پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Juventus.iR

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1345 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
بچه ها این مصاحبه رو بخونید و در صورت امکان ثبت نظر کنید تا بیشترین نظر مربوط به یوونتوس باشه

http://modir-bartar....-سایت-رسمی-هوا/

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
مصاحبه ای که ورزش 3 ، به نقل از ایسنا گذاشته رو ببیــــنید !!

جملات دقیقا مثل ِ خبری هست که محمد تو Juventus.IR کار کرده !! :22:

http://www.varzesh3....فتح_اسکودتو_است

http://www.juventus....عاده%2E%2E%2E»/

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ho3ein_bianconeri

ho3ein_bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
  • Locationshiraz

مصاحبه ای که ورزش 3 ، به نقل از ایسنا گذاشته رو ببیــــنید !!

جملات دقیقا مثل ِ خبری هست که محمد تو Juventus.IR کار کرده !! :22:

http://www.varzesh3....فتح_اسکودتو_است

http://www.juventus....عاده%2E%2E%2E»/

دقیقاً کپی کرده متن رو حالا شاید 2 تا کلمه رو تغییر داده باشه
[SIGPIC][/SIGPIC]

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

سرمربي جوان ايتاليايي در پايان درباره استراحت دادن به بالزارتي بازيکن جوان تيمش گفت: مشکلي که براي بارتزالي به وجود آمد به عنوان يک نمونه بايد مورد نظر قرار گرفته شود، از سيستم چرخشي من گلايه هايي شده بود، در حالي که من بارتزالي را به خاطر حضور در سه بازي پشت سر هم استراحت دادم و با وجود اين استراحت ديديد که او اين بازي را از دست داد. بازيکنان ديگري هم بودند که نياز به استراحت داشتند، اما مصدوميت مارکيزيو و جووينکو باعث شد انتخاب زيادي نداشته باشم. جنوا بسيار تهاجمي کار کرد، اما مهاجمين ما هنگام حفظ توپ خوب عمل کردند، گل هاي ديگري را هم به ثمر رسانديم که مردود اعلام شدند، در نتيجه از بازي تيم راضي هستم. مي توانستم هنگام ضربات آخر فرصت طلب*تر عمل کنيم اما تيم حريف هم در دفاع و هم در حمله خوب عمل کرد.

:2laugh:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
البته به جای مزمت سایت ورزش 3، باید ایسنا رو به فحش کشید. :1:

http://isna.ir/fa/ne...فتح-اسکودتو-است

مملکتو نیگا :fp:
  • Soheil Bianconeri از این پست تشکر کرده است

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
دوازده سال گذشت، دوازده سال از حضور در کنار شما عزیزان و تجربه ای از اخبار خوب و بد از تیم محبوبمان یوونتوس کبیر. در این سال های همواره بودند هوادارانی که خط به خط اخبار یوونتوس دات آی ار را دنبال می کردند و نظراتشان را با ما و سایر دوستان در بزرگ ترین وب سایت هواداران یوونتوس در ایران در میان گذاشتند. در تمامی این مدت تلاش کردیم تا آنچه را شایسته ی هواداران بزرگ و عزیز یوونتوس در ایران است را فراهم کنیم و نام باشگاه بزرگمان را در سر تا سر ایران پر آوازه کنیم و نشان دهیم هواداران ایرانی یووه از تعصب زیادی به تیم خود برخوردار هستند. حتی روزهایی که تیم محبوبمون در سری ب بازی می کرد اما یوونتوس دات آی ار با حمایت شما به فعالیت خودش ادامه داد. مدیریت وب سایت یوونتوس دات ای آر از تمامی دوستان عزیزی که در طی سال جاری ما را در تهیه و به روز نگه داشتن سایت یاری نموده اند تقدیر و تشکر می کند و امیدوار است در آینده ای نه چندان دور قدر دان زحمات آنها باشیم. امید است در سال دوازدهم فعالیت خود بتوانیم با دقت و سرعت بیشتری در خدمت عزیزان یوونتوسی باشیم و شما را از اخرین و جدید ترین اخبار باشگاه یوونتوس مطلع نماییم. به طور قطع پیشنهادات شما در پیشرفت و توسعه وب سایت یوونتوس و امکان سرویس دهی مناسب به کاربران عزیز تاثیر بسزایی دارد. پیشنهادات کاربران برای ما بسیار مهم است، از آن جهت نظرات شما کمک شایانی به ما در جهت رفع نواقص و توسعه هر چه بهتر سایت خواهد داشت. سایت یوونتوس از نظرات، پیشنهادات، انتقادات و حرف های خودمانی شما کاربران با روی باز استقبال می کند. با تشکر حسین صالحی مدیریت وب سایت یوونتوس رسمی و تخصصی هواداران یوونتوس در ایران

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
وب سایت هواداران باشگاه یوونتوس ایتالیا در ایران هیچ گونه وابستگی خاصی به سازمان های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و نهادها، ارگان های دولتی و غیر دولتی نداشته و کاملا به صورت شخصی اداره می شود.

در جهت پشتیبانی و توسعه روز افزون سایت نیاز به تامین هزینه های خود می باشیم . به دلیل تقاضاهای متعدد تعدادی از هواداران جهت راه اندازی بخش کمک مالی به سایت (Donate) اقدام به طراحی بخشی برای جذب کمکهای خیرخواهانه و دوستانه کاربران و بازدید کنندگان سایت نموده ایم.

بر همین اساس دوستان عزیزی که تمایل دارند تا در اداره سایت یوونتوس دات ای ار سهیم داشته باشند و در راستای گسترش و رشد هر چه بیشتر سایت خودشان همکاری نمایند، می توانند با کمکهای مالی خود، خود را یکی از گردانندگان اولین و بزرگترین سایت هواداران باشگاه یوونتوس در ایران معرفی نموده و دست مدیران سایت را در امتداد خدمات و گسترش و توسعه فعالیتها، بفشارند.

http://www.juventus..../کمک های مردمی/

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
سلام ، با تشکر از زحمات شما ، یه انتقاد داشتم و اون این که مصاحبه ی مربی و بازیکن ها با سوال های خبرنگارا باید کنار هم باشه تا ادم کاملا بفهمه قضیه چی بوده

[SIGPIC][/SIGPIC]

Buffon ,, Best Goalkeeper football history and a great man

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال

سلام ، با تشکر از زحمات شما ، یه انتقاد داشتم و اون این که مصاحبه ی مربی و بازیکن ها با سوال های خبرنگارا باید کنار هم باشه تا ادم کاملا بفهمه قضیه چی بوده

ممنون از توجهتون:1699:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Buffon ,, Best Goalkeeper football history and a great man

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

این مساله دست بچه هایی که زحمت ترجمه خبرها رو میکشن نیست...در صورتی که سایت های خبری مصاحبه ها رو همراه با سوالات خبرنگاران منتشر کنند قطعا
بچه ها اونا رم قرار میدن ولی در بیشتر مواقع سایت های چه انگلیسی زبان و چه ایتالیایی زبان فقط به انتشار صحبت های خود کونته یا بازیکنان مبادرت می ورزند...:3:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
آقا ما یه انتقاد کنیم دیگه . ضمن تقدیر فراوان به نظرم سایت خیلی کنده یادمه قبلا خیلی سریع بود ولی الان یکم کنده . البته میدونم هزینه های اینکار ها خیلی بالاست و از حسین صالحی عزیز هم نهایت تشکر رو داریم . ولی خب حالا بعد از اتمام قراردادتون به نظرم رو یه یه هاست دیگه اگه کار کنید بهتره .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

دوستان طبق هماهنگی که با اقای صالحی کردم قرار شد این نرم افزار موبایل ( اندروید ) رو که مربوط میشه به خبش خبری سایت رو اینجا بذارم

این نسخه دمو هست که مربوط میشه به سایت یوونتوس.آی را که در تصاویر زیر میتونید نحوه کارشو ببینید. البته من فقط تو چند موبایل و تبلت تستش کردم و درست جواب داد و متاسفانه زمانی که میخواستم تستش کنیم فروم خراب شد و خیلی وقت هم گذشته فکر کنم و دیگه وقت نشد ادامش بدم.

برای دانلود نسخه دمو کافیه به لینک زیر برید و دانلودش بکنید برنامه رو :

http://uplod.ir/b3iy...tusNews.rar.htm

البته در یک پهنای وسیع تر و جامع تر من دارم کار میکنم که یکی از بهترین نرم افزارهای موبایل یوونتوس رو درست بکنم که شامل همه چیز هست که البته این امر مهم نیاز به زمان داره که انشاالله بعدا وقتی ببینیدش لذت می برید. البته من با دید چند زبانی دارم روی برنامه کار می کنم حالا بیشتر از این جزئیاتش رو نمیگم ولی بازم میگم چون نمیتونم زیاد روش وقت بذارم یک خورده زمان میبره تکمیل شدنش

تصویر 1

493ds72chbp7ic45hx5m.png

تصویر دو

oapfiy8u6qupahimbgh6.png

تصویر سوم

hfkrc99991tfdi1bmjc9.png

تصویر چهارم

e8o12mpfcii9drmrjkuw.png

تصویر پنجم

1jo5dlo61zfcobdxjlu6.png

تصویر ششم

t7d7hhcoq5o7ztwawn4s.png

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دوستان طبق هماهنگی که با اقای صالحی کردم قرار شد این نرم افزار موبایل ( اندروید ) رو که مربوط میشه به خبش خبری سایت رو اینجا بذارم

این نسخه دمو هست که مربوط میشه به سایت یوونتوس.آی را که در تصاویر زیر میتونید نحوه کارشو ببینید. البته من فقط تو چند موبایل و تبلت تستش کردم و درست جواب داد و متاسفانه زمانی که میخواستم تستش کنیم فروم خراب شد و خیلی وقت هم گذشته فکر کنم و دیگه وقت نشد ادامش بدم.

برای دانلود نسخه دمو کافیه به لینک زیر برید و دانلودش بکنید برنامه رو :

http://uplod.ir/b3iy...tusNews.rar.htm

البته در یک پهنای وسیع تر و جامع تر من دارم کار میکنم که یکی از بهترین نرم افزارهای موبایل یوونتوس رو درست بکنم که شامل همه چیز هست که البته این امر مهم نیاز به زمان داره که انشاالله بعدا وقتی ببینیدش لذت می برید. البته من با دید چند زبانی دارم روی برنامه کار می کنم حالا بیشتر از این جزئیاتش رو نمیگم ولی بازم میگم چون نمیتونم زیاد روش وقت بذارم یک خورده زمان میبره تکمیل شدنش

تصویر 1

493ds72chbp7ic45hx5m.png

تصویر دو

oapfiy8u6qupahimbgh6.png

تصویر سوم

hfkrc99991tfdi1bmjc9.png

تصویر چهارم

e8o12mpfcii9drmrjkuw.png

تصویر پنجم

1jo5dlo61zfcobdxjlu6.png

تصویر ششم

t7d7hhcoq5o7ztwawn4s.png

تو فوق العاده ای

• Hossein Salehi, Principino و The_God_of_Goalkeepers از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال

بچه ها به یوونتوس دات ای ار رای مثبت بدید و بعد هم توی ایمیلتون حتما تایید کنید

مرررسی

http://directory.ira...campaign=iwf-pv

• AAG, juve's fan, Principino و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال

امروز سایتمون ۱۳ ساله شد

از همتون تشکر می کنم از همه ی دوستایی که توی این سیزده سال در کنارم بودن و تونستیم با کمک همشون سایت رو جلو ببریم .

از بچه هایی که مدیر بودند و بچه ها رو کمک کردن 

از بچه های خبرنگار سایت که یه سریشون اینجا هستند 

از بچه هایی که خبرهای دقیق و خیلی خوبی توی فوروم گذاشتند و من اونا رو توی سایت قرار دادم 

از همتون ممنون هستم و امیدوارم سال سیزدهم رو خیلی بهتر از گذشته در کنار هم جلو ببریم و بتونیم همچنان توی ایران حرف اول رو بزنیم 

دست همتون رو می بوسم و دوستون دارم 

ارادتمند همتون 

حسین 

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تبریک حسین، تو این سالها من یکی شاهد زحمت کشیدن های فراوانت برا سایت و کانون بودم، امیدوارم همینجوری با قدرت پیش بری
الان که تهران هم هستی شیرینی شو هم بدی :دی
  • Principino, Soheil Bianconeri, Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال

تبریک حسین، تو این سالها من یکی شاهد زحمت کشیدن های فراوانت برا سایت و کانون بودم، امیدوارم همینجوری با قدرت پیش بری
الان که تهران هم هستی شیرینی شو هم بدی :دی

مررسی بصیر جون ! لطف داری

چشم حتما ! در خدمتم

• ADP10, Principino, Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

:za2:   تبریک به همه بچه هااا ......همتون با هم میتونین به پیشرفت فروم کمک کنین ....

• Hossein Salehi, Principino, Pouya و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال

اقا یه سری تبلیغ توی سایت گذاشتیم زیر جدول مسابقات

برید روش کلیک کنید دیگه  :1:  :fp:

• ADP10, Principino, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

از اینایست که با ازای کلیک پول میدن؟

بچه ها بریزید تو سایت جیب حسین رو پر کنید :nish:

• Principino, eⁿzº, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی