پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خروجی های یوونتوس

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
809 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
پس از خروج ستاره های نامدار یوونتوس اکنون بعضی از ستاره های جوان یووه نیز به طور قرضی به تیم های نه چندان مظرح رفتند David Chiumiento به تیم یونگ بویز Claudio Scarzanella به تیم کروتونه Ray Volpato به تیم ارتزو Andrea Luci هم به تیم پسکارا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من حالا که توي سري بي بوديم اگر از اين بازيکنان استفاده ميکرديم بهتر بود حالا بايد ديد بازيکنان جوون ديگمون چه ميکنند با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دو تا بازیکن جوان به نام های Miguel* Junior* به یوونتوس پیوستند از باشگاه Standard Liege که البته فکر کنم برای تست اومدند کسی اگه خبر موثق در مورد این دو تا پیدا کرد اعلام کنه برای بازی دوستانه مقابل رم هم اسم این دو نفر رد شده

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من در مورد اين دو بازيکن توي گوگل سرچ کردم و همانگونه که همتون ميدونيد تا دلتون بخواد توي برزيل اسم جونيور هست و در مقابلم تا دلتون بخواد توي پرتغال اسم ميگوئل براي همين تفکيک اين دو تا از هم سخته ولي توي خود سايت باشگاه استاندارد ليه ژ پست ميگوئل رو مدافع زده و پست جونيور رو هافبک با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فعلا این چند تا بازیکن برای تست مججد به امید های یوونتوس اضافه شده اند

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
امروز شنیدم مدیر برنامه های کامورانزی اعلام کرده نیم فصل این بازیکن از یووه جدا میشه؟ مگه مغز خر خورده؟خوب نیمی از راهو که طی کرده !بمونه و فصل بعدم با یووه تو سری آ بازی کنه!!! ولی غیرت نداره چون اگه داشت این تصمیمو نمی گرفت.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

امروز شنیدم مدیر برنامه های کامورانزی اعلام کرده نیم فصل این بازیکن از یووه جدا میشه؟
مگه مغز خر خورده؟خوب نیمی از راهو که طی کرده !بمونه و فصل بعدم با یووه تو سری آ بازی کنه!!!
ولی غیرت نداره چون اگه داشت این تصمیمو نمی گرفت.

سلام دوست من
اينها شايعه است
ولي بايد بهش حق داد
چون توي يووه اون نميتونه ترکيب اصلي باشه
چون الان مارکيوني هم پستشه و در اين مقطع مارکيوني بهتر بازي ميکنه
با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کامورانزی بزور مونده.مطمئنا در اولین فرصت که بدست بیار از یووه میره.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

کامورانزی بزور مونده.مطمئنا در اولین فرصت که بدست بیار از یووه میره.

سلام دوستان من
يادمه اين بازيکن قبل از اينکه بياد يووه
يک بازيکن گمنام بود و توي تيم دسته دومي ورونا بازي ميکرد
ليپي آوردش به يووه بخاطر مصدوميت زامبروتا
و يک جورايي آدمش کرد
نميدونم خودشو مديون يووه نميدونه دليلش چيه
با تشکر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ولی بازیکنی که بزور تو یه تیم بمونه یعنی بودن یا نبودنش تو تیم فرقی نداره. دل به بازی نمی ده. ولی امیدوارم یه کم فکر کنه و بفهمه که کار درست رو انجام داده.

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
واقعا که ! کامو حسابي جوگير شده. ولي من مطمئنم که خيلي زود دوباره سر عقل مياد. هرچند که زيادم مهم نيست.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اصلا فکر نمی کردم که کامو اینقدر برا رفتن تلاش کنه .... خیلی بد بود...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
وقتی مارکیونی هست کامو ذخیره ثابته

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
کامورانزی وقتی تو اوج باشه خیلی بهتره خیلی قشنگ بازی میکنه........

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
Transfers 06/07 In 18 DF Jean-Alain Boumsong (from Newcastle United) €4.8 m 32 MF Marco Marchionni (from Parma) (free transfer) 6 MF Cristiano Zanetti (from Inter) (free transfer) 22 GK Emanuele Belardi (on loan from Reggina) 9 FW Valeri Bojinov (on loan from Fiorentina) 23 FW Tomás Guzmán (return from Siena) 30 DF Nicola Legrottaglie (return from Siena) 12 GK Antonio Mirante (return from Siena) 5 DF Igor Tudor (return from Siena) 20 FW Raffaele Palladino (return from Livorno) 33 DF Orlando Urbano (return from Catanzaro) 19 MF Matteo Paro (from Siena) (co-ownership resolved in favour Juventus) 13 DF Felice Piccolo (return from Lazio) (co-ownership with Reggina resolved in favour Juventus) Out FW Adrian Mutu (to Fiorentina) €8m DF Fabio Cannavaro (to Real Madrid) €20m MF Emerson (to Real Madrid) €16m DF Lilian Thuram (to Barcelona) €5m DF Gianluca Zambrotta (to Barcelona) €14m FW Zlatan Ibrahimović (to Inter) €24.8m MF Patrick Vieira (to Inter) €9.5m DF Andrea Masiello (co-ownership to Siena) DF Domenico Criscito (to Genoa) (co-ownership renewed) DF Giovanni Bartolucci (return from Torres, co-ownership to Siena) GK Christian Abbiati (return to AC Milan from loan, on loan to Torino from Milan) DF Gladstone (return from Verona, to Cruzeiro) DF Gianluca Pessotto (retired, team manager of Juventus)

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
دمتون گرم الان تیممون قشنگ شده

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
ای ول عجب اطلاعات دقیق و جامعی! :P کامو هم درسته که یه خورده زیادی جو گیر شده،ولی بیاین بذاریم خوب فکرهاش رو بکنه،بعد اگه خواست از یووه بره بریزیم سرش و بکشیمش! ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
موافقم اما دلم نميياد كامو رو بزنم راستي زامبرونتا گفته واسه بارسا نتونستم خوب بازي كنم چون هنوز به فكر يوونتوس و مشكلات اونا هستم همه اونا دوستهاي من بودند

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
دیده تو بارسا بازیش نمیدن به فکر برگشتن افتاده.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
از اون حرفا بودا معلومه که اون هنوز دلش با یووه است چون تمام زندگیش از یووه است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی