی که بازیکناش جلو ی تیم ته جدولی این طور وا میده . اون بالا بالا ها چه خواهد کرد

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
بعد از دیدن نتیجه چیزی به جز فحش به مدیران و مربی و بعضی از بازیکنان و ((خودمان)) نمیتوان گفت ما رو نگاه علاف چه کسایی شدیم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
emroz dadgah moji bod.kasi.khabari.azash badare

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
2-2؟ دو گل در عرض دو دقیقه؟ خب وقتی تیمی عرضه ی نگه داشتن دو تا گل رو نداره،همون بهتر که وسطای جدول دست و پا بزنه،خودش هم راحت تره... یعنی CG125 از کیه لینی و بونوچی موثرتره!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی