پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-1 میلان (هفته بیست و هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
87 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
نمیدونم چرا این قدر نسبت به این بازی بی تفاوت هستم ! انگار نه انگار که با میلان بازی داریم ! چیزی که مشخصه اینه که میلان تیم خیلی بهتری رو نسبت به ما داره ! جدول گویاست ! میلان به ناپولی 3 گل زد تو آخرین بازیش ! امیدوارم اتفاقات پارسال تو بازی با میلان دوباره نیفته ! بدون آکوئیلانی ، په په و سیسوکو شرایط خیلی سخت میشه ...

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
از یک طرف به میلان باختن قایل تحمل نیست از طرف دیگه دلنری قابل تحمل نیست مساوی بشه بهتره

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خوب احتمال داره فردا کیلینی هم نباشه که این مشکلات رو دو چندان میکنه اکو هم که ظاهرا نیسش حالا دلنری معلوم نیس که میخاد کی رو جای این دوتا بزاره ولی بازم به این امید دارم که مقابل تیمای بزرگ خوب کار میکنیم امیدوارم مساوی نشه بازی چون نه به درد ما میخوره و به نفع اون انتر هم هستش ظاهرا اونا هم ایبرا رو ندارن که امتیاز خوبی واسه یووه هستش ریتزولی هم یه جوری داوری میکنه یه حالتی عین داورای ایران که نه سیخ بسوزه نه کباب ...... خدا رحم کنه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
لگروتالیه مصاحبه کرده و گفته که تو این بازی مساوی برای ما ( یعنی میلان ! :1: ) فایده نداره و باید ببریم ، همچنین گفته که ما به یه هدف بزرگ فکر می کنیم ، هدفی که یووه نمیتونه بهش فکر کنه ! :1:

داور بازی هم ریتزولی انتخاب شده

این همون داور بازی با رم هست فکر کنم ! بازی رفت تو تورین ! گوساله ! :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
1 Buffon, 2 Motta, 3 Chiellini, 4 Felipe Melo, 8 Marchisio, 9 Iaquinta, 10 Del Piero, 13 Manninger, 14 Aquilani, 15 Barzagli, 17 Traoré, 19 Bonucci, 20 Toni, 21 Grygera, 25 Martinez, 27 Krasic, 30 Storari, 32 Matri, 35 Buchel, 43 Sorensen, 45 Corticchia آکویلانی به بازی رسیده، بین غایبین همون مصدومین قبلی هستند به علاوه په په که محرومه. یه شایعاتی هست که بونوچی بره روی نیمکت و کیلینی و بارتزالی وسط بازی کنند ! همچنین گفته میشه خط حمله ماتری - تونی باشه و وینگرها مارتینز - کراسیچ.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
موجی اعلام کرده فردا بعد از پنج سال به استادیوم میاد تا بازی یوونتوس-مبلان رو از نزدیک تماشا کنه!آخرین باری که موجی در استادیوم حضور داشت به ۷ می ۲۰۰۶ و بازی با پالرمو بر می گرده. شایعه شده ممکنه موجی به هیئت مدیره باشگاه بر گرده.دل نری در این مورد گفته این مسائل برای من اهمیتی ندارن.من فقط به فوتبال علاقه مندم و برام مهم نیست که موجی می خواد بازی ما رو ببینه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه خبر جالب ! بعد از 7 می 2006 لوچیانو موجی برای اولین بار به فوتبال برمیگرده ! موجی به برنامه تلویزیونی کیامبرتی گفته بلیط میلان-یوونتوس رو خریده و این بازی رو از توی ورزشگاه خواهد دید. موجی تایید کرده که این بازی رو در کنار دوستانش در ورزشگاه خواهد دید. آخرین باری که موجی در ورزشگاه بود 5 سال پیش، بازی یووه با پالرمو بود. ویرایش : امین زودتر گفت، ولی منم نوشتم. دیگه می فرستم :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
بازكشت لوجانو كبير به تورين....................... :confeti:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
داور بازی rizzoli هست ، تا اونجا که یادمه هر چی بازی بزرگ برامون سوت زده باختیم .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
نسبت برد به باختمون 1 به 10 هست. فکر کنم ببازیم این بازی رو ... وقتی که به یوونتوس دو هفته اخیر فکر میکنم تنم می لرزه خدا کنه تو این بازی هم تن و بدنمون نلرزه دیگه طاقت نداریم ورود ابرمرد یوونتوسی رو هم به استادیوم گرامی میدارم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

یووه همیشه هم جلوی تیم ها بزرگ برنده نبوده !
مثلا همین پارسال موقعی که توی افت بودیم به میلان و اینتر باختیم، و خیلی تیم های دیگه.
الان هم دوباره توی افت هستیم و توقع باخت هم میره !

همه چیز به کیه لینی بستگی "نداره" ! چون فقط دفاع کردن و مهار زلاتان و خط حمله میلان کافی نیست،
میلان هافبک های خوبی هم داره و از اون مهم تر خود ما هستیم که چطوری بازی کنیم؛ اگه بازم قرار باشه مثل بازی های قبلی کسی بالای 5 کیلومتر دوندگی نداشته باشه باخت پرگل هم حقمون هست !
اون قدر بازیکن ضعیف داشتیم توی این هفته های اخیر که نمیشه از یکی دو نفر اسم برد، ولی مارتینز بازیکن کندی هست، اگه قرار باشه از اول بازی کنه و مثل قبل باشه بازم تیم رو رسما به فنا میده؛

با اینکه میلان بعد از بازی با ما با تاتنهام هم بازی داره، بعید میدونم بخواد همه تلاشش رو نکنه برای برد، خودشون هم میدونند که شانسشون در سری آ فعلا بیشتر هست برای قهرمانی، به قول معروف نقد رو ول نمی کنند که نسیه بگیرند !
زلاتان هم به بازی می رسه.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
ببینید چرا یه سریتون اینقده بی انگیزه و ناامید هستید درسته که میلان وضعیتش خیلی از ما بهتره و رو فرم تر هستش ولی این بازی شرایطش فرق میکنه ما یووه هستیم بزرگترین تیم تاریخ ایتالیا و تو خونه خودمون بازی میکنیم با تیمی که این فصل دو بار شکستش دادیم پس باز هم میتونیم فقط انگیزه و روحیه میخاد تیم واسه امشب با بودن بوفون و الکس تیم خیلی راحت تر میتونه بازی کنه شک نکیند امشب بازی خوبی از یووه میبین ورای هر نتیجه ای حالا برد باخت یا مساوی فورزااااااااااااااااااااااااا یووه خوشحالم که موجی رو تو تورین میبینم به امید بازگشتش به هیات مدیره

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اینکه ما بزرگترین تیم تاریخ ایتالیاییم رو ما میدونیم و تو کتاب ها هم نوشته ! ولی اینکه کسایی مثل گریگرا ، ملو ، آکوئیلانی ، مارتینز ، تونی ، متری ، موتا و .. هم اینو بدونن ، شک داریم ! در مورد بازی باید بگم من که منتظر فقط نباختنم ! هر اتفاقی ممکنه بیوفته ! حتی اینکه ما برنده بشیم ! در مورد خط دفاع ، و دروازه ! بوفون ، بونوچی و کیه لینی تا اینجای فصل که بازی کردن صفا اسم خودشون رو یدک کشیدن و کار قابل ملاحضه ای نداشتن ! آره ، شاید بعضی وقت ها کاری کرده باشن بیشتر گل نخوریم ! اما اگه نگاه کنید این فصل ، 2 تا ، 3 تا و 4 تا هم تو یه بازی گل خوردیم ! مارکیسیو همچنان یه مهره ی خنثی است و یه جرقه میزنه و تمام ! اما من ترجیح میدم تو این بازی باشه ! شعورش بالاست ! میفهمه "یوونتوس" یعنی چی ! همه سختی ها و آسونی ها رو با لباس یووه گذرونده ! برای خط هافبک ، ملو با تمام خصلت های عجیب قریبش ، تنها سدی میتونه باشه جلو خیل ظیم هافک های غول میلان ! سمت راست که کراسیچ حرفی توش نیست ، برای سمت چپ هم من په په رو مناسب میدونم ! اما الکس ! باید خودشو تحت هر شرایط و نتیجه ای برای 30-40 دقیقه آخر بازی آماده کنه ! کاپیتان قبول داری توانایی 90 دقیقه بازی رو نداری ؟ تونی و متری مناب ترین زوج هستند ! برای دو سمت خط دفاع هیچ نظری نداریم ، البته اگه قرار باشه کیه لینی وسط بازی کنه دوباره !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
^^

بصیر پست های قبلی رو مطاله کن، په په محرومه.

پیش بینی ها از ترکیب همه جا همینه :

تصویر

په په نیست، آکویلانی تازه از مصدومیت اومده پس خط هافکب طبیعیه این شکلی باشه با مارتینز، دیگه کسی نیست آخه. خط دفاع عجیبه ! ترائوره یهو بیاد برای این بازی مهم ؟ بونوچی بره روی نیمکت ؟ منطق این خط دفاع رو درک نمی کنم. ولی همه جا دارند می گند اینطوریه !

خط حمله، قابل پیش بینی بود، دلنری اینطوری ترجیح میده.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

من اومدم بگم یک حسی به من می گه این بازی رو مثل بازی رفت می بریم اما با دیدن پست رضا و ترکیبی که عکسش رو گذاشته بود، یهو ته دلم خالی شد. حالا دقیقا نظم بر عکس شد باز. خدا به خیر کنه.

امیدوارم مارتینز روز خوبش باشه و بوفون تسلیم ناپذیر باقی بمونه و خط حمله مون توانایی هاشون رو بتونن نشون بدن. اگه موتور کراسیچ و ملو هم روشن باشه اونقت امیدواریمونم بیشتر می شه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
همم ، اگه اینطوری باشه که سمت چپ کاملا مختله !! حواسم ب محرومیت په په نبود و حتی دلیلش رو هم نمیدونم :1: --- فکر کنم دل نری چاره ای جز این نداشته باشه ! بیخیال سمت چپ شده و میخواد عمق رو حفظ کنه ! ( اگه این ترکیب رو بذاره ) اما خب بازم در این صورت واقعا بارتزالی از بونوچی بهتره ؟ نمیدونم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من هم یک حسی بهم می گه می بریم این دچلیه کجاست؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
لوکا آنتونینی ، بونرا ، آندرآ پیرلو ، ماسیمو آمبروزینی ، الکساندر مرکل و فیلیپو اینزاگی به دلیل مصدومیت به این بازی نمیرسن ! میلان محرومی هم نداره ، تنها بازیکن شاخص میلان که به این بازی نرسیده پیرلو هست ! مثل این که پاتو هم دچار مشکل شد و تب گرفته ! احتمال داره که از ابتدا بازی نکنه ! که البته فرقی هم نداره ! با وجود کاسانو و روبینیو نیازی به پاتو هم ندارن ! + یه چیز جالب خوندم از صحبت های بوآتنگ ! گفته که اگه گل بزنم قصد دارم که عین مایکل جکسون برقصم ! چه شود ! رقص تو المپیکو تو سکوت هوادارن ! یاد خوشحالی رونالدینیو تو بازی 3 -0 پارسال خواهیم افتاد قطعاً !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مطمئنن بونوچی نمیره رو نیمکت بارزالی هم انقدر سوتی داده که مستحق نیمکت باشه یه بازی این فصل ما بدون بونوچی بازی کردیم دفاع نابود شده بود باتشکر

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
اگه دلنری فکر می کنه مشکل تیمش با تغییر این مدلی تو دفاع درست میشه و بونوچی رو ذخیره کنه واقعا همین الان مستحق اخراجه ! اینکه بیایم کارای تکراری انجام بدیم هی برگردیم سر جای اول یا به قول بابک دور خودمون بچرخیم هیچ شوکی وارد تیم نمیکنه جز ناهماهنگی ! واقعا نمی دونم باید چی کار کنه ولی هرچی هست باید تغییر اساسی بده ! چمیدونم مثلا بیاد 3 دفاعه کنه سیستمو یا هر تغییر دیگه ای ! چون نفراتی که الان می خواد تغییر بده یا احتمالش هست که تغییر بده تقریبا همه در یه سطح هستن ! من چشم آب نمی خوره با این تغییرات جزئی و تکراری خیلی روند تیم بهتر بشه مگر به شانس و اتفاق بازی رو ببریم ، امیدوارم دلنری تو این آخرین فرصتاش بهترین تصمیم رو بگیره !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی