پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-2 کیه وو (هفته سی و ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
66 پاسخ برای این موضوع

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
مقصر اصلی خود بازیکنا!این تیم لقمه آماده رو هم قبول نمیکنه!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ديگه خسته شدم از اين تيم . ميخوايم بريم چمپيون چه كار ؟ مضحكه اين و اون بشيم ؟ اون جا جاي بزرگاست . ما ديگه بزرگ نيستيم . جامون همينجاست

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
واقعا عالی بود.خیلی عالی.چه دفاعی یه دستی داره تیم. خدایی درسته تیم و این دلنری گند زده اما بگید چقد هم بدشاسیم.60تا زدن توو تیر.دقیقا توپیو که ارش برهانی به تیم ازبکستانیه زدو گل شد رو کیلینی از رو خط نتونست گل کنه.گند زد اون صحنه. داور هم که هیچ... و 100 البته اکوییلانی که 1000 تومن نمیخرمش که حتی بیاد باهام فیفا بازی کنه :losersmiley: :losersmiley:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
واقعا من به شخصه به این تیم میبالم.الان دوس داشتم ماروتا و دل نری تو بغلم بودن. :furious:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خب, دیگه بازی کردن یوونتوس توی لیگ اروپا هم مثل رویا می مونه! لیگ قهرمانان که هیچ ... واقعا یه تیم باید چفدر تیم نباشه (!) که بازی ۲-۰ برده و توی کمتر از دو دقیقه از دست بده ؟! یوونتوس از اول فصل خیلی راحت تمرکزش روی بازی از دست می داد و این اتفاق برای n امین بار افتاد! اما در مجموع نیمه دوم این بازی یکی از هیجان انگیز ترین بازی هایی بود که توی این فصل دیدم! یوونتوس خیلی بد شانس بود که نتونست گل سوم رو بزنه و البته خیلی هم خوش شانس بود که گل سوم رو نخورد!

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

ديگه خسته شدم از اين تيم

پژمان جان همه خسته ایم - خدا رو شکر فصل داره تموم میشه - البته از حق نگذریم بازی پر از هیجان بود و بطور حتم بهترین مسابقه امسال شناخته میشه .

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
من که ترجیح میدم به لیگ قهرمانان نریم میترسم بریم بخوریم به بارسایی منچستری بایرنی تحقیر شیم بهتره اول یه سری کارای پایه ای انجام بشه که نخوایم به زور به cl راه پیدا کنیم !!! امیدوارم به لیگ اروپا هم نریم همین !!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گفتم، حتی اگر تیم های دیگه فرصت بدن به یووه، یووه استفاده نخواهد کرد. تیم مضحکی شدیم. توی 30 ثانیه می تونستیم 3 گل بخوریم !! ولی فقط دو تا خوردیم ! هرچند بعدش باید یکی دیگه هم می خوردیم ولی بازیکن کیوو دروازه خالی بدون بوفون رو نزد ! فکر کنم په په داشت گریه می کرد، اینطور از دست دادن بازی گریه هم داره واقعا. روی گل دومی که خوردیم، انصافا به توپ لو دادن موتا دقت کنید یه بار...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
از نظر من این هیجان و حوادث و حملات پی در پی به خاطر سطح فنی بالای بازی نبود به خاطر بازی اماتور گونه هر دو تیم بود به خاطر خط دفاعی متلاشی یووه بود . وگرنه یه بازی حتی با نتیجه 0-0 هم میتونه سطح بالا و هیجان داشته باشه ! اما این بازی به نظر سطحش بالا نبود بلکه ظریب اشتباهات بالا بود ، دیگه واضح تر از این نمیشه اشاره کرد : بازیکن جوون کیوو از 2 قدمی دروازه توپ رو قل میده جلو پای مدافعمون !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

پژمان جان همه خسته ایم - خدا رو شکر فصل داره تموم میشه - البته از حق نگذریم بازی پر از هیجان بود و بطور حتم بهترین مسابقه امسال شناخته میشه .

فصل بعد هم همينه نادر جان . تيمي كه مربيش دل نري باشه و رهبر ميانش اكوييلاني و دفاعهايي مثل موتا و روساي گدايي مثل اينها كه حتي عرضه خريدن بازيكن 16 ساله رو هم ندارن فصل بعد هم همينه . 5 فصله دارم ميگم فصل بعد بهتر ميشه ولي بهتر كه نميشه هيچ بدتر هم ميشه .

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
الان دیگه تو لیگ دسته 2 اتیوپی هم تیمی در یک دقیقه 2 گل نمیخوره................ اکویلانی نگو بلا بگو..................

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
قیافه بوفون خیلی دیدنی بود وقتی روی خط دریبل خورد - اصلا فکرشو نمیکرد به توپ نرسه - بازیکن کیه وو چقدر بد زد - قیافه روسای کیه وو وقتی دیدن توپ گل نشد واقعا دیدنی تر بود . در مجموع بازی جالبی بود

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تبريك :/

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
Delneri: Non siamo ancora una grande squadra جناب دلنری در جواب سوال خبرنگار اسکای در مورد اینکه یه تیم بزرگ مثل یووه نباید به یه تیم کوچیک 6 تا موقعیت گل بده و در 1 دقیقه 2 گل بخوره گفته : شاید یووه دیگه تیم بزرگی نباشه ! ببین کار ما به کجا رسیده که یکی مثل این بابا در مورد اندازه ی باشگاه نظر میده. حقش نیست با لگد بیرونش کنن انصافا ؟ نباید همین 2 بازی رو هم روی نیمکت باشه واقعا. گفته میشه بازیکن ها بعد از بازی خیلی داغون بودن، توی رختکن به یخچال لگد می زدن و بطری ها رو پرت می کردند. مثل اینکه الکس هم خیلی ناراحت و عصبانی بوده و آنیلی میره رختکن باشون صحبت می کنه. ماروتا هم گفته تیم نیاز به بازیکن های با شخصیت تری داره که این هدف ما خواهد بود. در مورد دل نری هم گفته در هفته ی آینده در موردش تصمیم میگیریم.

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
اگر جانی آنیلی بود دهن دلنری رو جر میداد!ببینیم بخاری از آندره آ بلند میشه یا نه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
الان باید بخندم یا گریه کنم یا شایدم کیبورد رو تو مانتیتور خرد کنم؟! چقدر باید خار و خفیف بشیم، مگه ما هوادارای سیه نا و ترویزو هستیم که به همچین بازیها و نتایجی عادت داشته باشیم. اون مرتیکه خر دلنری که با حرفهاش بیشتر آدم رو می سوزونه... به اون آقای الکان باید گفت مرحبا، بشین رو برنامه هات فکر کن!!! چقدر دیگه زمان میخوای ،3 سال دیگه خوبه ،6 سال چطور؟!

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال
یاد حرف مانی افتادم که مدیران یوونتوس برای اینکه اشتباهاتشون در انتخاب افراد تایید نشه شاید هرگز از این روند غلط دست برندارند ... دلنری ... :Facepalm: ماروتا ... :102:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یوونتوس داره تمام میشه البته با این مدیریت!!!!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
سلام دوستان من ما هنوز شانس قهرمانی داریم ؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

سلام دوستان من

ما هنوز شانس قهرمانی داریم ؟

تو سري آ كه بعيد ميدونم ، اما فينال UCL رو بعيده نبريم و قهرمان نشيم ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی