پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لخ پوزنان 1-1 یوونتوس (بازی پنجم مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
140 پاسخ برای این موضوع

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
یه سوال؛ لیگ اروپا مثل لیگ قهرمانان نیست که تیم های سوم گروه به یک جام دسته پایین تر بروند? یعنی مثلا یووه به جام اینتر توتو می ره?

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خجالت نکشید,کم کم پای یووه رو به جام محلات هم باز کنید دیگه :lol: :Facepalm:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
چی می گی احسان! مثل این که یادت رفته یووه سابقه ی قهرمانی در جام اینتر توتو رو هم داره و تازه این ننگ نیست؛ یک افتخاره. چرا که سبب شده یووه جزو چهار تیمی باشه که هر چهار جام اروپایی رو کسب کرند. گفتم شاید قسمت باشه امسال هم همین جام رو فتح کنیم.

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
نمرات داده شده توتو یووه به بازیکنان: منینگر:6 کامیلری:6 بونوچی:5.5 کیلینی:5 ترائوره:6 کراسیچ:7 مارکیزیو:6 سیسوکو:4.5 په په:5 لانزفامه:5.5 دلپیرو:5 یاکوئینتا:6 لیبرتازی:5.5

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اینترتوتو از زمانی که لیگ اروپا راه افتاد دیگه برگزار نمیشه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

چی می گی احسان!
مثل این که یادت رفته یووه سابقه ی قهرمانی در جام اینتر توتو رو هم داره و تازه این ننگ نیست؛ یک افتخاره.
چرا که سبب شده یووه جزو چهار تیمی باشه که هر چهار جام اروپایی رو کسب کرند.
گفتم شاید قسمت باشه امسال هم همین جام رو فتح کنیم.

ما از این خوشحالیم که یووه از یه جام بی اهمیت کنار رفته اونوقت تو می خوای یووه رو بفرستی به یه جام درپیت که دیگه وجود خارجی نداره؟!تازه اسم اون رو هم افتخار میذاری؟؟!

مثل اینکه تعریفی که من از افتخار دارم با این چیزی که تو اسمش رو افتخار میذاری خیلی فرق داره

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
8 نفر تو لهستان از سرما مردن!!

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال
با این عکسهایی که از بازی دیدم نگار بازی بالای کوه اورست بود اخر برف اندره ا هم تیکه ی خوبی به داور انداخت :blum:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

یه چند تا عکس از بازی میذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://www.forum.juv...51767#msg251767

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
خب تیم ما واقعا لیاقت حضور در مراحل بالاتر نداشت و مثل همیشه تو اروپا سرافکنده شدیم و نشون دادیم ما الان هیچی نیستیم و هیچ کس برامون ارزشی قائل نیست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

خب تیم ما واقعا لیاقت حضور در مراحل بالاتر نداشت و مثل همیشه تو اروپا سرافکنده شدیم و نشون دادیم ما الان هیچی نیستیم و هیچ کس برامون ارزشی قائل نیست

روی چه اصلی میگی هیچ کس برامون ارزشی قائل نیست ؟!

وقتی که توی یورو لیگ، که یک جام بین المللی هست از بازیکن هایی استفاده میکنیم که تا به حال حتی یک ثانیه هم قبلا روی نیمکت تیم ننشسته بودند، دقیقا چه توقعی از تیم میره ؟!

Angello Di livio

Angello Di livio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 872 ارسال

همین شما که عکس بارسلونا ی لعنتی رو میذارین پای امضاتون باید این حرفها رو بزنین
خون دل خورده باید دلسوز باشه بسوزه

... چه ربطی به شقیقه داره. یه دفه اومدم باهاتون ابراز همدردی کنم اینه جوابم.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

روی چه اصلی میگی هیچ کس برامون ارزشی قائل نیست ؟!

وقتی که توی یورو لیگ، که یک جام بین المللی هست از بازیکن هایی استفاده میکنیم که تا به حال حتی یک ثانیه هم قبلا روی نیمکت تیم ننشسته بودند، دقیقا چه توقعی از تیم میره ؟!

داداش الا فعلا هیچی نیستیم _ نه تونستیم جام فتح کنیم نه نمایشه خوبی تو اروپا داشته باشیم _ 4 تا از بایرن خوردیم پارسال امسال هم که این افتضاح

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اول از همه این نتیجه ی بازی رو هم بذارید تو تایتل بعدشم خدا رو شاکرم که حذف شدیم این طوری تمرکز میکنیم رو سری آ و سهمیه لیگ قهرمانان حتی مستقیم اش راحت تر بدست میاد ! ولی خدا کنه کوپا رو جدی بگیریم این ستاره نقره ای مون تکمیل شه به امید خدا بازی آخر رو تو ترین باید با غرور از لیگ اروپا حذف شیم :دی: بترکونیم این منچستری ها رو

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من که از حذف تو اروپا خوشحال شدم چون به سود یووه شد هم مصدومیت کمتر هم خستگی کمتر هم تمرکز بیشتر هم در صورت گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان درامدزایی بیشتر و ترانسفر بهتر

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

من که از حذف تو اروپا خوشحال شدم چون به سود یووه شد هم مصدومیت کمتر هم خستگی کمتر هم تمرکز بیشتر هم در صورت گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان درامدزایی بیشتر و ترانسفر بهتر

اگه اینطوری هست پس همه برند حذف بشند که _ یعنی این جام هیچ سودی برای تیم ها نداره ؟؟؟؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خيلي مسخره است ! 5 بازي 5 مساوي ! هرچي تساوي تو اين گروه بوده واسه يووه است همون بهتر كه حذف بشيم ! بهتر از اينه كه دست به دعا و صدقه بشيم كه لحظات آخر به دور بعد صعود كنيم ! من سيتي رو بزنيم ! اونور چي بشه كه سالزبورگ ، پوزنان رو بزنه !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

همون بهتر كه حذف بشيم ! بهتر از اينه كه دست به دعا و صدقه بشيم كه لحظات آخر به دور بعد صعود كنيم ! من سيتي رو بزنيم ! اونور چي بشه كه سالزبورگ ، پوزنان رو بزنه !

باز هم صعود نمیکنیم شهرام،
چون بازی رودرو ملاک هست، یووه تو زمین خودش 3-3 مساوی کرده با لخ، تو زمین لخ هم که 1-1 شد،
پس اگه یووه 50 تا بزنه تا منچستر سیتی و سالزبورگ هم 150 تا بزنه به لخ، باز هم صعود نمیکنیم :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

باز هم صعود نمیکنیم شهرام،
چون بازی رودرو ملاک هست، یووه تو زمین خودش 3-3 مساوی کرده با لخ، تو زمین لخ هم که 1-1 شد،
پس اگه یووه 50 تا بزنه تا منچستر سیتی و سالزبورگ هم 150 تا بزنه به لخ، باز هم صعود نمیکنیم :1:

فکر کنم منظور نیک بود که سالزبورگ صعود کنه که اونم نمیشه :دی:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره ! هميني كه بصير گفت درست تره!! ;D پس هيچي ! بچسبيم به همون سري آ ! ولي در هر حال دم ياكي گرم كه نذاشت ركورد تساوي هامون شكسته بشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی