پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لخ پوزنان 1-1 یوونتوس (بازی پنجم مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
140 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
1. حذف شدیم و نباید بیشتر از این خودمون رو سرزنش کنیم.
2. رضا جون بابت اطلاعات خوبت قبل و بعد از بازی ممنونم.
3. نادر عزیز، فدای تعصبت.
4. بهمن، باهات موافقم.
5. حسن تو یه دروگی به تمام معنا هستی.
6. بصیر تو کجایی پسر؟
7.کمال این چه بساطیه ما امسال داریم با این یووه؟ چرا اینقدر پر فرازو نشیبیم؟!
8. یوونتوس یک - لخ پوزنان یک. حذف شدیم. همین. دیگه اتفاقیه که افتاده. باید به فکر بازی های لیگ بود. اگه بتونیم امسال تیم خوبی بسازیم من به سال آینده شدید امید دارم وگرنه شاید یک چیز شبیه معجزه یووه رو همون یووه ای که من و نادر می خوایم بشه دوباره.
9. حمید جون چشم هر چی شما بگید. امیدوار می مونیم به یووه آقای دل نری همچنان.
10. مجتبی تو فکر می کنی هنوز یووه رو داریم خاک می کنیم هنوز دادشی؟ :دی
11.حسین.ص عزیزم تو نظرت چیه راجب حذف از یورو لیگ؟
12. راستی من بازی رو ندیدم. تو این تاپیک هم اثری از زننده گل یووه نبود. تو این هیری ویری از قلم جا موند :پی

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

الان یه نگاه به جدول کردم :
1-منچستر: 10 امتیاز
2-لخ پوزنان: 8 امتیاز تفاضل +2
3-یووه: 5 امتیاز تفاضل 0
خب اگه بازی آخر ما با اختلاف 2گل سیتی رو ببریم از اون طرف هم سالزبورگ بتونه لخ رو شکست بده ما هم 8 امتیازی میشیم با تفاضل گل بهتر از لخ!!اونوقت صعود میکنیم :1:
مگه غیر از اینه؟؟؟

بازي رو در رو ملاكه كه ما بازي رفت تو خونه 3-3 كرديم و تو لهستان 1-1
پس اگه هم امتياز هم بشيم فرقي نميكنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب نتیجه ای که انتظار میرفت بدست اومد... دیشب باید بازی متوقف میشد این قدر برف اومده بود که حتی اونا هم وقتی تک به تک گیرشون میومد نمیتونستند گل کنند. گل ابتدایی که خوردیم همه چیز و داغون کرد هر جند میتونستیم در شرایطی هم بازی را ببریم ولی خب نشد.من به باخت هم راضی بودم چون اصلا نمیشد توپ و حرکتش داد انصافا بازی تو این زمین خیلی خیلی سخت بود اگر رد تورین بازی بود مسلما یوونتوس بازی را میبرد. چون زمین دیشب جوری بود که اصلا نمیشد توش تاکتیک پیاده کرد. امیدوارم که این شکی برای تیم نباشه همینطور که شکی برای ما نبود چون ما خودمون میدونستیم که حذف میشیم و چیزی نیست که حضیمش مشکل باشه برامون من از عملکرد دلنری راضی هستم ولی متاسفانه ما شانس نداشتیم در چند موقعیت میتونستیم گل دوم را بزنیم ولی باز نشد امیدوارم تمرکز بره روی سری آ و کوپا ایتالیا که چند وقت دیگه بازی داریم تا حداقل بتونیم عملکرد مثبتی با گرفتن یک جام در این فصل داشته باشیم.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
بدون اینکه بازی را دیده باشم و قصد توجیح کردن خودم را داشته باشم میگم که از نتیجه راضی و خرسندم . این تیم با این قوا، کشش رقابت جدی در 3 تورنومنت را نداره و بهتره که کار خودش را با تمرکز بر میادین کمتر راحت تر کنه .شرایط تیم ما از جنس اون ضرب المثلیه که میگه وقتی دنبال دو تا روباه بدوی هیچ کدومشون را نمیتونی بگیری....ما الان قوای کافی برای یک رقابت چند شاخه ای نداریم و تیم کامل و خیلی قرص و محکمی هم نیستیم و بعد از یک فصل فاجعه بار - که زمان میبره پس لرزه هایش به اتمام برسه - هنوز اعتماد به نفس بالایی هم نداریم ....اون چیزی که میتونه به ساخت دوباره یک یووه مستحکم منجر بشه حفظ ثباط و کسب نتایج خوب متوالی در کالچو هست ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اینم برای کسایی که بازی رو ندیدن، یه نگاهی به زمین بازی کنید :

http://d.yimg.com/a/...ch-juventus.jpg

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

من که از همون اول ترجیح میدادم که اصلا اودینزه قهرمان کوپا میشد که ما به این جام راه پیدا نمی کردیم :1:

الان ما هر هفته فقط یک بازی انجام میدیم که این یه پوئن مثبت واسمون محسوب میشه که باعث خستگی و مصدومیت کمتر میشه!

یورو لیگ واقعا هیچ ارزشی نداره که بخوایم به خاطر حذف شدن از اون خودمون رو ملامت کنیم....

از روند بدون شکست بودنمون هم خیلی خوشحالم :دی: امیدوارم بازی با سیتی با تیم جوانانمون به زمین بریم و یه مساوی دیگه بگیریم :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
توتوسپورت در گزارش بازی آورده که داور بازی Teixeira Vitienes قبل از آغاز بازی به دما سنج موجود در ورزشگاه نگاهی انداخته و به سرپرست تیم یوونتوس گفته : " طبیعی هست در حال حاضر در تمام مناطق اروپا همچین وضعیتی وجود داره " ، آندریا آنیلی هم چند متر اونورتر بوده و به طعنه به داور اسپانیایی گفته : " بله بخصوص در اسپانیا " ، سرپرست یوونتوس آقای Francesco Gianello هم از رد درخواست لغو بازی توسط داور شاکی شده ، مثل اینکه بازیکنان در رختکن دچار دلهره و استرس شدند بدلیل اینکه سیستم گرمایشی ورزشگاه شروع بکار نکرده و بعد از دیدن این وضعیت آندریا آنیلی بسیار عصبانی میشه و اعتراض خودش رو اعلام میکنه : " بهتر بود که Fair-Play و اخلاق ورزشی رعایت می شد "

http://www.tuttospor...immagine_xl.jpg

==========================================

در مورد بازی هم بگم که بهتر که حذف شدیم ، یک جام فرسایشی که از لحاظ مالی هم همانطور که در جلسه ی سهامداران مطرح شد سود چندانی برای یوونتوس نداشت و دلیلی نداشت که بخاطر این رقابت ها ، لیگ قهرمانان با اون همه سود کلان رو از دست بدیم ، من پیش بینی این وضعیت رو می کردم بخصوص بعد از ترانسفر مدیریت جدید که هیچ مهره ی کلیدی بجز کراسیچ برای این جام در نظر نگرفتن علاوه بر این بازیکنی مثل دیگو که می تونه در لیگ اروپا بازی کنه رو دادن و کوالیارلا رو گرفتن که تنها در ایتالیا می تونست بازی کنه البته آکویلانی هم همینطور ، دلنری در لیگ اروپا نصف تیم یوونتوس در سری آ رو هم نداشت پس توقع صعود از همچین تیمی خیلی بیهوده ست .

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
حذف شدیم......تموم شد.......... :2mo5pow: الان سه ساله کارمون همینه........ :2mo5pow: از اروپا حذف می شویم........ :2mo5pow: می گیوییم تو سری آ و کوپا جبران می کنیم........ : :e: بعدش تو کوپا حذف می شویم........ :2mo5pow: می گوییم اینطوری خوب شد کل تمرکزمون می شه واسه ی قهرمانی تو سری آ........ :e: سری آ هم از دست می دهیم......... :2mo5pow: و بعدش می گوییم انشالله سال بعد......... :e:حالا من هم می گوییم انشالله سال بعد با یووه ای بهتر...........

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
من بازی رو تا نیمه اول دیدم بعدش شدیدا خوابم می یومد رفتم خوابیدم :1: ولی انصافا یووه تو این شرایط زمین خیلی خوب بازی می کرد انگار که یووه میزبان بود ! از همون اولم درست بود که یووه از این رقابتا حذف بشه چون تیمش اصلا برای این بازیا بسته نشده بود با تیم ناقص که نمیشه رفت تو اروپا بازی کرد ! در عوض الان ما یه تیم خیلی جوونو پر تحرک داریم که می تونه تمام تمرکزشو بذاره رو سری آ که واقعا اگر بدشانس نبودیم الان ما صدر نشین بودیم ، انصافا الان آماده ترین تیم ایتالیا هستیم میشه قهرمان شد ، واقعا حیف اگه نشیم .

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
چیزی که قابل پیش بینی بود اتفاق افتاد ... وقتی یووه امثال کوا و آکو رو که جزو بهترینهای این فصل خودش هستند در اختیار نداره وتقریبا با دست خالی در این مسابقات حاضر میشه حالا اضافه کنید یکی مثل ترزگه که میتونست عصای دست مربی و تیم بشه رو براحتی از دست میده و ... من این مسئله رو یک شکست ابتدا برای مدیریت تیم و در درجه اول ماروتا میدونم چون واقعا دست یووه رو توی این رقابتها خالی گذاشت و اون برنامه ریزی لازم و تجهیز تیم در این رقابتها به شکل صحیح خودش انجام نگرفت . فکر می کنم این حرف هم که این رقابتها در سطح پایینی بوده یا آنچنان جدی نیست نمی تونیم از سر شکستگی ای که با نگاه کردن به نام تیمهای این گروه و وضعیت یووه در جدول رقابتها برای هواداران رقم میخوره دوری کرد . امیدوارم بتونیم حداقل در سری آ جبران مافات کنیم و جزو تیمهایی که در کورس قهرمانی قرار میگیرند باشیم .

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
اکثر دوستان صحبت از حذف یووه - صحبت از اینکه بهتر شد حذف شدیم - لیگ اروپا سود مالی خوبی نداره و ......... کی به سود مالی و تبلیغات و اینجور چیزا کار داره اینا مال خودشون ولی جواب دل شکسته ما رو کی میده - تا کی باید حذف بشیم اونم تو این جام دسته دوم تا صبح کابوس برف و گل زدن میدیدم - روز بسیار کسل کننده ای دارم - سر کار نرفتم - حالم به شدت گرفته است - سخت فراموش میشه مطمئنا بازی یووه با منچستر دیگه دیدن نداره - لعنت به همشون - لعنت به همشون - لعنت به همشون که با نام یووه ابرو ریزی میکنن یوونتوس کبیر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تو امضاء يوونتوس _ ماف مشخصه كه كراسيچ بنده خدا فشارش افتاده :1:

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
منم موافقم هر چی باشه حذف شدن تو هر جامی ابروریزی هست حالا هر چی میخواد باشه من تو مدرسه جواب بچه ها رو چی باید میدادم حالا پیچوندمش و خودم یه بهونه ای اوردم اما به هر حال باز هم نمیشه توجیح کرد باخت رو هر چند خودمم خیلی ناراحت نشدم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
انصافا اگر بازیکن ها می دونستن شما ها باید جواب بچه های مدرسه و همکار ها و ... رو بدید بهتر بازی می کردن :دی:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
شما بايد جواب دوست و همكار رو بديد اما آنيلى ، دلنرى و بازيكنان بايد جواب ميليون ها هوادار رو بدن پس بهتر هست كه ما فقط به برنامه ها و هدف تيم نگاه كنيم

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
عیار این حذف زمانی معلوم میشه .. که .. کیفیت حضورمون توی جامهای دیگه ... معلوم بشه .. در صورتی که از اون دو جام نتیجه لازم رو نگیریم ... این .. حذف .. رو هم باید ... شکست قلمداد کرد ...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
هیچ توجیهی نداره حذف !!! یووه جلوی تیم های بزرگ بازی نمی کرد توی این گروه !!! یوونتوس در 5 بازی ، 2 تیم درپیت لهستانی و اتربیش رو نتونست ببره و 1 تیم تازه به دوران رسیده انگیلسی !!! اصلا توجیه ندارم ! یووه در لیگ اروپا ، از گروه مسخرش نتونست صعود کنه !!! حالا بهانه سردی هوا در بازی آخر هیچی ، اصلا تیم به اصطلاح به این بزرگی باید در 5 بازی نتونه یکیش رو ببره !!!! بازی قبلی هم لابد هوا گرم بود !!!!!! دل نری هم مثل کاپلو و رانیری شعور لیگ های اروپایی رو نداره !! یعنی مغزش پ.که توی این لیگ ها ...!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دل نری که خودش گفته بود ما قبل از این دیدار حذف شدیم یعنی بازی ها و نتایج ضعیفمون توی دیدارهای قبلی ما رو حذف کرد ! واقعا توجیهی نداره ! ما باید دست کم دو تا بازی مقابل سالزبورگ رو می بردیم !

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
فاجعه ست - بخدا فاجعه ست - هوا بهونه است - این هوایی بوده که برای دو تیم بوده - در طول این 28 سال طرفداریم یه همچین فاجعه ای ندیده بودم - حتی اون موقعی که تو جام یوفا با 4 گل به زاراگوزا باخت - حالا مسئولین بهونه میارن میگن هوا خرابه - اخه این ماروتا با اون چشم چپ کور شدش چطوری این بازی رو دیده که حالا داره بهونه میاره - داریم میسوزیم بخدا - کاشکی روزها زودتر بگذره و یادمون بره هر چند که این ابروی ریخته شده حالا حالا بر نمیگرده لعنت به تمام تیمهای صعود کرده

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال
من فکر میکنم یوونتوس بین گزینه هایی که برای این فصلش داشت گزینه بهتر رو انتخاب کرد. بین قهرمانی در لیگ اروپا و یا گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان به نظرتون کدوم یکیش برای یووه از نظر مالی و البته فنی موثرتر و بهتر هست؟ اگر یووه بتونه سهمیه لیگ قهرمانان رو بگیره در جذب و ترانسفر بازیکنان هم یک امتیاز مثبت رو در اختیار خواهد داشت و این میتونه در تابستان خیلی به نفع بیانکونری باشه. من فکرنمیکنم بازیکنی بخواد صرفا به خاطر قهرمان لیگ اروپا بودن به یووه بیاد !. لیگ اروپا جای بازنده هاست به نظرم و کادر فنی و مدیریتی یوونتوس با دور اندیشی ای که داشتن به نظرم نفع بلند مدت باشگاه رو در نظر گرفتن و انتخاب بهتری رو انجام دادند. این حذف از یورو لیگ منفعتش بسیار بیشتر از ضررهاش بود.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی