پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

یوونتوس خیالی ...

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
449 پاسخ برای این موضوع

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
منم همینطور !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
فابرکاس مهاجمه یا هافبک؟

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال

فابرکاس مهاجمه یا هافبک؟

هافبک

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال

فابرکاس مهاجمه یا هافبک؟

مهاجمه

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
اگه توجه کنید میبینید دیدا دروازه بان[font=redچهارم][/font] تیممه    به هر حال دروازه بان خوبیه

بعدش این لیست تیمه بعد بین اینا سلکشن میشه .......  بعدا بازیکنان دیگری اضافه میشند  ( هافبک)

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال

فابرکاس مهاجمه یا هافبک؟

مهاجمه

:o

پس بوفون هم دفاع آخره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
تیم خیالی من: دروازه بان :بوفون دفاع: نستا ماتراتزی کیلینی زامبروتا هافبک: جرارد .کامورانسی .فابرگاس مهاجم:مسی دلپیرو .کلوزه ذخیره ها:چک .کاناوارو.مکسس .مانسینی .پیرلو .کاکا.ریبری.یاکوئینتا.لوکا تونی

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من الان يه سري ها رو خيلي دوست دارم كه واقعا هم عالي هستن: ميكا ريچاردز ، گرت بله ، نايجل دي يونگ ، سسك فابرگاس ، جيلهرم ، مارچلو مورنو ، رافائل سوبيس ،‌ سبا جووينكو و خيلياي ديگه كه يه روز همه شونو با هم مي نويسم.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht
-------------------------------------------------بوفون---------------------------------------------------- -------کیه لینی-------آندراده( کریشیتو )--------------------بارزالی------------سرخیو راموس------- ----------------------------------------------ماسکرانو--------------------------------------------------- ---------ندود( جووبنکو )-----------------------------------------------------------------کامورانزی------ -------------------------------------------------دیه گو---------------------------------------------------- ------------------------یاکوئینتا( الکسی )------------------ترزگه---------------------------------------

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
بابا چرا راه دور میرید تیم 2 فصل پیش خیالی ترین تیم جهان بود فقط جای زلاتان الکس فیکس باشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خداييش راست مي گه بوفون ، زامبروتا ، كاناوارو ، تورام ، كيه‌ليني ، ويرا ، امرسون ، كامو ، ندود ، الكس و ترزگه يه تركيب مي شه كه هيچ جاي دنيا ديگه نمي توني مثل اون پيدا كني.توي جام جهاني غير از كيه‌ليني ، ترزگه و امرسون بقيه شون ستاره هاي 23 گانه رو تشكيل داده بودن.

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
واقعاً چه تیمی داشتیما!!!! واقعاً هر کدومه اینا یه تیمن واسه خودشون یه تیمه رویایی بودیما!

Forzaitalia

Forzaitalia

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
نمی دونم یوونتوس بی نظیر چند سال دیگه رو می تونیم شاهد باشیم ولی خوب به نظر من زیاد به طول نمی کشه چون همین سال اول خوب تیم رو جمع کردند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ما الان 6 نفر از بهترين هاي اون دوره(بوفون ، كيه‌ل ، ندود ، كامو ، ترز و الكس) رو داريم كه به احتمال قريب به يقين ندود بزودي مي ره به كادر مديريتي پس مي شن پنج تا ولي قطعا احتياج به 6 بازيكن بزرگ داريم تا تيم رو تبديل به يه تيم با يازده ستاره(كه هر كدوم يه تيمن) بكنيم.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
سال دیگه ترکیب ایده ال برای من اینه بوفون گروسو کیه لینی ؟؟؟ گریگرا جووینکو سیسوکو نوچرینو کامو هانتلار ترزگه البته من خودم به چیز ایده ال تری فکر می کردم ولی با توجه به وضع یووه و مدیرای دشمن شاد کن ما همین ترکیب یه کار بزرگ می تونه باشه

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
به نظر من واسه سال دیگه این ترکیب آخرشه ( زیاد هم تخیلی نیست ) بوفون مولینارو کیلینی لگروتالیه زامبروتا آرین روبن ( توماس روسیچکی ) گیلبرتو سیلوا لمپارد کامورانزی دل پیرو ترزگه

Forzaitalia

Forzaitalia

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
زامبروتا به یوونتوس بر نخواهد گشت البته خدا رو شکر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
تا وقتی یه طرز فکری مثل شما (فریبرز) توی فروم هست همیشه جنجال هم هست ادم خوبه از روی عقل حرف بزنه نه از روی تعصب اونم تعصبی که فقط تایید طلبیه مطلق از دیگرانه

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
با نظر محمد موافقم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
به نظر من ایده ال ترین ترکیب رای یووه میتونهاین باشه البته کاملا خیالیه: بوفون لام بارزاگلی اندراده زامبروتا ماسچرانو دیگو لمپارد کامو ترزگه ویا خیلی رویا پردازانه است نه؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی