پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

یوونتوس خیالی ...

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
449 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
تصویر

درود ...
قسمت خیلی خوبیه .
اما راستش رو بخواید ، من جز یوونتوس هیچ تیم فوتبالی رو دوست ندارم ...
همونطور که قبلا گفته بودم ، فوتبال برای من فقط با یووه معنا پیدا می کنه و اگه خدایی نکرده ، یه روزی یووه نباشه می خوام اصلا ورزشی به اسم فوتبال نباشه ...
همین بازیکنای فعلی یووه با همه ی نقاط قوت و ضعفشون برام عزیزو قابل ستایشن .
تیم یووه خیالی من ، همین ستاره های سپید و سیاه پوش شهر تودین ایتالیای عزیز هستن .
یووه همه ی زندگیمه ... / تا ابد زنده باد یوونتوس ...
بدرود ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اينم تركيب من بوفون زامبروتا كاناوارو لوئيزاوو گريگرا پالادينو كامورانزي لمپارد ندود دلپيرو ترزگه مربي ليپي سرمربي دشام حالا كي با تركيب من مشكل داره

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
بوفون کاناوارو تری کاروالیو ماکلله ندود لمپارد زیدان کریستیانو رونالدو هانری ترزگه

نسيبه

نسيبه

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 13 ارسال
ببخشيد اگه زيادی خياليه!!!!!!! زوف تاردلی<فابيو<بارزالی و فدريکو پلاتينی ندود تاکيناردی زيدان الکس باجو روسی مربی:ليپی کمک مربی:دشام مدير:ادواردو مسئول شستن کفش های بروبچ:کاپلو(خيلی لطف کردم.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
بوفون چیوو کاناوارو مکسس زامبروتا جرارد کاکا ریبری ندود دل پیرو ترزگه

NEDVED

NEDVED

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال
جیجی بوفون -----ندود----شوچنکو------ادریانو------ پیرلو-------الکس------دی الساندرو---- نستا-----فردیناند-----پویول-------مالدینی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

اينم تركيب من

بوفون

زامبروتا كاناوارو لوئيزاوو گريگرا

پالادينو كامورانزي

لمپارد ندود

دلپيرو ترزگه

مربي ليپي سرمربي دشام

حالا كي با تركيب من مشكل داره

ترکیبت خوب هست ولی از دید من چند تا مشکل داره
گریگرا اون منطقه از زمین نمی تونه بازی کنه
پالادینو نمی تونه بازیکن ثابت یوونتوس باشه حداقل در حال حاضر
لیپی هم باید مدیر فنی باشه نه مربی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
بوفون کیه لینی گریگرا لوییسائو هاینزه مارکیونی ندود فیرینگس کامورانزی هانتلار تره زگه سرمربی : دیدیه دشام کمک مربی 1 : ویالی کمک مربی 2 : فرارا مدیر فنی : لیپی ===================== بی نظیر ترین مجموعه دنیا

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مدافعين بزرگي كه من دوست دارم اينان: كانا متزلدر چيوو نستا كيه ليني ريچاردز زاكاردو

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حالا شما یوونتوس خیالی رو دوست دارید همه بزرگان باشند یا ترکیب بزرگان و دو سه تا بدون تجربه ؟؟؟؟؟؟

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
اگه پالا و بوجینف و کیلینی بی تجربه من با بی تجربه هاشو ترجیح میدم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يوونتوس خيالي من براي فصل بعد: بوفون ريچاردز-كانا-بارزالي-كيه ليني ماركيوني-لمپارد-ديگو-ندود بيانكي-دل پيرو ذخيره ها:ترزگه-كامو-بونه فوي-جيلا-بتگا

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

يوونتوس خيالي من براي فصل بعد:
بوفون
ريچاردز-كانا-بارزالي-كيه ليني
ماركيوني-لمپارد-ديگو-ندود
بيانكي-دل پيرو
ذخيره ها:ترزگه-كامو-بونه فوي-جيلا-بتگا

به این بازیکن ها کوییه لارلا رو هم اضافه کنی تکمیل میشه.خیلی از سبک بازیش خوشم میاد.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
تو یوونتوس خیالی من و بیشتر بچه ها نام کانا همیشه هست هنوز این حرفاش یادم نرفته دفاع کاناوارو از يووه -------------------------------------------------------------------------------- باشگاه يوونتوس ايتاليا در پي آن است که به راي دادگاه ايتاليا و حتي دادگاه تجديدنظر اعتراض و از مقامهاي صادرکننده راي شکايت کند. نکته جالب اينجاست که فابيو کاناوارو ، بازيکني که بتازگي به رئال مادريد پيوسته ، اعلام کرد جهت هرگونه همکاري براي بازگشت يووه به سري A آماده است. کاپيتان تيم ملي ايتاليا معتقد است در حق يووه ظلم شده است.

پویا دل پیرو

پویا دل پیرو

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
ترکیب سال 2002 بوفون زامبروتا فرارا تودور تورام تاکیناردی،مونترو،کامورانزی دل پیرو ترزگه ندود

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
یوونتوس خیالی واسه من یوونتوسیه که این توش بازی کنه.

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوس خیالی من : بوفون کلوتوره-کاناوارو-مالدینی-زامبروتا فابرگاس ندود ریکلمه دلپیرو هانری شوچنکو -------------------------------------------- بقیه: .باتیستوتاااااااااا.ترزگه .آلادیره.اینزاگی.رکوبا. لمپارد.کامورانزی.آیمار.پیرلو. آیالا-کیه نلی. پیتر اشمایکل. له من.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

یوونتوس خیالی واسه من یوونتوسیه که این توش بازی کنه.

تصویر

پس به همین خیال باش :D ;D ;)

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
هِ هِ هِ خیلی باید مواظب باشی

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
              بوفون کیلینی - کاناوارو - تورام             امرسون زامبروتا - پیرلو - کامورانزی               ندود       دل پیرو - ترزگه همون یووه فصل پیش بغیر از زلاتان و ویرا + پیرلو یووه فصل پیش که 9 بازیکن تو فینال جام جهانی داشت دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی