پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-1 میلان (هفته بیست و هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
87 پاسخ برای این موضوع

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 ارسال
هي ميگين دلنري اخراج بشه.منم موافقم.اما خداييش كيو الان ميتونيم جانشينش كنيم؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
الان دیدم دلنری گفته چون په په نبود باختیم . من میخوام بپرسم مگه جانشین په په مارتینز نیست ؟ خوب اگه نمیتونه حتی جانشین په په باشه و بهانه باخت میشه په په . پس واسه چی اول فصل 12 میلیون رو ریختی تو سطل زباله ؟ ها ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه بنری توی بازی دیدید که پشت دروازه بود ؟ که دروبین کامل یه دور نشونش داد. هوادارا یه جمله از بونپرتی رو گذاشته بودن : در یووه پیروزی مهم نیست، تنها چیزی که حساب میشه ! توتواسپورت هم نوشته ویالی رو بیارید برای باقی فصل و دلنری رو بندازید بیرون :np:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من مخالف تعویض مربی نیستم ولی اینها باز مربی در پیت میارن ، اگر نتیجه بگیره که برای فصل بعد نگهش میدارن ، اگرم همین روند رو ادامه بده ، همون بهتر که مربی عوض نشه باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

یه بنری توی بازی دیدید که پشت دروازه بود ؟ که دروبین کامل یه دور نشونش داد. هوادارا یه جمله از بونپرتی رو گذاشته بودن :

در یووه پیروزی مهم نیست، تنها چیزی که حساب میشه !

توتواسپورت هم نوشته ویالی رو بیارید برای باقی فصل و دلنری رو بندازید بیرون :np:

چقدر سرنوشت یوونتوس و لیورپول شبیه به هم ، واقعا جفت تیم ها در یک شرایط هستند و یه جور داره براشون تصمیم گیری میشه. اونور کنی داگلیش اومد جای هاجسون با تجربه اینور ویالی میاد جای دلنری با تجربه.

ولی قطعا ویالی بیاد یا نیاد هیچ فرقی به حال یوونتوس نداره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

چقدر سرنوشت یوونتوس و لیورپول شبیه به هم ، واقعا جفت تیم ها در یک شرایط هستند و یه جور داره براشون تصمیم گیری میشه. اونور کنی داگلیش اومد جای هاجسون با تجربه اینور ویالی میاد جای دلنری با تجربه.

ولی قطعا ویالی بیاد یا نیاد هیچ فرقی به حال یوونتوس نداره.

سپهر، تو داری کنی داگلیس رو با ویالی مقایسه می کنی ؟!
کنی داگلیش یکی از محبوب ترین مربی های تاریخ لیورپول هست ! چندین افتخار رو برای این تیم کسب کرده؛
من به عنوان یک یوونتوسی، که از لیورپول بدم میاد، همیشه یک لقب "کبیر" رو به کنی داگلیس اضافه می کنم !
احتمال نمی شناسیش که داری اینجوری میگی !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
میلان اصلا مستحق برد نبود چون ضعیف ترین بازی فصلش رو انجام داد ولی یووه 100% مستحق باخت بود اونم با نتیجه بد تر یووه اای که حتی نتونست یه موقعیت ایجاد کنه و حالا مربی میاد و میگه چون په په رو نداشتم اقای دلنری من نمیدونم تیمی که گل عقبه و تو خونه خودش بازی میکنه چرا باید به تاکتیک واهیی که داره پای بند باشه و همچنان مارتینز بازی کنه نمی دونم چرا یووه به این روز افتاده که باید این بازیکنا توش باشن بازیکنایی که نه میدونن چه لباسی تنشونه و دارن واسه چه تیمی بازی میکنن اقای انیلی لطف کنید ماروتا و دلنری رو با هم اخراج کنید ............

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

من مخالف تعویض مربی نیستم
ولی اینها باز مربی در پیت میارن ، اگر نتیجه بگیره که برای فصل بعد نگهش میدارن ، اگرم همین روند رو ادامه بده ، همون بهتر که مربی عوض نشه
باتشکر

من شدیدا موافقم. یووه یه مربی بزرگ می خواد که با فوتبال ایتالیا هم سخت آشنا باشه. اگه مربی بزرگی خالی هست [من هیچ جوره در جریان نیستم] که چه بهتر اگه نه به نظر منم کلا بیخیال! اینجوری که هی به صورتِ آزمایشی مربی عوض میکنن،اتفاق مسخره ای واسه تیم میفته تو دراز مدت...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی