پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

یوونتوس خیالی ...

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
449 پاسخ برای این موضوع

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
بوفون اشلی کول کاناوارو جان تری سرجیو راموس لمپارد جرارد کاکا کامورانزی ترزگه دل پیرو ذخیره: پیتر چک/ جو کول/ فیلیپ لام/ مسی/ فردیناند/ نستا/و....

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من که دوست دارم توی یوونتوس خیالی دست کم 7-8 تا ایتالیایی بازی کنند بابا نا سلامتی یوونتوس ایتالیا هست دیگه بازیکنانی مثل بوفون - کیه لینی - کاناوارو - بارزاگلی - ده روسی - گاتوزو - پیرلو - دی ناتاله - تونی - پرووتا - کامو - زانتی - گروسوو - بونرا - الکس و .... باید توی تم حضور داشته باشند و اسکلت اصلی تیم رو بازیکنان ایتالیایی تشکیل دهند

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
فقط ایتالیایی باید تو یووه باشه و اگر هم خارجی قرار باشه بازی کنه باید از فرانسوی ها و هلندی ها استفاده بشه که سابقه درخشان دارن .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یوونتوس اصلا نباید انگلیسی داشته باشه به نظر من چون حال نمی کنم همچنین اسپانیایی ها رو

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اسكلت تيم بايد بازيكنان ايتالياي باشند و خارجي‌ها بايد از بين فوق ستاره‌هايي مثل ندود و كاكا باشند. بازيكنان متوسط فرانسوي همه بايد برن بيرون.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
افرین این طرز تفکر رو می پسندم فقط توی فرانسوی ها هم ترزگه می تونه باشه و بس

pymanronaldo

pymanronaldo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
دروازبان:دیدا ;) دفاع ها:یانکلوفسکی-مالدینی-نستا-اددو ;) هافبک ها:امبروسینی-پیرلو-گتوزو-سیدورف-کاکا ;) مهاجم:رونالدو ;) مربی:کارلتو ;) ملاحظه میکنید که میلان همینجوری یک تیم رویایی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

دروازبان:دیدا ;)
دفاع ها:یانکلوفسکی-مالدینی-نستا-اددو ;)
هافبک ها:امبروسینی-پیرلو-گتوزو-سیدورف-کاکا ;)
مهاجم:رونالدو ;)
مربی:کارلتو ;)
ملاحظه میکنید که میلان همینجوری یک تیم رویایی

ای قربون اون دروازه بان رویایی تون برم :D :D :D :D

pymanronaldo

pymanronaldo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
نمیخواد فربونش بری ;D

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من دوست دارم یوونتوس نیم فصل اینطوری بشه بوفون مولینارو کیلینی لگروتالیه { بومسانگ } حمی زیچ { زبینا } ندود {مارکیونی } ون در فارت زانتی { نوچرینو} کامورانزی { پالادینو} ترزگه دلپیرو { یاکی }

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مجتبی همین جوری می گفتی یک ون در فارت بیاد تو تیم راحت تر بودی که عزیزم - یعنی با همین بازیکن راضی می شوی ؟؟؟ پس لمپارد چی ؟؟؟

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
قربون لمپارد من برم اون که واسه فصل ایندست این ترکیب من واسه نیم فصل دومه وگر نه من یکی دوست دارم ترکیب فصل اینده ی یوونتوس اینطوری بشه بوفون { ابیاتی } کیلینی {مولینارو} اندراده {لگروتالیه} ایوانوویچ گالاس { زبینا } فن در فارت {ندود} لمپارد {نوچرینو } دیگو { کامورانزی } دلپیرو { یاکی } ترزگه { هانتلار } اگوئرو

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من میبینم همه تو ترکیباشون الکسو پشت مهاجمین گذاشتن و این اصلا جالب نیست خوده الکس همیشه گفته دوست داره مهاجم نوک باشه بهترین مهاجم نوک جهان بدون تردید الان الکس جیگره منه

pymanronaldo

pymanronaldo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
اول رونالدو بعد دل پیرو

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

اول رونالدو بعد دل پیرو

عزیزم ممنون که سایت و فروم یوونتوسی های ایران رو انتخاب کردی ولی به عنوان یه دوست چند تا نکته رو خواستم بهت بگم : اول اینکه طوری پست نده که باعث تحریک دیگران بشه ، تو دادن پست در تاپیک مناسب دقت کن ، اینکه شما طرفدار میلان هستی رو متوجه شدیم پس سعی نکن با دادن پست هایی که گاهی بوی جنجال میده خودت رو یک میلانی در فروم معرفی کنی . ما برای شخص تو و تیم میلان احترام خاصی قائل هستیم ولی شما میتونی برای الگوبرداری در فروم از سعید ( سعید آزوری ) که مثل شما طرفدار میلان هستش ولی هیچگاه جنجال نکرده و حرفی نزده استفاده کنی . مرسی ...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این دفعه رو به خاطر بابک سکوت میکنم ولی بار آخرت باشه که اسم الکس رو میاری. وگرنه کل تیمتون رو به ... میشکم. امیدوارم تو گوشت فرو بره...

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من یه زمان خیلی دوست داشتم آیالا رو تو لباس یووه ببینم . خیلی دوست دارم این یووه فصل آینده باشه ... بوفون . بارزالی - کریشیتو - کیلینی - اویفالوشی . کامورانزی - نوسرینو - جووینکو - زانتی . تره زگه - دل پیرو . ذخیره ها : بلاردی - لگروتالیه - گریگرا - پالادینو - یاکوئینتا - سیگارینی - مارچیسو . سرمربی : لیپی .

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من قبلا تیممو معرفی کردم ام دوباره میخوام تجدید نظر کنم و یک لیست بلندتر بنویسم دروازبانها: بوفون-چک-کاسیاس-دیدا مدافعین: اشلی کول- مارکز- تری- نستا- فردیناند- پیول-کالادزه- و... هافبک ها: لمپارد- جرارد- جو کول- اینیستا- بکهام- پتریک- گتوزو- پیرلو- ماسکرانو- و... مهاجمین: کاپیتان- ترزگه- اتوهو- ساویولا- رونالدو- فابرگاس- فرناندو تورس- آدریانو- کلوسه- تونی- هانری- مسی- و.... تقریبا یک تیم هجومی

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
تیم شما چرا 31 بازیکن داره بقیه بازیکن ها هم ذخیره هستن.!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

من قبلا تیممو معرفی کردم ام دوباره میخوام تجدید نظر کنم و یک لیست بلندتر بنویسم

دروازبانها: بوفون-چک-کاسیاس-دیدا

مدافعین: اشلی کول- مارکز- تری- نستا- فردیناند- پیول-کالادزه- و...

هافبک ها: لمپارد- جرارد- جو کول- اینیستا- بکهام- پتریک- گتوزو- پیرلو- ماسکرانو- و...

مهاجمین: کاپیتان- ترزگه- اتوهو- ساویولا- رونالدو- فابرگاس- فرناندو تورس- آدریانو- کلوسه- تونی- هانری- مسی- و....

تقریبا یک تیم هجومی

ديداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی