پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 اینتر میلان (هفته بیست و پنجم سری آ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
در اين ديدار نيكوليتى و رومانيولى كمك هاى اول و دوم هستند و روكى هم داور چهارم هست ، والرى در اين فصل دو بار براى يووه سوت زده ( يووه - فيورنتينا و يووه - سمپدوريا ) كه هر دو ديدار مساوى شدند ، گروه هوادارى Meda واقع در پيچ شمالى هم اعلام كرده با كمك Nucleo 1985 ، 25 هزار نفر را براى مشاهده ى ديدار دربى در خارج از ورزشگاه جمع آورى خواهند .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این چه مسخره بازیه چرا بازی یوو رو پخش نمی کنن بیاین بریم به روابط عمومی صدا و سیما فحش بدیم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

شاهکار صدا و سیما میتونه باشه اگه این بازی رو پخش نکنه !
-----------------

یه حسی بهم میگه که این بازی رو نمی بازیم ! باید قبول کرد اینتر علارغم ضعف هایی که داره، ولی نقاط قوتی داره که از ضعفهاش رو میتونه بپوشونه؛
نبود میلیتو بدون شک تاثیر گذار خواهد بود، میلیتو این فصل هرگز مثل فصل پیش نبوده ولی بازم یک بازیکن تاثیر گذار بوده،
توی این بازی بونوچی من خیلی بهش امید بستم و امیدوارم یک سد محکم باشه در برابر مهاجم های اینتر،
بارزاگلی هم مهم ترین و جدی ترین محکش هست و میتونه نشون بده در چه سطحی هست،

نبود مارکیزیو به شدت وحشتناک هست ! اینجوری یا باید سیسوکو رو تحمل کنیم یا مارتینز یک پست عقب تر بیاد (اگه قرار باشه 4-3-3 بازی کنیم)

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
توی تورین پذیرای دزدهای کثیف هستیم، امیدورام این بازی از اون بازیهایی باشه که یووه کولاک به پا میکنه خیلی دوست دارم اینتر لئونارد رو تحقیر کنیم، آخه یه نفر هست که زیاد داره کرکری میخونه به خاطر لئو میخوام ورژن سوختشو ببینم :1: اما خب زیاد هم نمیشه امید داشت که برنده بشیم، یوونتوس این روزها خیلی پر فراز و نشیب و نامطمئن بوده اگه این بازی رو اسپاین تی وی پخش نکنه دیگه باید به حال و روزشون خندید

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که از خدامه پخش نکنه این شبکه 3 هر بار که اینا بازی رو پخش میکنم یه گزارشگر در پیت میزارن ویووه هم بد بازی میکنه الهی پخش نشه از صدا و سیما این دو بازی اخیرش اشنایدر دو تا گل خوب واسه انتر و هلند زده امیدوارم بازی ما شوتش نگیره

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
چی رو نشون نده اقا بخایم با این اینترنت مخابرات ببینیم که بیچاره میشیم فقط هی لود میشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بابا برید به روابط عمومی پیام بدید که بازی یوو بذار

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
به نظرم این بازی رو یه تساوی هم بکشونیم ولی نمیبازیم ! اگه دقت کنین یووه توی بدترین شرایطش از اینتر فکر کنم یه بار باخته !‌حتی در شرایط افسناک هم ازشون 3امتیاز رو گرفتیم !

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
ترکیب الان از تلویزیون یوونتوس دیدیم : بوفون - کیلینی - بونچی - کریگرا - بارزلکی مارتینز - ملو - کراسیچ - اکوئیلانی متری - تونی

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
من واقعا متاسفم واسه یه عده که به خودشوون میگن فوتبالی و جمع شدن تو صدا و سیما!!! هر جور حساب کنید پخش نکردن بازی نراتزوری و بیانکونری یه توهین بزرگ به هواداراشه!! و با اتمینان میگم که طرفدارای حقیقی یوونتوس .میلان و اینتر تو ایران خیلی بیشتران!!! forza juve.viva italy :juventus:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
اميدوارم هر طور شده دلنري نظرش عوض بشه و به جاي گريگرا ، به سورنسن بازي بده ! الان به اين نتيجه رسيدم که به ريسکش واقعا نمي ارزه که گريگرا رو بذاريم تو ترکيب اصلي ! گريگرا اين فصل خيلي پر نوسان بوده ، يه بار بازي با اينتر کاري کرد که مجبور بشيم تا حد دني آلوز بالا ببريمش و تو يه بازي مثل ناپولي رو هر سه گل مقصر نشون داد ! البته کاملا تو چند بازي اخير افت سورنسن مشهود بوده ؛ ولي به هر حال من يکي سورنسن رو يه گريگرا ترجيح ميدم ؛ نبود کلوديو ميتونه فاجعه به بار بياره ! ارزش هاي هاي مارکيزيو در صورت نبودنش تو داربي قطعاً مشخص خواهد شد !

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
یاکینتا هنوز مصدومه ؟ یعنی به این بازی میرسه یا نمیرسه ؟؟؟

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
راستی خبری از اون ور هستش اشنایدر بازی میکنه یا نه اگه این نباشه انتر نصف میشه

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
اشنایدر هست

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
راستی په په تا کی مصدومه؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اسامی بازیکنان دعوت شده برای دیدار امشب. گروسو ، حمیدزیچ ، کوالیارلا ، رینائود ، دچلیه و ترائوروه از غایبین امشب هستن. مارکیزیو ، په په ، یاکوئینتا به این بازی رسیدن.

1 Buffon
2 Motta
3 Chiellini
4 Felipe Melo
5 Sissoko
8 Marchisio
9 Iaquinta
10 Del Piero
13 Manninger
14 Aquilani
15 Barzagli
19 Bonucci
20 Toni
21 Grygera
23 Pepe
25 Martinez
27 Krasic
30 Storari
32 Matri
43 Sorensen

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

خیلی عالی شد؛ اضافه شده په په، مارکیزیو و یاکوئینتا که هر 3 بازیکن می تونند تاثیر گذار باشند؛
امشب دست دلنری باز هست برای هر ترکیب و سیستمی که بخواد اتخاذ کنه؛
امیدوارم با یک ترکیب خوب و نمایشی بهتر بازی رو ببریم.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
دست مربی برای این بازی تقریبا بازه...منتها باید دید فکرش هم همین طوره یا نه ؟ فکر میکنم بهتر باشه برای جناحین به جای دل بستن به درخشش گریگرا و سورنسن مقابل اتوئو و اسنایدر و پاتزینی ، به استفاده از مدافعان میانی رو بیاوریم . بازی کردن مارکیزیو هم در سمت چپ هم با توجه به اوضاع دفاعی که داریم همچنان توصیه میشه... امیدوارم که ملو خونسردی خودش را مقابل پاتزینی حفظ بکنه.... و امیدوارم که آکو بیشتر از ساق هایش در بند دربی ایتالیا باشه.... و البته امیدوارم شاهد حضور کاپیتان در زمین هم باشیم . و بیشتر از همه امیدوارم که دل نری درست فکر بکنه و تصمیمات خوبی اتخاذ بکنه ....

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
به احتمال زیاد این بازی تونی و ماتری مهاجم نوک باشن که من فکر میکنم بهتر باشه چون مدافاع های انتر روی هوا مشکل دارن و میشه رو هوا بهشون ضربه زد ار کراسیچ انتظار یه بازی خوب میره بعد چند بازی بد و متوسط باید خودشو امروز در حد ستاره نشون بده وگرنه .... کار مهم و سخت امشب بر عهده ملو و اکو هستش اون وسط اشنایدر و موتا واسه انتر عالی هستن ببینیم چه کار میکنن امشب

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
بنده به شخصه امیدی به برد مقابل اینتر ندارم !! الکیم دلمو به 4 تا بازیکن به درد نخور خوش نمیکنم !! :e:

بازی کاملا برا هر دو تیم حساسه !!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی