پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوکا تونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
207 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

خبرا حاکی از اینه که تونی هم قطعا ژانویه از یوو جدا میشه
و اجنتش Tullio Tinti در دبی با Fabio Paratici دست راست ماروتا صحبت کردند و به توافق رسیدند برای جدایی
و احتمالا به یکی از تیم های کالیاری ، چزنا و یا کیوو میره

شکر خوردن میدونین یعنی چی؟ الان ماروتا همیچن حالتی رو داره

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
از همون اول واسه نیمکت خریده شده بود با اون بحران مصدومیتی که فصل پیش داشتیم به نظر من اصلا بدرد یووه نخورد و نتونست مفید باشه احتمال فروشش و قطعی بودن فسخ قراردادش خبر خوبی بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ماروتا به تلویزیون اسکای گفته همه ی توافقات با النصر انجام شده و فقط امضا کردن قرارداد باقی مونده که احتمالا فردا انجام میشه و لوکا تونی به تیم والتر زنگا در لیگ امارات می پیونده.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ای بابا اصلا دوست ندارم پایان یه گلزن مادر زاد اینطوری بشه انتخاب بایرنش اشتباه بود ، وگرنه به این زودی تموم نمیشد باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
رسمی شد ! به تیم النصر پیوست

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی خوشحالم که تونی از یوونتوس رفت ، کلا قرضی گرفتنش هم اشتباه بود چه برسه گرفتن کل مالکیتش ، من اصلا دلم به حال تونی نمیسوزه چون این حقش بود ، تونی در اوج دوران فوتبالش وقتی یوونتوس تازه از سری بی به سری آ اومده ، یووه بهش پیشنهاد داد ولی اون پیشنهاد یوونتوس رد کرد و حالا که پیر از کار افتاده شده اومده خودش انداخته به یوونتوس ، حقش همون النصر.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
[img width=480 height=319]https://twimg0-a.akamaihd.net/profile_images/1799550574/IMG6735_552.jpg[/img]

سرنوشتی که خودش برای خودش رقم زد ! :np: تونی برای یووه کار نکرد که الان بخوایم دلتنگش باشیم ، با این حال دیدن تونی با لباسِ النصر بازم ناراحت کنندست.

+ النصر با مربیگری والتر زنگا ، روزِ پانزدهم اسفند ، برای برگزاری بازی خودش در جامِ باشگاه های آسیا مقابلِ سپاهان ، وارد اصفهان میشه. توی لیست 29 نفره ی النصر که به AFC ارسال شده ، اسم لوکا تونی هم دیده میشه !
النصر (امارات) ، سپاهان (ایران) ، لخویا (قطر) و الاهلی (عربستان) در گروه سوم رقابت های جام باشگاه های آسیا قرار دارن. النصر هم در حال حاضر در رده ی سوم لیگ دسته یک امارات هست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با بنر خوشگل از طرف یوونتوس دات ای ار به استقبالش خواهم رفت !

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
البته سنش هم بالا رفته دیگه زیادم امارات واسش بد نشد حداقل پول خوبی میگیره .کلا تونی تو سن بالا چهره شد و یه چند سالی هم بیشتر نتونست چهره باشه در هر صورت امیدوارم این سالهای آخر فوتبالش رو به خیر و خوشی بگذرونه

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
البته سنش هم بالا رفته دیگه زیادم امارات واسش بد نشد حداقل پول خوبی میگیره .کلا تونی تو سن بالا چهره شد و یه چند سالی هم بیشتر نتونست چهره باشه در هر صورت امیدوارم این سالهای آخر فوتبالش رو به خیر و خوشی بگذرونه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تصویر

تونی در اولین بازی خودش برای النصر موفق به گلزنی شد ! تونی در بازی النصر در برابر عجمان ، در حالی که بازی تا دقیقه 78 ، 1-1 مساوی دنبال میشد ، موفق میشه که 12 دقیقه قبل از سوت پایان بازی اولین گلِ خودش رو برای النصر به ثمر برسونه.

گل رو آپلود کردم : دانلود گل از لینک مستقیم و با حجم 2 مگابایت.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آقا ما رفتیم هتل کوثر دیدیمش :1: باش یه عکس هم انداختیم که عکس تار شده :cry2:، بهش گفتم فورزا یوونتوس ، گقت YES YES ، بهش گفتم امشب بازی یوونتوس بولونیاست ! گفت I KNOW (میدونم) باحال بود :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
چقدر زدنش سپاهانیا!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

آقا ما رفتیم هتل کوثر دیدیمش :1: باش یه عکس هم انداختیم که عکس تار شده :cry2:، بهش گفتم فورزا یوونتوس ، گقت YES YES ، بهش گفتم امشب بازی یوونتوس بولونیاست ! گفت I KNOW (میدونم) باحال بود :1:

پس چرا ندیدمت ؟ من توی هتل بودم مدتی باهاش ! کم کم می زارم عکس و حرفاش رو :دی: ! نکنه شما دم دری ها بودید ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
روز گذشته امید بهم اس ام اس داد که حسین الان تونی هتل کوثر هست و می تونی بری ببینیش ! من هم قبلش تصمیم داشتم برای خوش آمد گویی به تونی پلاکاردی آماده کنم و به استادیوم فولاد شهر برم.
وقتی فهمیدم هتلش کجاست سریع خودم رو اماده کردم و لوح تقدیری براش فراهم کردم و رفتم هتل کوثر ! بعد از حدود 3 ساعت انتظارتونی برای استراحت در فضای بیرونی هتل اومد از اتاقش و من دیدمش و چند دقیقه ای باهاش حرف زدم ( صحبتاش رو بعدا می زنم ) .

عکس شماره 1 - لوح تقدیر تونی

[img width=480 height=319]http://img.juventus.ir/news/toni.jpg[/img]

عکس شماره 2 - اهدای لوح تقدیر به تونی

[img width=450 height=600]http://img.juventus.ir/news/ST833203.jpg[/img]

اونجا والتر زنگا سرمربی النصر رو هم دیدم و در حد یک دقیقه باهاش صحبت کردم که کونته رو تایید کرد و گفت مربی خوبیه :1:

[img width=450 height=600]http://img.juventus.ir/news/ST833202.jpg[/img]

بعد از اون سریع به استادیوم رفتیم ولی متاسفانه مسئولان حراست ورزشگاه به ما اجازه ندادند پلاکارد رو نصب کنیم و حتی پلاکارد ما رو مصادره کردند :1:

[img width=480 height=366]http://img.juventus.ir/news/ST833210.jpg[/img]

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
ماشالله عجب قد و هیکلی داره !!!!! عکس والتر زنگا واسه من بالا نمیاد !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

پس چرا ندیدمت ؟ من توی هتل بودم مدتی باهاش ! کم کم می زارم عکس و حرفاش رو :دی: ! نکنه شما دم دری ها بودید ؟

من حدود 12 و اینا ظهر بود که هتل بودم ، لوکا تونی رو هم شانسی دیدم چون از کافی شاپ اومد پذیرش یه چیزیو و امضا کرد بعدم داش میرفت که رفتم سریع گرفتمش ، یکم باهاش حرف زدم بعد گفت بالا جلسه ای چیزی دارم باید برم جلدی رفت :1:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
دوستان یک خبر می دادید که تونی هتل کوثر هست من هم میومدم، دوره همی می زاشتیمش وسط می خندیدیم، مثل اینکه بچه های اصفهانی سایت زیادن. :biggrin: :1:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
میگم ترجمه متن این لوح رو بزارید تا ما متوجه شیم چی گفتید !!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

میگم ترجمه متن این لوح رو بزارید تا ما متوجه شیم چی گفتید !!!!!!!!

تو بازیکن خوبی هستی و در ایران به همراه یووه خیلی معروف هستی ! برای همیشه در قلب تیفوسی های بیانکونری در ایران خواهی ماند. اون اخرش هم گفتیم به ایران خوش امدی و اینا :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی