پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خروجی های یوونتوس

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
809 پاسخ برای این موضوع

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
من نخوندم 51 صفحه قبلی رو ولی نظرم روی خروجی ها ایناس : آمائوری ، تونی ، یاکوئینتا ، گروسو!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
نمیدونم چرا با همه این شایعات و بد بازی کردنای کراسیچ ولی بازم دلم نمیاد از یووه بره . شاید بهتر باشه نیم فصل دوم رو به یه تیمی قرض بدنش تا بتونه خودشو پیدا کنه

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
خدا کنه این بازیکنایی که الان رو نیمکتن و سودای رفتن سر میدن ، به یه تیمی خارج از سری آ برن . و گرنه بهترین بازی عمرشون رو جلوی یووه می کنن و بلا سرمون میارن . مخصوصا کراسیچ و آمائوری .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

خدا کنه این بازیکنایی که الان رو نیمکتن و سودای رفتن سر میدن ، به یه تیمی خارج از سری آ برن . و گرنه بهترین بازی عمرشون رو جلوی یووه می کنن و بلا سرمون میارن . مخصوصا کراسیچ و آمائوری .

دقیقا؛ بخصوص اون آمائوری :nish:
من همین الانش از پاسکواتو و جیاندوناتو حتی اگه روی نیمکت باشند می ترسم‌:nish:

با توجه به جدایی جیلاردینو، گفته میشه که فیورنتینا یک پیشنهاد دیگه به آمائوری میخواد بده.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

دقیقا؛ بخصوص اون آمائوری :nish:
من همین الانش از پاسکواتو و جیاندوناتو حتی اگه روی نیمکت باشند می ترسم‌:nish:

با توجه به جدایی جیلاردینو، گفته میشه که فیورنتینا یک پیشنهاد دیگه به آمائوری میخواد بده.

پاسکواتو که خیلی خطرناکه ، ولی فکر کنم جیاندوناتو مصدوم باشه . پاسکواتو میدونست که جایی تو ترکیب یووه نداره ولی آمائوری تا جایی که جا داشت جنگید . من واقعا به عنوان یه یوونتوسیه متعصب ازش یاد می کنم که تا آخرین لحظه به پای تیمش موند . امیدوارم هرجا که میره موفق باشه . ولی باز با این حال خدا کنه فیورنتینا نره یا اگه میره جلوی یا مصدوم باشه جلوی یووه یا محروم . خیلی می ترسم ازش .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به احتمال زیاد کراسیچ قرضی داده میشه

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
به نظرم کراسیچ به درد بازی با حوصله نمیخوره ، و الآن یووه ی کونته بر همین اساس بازی میکنه

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
اگر می خوان آمائوری یا کراسیچ رو به تیمای ایتالیایی بفروشن باید یه بند تو قراردادشون بزارن که نتونن مقابل یووه بازی کنن فک کنم رئال با چندتا از بازیکناش این کارو کرد امیدوارم کراسیچ به یه تیم ایتالیایی نره که خیلی بد میشه ! البته من همون اولاش هم از کراسیچ چیزی ندیدم !!( با عرض پوزش از هواداراش )

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
ببخشييدا من نميدونم جطور ميكيد از اول جيزي از كراسيج نديديد ولي اون فردوسي بور كه ليوربولي هست بارسال سر بازي با ميلان كفت يووه بهترين بازيكن سري آ رو در اختيار نداره.درسته كراسيج افت كرده و فعلا تو تيم جايي نداره ولي اين درست نيست كه جشممون رو روي حقيقت ببنديم و بكيم از اولشم خوب نبوده.كدوم يك از هواداراي يووه تو ايتاليا سر تمرين و يا بازي يووه بهش توهين كردن كه اينجا ما داريم دربارش اينطوري ميكيم؟؟حالا بكيم من تعصبي حرف ميزنم،آيا تيم هاي جلسي و منجسترسيتي هم دارن از رو تعصب حرف ميزنن كه حاضرن بخاطرش 20 ميليون بوند معادل 35 ميليون دلار بيشنهاد ميدن؟فروش كراسيج فقط باعث حسرت خوردن خودمون ميشه.همين العانش باتو 3 ساله داره تر ميزنه و همشم مصدومه ولي باز ميلان حاضر نيست با وجود قيمت بالاي باريسن زرمن اونو بفروشه،بخاطرا ينكه باتو ستاره هست،همينطور كه كراسيج ستاره هست.شما همين العان بريد فوروم هاي اينتر و ميلان ببينيد اونا از خداشون هست كراسيج بياد تيمشون اونوقت ما....بهتره به اين راحتيا سرنوشت ديه كو رو تكرار نكنيم.

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

ببخشييدا من نميدونم جطور ميكيد از اول جيزي از كراسيج نديديد ولي اون فردوسي بور كه ليوربولي هست بارسال سر بازي با ميلان كفت يووه بهترين بازيكن سري آ رو در اختيار نداره.درسته كراسيج افت كرده و فعلا تو تيم جايي نداره ولي اين درست نيست كه جشممون رو روي حقيقت ببنديم و بكيم از اولشم خوب نبوده.كدوم يك از هواداراي يووه تو ايتاليا سر تمرين و يا بازي يووه بهش توهين كردن كه اينجا ما داريم دربارش اينطوري ميكيم؟؟حالا بكيم من تعصبي حرف ميزنم،آيا تيم هاي جلسي و منجسترسيتي هم دارن از رو تعصب حرف ميزنن كه حاضرن بخاطرش 20 ميليون بوند معادل 35 ميليون دلار بيشنهاد ميدن؟فروش كراسيج فقط باعث حسرت خوردن خودمون ميشه.همين العانش باتو 3 ساله داره تر ميزنه و همشم مصدومه ولي باز ميلان حاضر نيست با وجود قيمت بالاي باريسن زرمن اونو بفروشه،بخاطرا ينكه باتو ستاره هست،همينطور كه كراسيج ستاره هست.شما همين العان بريد فوروم هاي اينتر و ميلان ببينيد اونا از خداشون هست كراسيج بياد تيمشون اونوقت ما....بهتره به اين راحتيا سرنوشت ديه كو رو تكرار نكنيم.

ایول...کاملا با حرفات موافقم

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال

عزیزم ،من که به کراسیچ توهین نکردم شما این جوری میگید!
در ضمن من گفتم که مقابل یووه بازی کنه خیلی بده
من کراسیچ رو یه بازیکن متوسط رو به بالا می دونم و شاید مشکلم اینه که همش میگفتن جای ندود رو میگیره البته طرز بازیش با پاول خیلی فرق داره ولی من حتی نصف پاول هم نمیبینمش و این نظر من هست و محترم !
من برای این میگم که چیزی ازش ندیدم چون نیم فصل اولی که بود چند تا گل زد و همه گفتن ال هست و بل !
نیم فصل دوم پارسال هم کار خاصی انجام نداد بازم به نظر من !
یاد آمائوری افتادم که وقتی شایعه ی رفتنش از پالرمو به میلان و یووه مطرح بود من و پسر عموم که میلانی بود بازیه پالرمو و یووه رو دیدیم که فک کنم نیم فصل دوم بود من قبلش به پسرعموم همش میگفتم که این آمائوری هیچی نیست بعدش تو بازی با یووه فک کنم 2 تا به یووه زد ! پسر عموم میگفت عجب بازیکنیه!
حرف من اینه که با دو سه تا بازی که یه بازیکن توش گل بزنه (!) یا خوب بازی کنه دلیل نمیشه که بهش بگیم : ستاره !!!

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
دوست من ستاره به جي ميكن يا به كي ميكن؟به كسي ميكن كه تو بست تخصصي خودش جزو بهترينها باشه.كراسيج تو تيم زسكا موسكو ستاره و همه كاره تيمش نبود؟يا نمونه قبلي ديه كو تو وردربرمن ستاره تيمش نبود؟كراسيج قبل اومدنش به يووه ستاره بود كما اينكه العان كوتزه به هر به هر تيمي بره از قبل ستارست.شما وقتي ميكي بارسال ميلوش فقط جند تا كل زد خيلي بي انصافيه.اكه يادت باشه قبل بازي با جنوا كراسيج مصدوميت 3 هفته اي داشت و تمام بجه ها كفتن نبايد با مصدوميتي كه داره بازي كنه كه خدايي نكرده بدتر بشه ولي با اون مصدوميت اومد و كل زد و بهترين بازيكن تيم بود كه همه كفتن با بركشت كراسيج يووه دوباره قدرتمند شد.همين به به جقدر كفت خوشجالم از اينكه ذخيره بازيكني مثل كراسيج هستم.دوست من نيم فصل دوم كي تو يووه خوب بود.بوفون افتضاح بود.ماركيزيو فاجعه بود.كيليني هم همينطور.حالا همه تقصيرها افتاد كردن كراسيج.اين طبيعت فوتباله كه تيم بد نتيجه ميكيره و همه بارسال مقصربودن نه يك شخص بس انقدر نكيد كراسيج نيم فصل دوم بد بود جون همه بد بودن.اكه همه خوب بودن و فقط كراسيج بد بود حق با تو بود نه اينكه تيم يك حركت تاكتيكي بلد نبود انجام بده و با جنازه اي جون كريكرا ديكه مسي هم بود بهتر از كراسيج نميشد.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خیلی دوست دارم بحث کنم اما وقتی بهم می گن تو بحث ها تعصب کور کورانه داری خیلی بدم می یاد فقط یک جمله بگم اگه کراسیچ خودش باشه تو یوو الان هیچ بازیکنی در حدش نیست و این مقایسه اون با ندود بد بختش کرد

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
من حرف های شما رو قبول دارم ، پیارسال تیم طوری بود که پاس میدادن به کیلینی اون هم میزد زیرش و این شده بود تاکتیک تیم! اون سال یووه واااقعا افتضاح بود با اومدن کراسیچ بازی کردن یووه تازه داشت شبیه فوتبال میشد و روی حرکات فردی و خلاقیت کراسیچ یووه نتیجه می گرفت و کراسیچ شده بود یکی از ستاره های اون تیم فاجعه. و کراسیچ یه نعمت واسه اون تیم بود. ولی اگه یه تیم بخواد قهرمان بشه یا بره لیگ قهرمانان (!) به بازیکنای تاپی نیاز داره . کراسیچ واسه ی یه تیمی که هفتم میشه ستارست / و این که کراسیچ تو زسکا ستاره بوده دلیلی بر این که ستاره باشه نیست چون زسکا تیم بزرگی نیست ( منظورم این نیست که بازیکنی از یه تیم کوچیک به یه تیم بزرگ بره و ستاره نشه ) و تو زسکا تیم ستاره بوده . آلمیرون هم ستاره ی امپولی بود ، دلیل میشه که هر جا بره ستاره باشه؟ ------------------------------ در جواب محمد کراسیچ عزیز هم بگم که مقایسه ی بی اندازه ی کراسیچ با ندود باعث ضربه زدن به کراسیچ شد . ندود خیلی خیلی بزرگه و نباید کراسیچ رو همش با اون مقایسه میکردن که باعث شد نتونه توانایی هاشو اثبات کنه.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
ببين محمد اكه حرف از روي منطق بزني همه استقبال ميكنن به شرط اينكه برا حرفات دليل بياري.به نكته خوبي اشاره كردي قياس كراسيج با ندود.خواستم از شرايط قديم و ورود ندود يادآوري كنم.زيدان بين سال هاي 96 تا 2001 تو يووه بود و 2 بار مرد سال فوتبال جهان شد و قهرمان جهان و اروبا و سري آ شده بود و يك ابرستاره بود.بعد رفتنش به رئال قرار شد ندود 29 ساله كه 4 سال تو سري آ برا لاتزيو بازي كرد بياد و جانشينش بشه.آيا فصل اولش كه اسم سنكين زيدان بالا سرش حس ميكرد در حد 20% زيدان هم بود؟؟؟ ندود اون فصل كه يووه مدعي اول قهرماني بود و مربي همجون ليبي بالا سرش بود فقط 2 كل زد و جزو متوسطين تيم بود.ولي به ندود زمان دادن و بهش اعتماد كردن تا ندود تونست تو اون تيم فوق العاده بدرخشه و سال دومش بشه بهترين بازيكن اروبا.حالا العان همين اتفاق افتاده و كراسيج شده جانشين ندود هرجند اصلا هم بست نيستن ولي كراسيج تو تيمي اومد كه سال قبلش 7 شد و قرارشد يك تنه جور همه بكشه.آيا اين امكان بذيره.اصلا يك مثال ساده تر أيا مسي كه جندوقت ديكه 3مين بار مرد فوتبال جهان ميشه به غير از بارسا كه ميدرخشه قادر هست تو آرزانتين بدرخشه؟جرا تيمش 4 تا از آلمان ميخوره؟مكه مسي فرقي كرده؟جوابش خير هست تيم مسي عوض شده و بارسا ديكه نيست.تيمي كه ندود توش ستاره شد خيلي خيلي فرق ميكرد با تيمي كه قرار بود كراسيج درش ستاره بشه.اكه ندود هم قرار بود جوان بشه و به بارسال به يووه بياد بدتر از كراسيج كار ميكرد.خواهشا شرايط رو در نظر بكيريد

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اصلا نمیتونم قرار گرفتن سورنسن تو لیست فروش رو هضم کنم!!!! میترسم دوباره بعدا پشیمون بشیم, بهتر بود قرضی بدیم بدون حق خرید... دو سه فصل بعد میتونه خیلی به درد بخوره.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
قطعا پشیمون میشیم . بدون کوچکترین شکی

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
مثله اینکه یاگو رو کامل فروختیم به تاتنهام ... اونا هم سریع قرضش دادن به سائوتامپتون

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
وای خدای من . سورنسن رو فروختن . باورم نمیشه همچین حماقتی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

وای خدای من . سورنسن رو فروختن . باورم نمیشه همچین حماقتی

سورنسن رو نفروختن ! این مالکیت اشتراکی یه جور بازیکن قرضیه، یووه هروقت خواست می تونه پول بولونیا رو بده و سورنسن رو پس بگیره.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی