پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 کاتانیا (مرحله 1/8 کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
89 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوفون که آخر بازی به تمام جهات ورزشگاه رفت و هر سمت یه تیکه از لباس و دستکش و ایناش رو پرت کرد و به تماشاگرا (که به شدت تشویقش می کردن) ادای احترام کرد، توی مصاحبه گفته : - شاید کسی بگه برای بازیکنی که قهرمان جهان شده و توی فینال لیگ قهرمانان بوده یه بازی کوپا بی اهمیت باشه، ولی این بازی خیلی برای من مهم بود و از نتیجه خوبی که گرفتیم خیلی خوشحالم. - احساس خیلی قشنگیه احساس بازگشت به تیم. - من کاملا خوب شدم و می خوام از هوادارا از صمیم قلبم تشکر کنم، اونا در اعماق قلبم جا دارن و از حمایت ها و علاقه ای که نشون دادن خیلی ممنونم. - ( در مورد واکنش خوبی که آخر بازی داشت به شوخی و با خنده گفته : ) اگر اون توپ رو نمی گرفتم که دیگه همون جا خداحافظی می کردم :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
الکس نشون داد که میشه همیشه روش اتکا کرد یکی از بهترین بازی هاشو تو این چند فصل اخیر نشون داد واقعا نعمتی هستش واسه یووه گلشم که افساید نبود و الکی اف گرفته شد ملو هم نشون داد که این فصل جزء بهترین های یووه هستش یک بازی بدون نقص و عالی کراسیچ و په په هم خوب کار کردن مارکیزیو چند برابر بازی با ناپولی عالی بود دفاع وسط ها دیشب چند سوتی بد دادن نمیدونم چیشون شده بو فون هم که با اومدنش همه رو خوشحال کرد و دو واکنش عالی داشت نمیدونم مصدومیت تونی هم چه جوری بود ولی خدا کنه زیاد نباشه

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

تصویر

این عکس فوق العاده برام قشنگ و جالب بود !

دست ِ حسین درد نکنه عکسا رو سریع میذاره توی تاپیک !
=======================

در مورد بازی هم که من ندیدم ، اما فقط میتونم بگم خوشحالم که ملو وقتی مسلط هستش به خودش تیم خیلی خوب نتیجه میگیره یعنی منظورم اینه که خوب بازی میکنه!

امیدوارم تو این دو-سه هفته یوونتوس نتایج ِ خوبی بگیره

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
چه برد شيريني بود ديشب.خيلي عالي بازي كرديم.همه خوب بودند.حركت دلنري هم جواب داد كه سورنسن رو گذاشت راست و گريگرا اومد چپ. هافبكامون هم عالي بودند فقط آكوييلاني و ماركيزيو هر كدوم يه گل خالي رو خراب كردند:1: جي جي هم دقايق آخر نشون داد كه آمادست. اله..اله...اله خيلي خوشحالم كه برديم و خيلي خوشحالم كه قشنگ بازي كرديم و برديم و خيلي خوشحالم كه الكس رو آماده ميبينم.يه نعمتيه واقعا.ديشب بعد از چند وقت الكس يه بازي عالي انجام داد و اميدوارمون كرد كه هنوز هم ميتونيم يه اله آماده رو اون جلو داشته باشيم خيلي برد شيريني بود حالا بايد بريم تو المپيكو رم منتظر رم و لاتزيو بمونيم:1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
پاس به مارکیزیو رو کی داد ؟ حس میکنم په په بود خیلی پاس خوبی بود الکس هم به نظر من بخاطر بوفون بود که با تمام وجودش بازی کرد واقعا باورم نمیشد این الکس همون الکس بازی با ناپولیه باتشکر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
چی پاس به ماریکزو رو په په داد الکس بود داش کمال

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

پاس به مارکیزیو رو کی داد ؟
حس میکنم په په بود
خیلی پاس خوبی بود
الکس هم به نظر من بخاطر بوفون بود که با تمام وجودش بازی کرد
واقعا باورم نمیشد این الکس همون الکس بازی با ناپولیه
باتشکر

اگر منظورت اون پاسیه که منجر به تک به تک شدن مارکیزیو با دروازه بان کاتانیا شد باشه. اون پاس و الکس داد.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اوف الکس واقعا فوق العاده کار کرد دیشب حدس میزدم این پاس کار یه بازیکن شاخه ها ولی خوب استیلش عین په په بود :1: ای کاش میشد الکس رو یکم جوونتر کنیم باتشکر

mehrdad_endless

mehrdad_endless

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 95 ارسال

اوف الکس واقعا فوق العاده کار کرد دیشب
حدس میزدم این پاس کار یه بازیکن شاخه ها ولی خوب استیلش عین په په بود :1:
ای کاش میشد الکس رو یکم جوونتر کنیم
باتشکر

مثله تو ایران شناسنامشو دستکاری میکنیم . :wink2:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
مثل اینکه یووه این فصل الکس و جی جی و ملو و کراسیچ می خواهد تا قدرتمند باشد ...! واقعا خوشحالم شبی که بوفون بازگشت الکس آماده بود ...

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی