پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-1 میلان (هفته بیست و هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
87 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بعله متشكرم . خوب برنامه باخت بعدي كي هست ؟

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
اینم از عاقبتمون !!

از همون اول 100000 بار گفتم این دلنری چرته ! نقل و انتقالات افتضاحه ! این تیم تیم نیست !! :2mo5pow:

شهید قندی بهتر بازی میکنه تا یوونتوس :2mo5pow:

:losersmiley: :losersmiley: :losersmiley:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
270 دقیقه، بدون گل زده. درحالی که 2 بازیش توی خونه بوده ! گویای همه چیز نیست ؟

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 ارسال
چه زرررررررري زد گزارشگر بازي.من كه صداي تلويزيون رو خفه كردم

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

میلان اصلا در حد بردن یوونتوس نبود ...

جوك ميگي ؟ پس حتما يوونتوس در حد بردن ميلان بود اره ؟ مرد حسابي يدونه سانتر درست هم نتونستن رو دروازه ميلان بكنن . بردن پيشكششون . سانتر هاي كراسيچ و ترائوره رو ديدي ديگه . مستقيم تو پيست . اين يارو مارتينز هم كه اصلا نفهميديم واسه چي تو زمين بود و وظيفش چي بود . سانتر كنه شوت كنه . دريبل كنه . من كه نفهميدم . فك كنم خودشم نميدونست

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
واقعا یه یقین رسیدم که دلنری داره با الکس لج میکنه... دلیل تعویضشو نفهمیدم الکسو نمیاورد خیلی بهتر بود

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تنها نتیجه ای که انتظار میرفت همین بود، این nامین بازیمون که با Line Up اشتباه بازی میکنیم. فلسفه بازی مارتینز و ترائوره چی بود واقعا؟ یکی نیست به این مردک بگه اگه تو کسی مثل ترائوره را میخواستی که بره و سانتر کنه گروسو را میگذاشتی اونجا ، اگر قصدت دفاع بود که کیلینی را میگذاشتی اونجا. این بابا اصلا تکلیف خودشم نمیدونه. سومین شکست پیاپی ، قطعا اخراجه اگر همین امشب با این اوضاع استعفا نکنه. مارتینز که کلا خریدش اشتباه بود چند بازی دیگه باید اینجوری افتضاح بازی بکنه که به این آقا ثابت باشه بابا این بازیکن به درد یوونتوس و سیستمش نمیخوره !! نه واقعا چند تا بازی دیگه؟ من لوچانو موجی تو استادیوم ندیدم امیدوارم عکس هایی که بعدا ازش منتشر میشه در المپیک تورین را بتونم ببینم و امیدوارم باز هم هواداران شعار موجی موجی را سر بدهند.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

جوك ميگي ؟ پس حتما يوونتوس در حد برد ن ميلان بود اره ؟ مود حسابي يدونه سانتر درست هم نتونستن رو دروازه ميلان بكنن . بردن پيشكششون . سانتر هاي كراسيچ و ترائوره رو ديدي ديگه . مستقيم تو پيست . اين يارو مارتينز هم كه اصلا نفهميديم واسه چي تو زمين بود و وظيفش چي بود . سانتر كنه شوت كنه . دريبل كنه . من كه نفهميدم . فك كنم خودشم نميدونست

عزیز من نیمه اول و گفتم. نیمه اول جز حرکت کاسانو حرکت دیگه ای نکردند.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
hame taghsira gardan del neri nist vali malom bod morabiye bohran nist , juventus avale fasl moshkel nadare vali avalin bakht k mide mire to bohran , morabiei ham nemizaran bala sar team k teamo az bohran dar biyare , baeid midonam marota shooresh b ekhraj bekeshe

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بابا اصلا تیم مریضه به خدا ! یه حمله ی درست و حسابی نتوستیم ترتیب بدیم ! تیم هیچ تغییر تاکتیک مناسبی نمی ده و همه چیزش قابل پیش بینی هست و واقعا مغلوب کردن یوونتوس اصلا کار سختی نیست

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
موجي كجايي تيمتو كشتن.............. :Facepalm:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland

جوزپه فورینو، یکی از افسانه ای ترین اساطیر یووه هم در ورزشگاه بود به همراه چزاره پراندلی :

تصویر

مشکل اصلی باخت نیست، مشکل اصلی اینه که تیم اصلا فوتبال بازی نمی کنه؛ نه برنامه ای برای حمله هست و نه حمایتی دیده میشه در خط هافبک.

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
قابل پیش بینی! خوشحالی داره که سه تا نخوردیم.همه ی قانون ها تاکید بر اخراج دل نری دارن!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گفته میشه آنیلی و مدیرها توی رختکن منتظر بازیکن ها بودند برای یه جلسه. دلیلش مشخص نیست. در مورد بازی نکردن یووه به اون 270 دقیقه گل نزدن یه چیزی رو اضافه کنید، شوت در چهارچوب یووه در این بازی 0 بود !!

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
مثل اینکه آنیلی از موجی خواسته به ورزشگاه نیاد!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان یه خبر ایتالیایی دیدم که مطمئن نیستم درست فهمیده باشم ولی انگار ماروتا به اسکای گفته : دلنری محدودیت های زیادی داشته، ما با او ادامه خواهیم داد.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

نشوندن اماده ترین دفاع یووه روی نیمکت-بازی دادن به امثال ترائوره-اوردن الکس تو 5 دقیقه ی اخر به زمین و ... که اسمش محدودیت نیست!
به اینا میگن اسکول بازی که فقط یه فرد اسکول که مارو اسکول گیر اورده ازین کارا می کنه!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اولین جمله ی دل نری در پایان دیدار : تیم شایسته احترام پس از دو شکست بود. باید مصدومین تیم بازگردند و انان را در اختیار داشته باشیم

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
نمیدونم چرا مدیرهای یوونتوس قدرت تصمیم گیری و جدیت ندارن؟!بنیتز اینتر رو قهرمان جهان میکنه اخراج میشه ولی دلنری تیم رو هشتم میکنه و حمایت میشه!پرافتخارترین تیم ایتالیا! اون لوگو فکر کنم بخاطر جشن وحدت ایتالیا بوده!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
پیرمرد تیم رو به فنا داد ! میگفتیم که دل نری هر وقت تیم کامل داشته باشه میتونه نتیجه بگیره و این صل یکی دوبار دیدیم که تونست ! دیشب تبمش کامل نبود ؟ چرا اتفاقا کامل بود ! به هرنحوی میشد جای آکوئیلانی و په په رو پوشوند ، الا این خطی که الان گذاشته بود ! البته شاید بشه بهش حق داد در این زمینه ، منظورم چینش خط هافبک باشه ! اما دفاع چی ؟ چیزی که قبل از بازی گفتم ! خیلی برام عجیب بود بارتزالی جای بونوچی بازی کنه و سمت چپ هم ترائوره !! ترائوره ای که هیچی نداشت و و دلنری ای تازه دقیقه 80 یادش افتاد که باید از سمت چپ نفوذ تیم رو بیشتر کنه و ترائوره این توانایی رو ناره ! پس بونوچی رو آورد و کیه لینی رو کشید سمت چپ ! شاهکار دل نری با نگه داشتن متری تا دقیقه 80 و تازه آوردن کاپیتان ادامه داشت ؟ خودشو گول زد ! به خیال خودش میخواست از فشار هوادارا کم کنه و بازیکن محبوبشون رو بیاره ، اما واقعا 10 دقیقه برای یه بازیکن 36 ساله در شرایطی که حتی یه ضربه آزاد هم اونجا اعلام نشد کافیه ؟ چیزی که اوایل نیمه اول دیدم و فقط حسرت خوردیم که چرا کراسیچ و ترائوره و ملو باید کاشته زن یوونتوس باشن و خدای ضربات آزاد رو نیکمت زیپ کاپشنش رو تا دماغش بده بالا ! شک نکنید به دل نری و تصمیمات اشتباهش باختیم من دیگه طاقت ندارم این آدم رو رو نیمکت کنار الکس ببینم ! برای من افت کلاس داره چه برسه به کاپیتان

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی