پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 اینتر میلان (هفته بیست و پنجم سری آ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
به احتمال زياد لوسيو به اين بازى ميرسه ، اما كادر پزشكى يووه اعلام كرده كه دوره ى درمان ماركيزيو 4 روز خواهد بود البته به دربى خواهد رسيد .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

مصاحبه ماروتا :

- از بعد از کالچوپولی، دربی ایتالیا فرصتی شده برای ضربه زدن به همدیگه، جذابیت کمتر شده، حساسیت افزایش پیدا کرده !
- اون چیزی که مهمه "فوتبال" هست و امیدوارم موراتی قادر به صحبت کردن درباره ش باشه !
- از بعد از کالچوپولی این تنش همیشه بوده و خواهد بود.
- این یک بازی مهم هست برای ما، ما اینو میدونیم و با تمام توان برای موفقیت پا یه میدان میزاریم.
- با اعتماد به نفس بالایی وارد زمین خواهیم شد، باید دقت زیادی داشته باشیم تا دچار اشتباه نشیم.
- ما به دنبال اسکودتوی 2006 هستیم و حق خودمون میدونیم.
- داوری های زیادی بر ضد ما انجام شده، ما اعتراض کردیم و منتظر جواب قانع کننده ای هستیم.
- اگه در بازی یکشنبه بازهم شاهد این داوری ها باشیم تنفر هواداران بیش از پیش خواهد شد، شاید غیر قابل کنترل ! این اتفاقات از بعد از کالچوپولی به راه افتاده اند و فکر میکنم دیگه کافیه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

به احتمال زياد لوسيو به اين بازى ميرسه ، اما كادر پزشكى يووه اعلام كرده كه دوره ى درمان ماركيزيو 4 روز خواهد بود البته به دربى خواهد رسيد .

امروز تردید در مورد رسیدن مارکیزیو بیشتر شده، هنوزم میگند احتمالا میرسه ولی این مدت نمی تونه تمرین کنه.

مشکل مارکیزیو بیش از اندازه استفاده کردن و فشار زیاد به عضله ی نمی دونم چیه چپشه :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خولیو سزار به این بازی میرسه ؟ آخه دوست دارم دوباره مارکیزیو یه چیپ خوشگل بهش بنزه باتشکر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بازی خیلی سختی داریم یه تیم با روحیه جلومونه که میخاد بازم اسکودتو رو ببره درسته میلیتو رو ندارن ولی باتزینی اماده و اتئو رو دارن ولی بازم من امیدوارم که بازی رو نمیبازیم دفاعشون تو این چند بازی راحت باز میشه من که امیدوارم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

خولیو سزار به این بازی میرسه ؟
آخه دوست دارم دوباره مارکیزیو یه چیپ خوشگل بهش بنزه
باتشکر

بازی قبلی هم سزار دروازه بان بود،
خلاصه بازی رو که دیدم چند تا واکنش عالی داشت، درسته که 3 تا گل خورد ولی سزار خیلی خوب بود،

دفاع اینتر خیلی داعونه؛ اگه مهره های هجومی تیم باهوش باشند اصلا کار سختی نیست بردن اینتر.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تصویر

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
دفاع اینتر نسبتا داغونه ولی در خطوط دیگرشون وضعیت خوبی دارند....گذشته از اون اگر دفاع اینتر داغون باشه و توان تهاجمی ما هم صفر ...خب ! فایده ای نداره . اینتر تیم بسیار خوبیه و قطعا " تیم " ترین تیم ایتالیاست . چندین سال موفقیت اعتماد به نفسی به اونها داده که در مسیر عکس ما از دستش داده ایم . بنیتز داشت با موفقیت تیشه به ریشه این مجموعه میزد که به موقع اخراج شد و لئوناردو حتی اگر مربی سطح بالایی هم نباشه ولی در سازماندهی روانی تیمش و برطرف کردن تنش هایی که اوایل فصل درگیرش شده بودند موفق نشان داده و اینتر به جا مانده از خوزه هم آنقدر تیم هماهنگی هست که برای ارائه بازی خودش نباید نیاز خاصی به مربی داشته باشه.... به هر صرت بازی بسیار بسیار سختیه .....اگر از این دیدار فقط 1 امتیاز بگیریم هم من راضی خواهم بود .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
اين بازي خيلي خيلي حياتيه ! يکي از اين حساسيت ها که مربوط به مسائل اخير کالچوپولي ميشه و دوميش هم که بر مي گرده به وضعيت خودمون تو جدول ! يه تيم ايتاليا يي داريم ؛ کاملا ايتاليا يي ! بردن اينتر چقدر شيرين ميتونه باشه !!! در مورد ترکيب هم به نظرم تو دفاع چپ همون بهتر که جورجو بازي کنه ، تو دفاع راست هم گريگرا بايد بازي کنه ، تو اين بازي نبايد ريسک کرد ! براي وينگر چپ هم ترجيح ميدم کلوديو با توجه به خصوصيات دفاعيش از ابتدا بازي کنه ، و ماتري و توني هم مهاجمانمون باشن ! تو دروازه هم اگه بوفون تو بازي امشب با آلمان خوب بازي نکنه ؛ اين حق رو به دل نري ميدم که از استوراري استفاده کنه ! اميدوارم ببريم ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بردن اين مسابقه از اينتر يه هنر مي خواد كه اميدوارم دلنري داشته باشه هنري كه رانيري بي هنر سال اول ازش به خوبي سود برد و اينتر رو برد حالا بعد از مدت ها زخمي سر باز كرده و ميشه بازيكناي بي بخار امروز رو به شيرهاي درنده تبديل كرد اگه دلنري ترس رو كنار بزاره ميشه توي اين بازي اينتر رو خورد

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
بازی خیلی حساسیه تعجب میکنم که شبکه سه به جای این بازی ، بازی رئال (فکر کنم با اسپورتینگ) رو پخش میکنه (چرا!؟)

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال
دنبال منطق برای اقدامات شبکه سه نگرد :دی: ...کاملا عشقی تصمیم میگیرن :دی: برای این بازی واقعا دفاع یووه کار سختی داره...لئوناردو تیم منهدم شده بنیتز رو متحول کرده و خط حمله اینتر واقعا با پیوستن پاتزینی ترسناک شده. پاتزینی میتونه راحت پنالتی بگیره و از نظر روانی مدافعین رو به هم بریزه. اینتر در 8 بازی اخیرش 24 گل زده و با میانگین سه گل زده ، واقعا شرایط خوبی دارند. اگر یووه بتونه مقابل این خط حمله ایستادگی بکنه به نظرم گرفتن امتیاز از اینتر سخت نیست.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال
مانی پست خیلی خوبی زده بود و من هم باهاش موافقم ... این بازی رو در صورتی میتونیم سربلند بیرون بیایم که بازیکنان رو تا حد ممکن از نظر روانی تهییج کنیم و جسارت لازم رو در کالبد تیم تزریق کنیم . وگرنه از نظر کار تیمی و کیفیت بازیکنان مسلما از اینتر پایینتریم . امیدوارم ...

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

کراسیچ غایب بزرگ یووه در مصاف با نراتزوری
20 بهمن 1389
یکشنبه 24 بهمن دیدار بزرگ ایتالیا برگزار می شود و بازیکنان دو تیم اینتر و یووه خود را اماده حضور در رقابت مهم فصل می کنند. در این میان برخی از بازیکنان مصدوم یوونتوس خود را برای رساندن به این بازی اماده می کنند تا شاید با رسیدن به شرایط ارمانی بتوانند تیم را در دیدار یکشنبه شب همراهی کنند.

در این میان په په، یاکوئنتا،ترائوره، دچلیه، تونی و مارکیزیو در کنار رینائودو بخشی از تمرینات خود را در سالن انجام می دهند و گوشه از تمرینات را نیز در زمین تا شاید هر چه زودتر به کنار گروه بازگردند.

اما در کنار مصدومین، محرومین نیز حضور دارند در این میان بزرگترین غایب بانوی پیر هافبک سرعتی و خوش تکنیک این تیم است. میلوش کراسیچ با کارت زردی که در سنت النا گرفت از همراهی یووه در این دیدار محروم شد زیرا کارت زرد سوم وی بود.

در ترکیب اینتر نیز چیوو به دلیل گذراندن محرومیت چهار جلسه ای نمی تواند نراتزوری را در این بازی همراهی کند.

اين چه خبريه رو سايت اومده ؟!
اول فکر کردم ميلوش مصدوم شده !
مگه تو ايتاليا اول با 4 کارت زرد محروم نميشن ؟!
ما را روشن کنيد نگران شديم ... !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اره . تو يوونتوس.اي ار نوشته محرومه . خيلي بد شد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
juventus Indisponibili P. De Ceglie,V. Iaquinta,C. Marchisio,S. Pepe,F. Quagliarella,L. Rinaudo,A. Traore' Squalificati nessuno اولی میشه مصدومان، دومی میشه محرومان که زیرش نوشته هیچکس. کراسیچ محروم نیست برای این بازی.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باور کنید این خبر سوتی بزرگ سایت اسپورت ایتالیا بود ! خودشون هم فهمیدند و حذفش کردند :دی:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
کراسیچ که هست امیدوارم کراسیچ اول فصل باشه کراسیچ این چند بازی کاملا سر در گمه باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دربی رو Valeri سوت میزنه .
http://efreephoto.co...53d7d575e46.jpg

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال