پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 اینتر میلان (هفته بیست و پنجم سری آ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

تصویر

یوونتوس - اینتر میلان
یکشنبه، 13 فبریه، 24 بهمن
ساعت 23:15 به وقت ایران
ورزشگاه المپیکو تورین

بازی قبلی
کالیاری 1-3 یوونتوس
اینتر میلان - رم

بازی بعدی
لچه - یوونتوس
اینتر میلان - کالیاری

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
آقا دلم روشنه که می بریم! نمی دونم چرا؛ ولی حس خوبی نسبت به این بازی دارم. خدا کنه انتر جلوی رم نتیجه نگیره تا روحیه اش داغون بشه و بعد بیاید جلوی ما. یووه که با بازی خوبی که جلوی کالیاری انجام داد؛ برای این بازی تقریبا آماده است؛ فرصت یک هفته ای هم برای ریکاوری بازیکنانی نظیر آکوئیلانی مناسبه. خدا کنه این بشر جلوی انتر بهتر از هفته های پیش کار کنه و مفید باشه. میانه ی میدان رو داشته باشیم حله! راستی؛ په په تا کی مصدومه? به این بازی می رسه یا نه?

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 ارسال
خب ديگه.رسيديم به دربي ايتاليا.اينو ديگه تابلو برديم.يووه در بدترين شرايط به انتر باج نميده.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

امیدوارم این بازی رو با سیستم 3-3-4 بازی کنیم!البته 2-4-4 هم اگه بازی کنیم زیاد مشکلی نیست :1:

زوج ماتری-تونی خیلی گل زن نشون دادن و تو این بازی میتونن خیلی بهمون کمک کنن!

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
یک یووه امیدوار به احیا مقابل یک اینتر اوج گرفته..... بازی های این دو هفته اینتر برای ما مهمه ، هم دیدار امشبش مقابل رم و دیدار مقابل خودمون . برای ما بهتره که امشب اینتر و رم رس همدیگر را بکشند و در نهایت امتیازات را تقسیم کنند .... در بازی بعدی اگر نراتزوری را ببریم عملا بیش از 3 امتیاز کسب کردیم و به لحاظ روانی هم زیر و رو میشویم و اگر هم در زمین خودمون مقابل اینتر ببازیم .... امید زیادی به این بازی دارم و فکر میکنم اگر 3 امتیاز را جلوی اینتر بگیریم خیز بزرگی برای رسیدن به سهمیه برداشتیم .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اگر یه معجزه ای بشه و این اینتر رو ببریم فکر کنم در شرایط خاصی میتونیم حتی تا سوم هم بالا بیایم درسته؟

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
ولی آرایش دفاعی برای بازی با اینتر درست نیست ، ممکن بازی رو به مساوی یا باخت یک هیچ برسونه ، هرچند درست نیست که همش تغییر سیستم بدیم ولی الان با این وضعیت دفاع های کناری بهتره جای اینکه با چهارتا دفاع وسطمون دفاع چهار نفره بچنیم ، بیایم مثل ناپولی 3 دفاعه بازی کنیم ، کاملا ابزارشو داریم که 3-4-3 بازی کنیم ، می دونم قدیمیه ولی الان نتیجه مهمه و اینکه ناپولی با همین ترکیب الان دوم تو شرایط که دفاع هاشم اصلا در حد یووه نیستن ، تو ایتالیا خیلی از مربی ها هنوز از این سیستم استفاده می کنن ، فکر نکنم بازیکنا نتونن باهاش کنار بیان !

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
اگه مجددا مثل بازیهای قبل(البته به جز بازی با کالیاری!) برادر عزیزمون لویجی دلنری تفکرات عجیب به خرج نده میتونیم قابل قبول بازی کنیم هرچند که برد تو این بازی با شرایت حاضر واقعا سخته ولی میشه امید داشت و در صورت برد یووه زیرو رو میشه :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اینتر اصلا دفاع نداره جلوی خط حمله ی حالا گلزن یووه صد در صد به مشکل میخوره امیدوارم اینتر هم امشب ببازه هم هفته دیگه به ما :1: باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی 4-3-3 یه خوبی داره، اونم اینه که هافبک های ما بیشترین کارایی رو توی خط هافبک 3 نفره دارند. مارکیزیو توی خط هافبک سه نفره اصلا یه بازیکن دیگه میشه چون محدوده ی فعالیتش خیلی باز تر میشه. آکویلانی هم دیشب توی هافبک سه نفره خیلی بهتر از بازی های قبلش بود. درضمن وینگرهامون فعال تر میشند چون دیگه صرفا وابسته به مدافع کناری ها نیستنند و هافبک ها هم می تونند کمکشون کنند. و در آخر، چه فایده داره که آدم 2 تا مهاجم جلو داشته باشه درحالی که هردو مجبورند تا وسط زمین عقب بیان ؟ اگر یه مهاجم کم بشه و یه هافبک اضافه بشه تیم قدرت مانور بیشتر میشه. ولی درکنارش، گول نتیجه بازی با کالیری رو نباید خورد. یووه مقابل پالرمو یه بهبود نسبی داشت و مقابل کالیری ادامه اش داد ولی هنوز خیلی ضعف داریم و یادمون نره رکورد 5 بازی اخیرمون (با جام حذفی) 4 باخت و 1 برده. نباید خیلی جوگیر شد یدفه. من همین ترکیب بازی با کالیری رو برای شروع می پسندم با خط هافبک آکویلانی-ملو-مارکیزیو و مارتینز-کراسیچ به عنوان وینگر و همچنین ماتری نوک حمله. منتها مشکل اینه که حیف الکس توی همچین بازی نباشه، و اگر الکس باشه 4-3-3 بازی کردن به نظرم خیلی جالب نمیاد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحبت هایی شده، مثل اینکه احتمال داره آکویلانی رو برای ضربه ای که با پا به صورت بازیکن کالیری زد محروم کنند.

دقیقه 1:57 دقت کنید.

خیلی سخته که اثبات بشه عمدی بوده یا غیر عمدی با توجه به اینکه تصویر مشخص نیست. ولی خوب فدراسیون زیاد با ما مهربون نبوده تو این چیزا !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
يه آكوئيلاني و ملو رو اون وسطا داريم ! بيان همينم ازمون بگيرن !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
به نظر میاد که آکو از عمد زده باشه ! یه جورهایی یاد اون دایو کراسیچ افتادم نمیدونم چرا ناجوانمردی میکنن امسال هافبک های ما :1: اون از ملو که دمش گرم ! کراسیچ هم یکی دوتا دایو داشت اینم از آکوئیلانی :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم دوست دارم دل پیرو از اول بازی کنه ! به نظر من خیلی فرقشه ! اینتر هم که 4 - 3 - 1 - 2 بازی می کنه و چیوو تنها محرومشون هست ! یوونتوس هم بدون شک 4 - 4 - 2 بازی رو شروع می کنه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آكو! تو كه زدي ، خب محكمتر ميزدي ! ;D تو نماي نزديك اين استنباط ميشه كه از قصد زده ولي وقتي دوربيني كه كل زمين رو پوشش ميده ، بازي رو نشون ميده آكوئيلاني به سمت داور هستش و وقتي كه برميگرده كه با داور صحبت كنه پاش به صورت اين يارو ميخوره ! تو اين تصوير عمدي نشون نميده ! به نظر منم الكس بايد از اول تو زمين باشه ! اگه قراره بر تعويض باشه دقيقا 60-70 اين اتقاق بيفته

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اصلا ندید بازیکن رو ، داشت قدم بر میداشت که خورد به صورت بازیکن نمیدونم چرا انقدر رو حرکت بازیکن های یوونتوس زومن اتوئو یه کله زیدانی زد ، انقدر بحث در موردش نشد باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

فکر نمی کنم آکوئیلانی محروم بشه؛ چون دقیقا جلوی داور بود و اگه عمدی در کار بود داور تشخیص میداد؛

برای این بازی هم فکر کنم دفاع بازی قبل رو داشته باشیم بهتره، کیه لینی - بارتزالی - بونوچی - سورنسن
فقط امیدوارم سورنسن روز خوبش باشه و بتونه وظیفه دفاعی خودش رو به خوبی انجام بده؛

اگه 4-3-3 بازی کنیم فکر کنم موفق تر باشیم؛ چون تجربه ثابت کرده روز خوب مارکیزیو و آکوئیلانی یعنی روز خوب یووه !
این دو نفر هم خلاقیت دارند و هم جنگندگی و این یعنی قدرتمند بودن خط هافبک یووه + ایجاد موقعیت های گل زیاد؛
فقط میمونه بحث خط حمله، مارتینز بازی قبلی خوب نبود، هم توپ زیاد لو میداد و هم اینکه تقریبا بی اثر بود؛
ولی اگه قرار باشه با 3 مهاجم بازی کنیم بهتره کراسیچ - متری - مارتینز ترکیب خط حمله باشند؛
الکس و تونی هم بعدا به بازی اضافه بشند، اینجوری تنوع تاکتیکی هم خواهیم داشت در بازی؛

بوفون هم امیدوارم روز خوبش باشه و همه کمک کنند که اینتر رو ببریم؛
اینتر شکست ناپذیر نیست، ولی تیم بسیار خوبی هست؛
خط دفاعش با اومدن رانوکیا کمی بهتر شده و از اون طرف بازگشت کامبیاسو هم به خط هافبکشون کمک می کنه؛

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
Gianpiero Matia مدير گروه هوادارى Viking پس از دو ماه دورى بدليل شكسته شدن پاى چپ در سانحه ى رانندگى ، در دربى ايتاليا در پيچ شمالى المپيكو حضور خواهد يافت .

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
دوستان در مورد گل های الکس به اینتر یه مقدار ابهام برای من هست تو خود سایت Juworld هم تعداد گل های زده ی الکس رو 3 نوشته ؛ در حالی که تعداد گلهایی که الکس از روی ضربه ایستگاهی به اینتر زده و تو خاطر من هست یه همچین عددیه اگر اشتباه نکنم الکس بهترین گل زن تاریخ یووه در برابر اینتر هست و 8 گل زده داره ؛ حالا اگر این امار 3گل فقط مختص لیگ هست ، شفاف سازی کنید ممنون میشم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

میلیتو مصدوم شده و برای این بازی نیست !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی