پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Juventus.iR

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1354 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
محاله ممکنه :lol: خدا رو شکر سایت ما اینقدر خبرنگار خوب و حرفه ای داره که نیازی به این کارا نداریم ! ماشاالله همه روزنامه ها که اخبار مارو کپی می کنند و حتی ورزش 3 ! حالا این که دیگه جای خود دارد

MiladJuve

MiladJuve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال

محاله ممکنه :lol:

خدا رو شکر سایت ما اینقدر خبرنگار خوب و حرفه ای داره که نیازی به این کارا نداریم !

ماشاالله همه روزنامه ها که اخبار مارو کپی می کنند و حتی ورزش 3 ! حالا این که دیگه جای خود دارد

شما خودت تو محیطی که همه طرفدار سایت خودت هستند به سایت های دیگه توهین میکنی و تهمت میزنی!

ورزش 3 همچین آش دهن سوزی نیست که بخواد خبر از سایت شما کپی کنه! به هر حال خوب نیست تهمت بزنید، وقتی کسی سایت زده به کارش اطمینان داشته که میتونه سایت رو به روز نگه داره، وگرنه اگه بحث کپی کردن بود که دیگه سایت واسه چی بود

لطفاً یه طرفه به قاضی نرید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

شما خودت تو محیطی که همه طرفدار سایت خودت هستند به سایت های دیگه توهین میکنی و تهمت میزنی!

ورزش 3 همچین آش دهن سوزی نیست که بخواد خبر از سایت شما کپی کنه! به هر حال خوب نیست تهمت بزنید، وقتی کسی سایت زده به کارش اطمینان داشته که میتونه سایت رو به روز نگه داره، وگرنه اگه بحث کپی کردن بود که دیگه سایت واسه چی بود

لطفاً یه طرفه به قاضی نرید

نه دوست عزیز سو تفاهم نشه ! من اصلا نه به کسی توهین کردم و نه چیزی ! اما متنی که توی سایت یوونتوس اف سی زده شده رو دقیقا سال 2006 من خودم نوشتم و فایل وردش رو دارم ! من که مشکلی ندارم ! من حتی توی سایت یوونتوس دات ار ننوشتم باید ذکر منبع باشه ! اخبار یوونتوس باید به همه اطلاع رسانی بشه !!

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بهتره با هم همکاری کنید تا دعوا ورقابت. و یکی بشید و وقتی یکی شدید یک سایت میشه با حجم اخبار پربارتر که هرکسی کار خودش رو انجام میده فروم هم کار خودش رو با کمک هم .ولی متاسفانه اینجا ایرانه و ما نمیخوایم همکاری کنیم وکافیه سر یک چیز کوچیک اختلاف پیدا کنیم هر کسی اون وقت میخواد ساز خودش رو بزنه. یکی بیاد پیشنهاد بده به طرف دیگه و یجورایی اونا رو بیاره و یکی بشید و مثلا با همین ادرس بخش اخبار رو و صفحه ی اصلی رو همکاری کنید حتی با وجود اینکه طراحی صفحه ی اول مثل اون سایت باشه . این کارچند مزیت داره اول اینکه یک سایت میشه و پراکندگی نیست دوم اینکه حجم وتنوع اخبار زیاد میشه و همکاری مسلما باعث رونق وپیشرفت بیشتر میشه و هم اینکه فروم هم یکجا میشه وهمه میان یکجا . ضرری نداره که سود هم داره فقط کافیه یک پیشنهاد دوستانه بدید و کمی همکاری لازمه بجای لجبازی و مستقل کار کردن. پیشقدم بشید وپیشنهاد بدید فکر نکنم کسی بی منطق باشه وقبول نکنه بشرطی که اون احساس کاره بودن و آزادی رو داشته باشه . پیشنهاد من اینه روش فکر کنید و یکم از خود گذشتگی کنید حله. صفحه ی اول همین سایت رو با طراحی اون سایت ولی با همین آدرس ادامه بدید بجای داشتن دوتا سایت و خبرها ونویسندگانش رو آزاد بذارید و مسلما نویسنده های دوتا سایت با هم اون وقت تو خبر گذاشتن یکی بشن ببینید چی میشه. فروم هم که برای همه هست مسلما پربارتر میشه

MiladJuve

MiladJuve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال

نه دوست عزیز سو تفاهم نشه ! من اصلا نه به کسی توهین کردم و نه چیزی ! اما متنی که توی سایت یوونتوس اف سی زده شده رو دقیقا سال 2006 من خودم نوشتم و فایل وردش رو دارم ! من که مشکلی ندارم ! من حتی توی سایت یوونتوس دات ار ننوشتم باید ذکر منبع باشه ! اخبار یوونتوس باید به همه اطلاع رسانی بشه !!

حسین جان در خصوص مطلب قبلی که سهیل زد و گفت کنفرانس مطبوعاتی کنته از سایت ما کپی شده، من بررسی کردم و دیدم که مشکل از کسی بود که خبر رو برای سایت ما ترجمه کرده بود، به سهیل هم پیغام خصوصی دادم و حتی عذرخواهی کردم چون اطلاعی نداشتم!

ترسی هم ندارم اگه چیزی حقیقت داشته باشه بیام خلافشو بگم، ولی این مسئله که ما بخشی از زندگینامه ندود رو از داخل ویکیپدیا فارسی برداشتیم که هیچ اسمی از یوونتوس دات آی آر نبود، به هر حال این سوء تفاهم که سایت یوونتوس اف سی از شما کپی کرده تو این مورد پذیرفتنی نیست، چون شما مگه آرشیو 2006 خودتون رو داخل سایت دارید که اثبات کنید

ممنون

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
پیشنهاد خوبیه باز هم خودتون میدونید . هر دو طرف مسوول باشید چه اشکال داره که بجای دو سایت بودن یه سایت باشید. درواقع یکی بیاد طراحی سایت دیگه رو قبول کنه با همون آرایش و یکی بیاد آدرس سایت دیگه رو بهمین راحتی میشه یکی بود. نویسندگان هر دوسایت هم با هم همکاری میکنن . هر دو طرف هم کاره هستن .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- بابا میلاد بی خیال . :1: من خودم بعد از اینکه برای حسین خبر کار می کنم یه مدت هم برای میلاد خبر کار کردم اما واقعا حال و حوصله این کار رو نداشتم و بی خیال شدم . :1: میلاد رو می شناسم و قطعا همچین کاری نمی کنه و هروقت سایتش رو چک می کنم می بینم که زودتر از ما خبرها رو ترجمه کرده و واقعا دلیلی نداره بیاد ارزش خودش رو بیاره پایین و کپی کنه . :wink2: روی پیشنهاد همکاری هم واقعا پیشنهاد خوبیه . اما من که بعید بدونم اجرا بشه . :65: اگر به توافق رسیدن و خواستن اجرا کنن من خودم نفر اول برای کمک دادن و پیشرفت این کارم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

ترسی هم ندارم اگه چیزی حقیقت داشته باشه بیام خلافشو بگم، ولی این مسئله که ما بخشی از زندگینامه ندود رو از داخل ویکیپدیا فارسی برداشتیم که هیچ اسمی از یوونتوس دات آی آر نبود، به هر حال این سوء تفاهم که سایت یوونتوس اف سی از شما کپی کرده تو این مورد پذیرفتنی نیست، چون شما مگه آرشیو 2006 خودتون رو داخل سایت دارید که اثبات کنید

ممنون

اختیار داری ! البته این موضوع هست که ما هر چی توی ویکیپیدا می زارم و زیرش منبع می زارم، بعد می رم می بینم منبعش نیست اما متن هست :1: ! الانم این تاریخچه که توی ویکیپیدا از یووه کار شده برا سایت خودمون هست اینم به خدا مدرکش

Spoiler

MiladJuve

MiladJuve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال

- بابا میلاد بی خیال . :1: من خودم بعد از اینکه برای حسین خبر کار می کنم یه مدت هم برای میلاد خبر کار کردم اما واقعا حال و حوصله این کار رو نداشتم و بی خیال شدم . :1: میلاد رو می شناسم و قطعا همچین کاری نمی کنه و هروقت سایتش رو چک می کنم می بینم که زودتر از ما خبرها رو ترجمه کرده و واقعا دلیلی نداره بیاد ارزش خودش رو بیاره پایین و کپی کنه . :wink2:

روی پیشنهاد همکاری هم واقعا پیشنهاد خوبیه . اما من که بعید بدونم اجرا بشه . :65: اگر به توافق رسیدن و خواستن اجرا کنن من خودم نفر اول برای کمک دادن و پیشرفت این کارم .

‍‍ پیشنهاد خوبیه :دی
:1:‍‍ ولی فک نکنم طرفین با هم به توافق برسن

MiladJuve

MiladJuve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال

اختیار داری ! البته این موضوع هست که ما هر چی توی ویکیپیدا می زارم و زیرش منبع می زارم، بعد می رم می بینم منبعش نیست اما متن هست :1: ! الانم این تاریخچه که توی ویکیپیدا از یووه کار شده برا سایت خودمون هست اینم به خدا مدرکش

Spoiler

به هر حال قصد جسارت و یا کبی کردن نبود حسین جان

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
حاجیهای دو سایت لطفا برید پای میز مذاکره :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- گفتم اینجا مطرحش کنم . :1: کسی پایه راه اندازی صفحه وبسایت و کانون توی گوگل پلاس هست ؟! صفحه رسمی یووه توی پلاس که خیلی فعاله !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

- گفتم اینجا مطرحش کنم . :1: کسی پایه راه اندازی صفحه وبسایت و کانون توی گوگل پلاس هست ؟! صفحه رسمی یووه توی پلاس که خیلی فعاله !

امیر داریم ! اگه به روز نگهش می داری یا علی :1:

Spoiler

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
" از اینکه من بعد از 19 سال اخراج شدم‎"‎ اصلا هیچ وقت هیچ کجا به هیچ کس همچین چیزی نگفته الکس . به خدا دوست داشتن الکس به این نیس که نقل قول جعلی ازش بنویسیم . قبلا هم یه بار همچین مورد مشابهی رخ داده بود ولی هیچ فایده ای نداره گفتنش تا وقتی قرار بر اینه که چیزی که الکس هیچ وقت نگفته به زور به خورد مخاطب داده بشه .

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
دوستان لطفاً یه نگاهی به مطالب بندازید قبل از ارسال بندازید(سایت) دیگه توو از افسردگی تا رکرد شکنی جی جی توو سایت ، اشتباهات تایپی و غیره داره بیداد میکنه... آقای محمد آقای امینی آبروت رو ببرم :1: Thanks

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
من همیشه قبل از ارسال چک میکنم، بقیه هم مطمئنناً همینطور. باز من چک کردم، یه مرگ شده بود مرک، یه زیاد شده بود زیار. این بیداد کردنش کجا بوده بعد؟ :1:

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
یه پیشنهاد برای سایت : مثل سایت شبکه 3 که با کیفیت کم و کوچیک شبکه رو آنلاین روی سایت نشون میده شما هم بازی یوونتوس رو با همون کیفیت و سایز نشون بدید تا همه طرفدارا با هر سرعتی که هستن بتونن بازی های یووه رو که از شبکه های ایران پخش نمیشه ببینند!

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
الان برنامه بروز تو شبکه 3 داشت در مورد سایت juventus.ir صحبت میکرد!گفت یکی از بهترین سایت های هواداری به شمار میره که دارای مجوز از باشگاه یوونتوس هست و از قدیمی ترین سایت های هواداری بحساب میاد ی لحظه به خودم بالیدم!

[SIGPIC][/SIGPIC]

Grazie Di Tutto Capitano

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خیلی این سایت گل باحاله ! از سایت های دیگه که کپی می کنه دقیقا ادرس درست اون سایت رو می ده و حتی بعضی وقتا لینک سایتشون رو هم می زاره ! اما از سایت ما ادرس رو اشتباه می نویسته و لینک هم نمی کنه :21::21::21:

طبق گزارش منتشره در یووه دات آی.آر، کنته در این مسابقه از دو بازیکن کناری به نام های پادوین و ده چلیه استفاده کرده بود و این موضوع یکی از نقاط ضعف یووه به حساب می رفت و انگار بانوی پیر 9 نفره بازی را دنبال می کند.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
سایت ورزش 3 عموما خبرهاش کپی هست و وقتی که خبری رو از جایی کپی می کنه اسم ِ منبع رو مینویسه ..

اما همین مصاحبه ای که :53: امید :53: زحمتش رو کشید به فاصله کوتاهی تو سایت ورزش 3 قرار میگیره و جالبه که تو این خبر هیچ منبعی ذکر نمیشه !!!!

اصلا تابـلو نیست که از Juventus.IR ورداشتن !!! :22::22:

http://www.varzesh3....ربي_ايتاليا_شوم

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی