پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لخ پوزنان 1-1 یوونتوس (بازی پنجم مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
140 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
:1:

خداییش بدم نمیومد یووه حذف بشه اما نه این شکلی :1: خیلی ضایع بود از این گروه نیومدیم بالا :1:

حالا نیم فصل میشه هر مهاجمی گرفت :1:

+1 :1:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
دوستا ن یه بار دیگه به یاد بیارین که طرفدار کدوم تیم هستین . یوونتوس - پر افتخارترین تیم ایتالیا قهرمان تمام جامهایی اروپایی - انقدر نگین خوب شد حذف شدیم خوب شد حذف شدیم آبرومون رفت - اخه این گروه بود که نتونستیم بیایم بالا . یه بار دیگه هم گروه رو بخونید ببنید چه تیمهایی بودند. حالا بازم بگین خوب شد حذف شدیم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
یوونتوس نصف و نیمه هیچ فایده ای نداشت که صعود هم کنه. چون تیمهای دیگه که میان بالا کامل هستن و میخوان قهرمان بشن.. یوونتوس امسال باید تمام فرصتش رو می ذاشت روی بازی های لیگ. و همینطور هم شد...

الکی هم ایراد نگیرید.. با این وضع بازیکنا و با این وضع هوا و زمین یوونتوس لیپی و کاپلو هم بهتر از این نمی تونستن نتیجه بگیرن..

کمال نبازیم فایده ای نداره؟ همین که یوونتوس تیکه پاره فصل پیش که باخت رو شاخش بود الان چندین هفته ست که تو بدترین شرایط نمیبازه خودش خیلیه...

دوستا ن یه بار دیگه به یاد بیارین که طرفدار کدوم تیم هستین . یوونتوس - پر افتخارترین تیم ایتالیا قهرمان تمام جامهایی اروپایی - انقدر نگین خوب شد حذف شدیم خوب شد حذف شدیم آبرومون رفت - اخه این گروه بود که نتونستیم بیایم بالا . یه بار دیگه هم گروه رو بخونید ببنید چه تیمهایی بودند. حالا بازم بگین خوب شد حذف شدیم

اگه یوونتوس همون پر افتخارترین تیمی هست که میگی پس الان اینجا چیکار می کرد؟‌ باید توی لیگ قهرمانان بازی می کرد نه اینجا... این یوونتوس با اون چیزی که فکر می کنی خیلی فاصله داره... تازه امسال داره با همت ماروتا و انیلی و دل نری درست میشه دوباره...
بازم میگیم... خوب شد حذف شدیم...

Angello Di livio

Angello Di livio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 872 ارسال

این حرفا که نون و آب نمی شه. مهم صعود به مرحله بعد بود که از دست رفت.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
همین شما که عکس بارسلونا ی لعنتی رو میذارین پای امضاتون باید این حرفها رو بزنین خون دل خورده باید دلسوز باشه بسوزه

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
ماشالا الكس.بهتره تا محبوبيتش خراب نشده با فوتبال باي باي كنه.جون جيزي براي اراىه كردن نداره جز ضربه كاشته.ماركيزيو هم نشون داد بي مصرف بودن يعني جه.منينكر دروازه بان سومي هم براش زياده.تنها بازيكني كه امشب ارزش حرف زدن رو داره كراسيج بود كه هر كي از هر نقطه توب ميكرفت ميداد بهش.هر جند بخاطر مسائل جوي نميشه درباره تاكتيك تيمي حرف زد اما جيزي كه بارز هست اينه كه يووه نميتونه تحت هر شرايط ببره و اين خصلت بعد از رفتن كابلو ديكه تو يووه نيست.به همين علت اين جند سال قهرمان نشد.فوتبال زيبا كه برا تيم برد نياره 1ريال هم نمي ارزه.از همه طرفدارهاي الكس عذر ميخوام ولي ديكه واقعا خود الكس بايد بدونه با موندنش تو تيم نتنها كمكي به تيم نميكنه وسرعت بازي بايين مياره،بلكه جاي جوانترها و بازيكنان آماده تر و خريدهاي جديد تنك ميكنه جون نميشه الكس باشه و رو نيمكت باشه.بنظرم در بستهاي هافبك مياني و مهاجم نياز به كمي خانه تكاني باشيم.در حالي كه يووه با نمايشي عالي و بالاي 10 موقعيت كل نميتونه فيورنتينا شكست بده ولي ميلان در بازي بسيار بد اين تيم برد و 2امتياز ازمون فاصله كرفت.مشكل اصلي يووه نداشتن روحيه قهرماني و خود باوري هست كه اكه اين درست نشه اميد به قهرماني نيست.جا داره تبريك بكم به آقايوني كه دوست داشتن يوونتوس كبيراز اين جام حذف بشه و تاسف بخورم براي خودم و اونايي كه عاشقانه دوست دارن يووه به جايكاه خودش در دنيا بركرده و همه جا قهرمان باشه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اين چندمين بارته كه داري درباره اله اراجيف تحويل ما ميدي ! تو اين شرايط انتظار داشتي چيكار كنه ؟؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

ماشالا الكس.بهتره تا محبوبيتش خراب نشده با فوتبال باي باي كنه.جون جيزي براي اراىه كردن نداره جز ضربه كاشته.ماركيزيو هم نشون داد بي مصرف بودن يعني جه.منينكر دروازه بان سومي هم براش زياده.تنها بازيكني كه امشب ارزش حرف زدن رو داره كراسيج بود كه هر كي از هر نقطه توب ميكرفت ميداد بهش.هر جند بخاطر مسائل جوي نميشه درباره تاكتيك تيمي حرف زد اما جيزي كه بارز هست اينه كه يووه نميتونه تحت هر شرايط ببره و اين خصلت بعد از رفتن كابلو ديكه تو يووه نيست.به همين علت اين جند سال قهرمان نشد.فوتبال زيبا كه برا تيم برد نياره 1ريال هم نمي ارزه.از همه طرفدارهاي الكس عذر ميخوام ولي ديكه واقعا خود الكس بايد بدونه با موندنش تو تيم نتنها كمكي به تيم نميكنه وسرعت بازي بايين مياره،بلكه جاي جوانترها و بازيكنان آماده تر و خريدهاي جديد تنك ميكنه جون نميشه الكس باشه و رو نيمكت باشه.بنظرم در بستهاي هافبك مياني و مهاجم نياز به كمي خانه تكاني باشيم.در حالي كه يووه با نمايشي عالي و بالاي 10 موقعيت كل نميتونه فيورنتينا شكست بده ولي ميلان در بازي بسيار بد اين تيم برد و 2امتياز ازمون فاصله كرفت.مشكل اصلي يووه نداشتن روحيه قهرماني و خود باوري هست كه اكه اين درست نشه اميد به قهرماني نيست.جا داره تبريك بكم به آقايوني كه دوست داشتن يوونتوس كبيراز اين جام حذف بشه و تاسف بخورم براي خودم و اونايي كه عاشقانه دوست دارن يووه به جايكاه خودش در دنيا بركرده و همه جا قهرمان باشه

همه اینجا دوست دارن یووه به روزای اوجش برگرده.اما،ما طرفدارا دقیقا از سالی که از سری ب برگشتیم تا پارسال دقیقا همین ذهنیت اشتباه رو داشتیم که یووه سریعا باید بشه همون تیم سابق و بتونه همه ی جام ها رو درو کنه.چیرو فرارا هم با همین ذهنیت اومد و نتیجه نگرفت.حالا اکثر هوادارا فکر میکنم به این نتیجه رسیده باشن که یووه باید از "یک" جا شروع کنه،یه قهرمانی کسب کنه و بعد بلند بشه.
در ضمن با وضعی که یووه در این رقابت ها داشت و یک بازی هم نشد که ترکیب کاملش رو داشته باشه،تا جایی که از بازیکنان پریماورا استفاده شد،حتی اگر ما ها هم میخواستیم،صعود خیلی دشوار بود

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
كلا اين بازي ياد المپيك زمستوني مينداخت! كيف داد!
سيسوكو كه تو زمين معمولي نميتونه يه پاس درست درمون بده اينجا كه ديگه... تو اين زمين بيشتر از اين انتظار نا معقول بود!
حرف تازه اي نيست ولي يووه بازيكن نداره ديگه و خيلي هم كار داره تا تو اروپا به سطح مطلوبش برسه , ايشالله 4,3 سال ديگه بتونيم درباره ي قهرماني با قاطعيت صحبت كنيم

خيلي تند ميري , يه سري مسايل هست كه با شب خوابيدن و صبح پاشدن درست نميشه در عين حال در برخي از اين مواقع يه بعدي نگر ميشيم و واقعيت هارو نميبينيم!
يه چيزي خارج از عرف ميخوايد خب آخه تو اين زمين چه انتظاري داريد؟ ماركيزيو غوقا كنه و تمام توپهارو جمع كنه؟ در حالي كه هميشه يكي از بهترين بوده؟ يا اين كه الكس وقتي توپي تو موقعيت گل نداره بايد معجزه كنه؟
هميشه هم برد قشنگ نيست! شايد ديدن بازي هاي سخت زيباتر باشه! ضمن اين كه يووه ابتداي فصل استارتشو زد تيمو مورد بازنگري قرار داد و الان داريم بازي هاي دلچسبيو ازش ميبينيم , دور از انصاف هست! يووه الان داره تو تمام مجموعه ها ميجنگه ; شما بايد الان بايد اينو بگي كه آيا تيمي به اين قدرت بوده و يا هست كه تونسته باشه يا بتونه بعد اين همه فراز و نشيب بشه مثه سابق؟ خوب در جواب به بزرگي يووه ميرسي پس نيازي نيست اين همه چيزهاي فوق العاده ازش بخوايم

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
ما زمان رانیری تا حدودی داشتیم شخصیت از دست رفتمونو پیدا میکردیم - تو سری آ دوم شدیم و توسط چلسی در مرحله حذفی لیگ اروپا حذف شدیم - ولی سال پیش که تیم سپرده شد به فررا تیم یک عقب گرد محسوس پیدا کرد و الان هم هنوز از اون وضعیت رها نشدیم . گرفتن سه امتیاز برای ما خیلی سخت شده -

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
همه دوست داشتن تیم ببره و بمونه تو مسابقه ها جز چند تا از بچه ها که اونها جنبه های دیگه قضیه رو در نظر گرفتن و نباید از همه انتظار داشت که نظراتشون یکی باشه! اما من تولد یوونتوس رو کاملا با دلنری حس میکنم، بازی امشب فوتبال نبود، هاکی بود روی برف! نمیشه با این وضعیت قضاوت کنیم تیم چیکار کرده، نصف فعالیت ذهنی هر بازیکن توی هر مسابقه به زمین بازی و مسائل جوی هست، اما منم با اینکه ناراحت حذفمون شدم اما از طرفی هم برای ترانسفر ژانویه و هم برای سری آ و کوپا ایتالیا خوشحال شدم که تمرکزمون دو چندان میشه. ولی از ته قلب خوشحال شدم که به لهستانی جماعت نباختیم!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری : - امشب هرکاری که می تونستیم و شدنی بود انجام دادیم. ولی 5-6 موقعیت گل رو از دست دادیم. ما مستحق پیروزی در این بازی بودیم واقعا - با این حال این یه بازی عادی نبود، بازی باید به خاطر این شرایط متوقف میشد، اصلا نمی شد خط های زمین رو هم دید. - در شرایط نرمال ما می تونستیم بازی رو ببریم، حتی در همین شرایط هم داشتیم بازی رو می بردیم. - البته نمی خوام منکر باشم ما کلا عملکرد خوبی نداریم. حقیقت اینه که ما امشب حذف نشدیم، باید در بازی های قبل بهتر عمل می کردیم. - از حذف متاسفیم، چون می خواستیم در این تورنمنت پیش بریم، ولی فوتبال ورزش عجیبیه. - بهرحال حالا بدون داشتن بازی وسط هفته، فشار کمتری روی بازیکن ها خواهد بود و مصدومان کمتری خواهیم داشت.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
ببين آقاي‎ drughiاولا مودبانه صحبت كن.حرفهاي من اراجيو نيست و واقعيت يووه هست.من خودم به خاطر الكس يوونتوسي شدم از سال1998 و اكه حرفي ميزنم دارم به اعتبار و شخصيت الكس و يووه كمك ميكنم.اكه شما عاشق سينه جاك الكس هستي و منطق نداري برو تو كانون هواداران الكس ازش دفاع كن نه اينجا كه هدف بيشرفت يوونتوسه.الكس ديكه اثر هميشكي نداره و تو اين فصل بوضوح ميشه ديد جه بازي آفتابي جه باروني و جه برفي.اونم بخاطر شرايط سني كه داره و اينكه بست مهاجم فوق العاده نياز به دوندكي داره.زيدان هم ميتونست بيشتر از اين بازي كنه ولي نخواست آخرين سالهاي بازيكريش براي هواداراش خاطره بدي بزاره.برادر من كه ميكي از يووه انتظار نداشته باش بنظر شما كسي هست كه از سال 2007 به بعد طرفدار يووه شده باشه؟جوابش خير است.همه ما بخاطر درخشش اواخر دهه نود و بازي با رئال سال2003 بهش دل داديم.اكه قرار بود كه به حذف از رقابتها و 4شدن ليك و كرفتن سهميه اروبا عادت كنيم جرا بازي هاي يووه ميبينيم كه آخرش حسرت بدل بشيم.جرا نريم طرفدار رم و سمبدوريا نشيم.خود ليبي و كابلو ميكفت كه برد و قهرماني جزو DNAيوونتوس هست.حالا اون روحيه كجاست؟حتي خيلي از دوستان براشون باخت هاي يووه عادت شده و از حذف شدن تيمشون خوشحالند.بنظرم قهرماني خواستن از تيم محبوبم خاصته زيادي نيست

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بهت توصيه ميكنم بازي هاي اين فصل رو يه مروري بكني !

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
با اين روحيه اي كه شما داري ازت ميخوام كه آخرش برام بكي جي ميشه؟4 شدن يووه؟حذف از كوبا ايتاليا توسط احتما اينتر ميلان براي جندمين سال بيابي؟بيشترين نماينده از يووه در تيم ملي ايتاليا و حقارت كشيدن تيم ملي؟

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
الان یه نگاه به جدول کردم : 1-منچستر: 10 امتیاز 2-لخ پوزنان: 8 امتیاز تفاضل +2 3-یووه: 5 امتیاز تفاضل 0 خب اگه بازی آخر ما با اختلاف 2گل سیتی رو ببریم از اون طرف هم سالزبورگ بتونه لخ رو شکست بده ما هم 8 امتیازی میشیم با تفاضل گل بهتر از لخ!!اونوقت صعود میکنیم :1: مگه غیر از اینه؟؟؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

با اين روحيه اي كه شما داري ازت ميخوام كه آخرش برام بكي جي ميشه؟4 شدن يووه؟حذف از كوبا ايتاليا توسط احتما اينتر ميلان براي جندمين سال بيابي؟بيشترين نماينده از يووه در تيم ملي ايتاليا و حقارت كشيدن تيم ملي؟

تو ميتوني از اين يووه هر انتظاري داشته باشي ! ميل خودته ، جنگيدن تو 3 جام براي اين يووه ؟؟؟ موفقي تو هر 3 جام ؟؟؟ اين يووه رو با بارسا و ... اشتباه گرفتي !
يووه ليپي يووه كاپلو و ... هر چي كه بود مرد ! نبايد هي بگي يوونتوس فلان سال عجب تيمي بود ! فعلا كه وضع اينه و من به عنوان يه هوادار انتظار معجزه از يووه ندارم و به كادر مديريتي و فني جديد باشگاه خيلي اميدوارم و ميتونن با گذشت زمان اون ايده ال هاي يووه رو به دست بيارند .
اين يووه يه تيم نو پاست و اندازه يك تيم تغيير توش ايجاد شده و وقتي كساني مثل ترزگه و كامو از تييم جدا ميشن اين اله و بوفون هستن كه شخصيت يووه رو حفظ ميكنن ! الان هم جي جي نيست و از بيگ فايو فقط يه اله رو داريم ، پيش خودت يووه اي رو در نظر بگير كه سال ها كساني مثل اله و جي جي و ندود ترزگه و ... اعتبار يووه رو حفظ ميكردن ولي حالا يووه رو در نظر بگير كه تمام تفراتش جديد هستن تيم رهبر خودش رو از دست داده و يه مشت بچه جاي بزرگان رو گرفتن .
اله فقط و فقط حضورش يه وزنه براي يووه به حساب مياد ! نميشه يوونتوسي رو تصور كرد كه هيچ زهبري نداشته باشه ما همه با يوونتوسي زندگي كرديم كه بزرگ هاي دنياي فوتبال توش بودن ولي الان يه نگاه به تيم و تركيب بنداز !! واقعا اين يووه بدون اله دلنشين هست ؟؟ بدون ترزگه بدون كامو بدون جي جي ؟ الان با اين وضع حضور دلپيرو براي يووه يه وزنه به حساب مياد .

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
من توقع قهرماني از يووه در اروبا نداشتم.ولي اين توجيه و دليل نميشه از يك تيم درجه 3 اروبايي حذف بشيم.همين نام يووه بايد انقدربزرك باشه كه اين تيم آرزوي تساوي ازمون داشته باشه.اكه بارسا زير تكرك هم بود اين تيم امشب له ميكرد.من هم اميدوارم به آنيلي و براش آرزوي موفقيت ميكنم.و اما در رابطه با الكس.قبول دارم اون يك رهبره و تيم بدون اون روح نداره ولي هر رهبري يك دوره اي داره ما ميتونيم الكس با اضافه كردن به كادر مديريتي هميشه برا خودمون رهبر بدونيم.حرف من اينه وجود اين رهبر جلوي فوتبال منسجم تر و قدرتمندتر داره ميكيره.يووه بيش از تجربه العان نياز به جنكندكي داره.درسته كه يووه رفت سري ب و بازيكناش جدا شدند،ضرر مالي داد،2جامش كرفتند،و جندين سال عقب افتاد.اينا رو ميتونم تحمل كنم جون ازمون دزديدند،ولي اسم ،ابهت،افتخار و بزرك بودن هميشه جزيي از يووست كه نبايد كمرنك بشه و به اين دليل ناراحتم بخاطر اعتبار يووه نه قياس با بارسا و قهرماني.حالا فهميدي؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
وسط درس خوندن مجاب شدم بیام یه چیزی بگم که اروم بشم. اینقدر اعصابم خرابه از دست این تیم بی شخصیت که خدا میدونه. لیاقتمون کمتر از 3 ومی هست و از بین 4 تیم باید 4رم بشیم. یوونتوس مایوس کننده ترین ابرقدرت فوتباله. البته ابر قدرتی که چند ساله از یوونتوس جدا شده و الان میکرو قدرتیم. دلایل شکست یوونتوس و حذفش همه ( حالا هر کسی بگه ) مثل رقاصی میمونه که بلد نیست برقصه میگه زمین کجه. حالا یوونتوس بلد نیست فوتبال بازی کنه میگه زمین برفی بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland
من وقتی که ترکیب و نیمکت ذخیره ها رو دیدم، و بعدش هم زمین فوتبال رو، واقعا حتی به کسب مساوی هم نا امید بودم !
تراپاتونی و لیپی هم اگه به تاریخ رجوع کنید، همیشه در اروپا و بازی در شرایط سخت موفق نبودند،

وقتی که زمین کلا داغونه و مثلا بازیکنی مثل الکس نمیتونه دیگه خوب کار کنه و تاثیر گذار باشه (که در چند صحنه بود) ولی تعویضی نداریم براش، توقع از دلنری، الکس و یوونتوس برای چیه ؟!
وقتی که لیبرنانتزی رو میاره تو زمین که اولین بازیش برای یووه بود، توقع خاصی دارید ازش ؟!
یا مثلا بازی قبل که باز هم از بازیکن های امید استفاده کرد؛

حذف شدن خوب نیست حتی برای این یووه کنونی که با شاهکارهای فصل پیش به باخت عادت کرده بود،
ولی واقعا یورو لیگ به دردمون نمیخوره ! به جز فشار و زیاد شدن احتمال مصدومیت، چیزی داشت برامون ؟!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی