پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 کاتانیا (مرحله 1/8 کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
89 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

تصویر

یوونتوس - کاتانیا
پنجشنبه، 13 ژانویه، 23 دی
ساعت 23:15 به وقت ایران
ورزشگاه المپیکو تورین

دیگر بازی های این مرحله :
ناپولی - بولونیا
اینتر - جنوا
رم - لاتزیو
پالرمو - کیه وو
پارما 2-1 فیورنتینا
میلان - باری
سمپدوریا - اودینزه

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
به گفته ی دل نری، این بازی اولین بازی جی جی خواهد بود. امیروارم بترکونه!!!!!!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

دیگه به این بازی فکر کنیم بهتره !
از اون جایی که اولین بازی بوفون خواهد بود، امیدوارم تیم مثل این دو بازی اخیر بی حال نباشه و مثل قبل از تعطیلات، برای موفقیت و پیروزی بجنگه !

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
جدا ما هواداری خوبی هستیم بعد از این همه شکستو باخت هنوز امید داریم اگه بارسا این نتایجو می گرفت فکر نمی کنم هواداری واسش میموند من یجوراییم حق میدم شبکه ۳ بازیامونو نشون نمیده چون اصلا خوب بازی نمیکنیم اینم یه شکست دیگه بریم بازیه بعدی به امید پیروزی با بوفن که خیلی دلم واسش تنگ شده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

دیگه به این بازی فکر کنیم بهتره !
از اون جایی که اولین بازی بوفون خواهد بود، امیدوارم تیم مثل این دو بازی اخیر بی حال نباشه و مثل قبل از تعطیلات، برای موفقیت و پیروزی بجنگه !

واقعا بهمن، تو چه طوری میتونی بعد از این شکست تحقیرانه مقابل ناپولی و اون باخت وحشتناک رو به روی پارما بیای و این حرفا را بزنی؟ نه مردونه واقعا چی باخودت میگی که میتونی تحمل کنی این باخت ها را؟؟؟ من وقتی یوونتوس میبازه تا دو روز حتی با خودم هم حرف نمیزنم چه برسه به بازی بعد یوونتوس و ... فکر کنم ببینم کی هست و کی نیست!!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

واقعا بهمن، تو چه طوری میتونی بعد از این شکست تحقیرانه مقابل ناپولی و اون باخت وحشتناک رو به روی پارما بیای و این حرفا را بزنی؟ نه مردونه واقعا چی باخودت میگی که میتونی تحمل کنی این باخت ها را؟؟؟ من وقتی یوونتوس میبازه تا دو روز حتی با خودم هم حرف نمیزنم چه برسه به بازی بعد یوونتوس و ... فکر کنم ببینم کی هست و کی نیست!!!!

فوتبال همینه ! همین جور که روی خوبش رو به ما نشون داده بود، حالا هم روی بدش رو به ما کرده !
من فقط امیدوارم به این بازی، همین !

یوونتوس با یک شکست زیر سوال نمیره، همون جور که با یک برد رویایی نمیشه،
من وقتی این تیم رو با تیم پارسال مقایسه می کنم واقعا به این تیم امتیاز بیشتری رو میدم؛

ضمن اینکه واقعا از تیمی که دو مهاجم اصلی خودش رو نداره چه توقعی میشه داشت ؟!
بازیکن ها افت کردند، و من امیدوارم این مقطعی باشه و از این بازی استارت برد رو بزنیم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

کوپا رو باید جدی بگیریم!مسلما اگه تیم بتونه روحیه خودش رو به دست بیاره این بازی رو میتونیم به راحتی پیروز از زمین خارج شیم!

قهرمانی در این جام و گرفتن ستاره ی نقره ایی واقعا دور از دسترس نیست!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

فوتبال همینه ! همین جور که روی خوبش رو به ما نشون داده بود، حالا هم روی بدش رو به ما کرده !

من وقتی این تیم رو با تیم پارسال مقایسه می کنم واقعا به این تیم امتیاز بیشتری رو میدم؛

بازیکن ها افت کردند، و من امیدوارم این مقطعی باشه و از این بازی استارت برد رو بزنیم.

ولی این دلیل نمیشه که شاد و شنگول بیایم به بازی با کاتانیا فکر بکنیم.شاید برای تو خیلی زود فراموش میشه و به فرم اصلیت برمیگردی ولی برای من این جور باخت ها حداقل دو روز زمان میبره که به حالت عادی برگردم و همواره در دلم به سرتا پای مسئولین یوونتوس ناسزا میگم...

به هر حال خیلی آدم جالبی هستی...

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال

کوپا رو باید جدی بگیریم!مسلما اگه تیم بتونه روحیه خودش رو به دست بیاره این بازی رو میتونیم به راحتی پیروز از زمین خارج شیم!

قهرمانی در این جام و گرفتن ستاره ی نقره ایی واقعا دور از دسترس نیست!

آی گفتی ستاره نقره ای!!!!
امیدوارم این شکست رو تیم برای بازی با کاتانیا تاثیر نذاره قهرمانی تو کوپا بعد 4سال بدون کاپ خیلی شیرینه فقط تو بد موقعی کوپا برامون شروع شد

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال

این فوتباله.................الان داریم لحظات سختش رو تحمل می کنیم......اما لحظات شیرینش هم فرا می رسه...روزی که یووه به جای بارسا و رئال باشه.............

این رو من برای بار چندم می کم..ما یوونتوسیم.............پس به این یوونتوس ایمان داشته باش...........

اون بازی که 4-2 بردیم.....به لطف یاکی و کوا بردیم...............
نمی دونم الان که این دو نیست باید چکار کنیم.............
حتمی بازیکنان دیگر جبران می کنند........

راستی ملو می تونه تو این بازی بازی کنه...........

این جام امثال خیلی برامون مهم است.چون با قهرمانی می توانیم یک ستاره نقره ای بگیریم.................

ولی امید وارم که بعد از این بازی و شکست بازیکن ها روحیشون رو از دست ندن............

به امید برد یووه...........

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

کاتانیا 1 سال توی زمین خودش نباخته بود تا اینکه ما بردیمشون، ولی با درخشش محض یاکوئینتا و کوالیارلا ! :np:
یادش بخیر !
------------

با این شرایطی که برای تیم پیش اومده و اصلا مهاجم آماده نداریم، من امیدوارم بازی رو الکس - تونی شروع کنند و بعد یکی از همین بازیکن های جوون رو به بازی بفرسته که قطعا انگیزه ش بیشتر از بقیه ست !
ملو هم میتونه بازی کنه و امیدوارم مثل همیشه عالی باشه.

امیدوارم همه بازیکنها بخاطر بوفون هم که شده با تمام وجود خودشون بازی کنند تا این بازی رو ببریم،
توی کوپا ایتالیا جای اشتباه نداریم !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

میلان - پالرمو

ميلان هفته بعد با باري بازي داره .بالا اشتباه نوشته شده
پالرمو دو بار نوشته شده!
___----____----____----____----___---___----___---___----____---
بازي تقريبا ساده ايه اگه ما تيم باشيم.
اگه هم موفق به برد شيم در مرحله بعد يه بازي سخت تو المپيكو رم داريم( لاتزيو يا رم)
اين بازي ميتونه روحيه رو به تيم برگردونه
آمارمون جلوي كاتانيا تو كوپا:
2 بازي انجام داديم كه يكي تو خونه و يكي خارج خونه بوده
بازي خانگي رو 3-0 سال پيش برديم(ماركيوني.جيووينكو.الكس)
يه بازي خارج خونه هم با كاتانيا تو كوپا سال 1982 انجام داديم كه 1-1 كرديم

تصویر

تصویر

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

کاتانیا از مرحله سوم کوپا ایتالیا شروع کرده،
در این مرحله تیم وارسه رو 4-3 برده و در مرحله بعدش هم برشا رو 5-1 لـه کرده :1:
البته هر دو بازی قبلیش توی خونه خودش بوده.

مارکو جیامپائولو هم مصاحبه کرده و گفته تیمش میخواد انتقام شکست توی سیسیل رو بگیره تا برد تو تورین !
---------------

دلنری هم از دکترهای تیم خواسته زودتر مارتینز و دچلیه رو آماده کنند برای بازی، البته ظاهرا به این بازی نمی رسند.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
به نظر من حتی اگه دچلیه هم نرسه، با بازگشت بوفون نظم دفاع یووه به روزای خوبش بر میگرده و مشکلی توی دفاع نخواهیم داشت، فقط مشکل تغذیه مهاجما و استفاده از فرصت هاست، اگه اکوییلانی سر حال باشه تیم سر حاله و اگه خوب هم تغذیه کنه تونی و احتمالا الکس رو نباید برد سخت و دور از دسترس باشه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
با توجه به اينكه اين چند ساله يوونتوس توي دو جام موازي عملكرد متفاوتي داشته من پيش بيني يه برد راحت رو مي كنم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بازی تک حذفیه ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

بازی تک حذفیه ؟

آره :1:

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال

بازی تک حذفیه ؟

آره :1:

فکر نمیکنم بازی تک حذفی باشه بهمن
هر سال بازی رفت و برگشت بوده ، حداقل تا جایی که من یادمه ما یه بار به امپولی بازی رفت 2-1 باختیم ولی حذف نشدیم و برگشت جبران کردیم
یا بازی با اینتر که دقیقاً یادمه رفت و برگشت بود

به نظر من نگرش یووه ، چه به لحاظ تاکتیکی چه انگیزشی تغییر محسوسی پیدا میکنه
نه تنها یووه میخواد خودش رو از این شرایط هر چه زودتر رد کنه - یا حداقل من امیدوارم اینطور باشه - بلکه تک حذفی بودن این بازی و حساسیت های خاص خودش به علاوه ی حضور یک ابر بازیکن مثل بوفون که بمب انگیزه هست میتونه تیم رو کاملاً رو به جلو هدایت کنه و یه نظم اساسی به خط دفاعمون بده

وجود تیفوسی ها هم امیدوارم یه مسکنی باشه بر درد این روزهای یووه ...

به لحاظ چینش ترکیب ، حس میکنم دل نری باید حتماً از اول به الکس بازی بده چون این مسئله بار ها ثابت شده که الکس اگر از وسط نیمه بیاد تو زمین ، تا بیاد با آهنگ تیم هماهنگ بشه و به قول خودمونی بدنش گرم بشه یه زمان 5 تا 10 دقیقه ای طول میکشه
ضمن اینکه الکس اصولاً اگر از اول بازی کنه به مراتب پر انگیزه تر از موقعی هست که از وسط نیمه به تیم اضافه میشه
ما باید روی قدرت ضربات الکس و ضربات آزادی که از همون دقایق اول ممکنه به دست بیاد حساب کنیم چون خیلی بعید هست که تو این بازی با توجه به حذفی بودنش و ریسک نپذیری 2 تیم در نتیجه 0-0 ، موقعیت های آنچنانی روی دروازه ها بوجود بیاد

امیدوارم یووه خیلی زود از چالش بوجود اومده خارج بشه و نذاره این چالش تبدیل به بحران بشه ...

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

فکر نمیکنم بازی تک حذفی باشه بهمن
هر سال بازی رفت و برگشت بوده ، حداقل تا جایی که من یادمه ما یه بار به امپولی بازی رفت 2-1 باختیم ولی حذف نشدیم و برگشت جبران کردیم

بازي با امپولي فصل 08-2007 بود تو مرحله 8/1
ولي الان سومين ساله كه بازيها تك حذفيه و طبق جدول ارائه شده تيم بالايي تو جدول :1: ميزبانه كه الان ماييم ولي مرحله بعد رم يا لاتزيو
فقط مرحله نيمه نهايي رفت و برگشته!فقط!
سال پيش هم ما ابتدا ناپل رو 3-0 تو خونه برديم و بعد هم به انتر 2-1 باختيم!
دو سال پيش ابتدا 3-0 كاتانيا رو تو خونه برديم بعد ناپل رو 4-3 تو پنالتي برديم و بعد به لاتزيو تو نيمه نهايي باختيم.رفت 2-1 باختيم برگشت 2-1 بازم باختيم:1:
الان 3 ساله قانون اينه و دو نوع ميشه پيش بيني كرد:
1.يووه هميشه بازي اولشو(8/1) 3-0 ميزنه.پس : يووه 3-1 كاتانيا
2.يووه سال اول نيمه نهايي سال دوم 4/1 نهايي و امسال بايد 8/1 نهايي حذف بشه.پس: كاتانيا مي بره:1:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
خدا اخر عاقبت این بازی رو ختم به خیر بکنه ایشالا که خط هافبک و دفاع کنارامون خوب بازیکنند ایشالا می بریم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی