پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 کاتانیا (مرحله 1/8 کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
89 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

برد توی این بازی خیلی میتونه بهمون کمک کنه که از نظر روحیه دوباره خودمون رو بازیابی کنیم.
نقش هافبک های تیم بخصوص 2 هافبک وسط که وظیفه نظم دهی به تیم رو دارند خیلی مهمه، احتمالا از ملو - آکوئیلانی استفاده میکنه دلنری،
امیدوارم آکوئیلانی بر خلاف 2 بازی قبلیش باشه؛
ملو هم قطعا با انگیزه میاد تا یه جورایی از هوادارا هم معذرت خواهی کنه (برای چندمین بار ؟ :1:)

خط حمله که به احتمال 99% الکس - تونی هست و من خیلی به این ترکیب خوش بینم !
در خط دفاعی هم احتمال حضور موتا هست هم سورنسن ! بستگی داره دلنری از تیمش چی بخواد توی این بازی، ولی منطقی به نظر میرسه که اول سورنسن بازی کنه؛ و اگه تیم به مشکل خورد موتا به جاش بیاد که بتونه در کارهای هجومی هم به تیم کمک کنه؛

مسئله بعدی کراسیچ هست ! اگه الکس بازی کنه خیلی به کراسیچ هم میتونه کمک کنه و اینجوری تمام فشار روی کراسیچ نیست، بخصوص در حملات که این دو نفر می تونند باهم موقعیت خلق کنند.

امیدوارم این بازی دیگه تونی بد شانس نباشه و اولین گلش رو برای یووه به ثمر برسونه، اصلا دور از ذهن نیست که تونی پاش به گلزنی باز بشه توی این بازی، فقط باید یک توپ نصف و نیمه براش درست کنند !

من که بی صبرانه منتظر دیدن بوفون هستم و امیدوارم روز خوبی رو پشت سر بزاره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمائوری بینیش شکسته، تونی مشکل ماهیچه پیدا کرده. احتمالا برای بازی فقط دلپیرو رو داریم ! اینطوری که من دارم می بینم، نوشته سیسوکو و په په هم به بازی نمی رسند ! :np:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

آمائوری بینیش شکسته، تونی مشکل ماهیچه پیدا کرده. احتمالا برای بازی فقط دلپیرو رو داریم !

اینطوری که من دارم می بینم، نوشته سیسوکو و په په هم به بازی نمی رسند ! :np:

اي داد!!!واقعا نياز به بازيكن داريم.چه فوروارد چه هافبك!چه دفاع!به جز دروازه تو هر پستي خلا بازيكن احساس ميشه!
Spoiler

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب،یکی از اهداف ما در این فصل کسب قهرمانی کوپا ایتالیا است.پس باید خوب جلو بریم خیلی هم دور از دسترس نیست.اگر اشتباه نکرده باشم برنده این بازی به مصاف برنده رم و لاتزیو میره.خب فتح کوپا ایتالیا به اندازه قهرمانی در UCL هم هیجان داره هم سخته.خب خوشحالم که در این بازی فلیپه ملو "دوست داشتنی" :1: را داریم تا میانه میدان از آن یوونتوس باشه. سال دوم رانیری،در چنین مرحله ای در المپیک تورین با همین کاتانیا بازی کردیم که اون موقع کاتانیا تیم خیلی خوبی بود با مربیگری زنگا.اون بازی را 3-0 بردیم با 2 گل الکس و یک گل جووینکو.آمائوری هم هر چی تلاش کرد نتونست یک گل بزنه. 2 سال گذشت و بازهم با این تیم باید در المپیک تورین بازی بکنیم. کاتانیا تیم قدرتمندی نمیاد ولی این روزها تیم ها قعر جدولی هم جلوی یوونتوس قدرتمند میشند.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

Spoiler

مصطفی ! مست کردی ؟! :1:
آمائوری همون سالمش چی هست که حالا بخواد بدون "دماغ" هم بازی کنه !؟ :1:

از تیم پریماورا بیارن بازیکن، از 100 تای آمائوری بهتره؛

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
حالا بازیکن پریماورا از 100 تا آمائوری بهتر هست ، به جای تونی ، په په و احتمالاً سیسوکو از کجا بازیکن بیاریم ؟ ! :1: فکر میکنم یووه تو این بازی کلاً تغییر تاکتیک بده بهتر هست ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

حالا بازیکن پریماورا از 100 تا آمائوری بهتر هست ، به جای تونی ، په په و احتمالاً سیسوکو از کجا بازیکن بیاریم ؟ ! :1:

فکر میکنم یووه تو این بازی کلاً تغییر تاکتیک بده بهتر هست ...

از همون پریماورا :1:

ترکیب یووه این میشه :

بوفون
گروسو - کیه لینی - بونوچی - سورنسن
مارکیزیو - ملو - آکوئیلانی - کراسیچ
الکس - (بازیکن پریماورا که از 100 تای آمائوری بهتره :1:)

نیمکت : استوراری - لگروتالیه - موتا - ترائوره - (بازیکن پریماورا که از 100 تای آمائوری بهتره) - (بازیکن پریماورا که از 100 تای آمائوری بهتره)
:3: :1:

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال

ترکیب یووه این میشه :

بوفون

نیمکت : استوراری - لگروتالیه - موتا - ترائوره - (بازیکن پریماورا که از 100 تای آمائوری بهتره) - (بازیکن پریماورا که از 100 تای آمائوری بهتره)

جالب بود :1:

و احیاناً اگر بازیکنی غیر از مهاجمین تیم مصدوم بشه ، این "بازیکن پریماورا که از 100 تا آمائوری بهتره" میتونه به جای هافبک ها یا مدافعین هم بازی کنه ؟!

البته با این استدلال تو میشه این استنباط رو کرد که فرضاً آکیولانی مصدوم میره بیرون ، به جاش 100 تا آمائوری میره تو زمین
پس ما برتری عددی پیدا میکنیم و میزنیم پدر کاتانیا رو می سوزونیم !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

مصطفی ! مست کردی ؟! :1:
آمائوری همون سالمش چی هست که حالا بخواد بدون "دماغ" هم بازی کنه !؟ :1:

مزاحي بيش نبود! :no:
ولي شايد بدون دماغ مشكل هد زدنش حل شه چون بيشتر هداشو با دماغ ميزد و از استاديوم خارج ميشد
ولي يه زماني هم غولي بوده ها :1:

Spoiler

ترکیب یووه این میشه :

بوفون

:1:
با اين لشكر كه راه انداختي بهتره از زمينه فوتبال خارج شيم يه ارتش درست كنيم.باور كن با اين همه آمائوري دنيا رو ميگيريم :1:
با اين اوضاع اميدوارم دروازه بانامون هم مصدوم شن تا صد تا آمائوري بريزيم تو گل .هرچي هم بي خاصيت باشن تو دروازه رو پر ميكنند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

و احیاناً اگر بازیکنی غیر از مهاجمین تیم مصدوم بشه ، این "بازیکن پریماورا که از 100 تا آمائوری بهتره" میتونه به جای هافبک ها یا مدافعین هم بازی کنه ؟!

مدافع که 3 تا داریم، بسه دیگه :1: ولی آره، میتونه هافبک بازی کنه، چون احتمالا یکی از هافبک های ذخیره تیم جیانتونو (همینه اسمش ؟ :1:) هست، شاید هم بوچل، پس هافبک داریم :1:

البته با این استدلال تو میشه این استنباط رو کرد که فرضاً آکیولانی مصدوم میره بیرون ، به جاش 100 تا آمائوری میره تو زمین

نه ! باز نگرفتی چی شد !
گفتم بهتر از 100 تای آمائوری :1: چون آمائوری حالا چه یکی باشه، چه 100 تا، باز اوضاع همینه و بعد از نیم متر دویدن، موهاش رو درست میکنه :1:
حالا دیگه چه برسه که 100 تا آمائوری بخوان بعد از نیم متر دویدن، موهاشون رو درست کنند :lol:
===========================

مصطفی،
قلب من ضعیفه، کلا با مسائلی از قبیل آمائوری و اومدنش به ترکیب اصلی و این چیزا شوخی نکن :1:

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
اگه واقعا نه آمائوری و نه تونی به بازی نرسن من خیلی دوست دارم که مهاجم نوک ما جیانتی باشه. همون که بازی آخر یورو لیگ به سیتی گل زد.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

وب سایت رسمی یوونتوس اعلام کرد که دلنری در آخرین جلسه ی تمرینی یوونتوس و کنفرانس خبری که امروز برگزار می شود نیز بدلیل حضور در مراسم خاکسپاری برادرش " رودی دلنری " غایب خواهد بود و به این ترتیب آقای کونتی کمک مربی یوونتوس و جوزپه ماروتا در کنفرانس خبری حضور خواهند یافت .

تصویر

داور دیدار آقای Russo وی برای اولین بار در این فصل هست که دیدار یوونتوس رو قضاوت میکنه اما دو سال پیش بازی برابر سیه نا و در فصل پیش هم بازی برابر بولونیا و سیه نا رو قضاوت کرده که در هر دو دیدار یوونتوس مساوی کرد ، 3 دیدار کاتانیا رو قضاوت کرده که در دو بازی کاتانیا برده و در یکی باخته .

کمک اول : ویاتزی ... کمک دوم : لیبرتی ... داور چهارم : ماتزوله نی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من اصلا امید زیادی به قهرمانی کوپای امسال ندارم، خیلی مسیر سختی داریم، برعکس میلان خیلی مسیر ساده ای داره.

یووه این بازی رو ببره، باید با برنده رم-لاتزیو بازی کنه. بعدشم برای نیمه نهایی احتمالا با اینتر یا ناپولی. این جدول مراحل پایانی کوپاست :

[img width=480 height=351]http://s2.kimag.es/share/31670652.png[/img]

+ گفته میشه احتمالا به دلیل شرایط بحرانی خط حمله یووه، آمائوری شاید بتونه با ماسک محافظ بازی کنه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بازیکنان دعوت شده : 1 Buffon 2 Motta 3 Chiellini 4 Felipe Melo 6 Grosso 7 Salihamidzic 8 Marchisio 10 Del Piero 13 Manninger 14 Aquilani 17 Traoré 19 Bonucci 20 Toni 21 Grygera 23 Pepe 27 Krasic 31 Costantino 33 Legrottaglie 35 Buchel 41 Giannetti 43 Sorensen

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پیش از این نیز گفته بودم " فتح کوپا ایتالیا به اندازه قهرمانی در UCL هم هیجان داره هم سخته ".اگر بتونیم این بازی را ببریم. بر فرض مثال بازی بعد با رم بازی میکنیم اون بازی هم تک حذفی هست اگر هم اون بازی را ببریم. میخوریم به برنده اینتر و ناپولی. احتمالا اینتر تا اون موقع در دوران اوج خودش سپری میکنه و بردنش سخت باتوجه به اینکه اون بازی رفت و برگشتی هست و گل زده در خانه حریف این جور قوانین داره. اگر هم به ناپولی بخوریم بازم با این ادیسون کاوانی و سن پائولو ناپولی طرف هستم که بازم احتمالا کاوانی 3 تا برامون گذاشته کنار.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امیدوارم تونی این بازی گل بزنه بوفون هم یه کلین شیت فوق العاده به جا بزاره باتشکر

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
امیدوارم از په په جای الکس به عنوان مهاجم سایه استفاده بشه و مارکیزیو و ملو و آکویلانی و کراسیچم مثل همیشه هافبک رو تشکیل بدن ! تو دفاع هم واقعا اولین باره که آرزو می کنم زودتر دچلیه برگرده چون گروسو و ترائوره شدیدا نا امیدم کردن ، در هر صورت تو این شرایط گروسو رو بذاره بهتر از ترائوره است !! تو راستم که عقل سلیم میگه سورنسن !

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بهتره كه الكس از اول فيكس باشه تا كه بخواد ذخيره بياد تو.تو هافبك ها كراسيج-ملو-سيسوكو-به به بهتره جون نه اكو آمادست نه ماركيزيو.دفاع هم سورنسن-كيليني-بونوجي-كروسو.فكر كنم براحتي از اين مرحله صعود كنيم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اگه یوونتوس همون یوونتوس یکشنبه شب باشه که انتظار میره نتیجه ای غیر از برد رقم بخوره. اما بازگشت بوفون اوضاع رو تغییر میده. با اومدن بوفون اطمینان به چارچوب دروازه بر می گرده. دلم برای دیدن بوفون یه ذره شده. امیدوارم این اولین حضورش تو فصل جدید با برد همراه باشه. آمائوری سالمش هیچی نبود وای به روزی که بخواد به زور با ماسک بازی کنه...

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

بازیکنان دعوت شده :

1 Buffon
2 Motta
3 Chiellini
4 Felipe Melo
6 Grosso
7 Salihamidzic
8 Marchisio
10 Del Piero
13 Manninger
14 Aquilani
17 Traoré
19 Bonucci
20 Toni
21 Grygera
23 Pepe
27 Krasic
31 Costantino
33 Legrottaglie
35 Buchel
41 Giannetti
43 Sorensen

کمک مربی دلنری در مورد سیسوکو صحبت میکنه میگه ما بهش توجه داریم ، اما به این بازی دعوت نمیشه !
یا دارن مارو مسخره میکنن با خودشونو یا این که اصلا مصدومه ! مصدومه ؟!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی