پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوکا تونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
207 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تونی یه target man واقعی بوده این مدت. من خیلی از حفظ توپ هاش لذت می برم. خیلی خوب توپ های مرده رو جمع می کنه و به جریان می ندازه. گاهی هم دریبل های ریزی می زنه که اصلا بهش نمیاد :1: از بازیش خیلی خوشم میاد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تونی تو نبرد هوایی با کوردوبا نیازی به پرش هم نداشت :1: استوپ سینه میکرد توپ رو بدون اضافه کاری میداد به نزدیک ترین یارش .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
آمائوری یه بلایی سرمون آورده که یه مهاجم وقتی کارهای معمول یه مهاجم رو انجام میده به وجد میایم :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
به نظر من یه چیزی داره که خیلی خوبه وانم اینه که تمام توانشو میزاره تو زمین دیشب اومد بیرون نایی واسه دویدن نداشت استپ سینه هاشم که عالیه خداییش دیشب خیلی دوید خسته نباشی دلاور (با لهجه عامل بخونید ) :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland

تونی : از بولونیا و لچه 6 امتیاز رو میخواهیم.

ابتدا لچه و بعد بولونیا، ما نیاز داریم روند خوبمون رو ادامه بدیم تا به بازی با میلان.
بازی با اینتر یک روز تاریخی بود و با انجام یک بازی خوب موفق بودیم اما الان باید به لچه فکر کنیم که در خارج از خانه بازی سختی داریم.
من باور دارم که میتونیم وضعیت خودمون رو بهتر کنیم اما هنوز خیلی مونده به پایان لیگ و بهتره بعدا درباره ش حرف بزنیم.
درباره تونی و الکس هم نظرش رو گفته : متری بازیکنی هست که میتونه توی عمق حرکت کنه و همیشه خطرناک هست در حالی که الکس با توپ حرکت می کنه و میتونه ایجاد موقعیت کنه برای خودش و بقیه بازیکنها.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

گزارشگر الجزیره می گفت تونی همیشه بتگا و پلاتینی ها رو اسطوره های کودکی خودش می دونسته و شاید خیلی دیر باشه، ولی بالاخره به آرزوش رسید و به یوونتوس پیوست.

ازون جایی که گزارشگر های الجزیره فوتبالیست ها و کارشناس های ایتالیایی هستند معمولا حرفاشون قابل توجه، تونی طرفدار یوونتوس بوده
؟

تقریبا 1 ماه پیش تونی یه مصاحبه کرد و گفت این روزا خیلی آسونه که شما به هر تیمی می رید بگید من از بچگی طرفدار این تیم بودم و دیگه همه اینکار رو می کنند. ولی من واقعا از بچگی طرفدار یووه بودم :1: تونی گفته بود من اهل امیلیا هستم، شهری که طرفداران یووه زیادی داره و منم همیشه یکی ازونا بودم.

امروز یه مصاحبه دیگه کرده تونی و گفته :

- من توی آمیلیا بزرگ شدم، شهر یوونتوس ! جایی که فقط یک باور توی خونه ی من بود. یادم میاد یه روز پدرم با پیرهن بونیک و پلاتینی به خونه اومد.
- درحال حاضر به بازنشتگی فکر نمی کنم. الان دارم یه رویا رو زندگی می کنم و تلاش می کنم که خوب باشم.
- قهرمانی با یووه برای من ماکزیمم خواهد بود، درواقع اگر با یووه قهرمانی کسب کنم شاید از فوتبال خداحافظی کنم.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

یک آمار جالبی که از تونی وجود داره اینه که در طول دو سال گذشته و در حدود 40 بازی که تونی برای رم، جنوا و حتی همین چند بازی برای یووه انجام داده آمار گلزنی چندان مطلوبی از خودش به جا نگذاشته. آماری که تک رقمیه و عدد 9 را نشون می ده. این آمار رو اگه مقایسه کنیم با تونی که در ویولا بازی می کرد و تنها از سال 2005 تا 2007 چهل و هفت بار دروازه حریفان رو باز کرده بود یه کم باید نگران این خرید میانه فصلمون باشیم. هرچند بالا رفتن سنش و فاصله گرفتن از روزهای اوجش می تونه توجیهی برای عدم گلزنی اش در آینده و فقر بازیکن در خط حمله یووه در نیم فصل دوم علت دیگری برای قانع شدن حضور این بازیکن 33 ساله در باشگاه یوونتوس باشه.
اون زمان که در اوج بود، من خیلی منتظر اومدنش به یووه بودم اما از بد روزگار، مونیخ مقصد بعدی او شد.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
عین مرده ها بازی میکنه ! کلا افتضاح شده ! از همون اولم گفتم !!! :2mo5pow:

این در حد یووه نیست ! :mad:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
لوكا تونى : " شرايطى كه ريبرى در اون به سر مى بره رو مى تونم درك كنم ، من اون رو مى شناسم ، ريبرى بازيكنى بزرگ و بسيار مهربان است ، وى از نظر روحى و روانى شرايط خوبى نداره و به همين دليل من از اون خواستم به يووه بياد "

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
در ادامه خبر مسعود این رو هم اضافه کنم که ریبری چند وقت پیش مصاحبه کرد و گفت این آخرین فصل حضور من در آلمان هست،
باز هم مصاحبه کرده و تاکید کرده که سال بعد حتما جدا میشه از بایرن.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

لوكا تونى :

" شرايطى كه ريبرى در اون به سر مى بره رو مى تونم درك كنم ، من اون رو مى شناسم ، ريبرى بازيكنى بزرگ و بسيار مهربان است ، وى از نظر روحى و روانى شرايط خوبى نداره و به همين دليل من از اون خواستم به يووه بياد "

چرا هرکی می ره بایرن و کلا تیمای آلمانی دپ می زنه و کلا سطح بازیش نزول می کنه ؟ :1:
جدا واسم سوال پیش اومده

فکر کنم نظم و دیسیپلین آلمانی ها به درد بازیکنهای فانتزی نمی خوره و جلو بروز استعدادهاشونو می گیره اینام سرخورده می شن
واسه همینه که افت فاحش می کنن ، خیلی مثال هست تو این زمینه
تو تیمای آلمانی بازیکنا بیشتر به جای اینکه فردی بازی کنن در اختیار تیم و نظم تیمی بازی می کنن ( این نظم تیمی رو خیلی دوست دارم :1: )

البته یه تاثیر خوبی که داره اینه که تیمی بازی کردن رو یاد می گیرن :1:

تاثیر مثبتی که می شه تو همین چند تا بازی ای تونی واسه یووه انجام داده رو ببینیم ( صرفا نقش یه مهاجم هدف و بی خاصیت رو نداره ! ) یا
مثلا دیه گو وقتی یووه بود خیلی کم ،
حرکات نمایشی و فردی ازش می دیدیم که اینو می شه گفت یه تاثیر از فوتبال با نظم آلمانی تو یه بازیکن برزیلی ذاتا فانتزی :1:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

لوکا تونی بعد از بازی شب گذشته یووه مقابل جنوا که با گل تونی 3 بر 2 به نفع یووه خاتمه یافت در مصاحبه ای کوتاه گفت: «احساس می کنم که می خوام تا پایان دوران فوتبالم در اینجا ( یووه ) بمانم. اینجا باشگاهی بزرگ است.»

یا حـــســـیـــن!

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

تونی در مصاحبه با شبکه اسکای اسپورت گفته: من و مونتولیوو سالها در فیورنتینا در کنار هم بازی می کردیم. او در این سالها به خوبی پیشرفت کرده و به یک هافبک مقتدر تبدیل شده که یک بازیکن کلیدی در تیم ملی ایتالیا محسوب می شود. به نظر من وقت اونه که مونتولیوو در یک باشگاه بزرگتر بازی کنه هرچند در نهایت خود اون هست که باید تصمیم بگیره.

این حرفا از طرف هم بازی سابق مونتولیوو که از قضا داره تو یووه بازی می کنه نشون می ده که حالا که از قضا تو شایعات ترانسفر بازیکن به یوونتوس در تابستان نام مونتولیوو هم برده می شه، احتمالش زیاده که کاپیتان ویولا رو فصل بعد تو یووه ببینیم! / با تشکر از مدیر جدید یووه؛ لوکا تونی!!! :flirt:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
توني بازيكن خوبي بود . ولي خيلي افت كرده . سن و سالش هم ديگه اوني نيست كه انتظار داشته باشيم برگرده به اوج . ولي بودن و موندنش بد نيست به دو دليل . اول اينكه با تجربست و تو بازيهايي كه بازي قفل ميشه و مجبور به بازي هوايي هستيم مفيد هست و دوم اينكه رنكينگ تيم رو از نظر تيپ و قيافه بالا ميبره . خيلي خوشتيپه بي شرف

samiabi

samiabi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
میدونی دیگه پیر شده به درد یووه نمیخوره

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
امروز روز تولدشه .. این فصل که آنچنان مفید نبود .. ولی بودش بهتر از نبودشه ..

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
منم تولد لوکای عزیز رو به همه ی بیانکونری ها تبریک میگم

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
لوکا به منظور پیشگیری از خطرناک شدن مصدومیت جزئیش، تو تمرین ساعت 3 بعد از ظهر شرکت نمیکنه ! لوکا تونی از یه درد خفیف تو ران پای راستش رنج می بره !

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

چند سال بیشتر نگذشته از روزایی که خیلی دلم می خواست لوکا رو با لباس یوونتوس ببینم. این اتفاق اونقده به تاخیر افتاد که لوکا در34 سالگی بیانکونری شد. دیگه به نظر می رسه کمی دیر شده بود. واقعا یک علامت سوال بزرگ برام هست که می شه یه تونی اعتماد کرد واسه بازیکن جانشین و بعضی وقتها ثابت حتی تو بازی ها یا نه. تونی تو دو - سه سال گذشته تو تیم هایی که بازی کرده به زور تعداد گل هاش به انگشت های دو دست می رسه. به نظر می رسه بر خلاف روزهایی که یک ایتالیایی با این قد بلند چه در فیورنتینا چه در لیگ آلمان و بایرن به راحتی آب خوردن گل می زد، با پا به سن گذاشتن تونی دیگه ماشین گلزنی اش هم به شدت کم کار شده. هنوز هم شادی بعد از گل زدنش رو به یاد دارم. آمار رو فقط ببینید. حیرت آوره : 67 بازی برای فیورنتینا و 47 گل زده / 60 بازی برای بایرن و 38 گل زده. / شاید بتونه مثل سولسشر در منچستر ذخیره طلایی آنتونیو کونته لقب بگیره و البته میتونه یک بازیکن همیشه مصدوم و یا همیشه ناکارآمد و گل نزن در ترکیب یووه باقی بمونه. / به سلامتی بازیکن محبوبی که خیلی دیر به یووه آمد. آنقدر دیر که حتی اگر گلزنی اش چشمه آب! داشت، باید اعتراف کرد که چشمه اش خشکیده ...!!! :drinks::sad3:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland

تونی گفته که فشردگی خط حمله تیم این انگیزه رو میده به همه که تلاش کنند تا در ترکیب اصلی قرار بگیرند. توی این مدتی که با کونته کار کرده فهمیده که آمادگی بیشتر یعنی شانس بیشتر برای حضور در ترکیب اصلی. بعد هم اضافه کرده که میخواد خیلی بهتر از فصل پیش بازی کنه و خودش رو نیمکت نشین نمیدونه !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی