پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-2 کیه وو (هفته سی و ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
66 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

تصویر

یوونتوس - کیه وو
دوشنبه، 9 می، 19 اردیبهشت
ساعت 23:15 به وقت ایران
ورزشگاه المپیکو تورین

بازی قبلی
کیه وو 1-0 لچه
لاتزیو 0-1 یوونتوس

بازی بعدی
کیه وو - اودینزه
پارما - یوونتوس

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
تا حالا زیاد گفتیم و گفتید که "این بازی رو فقط باید ببریم" و نبردیم ولی این بازی رو "واقعا" باید ببریم ! هیچ جای اشتباهی نداریم و باید تاسف خورد برای تیم اگه این بازی رو نبره !
الان وضعیت اینجوری هست :
لاتزیو 60 امتیاز
اودینزه 59 امتیاز
رم 59 امتیاز
یوونتوس 56 امتیاز

این هفته 2 بازی خیلی حساس هم انجام می شند که می تونه ما رو به کسب سهمیه امیدوار کنه، اگه ببریم !
رم - میلان و اودینزه - لاتزیو !!

رم این هفته با خوش شانسی محظ تیم قعر جدولی باری رو برد و میلان می خواد که قهرمانیش رو جشن بگیره، پس شانس برد میلان به نظر من بیشتر هست. اودینزه که هم افت بدی کرده و این هفته 5-2 از فیورنتینا خورد !! ولی به هر حال بازی تو زمین خودشه و نمی خواد به همین راحتی ها سهمیه رو از دست بده، توی این بازی بهترین نتیجه برای ما می تونه مساوی باشه که خودم احتمالش رو کم می دونم.
اگه ما ببریم، رم ببازه و اودینزه و لاتزیو هم مساوی کنند، جدول فشرده تر میشه و ما میشیم 59 امتیازی، رم رو می گیریم، به فاصله 1 امتیازی اودینزه و 2 امتیازی لاتزیو می رسیم !!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
من شکست رو انتخاب کردم ...

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
اگه کیلینی و بونوچی توی این بازی پلیسیر رو بگیرن و کاملا تو بازی محوش کنن، کیوو توی حمله ناتوان میشه و همین برای گل نخوردن خیلی خوبه. البته نتایج یووه توی خونه هم توی دل رو خالی می کنه کاملا، اما میشه کیوو رو راحت برد.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
داشتم به يه چيز فكر ميكردم . ما واقعا اين فصل رو مفت از دست داديما . تصور كنين اگه تو بازي با كاتانيا و چزنا دو بار بازي 2-0 برده رو با 2-2 تو ثانيه اخر عوض نميكرديم و بازي رفت با همين كيوو بازم تو ثانيه اخر گل مساوي رو نميخورديم الان منتظر معجزه نبوديم و داشتيم واسه قهرماني ميجنگيديم . حالا اينا كه به لچه تو تورين باختيم يا اينكه به بولونيا باختيم بماند .. اميدوارم تو اخر فصل حسرت اين بازيا رو نخوريم . كه من فكر ميكنم بخوريم

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
برای این بازی توتو یووه پیش بینی کرده بود که این طوری بازی کنیم : Juventus (4-4-2): 1 Buffon, 2 Motta, 15 Barzagli, 3 Chiellini, 6 Grosso, 27 Krasic, 4 Melo, 14 Aquilani, 8 Marchisio, 32 Matri, 10 Del Piero ذخیره : On Bench : 30 Storari, 43 Sorensen, 19 Bonucci, 17 Traoré, 23 Pepe, 7 Salihamidzic, 20 Toni اسپورت مدیا ست هم همین ترکیب رو پیش بینی کرده ؛ فقط تنها مسئله این هست که مثل این که بونوچی این بازی رو به خاطر مصدومیت از دست داده و دلنری هم جاندوناتو رو جانشین بونوچی کرده ! در صورتی که Bonucci, Krasic, Matri, Marchisio, Motta کارت بگیرن ( البته بونوچی که به بازی نمیرسه ! ) ار بازی بعدی محروم خواهند شد ! کیه وو هم دو تا مصدوم داره به نام های یوکیچ و لوسیانو داه و محرومی هم نداره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

بازم موتا ؟!
دیگه این باید چیکار کنه که نیمکت نشین بشه ؟!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
واقعاً جای سوال داره ! آخرش نشد ما یه خلاقیتی از دل نری ببینیم ! وقتی موتا فاجعه ست ، گریگرا مصدومه و سورنسن هم تو فاز هجومی نمیتونه کمکی به تیم بکنه ، یه فکر دیگه ای باید کرد ! یعنی نمیشه په په یا مارکیزیو رو برد دفاع راست ؟!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
په په که نه ولی مارکیزیو فکر کنم جواب بده ، به نظرم هنوز نه خود مارکیزو نه مربی ها هنوز نتونستن پستشو بفهمن کجاست ! یعنی مارکیزیو هافبک موثری هست ولی نه در اون حد که بتونه یووه رو موفق کنه ، هیچوقت تو هیچ نقطه ای از هافبک نتونسته بهترین عملکردشو داشته باشه ، تکنیک داره ولی پاسور نیست ، جنگنده هست ولی نه در حد یه هافبک دفاعی ... ولی شاید بشه یه زامبروتا ازش ساخت قبلا یه بار دیگه هم گفته بودم ، حالا که محمد گفت یادش افتادم ، حداقل یه بار دلنری باید به خودش جرات بده و ازش استفاده کنه تو پستای کناری دفاع ، شاید همین بازی با کیوو ( تنها حرفم در مورد ای بازی :1: ) بهترین موقع این کار باشه ، حداقلش اینه که عین موتا بی اهمیت نیست !

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بابا این موتا اعجوبه است.................. هیچ حسنی تو این بازیکن نیست................خیلی چموشه....................

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آخرین باری که این دو تیم در تورین بازی کردند به بازی اول فصل پیش میرسه که یوونتوس تونست با مربی چیرو فرارا با سانتز زیبای دیگو توسط یاکوئینتا به گل برسه ، بازی خوبی بود و بازی اول فصل خوبی بود انتظار میرفت یوونتوس با اون ستاره های بازی را ببره ولی نابود شدیم. من فکر میکنم این بازی به تساوی 0-0 برسه و کیه وو هم دو اخراجی بده ، ولی برد در این بازی بسیار مشکل به نظر میرسه ولی باید ببریم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

بازيكنان دعوت شده :

Buffon 1
2 Motta
3 Chiellini
6 Grosso
7 Salihamidzic
8 Marchisio
10 Del Piero
14 Aquilani
15 Barzagli
17 Traore
19 Bonucci
20 Toni
23 Pepe
27 Krasic
30 Storari
32 Matri
36 Giandonato
43 Sorensen
44 Kirev

ملو و مارتينز بدليل مصدوميت دعوت نشدند .

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
سیسوکو چی؟ مصدومه ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
سیسوکو که مدت هاست مصدومه و تا پایان فصل نمی تونه بازی کنه دیگه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

ترکیب رسمی!

Juventus (4-4-2): Buffon; Motta, Barzagli, Chiellini, Grosso; Krasic,Aquilani, Marchisio,Pepe; Matri, Del Piero.
: Storari,Bonucci,Sorensen Traoré, Salihamidzic, Giandonato,Toni

Chievo(5-3-2): Sorrentino; Sardo, Cesar, Andreolli, Mantovani,Jokic; Gelson Fernandes, Rigoni, Constant;Pellissier,Trereau.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ملو كجاست ؟

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

ملو كجاست ؟

الآن این موقع شب احتمال داره خونه اش باشه :1:

--------------------

فکر کنم به خاطر گرفتن 3 (یا 4) کارت زرد محرومه ، محرومه ؟

-------------------
ویرایش:
یووه الآن داره بازی میکنه ؟
من نمیتونم نگاه کنم :cry2: برای فصل بعد حتما باید یه کارتی چیزی بگیرم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

ملو بخاطر مصدومیت بازی رو از دست داد.

نیمه اول با گل الکس از روی نقطه پنالتی بازی رو بردیم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ما رو باش واسه طراحي حمله به پاسهاي كي دل خوش كرديم . اكوييلاني . من رو بازيش زوم كردم . فقط يه پاس سالم تونست بده اونم از يه متري به گروسو داد كه روش خطا كردن اون گوشه . بقيه پاسهاش تماما اشتباه بود . . ضمنا تنها كار مثبت موتا تو كل اين فصل كه اون پاس به بيرون به اكوييلاني بود رو هم با بي دقتي چسبوند به اسكوربورد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس بیشتر توپ رو دراختیار داشت اما به جز ۱۵ دقیقه اول که دو-سه تا موقعیت درست کرد بقیه بازی یا توپ از دست داد و یا در حال دفاع بود. طبیعتا توی این چند بازی آخر از این تیم و دل نری انتظار معجزه نمی ره, سطح کلی بازی یووه هم بهبود چندانی نداشته!یوونتوس فقط باید سه امتیاز ها رو بگیره و امیدوار باشه که توی دو هفته باقی مونده لاتزیو و رم و اودینزه امتیاز از دست بدن!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی