پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Juventus.iR

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1355 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آقا تبریک ! 11 ساله شدن Juventus.ir و تبریک میگم ! :rose: @};- :rainbow:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
اول اینکه 11 ساله شدن وبسایت .. ایشالا 111 ساله بشید [بشیم :1: ] رو تبریک میگم و بعدم از آقا حسین بخاطر زحماتای زیادی که کشیدن تشکر میکنم @};- @};- همه چیز سایت به نظرم قشنگه .. مخصوصا قسمت روزنامه ها که خیلی عااالیه .. فقط خبرها یکم پراکنده هست و شاید برای هرکسی پیدا کردنش آسون نباشه .. مثلا 2 تا خبر یه طرفن بقیه تو یه ردیف دیگن .. بعد به نظرم اگه بشه مثه ورژن قبلی خبرهای اروپا-سری آ-کوپا .... دسته بندی بشه خیلی بهتر و قشنگتره .. :rose:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
من هم 11 سالگی juventus.ir را به همه دوستان و به خصوص حسین صالحی عزیز که خیلی زحمت کشیده تبریک می گم و امیدوارم که این سایت سالهای سال پابرجا و همانند حال بهترین در نوع خودش باشه.

طراحی جدید سایت هم خیلی زیبا تر و بهتر از قبلی هست. خیلی عالی شده
چند تا ایراد جزئی هم که داشت فکر می کنم دوستان گفتند.( مثل فونت، پراکندگی خبرها،آرشیو خبری و ...)

چند تا پیشنهاد هم بنده می دم که امیدوارم مفید واقع بشه
1- [size=78%]بزرگ بودن بیش از حد باکس خبری سر خط خبرها: این باکس نسبت به بقیه قسمت های سایت زیادی بزرگ هست[/size]

[size=78%]2-نیاز بودن به زمان و تاریخ بازی بعدی در کارد مربوط به خودش: یکی از ویؤگی های که یک سایت باید داشته باشه این هست که مهمترین و نزدیک ترین رخداد ها را خواننده بتونه به صورت خلاصه در صفحه اصلی دریافت کنه برای همین فکر کنم اگر یک طراحی حالت لیبل در کادر بازی بعدی اضافه بشه و ساعت زمان بزنه خیلی بهتر بشه.[/size]

[size=78%]3-توی طراحی جدید لینکی یا عبارتی که بیننده را به فورم راهنمایی کنه ندیدم.[/size]

[size=78%]4- پیشنهاد می کنم که مجموعه عکسهایی که در پایین سایت قرار گرفته به صورت یک باکس باشه و در به صورت محدوده زمانی تغییر کنه. البته عکس های که مربوط به جشن ها و میتینگ و .... هست نه عکس های خبری.[/size]

[size=78%]5- در یک باکس هم در یکی از کناره ها لینک دانلود آهنگ رسمی باشگاه یوونتوس را قرار بدید. به نظرم این آهنگ رسمی خیلی مهم هست و حکم سرود ملی را برای یک کشور داره.[/size]

[size=78%]از همه کسانی هم که در طراحی این سایت زحمت کشیدن تا ما طرفداران یوونتوس مثل همیشه سرافراز و سربلند باشیم و داراین بهترین ها باشیم تشکر می کنم.[/size]

[size=78%]پایدار و پیروز باشید.[/size]

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
تبریک میگم به همه بچه ها و اقا حسین امیدوارم که همیشه موفق باشه و بابت زحماتش تشکر می کنم اول که وارد شدم فکر کردم اشتباهی اومدم :2qcmh45: اقا حسین یه دستیم به سر گوش فروم بکش :thankyou:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
سایته جدیدمون مبارک :rose: :rose: :rainbow: :rainbow:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
با سلام

راستش وقت نکردم پست های قبلی رو بخونم پس اگر تکراری بود حرف دیگه خودتون :fts:

قبل از هر چیزی 11 ساله شدن سایت رو تبریک میگم به همه ی اعضا :rose:

دوم اینکه چرا وقتی اینطوری میریم سایت خرابه ولی اینطوری درسته ؟ ( البته لازم به ذکر هست شاید فقط برای من اینطوریه :derp: )

دوم اینکه چرا وقتی تو حالت فارسی هستیم واسه تغییر زبان سایت چرا دکمه ها رو فارسی کردید :np: این رو اصلاح بکنید چون شخصا سایت معتبری ندیدم که همچین چیزی داشته باشه :3: همونکه واسه همه انگلیسی باشه بهتره

و اینکه اون پایین پایینا خیلی شلوغه :3:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
از تمام دوستان عزیزی که با پیام های خودشون چه در اینجا چه به صورت تلفنی و چه به صورت اس ام اسی تولد سایت رو تبریک گفتند تشکر می کنم و امیدوارم سال خوبی برای سایت پیش رو باشه و بتونیم بهتر از گذشته باشیم !! در مورد پیشنهادات دوستان هم تا جایی که برامون امکان داشته باشه چشم انجام خواهیم داد ! ممنون از لطف همتون ! شاد باشید و بیانکونری @};-

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

دوم اینکه چرا وقتی اینطوری میریم سایت خرابه ولی اینطوری درسته ؟ ( البته لازم به ذکر هست شاید فقط برای من اینطوریه :derp: )

فکر کنم که حالت اول واسه ورژن گوشی باشه .. البته دقیق نمیدونم .. ولی اگه با گوشی بیاین میبینین که سایت واستون همینجوری بالا میاد .. یعنی همه تو یه ردیف عمودی :1:

کلا هم میخواستم از راه اندازی ورژن موبایل تشکر کنم .. خیلی خوب شد و به نظرم لازم بود .. @};- @};- @};-

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
حسین منم تولد یازده سالگی سایت رو تبریک میگم امیدوارم با افتتحاح ورژن جدید سایت به موفقیت های بزرگتر هم برسی @};- @};- @};- @};- @};- و همچنین تشکر میکنم که باعث شدی این جمع دور هم شکل بگیره :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: پیشنهاد هم من فقط نکته ای که یکی دیگه از بچه ها گفته بود اشاره میکنم اونم گذاشتن سرودرسمی باشگاه رو سایته با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من هم با تأخیر 11 ساله شدن JUVENTUS.IR رو اول به خودمون و بعد به حسین و بعد به باشگاه یوونتوس تبریک میگم. :rose:

11 سال پر فراز و نشیب،همراه با تلخی ها،شیرینی ها،رفاقت ها و خاطرات خوب و بد سپری شده و امروز این سایت در جایی قرار گرفته که مرجع موثق و قابل اعتنایی هست برای سایر خبرگزاری ها و هواداران. این فقط با تلاش های شبانه روزی حسین صالحی و البته همکاری دوستان خوبی که در این 11 سال با فعالیت در فروم بودن حاصل شده و هواداران یوونتوس در ایران در طول این سال ها ثابت کردن که یووه در زندگی اون ها،نقشی بیشتر از یک باشگاه فوتبال داره...

در انتها، باید از حسین یه تقدیر خیلی ویژه داشته باشم بابت این:

[img width=480 height=417]http://www.shiaupload.ir/images/36859547775747076584.jpg[/img]

واقعاً اگر کسی میخواد کمکی بکنه و مطمئن باشه که اون کمک به دست انسان مستحق میرسه و مثل پولها و مواد غذایی که برای زلزله زدگان ارسال شد و در نهایت سر از بازار مصرف در آورد،نشه بهترین جا برای کمک همین موسسه محک هست.

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
تبریک میگم خیلی قشنگ شده :rose: راستی فروم رو هم اگه لباس نو تنش کنیم بد نیستا :P: :1: یازده ساله شدن سایتمون هم مبارک :confeti: :hylove: :hp:

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
اول از همه 11 سالگی سایت رو تبریک میگم و تشکر ویژه می کنم از حسین صالحی و همچنین کسانی که در بروزرسانی و طراحی سایت جدید زحمت می کشند تا کاملترین اخبار در اختیار ما قرار بگیره :thankyou:

یه مشکل که به نظر من که باعث میشه تو ذوق کاربر بزنه همین موردیه که سهیل عزیز بهش اشاره کردند.

فقط خبرها یکم پراکنده هست و شاید برای هرکسی پیدا کردنش آسون نباشه .. مثلا 2 تا خبر یه طرفن بقیه تو یه ردیف دیگن ..

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
ما باید راهی رو پیدا می کردیم تا کسی که می خواد تبلیغ بده ترغیب بشه بتونه بیاد و توی سایت تبلیغ کنه ! اگه تبلیغات رو اون پایین می گذاشتیم بدون شک افراد کمتری برای تبلیغات پیش قدم می شن ولی اینجوری احساس اهمیت می کنند ! زمان که بگذره به این حالت عادت پیدا می کنید و معمولی می شه ! @};-

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
نه حسین کاملا مخالف تعبیرت هستم ؛ البته نه اینکه پایین باشه تیبلیغات تبلیغات باید تو یه ستون هماهنگ باشه ؛ مثلا همه تو ستون وسطی و البته فونت باید کوچکتر بشه ، واقعا بزرگه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
واقعا نظرات بخش هوادارای تیم یوونتوس بر روی سایت زیاد و دقیق هست ! مثلا ما توی ورژن جدید یادمون رفته بود لینک سایت اصلی باشگاه رو بزاریم ! همین فرداش ایمیل اومد که فلان لینک نیست و سریع بر طرف شود ! واقعا برق از سرم پرید ! راستی در راستای کیفیت و بالابردن رتبه سایت و همچنین تکمیل تیم خبری و ارسال اسامی برای بخش هوادارای باشگاه با چند تا از بچه ها تا این لحظه به توافق رسیدم تا به صورت مستقیم توی سایت خبر بزان و با چند نفر دیگه هم می خوام صحبت کنیم ! تا این لحظه دو تا خانم که جدا از فوروم هستند داریم که ایتالیایی نویسن ! ممد مدل قمی ! سهیل !ا امیر البته با چند تا دیگه از بچه ها هم صحبت می کنم و اگه مایل بودند ازشون استفاده می کنم ! این اخرین اخبار از یوونتوس دات ای ار تا این لحظه

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
یازده سالگی سایتو تبریک میگم :rose:
یه سوال هم داشتم ینی یه مشکلی با این جمله دارم
This web site is in no way authorized by or affiliated to Juventus F.C. SpA or the club's official web site www.juventus.com
مگه سایت Juventus.ir قبلا" یه مجوز رسمی از سایت یووه نداشت؟ یا من قاطی کردم؟
آخه این جمله یه جورایی خیلی سفت و سخت داره میگه که این سایت از باشگاه مجوز نداره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من قبلا هم در این باره توضیح دادم ! باز هم می گم ! شما توی تمام سایت های رسمی باشگاه یوونتوس که نگاه کنید این نوشته هست و منظورشون این هست که این سایتی که الان شما می بینید کاری به وب سایت اصلی باشگاه نداره ! یعنی سایت اصلی باشگاه نیست ! هشت - نه تا سایت هستیم که این نوشته رو باید زیر سایتمون بزاریم ! البته دومین ما هم در اختیار باشگاه یوونتوس هست و هر موقع خلافی از ما سر بزنه می تونه ازمون بگیره :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
چند تا ایراد دیدم ((ببخشید من عادت ندارم حرفم رو بخورم و رک میگم)) نوع قالب و اینکه تبلیغات از موضوع اصلی سایت ظاهرا مهم تره :np: و یکی دیگه که خیلی زشته و فکر میکنم توهین به نویسندگانی هستش که اونجا مینویسن هیچ اسمی ازشون نیست و انگار همه سایت رو رئیس اون سایت اپلود میکنه البته اگه مدیر سایت پولی داده باشه به این افراد مشکلی وجود نداره و اونا به عنوان کارمند کار کنن مثل حالت ورزش سه ولی اگه غیر از اینه و از افراد حقیقی استفاده میشه بهتره خبر های و مقالات و هرچیزی که میزارن با اسم خودشون باشه که حداقل ادم بدونه کی چجوری مینویسه یه ایرادی هم که شاید من متوجه نشده باشم اینه که من بخام اخبار دو روز پیش رو ببین راهی وجود نداره

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
چرا تو سایت هر خبری رو باز میکنی این پیغام میاد: Not Found The requested URL /persian/page.php was not found on this server.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

چند تا ایراد دیدم ((ببخشید من عادت ندارم حرفم رو بخورم و رک میگم))
نوع قالب و اینکه تبلیغات از موضوع اصلی سایت ظاهرا مهم تره :np:

و یکی دیگه که خیلی زشته و فکر میکنم توهین به نویسندگانی هستش که اونجا مینویسن هیچ اسمی ازشون نیست و انگار همه سایت رو رئیس اون سایت اپلود میکنه
البته اگه مدیر سایت پولی داده باشه به این افراد مشکلی وجود نداره و اونا به عنوان کارمند کار کنن مثل حالت ورزش سه
ولی اگه غیر از اینه و از افراد حقیقی استفاده میشه بهتره خبر های و مقالات و هرچیزی که میزارن با اسم خودشون باشه که حداقل ادم بدونه کی چجوری مینویسه

یه ایرادی هم که شاید من متوجه نشده باشم اینه که من بخام اخبار دو روز پیش رو ببین راهی وجود نداره

عزیزم ایرادی نداره که ایرادات رو رک بگید !!!
به هر حال تبلیغات هم نقش مهمی داره و باید بتونیم یه جوری هزینه های سنگین سایت رو بدم ؟ واسه اطلاع بگم که همین هزینه بندویت ماهیانه رو بتونیم از پول این تبلیغات بدیم خیلی خوبه و سایر خرج ها به کنار ! هر چند هنوزم واقعا از لحاظ تبلیغاتی خیلی ایراد داریم و باید توی ورژن های بعدی جبران کنیم ! به هر حال هر کسی یه سیستمی رو می پسنده و ما هم این سری اینجوری صلاح دیدیم !

ما همیشه رسم بر این هست که توی قسمتی از سایت نویسندگان رو معرفی می کنیم و این داستان 10 سالی هست ادامه داره ( نه اسم خود من هست ! نه اسم خانم احدی ! نه اسم خانم توکلی ! نه اسم خانم احمدی ! نه اسم آقای دانشمند ) و الان هم توی سایت جدید داریم این سیستم رو پیاده می کنیم و این حق طبیعی نویسندگان هست ! البته خودم حواسم به این داستان بود و منتظر بودم تا با یکی دو نفر دیگر از بچه ها صحبت کنم و بعد که تکمیل شد این کار رو انجام بدم و حتی توی یکی از اخبار سایت هم نفرات رو معرفی کنم تا همه بشناسند اونارو! حتی به امیر و سهیل گفتم واسه من کپی کارت ملی یا چیزیشون رو بفرستند که مشخصات کامل داشته باشم و هم برای باشگاه ارسال کنم ! حتی این سری برای خبرنگارامون کارت هم صادر می کنیم !

در مورد بخش آرشیو هم باید بگم که داریم روی سیستم جدید کار می کنیم و ان شا الله به زودی بالا میاد ! تو فکر سایت خیلی گسترده و قدرتمندی هستم که بتونیم حرف اول رو بزنیم و بخش های فوق العاده زیادی داره و در این راستا این فاز اولش بود که الان بالا اومد و هر روز مراحل تکمیلیش رو ادامه می ده تا بتونیم به هدف نهاییمون برسیم !

چرا تو سایت هر خبری رو باز میکنی این پیغام میاد:
Not Found

The requested URL /persian/page.php was not found on this server.

عزیزم این لینک رو باز کنید مشکلی نیست

http://www.juventus.ir/persian

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی