پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوکا تونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
207 پاسخ برای این موضوع

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
چرا مصادره کردن بنرو!!!!!!!!!!نامردا!!!!!!!! :drill:

Saeed_Juve**Mania

Saeed_Juve**Mania

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
تونی خیلی خوشتیپه :focus:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تونی خیلی خوشتیپه :focus:

علاوه بر اینکه خوش تیب هست ! خوش هیکل و فوق العاده خوش اخلاقه !

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
امروز تولدش بود ... تولد مبارک لوک خوش شانس !
  • D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خبر خیلی غم انگزی مبنی بر مرگ پسرش فبل از به دنیا امدن منتشر شده ! :sad1:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
تونی در انتظار تولد اولین بچه اش بود ولی روز جمعه پسرش مرده به دنیا اومد :np: " بهترین روز ما به یکی از بدترین و تلخترین روزهای عمرمان بدل شد. نوزاد ما حتی نتونست نور رو ببینه باید همه ما با احترام و سکوت مارتا رو در این غم بزرگ دلداری بدیم."

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اخباری مبنی بر علاقی تیم اسپزیا [تیمی که تازه به سری بی برگشته] به تونی شنیده میشه! این تیم اگر بتونه نظر تونی رو جلب کنه،لازم نیست مبلغی رو برای به خدمت گرفتن این بازیکن،هزینه کنه!

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

"من هنوز جوان هستم و میخواهم بازی کنم ، در حال مذاکره با چند باشگاه از ایتالیا،انگلیس و اسپانیا هستم اما تا کنون هیچ چیزی مشخص نشده است"

لوکا تونی

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بعد از این که یوونتوس مانع رفتن برباتوف به فیورنتینا شد (و بماند که فولام هم مانع اومدنش به بووه شد ! :1: ) فیورنتینا رفت سراغ لوکا تونی ! تونی یه بار دیگه به فلورانس برگشت ! جالب اینجاست که بعد از اومدن بنتنر به یووه ، بازیکنی که سیه نا باهاش به توافق رسیده بود ، لوکا تونی گزینه ی الترناتیو همین سیه نا برای بنتنر بود ! :1:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
در قراردادش با فیورنتینا قید شده که اگر موفق به زدن 15 گل در فصل جدید سری آ بشه مبلغ 250.000 یورو پاداش خواهد گرفت .

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
لوکا تونی

- خوشحالم که دوباره به اینجا[فیورنتینا] برگشتم ، خاطرات زیبایی از سال ها حضور در این تیم دارم و فکر میکنم امسال می توانیم فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم.

- کدام بازیکن من را تحت تاثیر قرارداده؟ بورخا والرو بازیکن خیلی خوبی است ، چیزی در مورد او نمی دانستم ولی در تمریناتی که در کنار هم بودیم من را تحت تاثیر قرارداده است .

- تمرینات خوبی داشتم و احساس خیلی خوبی دارم ، من در اختیار مربی [مونتلا] هستم وفقط او در مورد بازی کردن من تصمیم خواهد گرفت .

- بازی با تیم کاتانیا برای ما خیلی سخت خواهد بود زیرا آنها خیلی قوی هستند و هماهنگی لازم را با یکدیگر دارند در حالیکه ما یک تیم جدید با نفرات جدید هستیم .

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
لوکا تونی پس از گلزنی برای فیورنتینا ( فیورنتینا 2 - 0 کاتانیا )

- در فلورانس خیلی خوشحالم و مردم من را دوست دارند ، این احساسی که هواداران نسبت به من دارند از هر چیز دیگری برای من با ارزش تر است .

- من فقط می خواهم بازی کنم ، یووتیچ بازیکن فوق العاده ای است او می خواست بازوبند کاپیتانی را به من بدهد اما به نظرم او لیاقت نگه داشتن بازوبند را دارد.

- این گل را تقدیم می کنم به کسانی که که در ماه های دشوار گذشته در کنار من بودند همینطور به کسانی که در اینجا حضور دارند و کسانی که رفته اند.

+اولین فرزند تونی در ماه ژوئن مرده به دنیا آمده بود .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
- بعضی از بازیکن ها مادر زاد گلزن هستند، شم گلزنی توی خونشون هست، مهم هم نیست 20 ساله شون باشه یا 35. لوکا تونی خیلی دیر به فوتبال معرفی شد؛ وقتی که 26، 27 سال داشت توی پالرمو اسمی برای خودش دست و پا کرد و توی 29 سالگی بود که با آتزوری در مسابقات جام جهانی خودی نشون داد. لوکا تونی 35 ساله ست و این فصل 6 گل برای فیورنتینا به ثمر رسونده ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تونی گفته یوونتوس داره تو لیگ خودش بازی می کنه و ما همه داریم برای دومی تلاش می کنیم :lol:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من اینجا اخبار حاشیه ای تونی رو می زارم که :1: تونی توی بازی مقابل تورینو با مدافع حریف برخورد می کنه و انتقالش می دن به بیمارستان ! بعد دلاواله زنگ می زنه بههش توی بیمارستان و می گه سلام من اندره ا هستم ! تونی گفته اندره ا کیه ؟ من اصلا شما رو به جا نمییارم ! اندره ا هم ترسیده این حافظش رو از دست داده باشه ولی تونی می پکه از خنده و می گه شوخی می کردم باهات :1: :lol:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
یه مصاحبه چند وقت پیش باهاش کرده بود مدیاست ... پرسیده بودن ازش بهترین خاطره ورزشیت چیه ... گفت پنالتی گروسو تو فینال جام جهانی 2006. چنان استارتی زدم و به طرف گروسو دویدم که یادم نمیاد در هیچ بازی ای اینقدر سریع دویده باشم :victory2: :rose:

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

امروز 26 می تولد 37 سالگی تونی ئه

تولدش مبارک :rose:

[img width=480 height=480]http://upload.tehran98.com/img1/keb11v2ajikp104k58.jpg[/img]

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال
خوشبختانه این بچه اش سالم به دنیا اومد: دختری بنام بیانکا :rose:

منبع:طرفداری

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
تصویر

- دلاوله و ماروتا هم به تونی تبریک گفتند.
دلاوله : لوکا بازیکن بزرگی ـه و همه می دونیم که چه ناراحتی هایی کشیده اما الان براش خوشحالم و به پدر و مادر بیانکای عزیز تبریک میگم.

پ.ن : قطعا اینجا منظورش از بیانکا، نیلوفر خودمون نبوده، اشتباه نگیرید :nish:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
- به زودی قرارداد رسمی ـه خودش رو با ورونا به ثبت میرسونه ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی